Jump to content

TV un RADIO jaunumi - 2022


Māšuks
 Share

Recommended Posts

Uz Astra (4.9E) satelīta parādījies ASV ziņu kanāls "CNN".

Parametri: 12207, 30000, V, 3/4, FTA

Link to comment
Share on other sites

Parasti, ja ko pērk veikalā, tiek izrakstīta, piemēram pavadzīme, kur norādīti pircēja dati. Un veikalam noteiktu laiku šī informācija ir  jasaglabā. Un ja ierodas policija un pieprasa, šo info veikals nodod viņiem. Apmēram tā. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu esi nopircis mantu veikalā ar pavadzīmi, tad tas ir legāls pirkums un gala lietotājam neko piesiet nevar. Sliktākais kas var būt - paprasīt atpakaļ un atdot naudu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , e = d teica:

Ja Tu esi nopircis mantu veikalā ar pavadzīmi, tad tas ir legāls pirkums un gala lietotājam neko piesiet nevar. Sliktākais kas var būt - paprasīt atpakaļ un atdot naudu.

Tieši tā. Caur PTAC var pasūtīt visus 3 mājas tālāk, jo atbildība ir pārdevējam, nevis labticīgajam pircējam.

Link to comment
Share on other sites

krievijas tirgu pametuši šādi telekanāli:

Discovery Channel
Discovery Channel HD
Animal Planet
Animal Planet HD
Investigation Discovery
Investigation Discovery HD
Discovery Science
Discovery Science HD
Discovery Ultra 4K
TLC
TLC HD
Eurosport 1
Eurosport 1 HD
Eurosport 2
Eurosport 2 HD
Eurosport Gold HD
Eurosport 4K
HGTV HD
Motortrend HD
Cartoon Network
Cartoon Network HD
Boomerang
NHL TV
Love Nature 4K

Food Network

 

Link to comment
Share on other sites

Operatora NTVplus paketi pametis ASV kanāls "CBS Reality".

Šis telekanāls pamet krievijas tirgu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , base7 teica:

Pag ja piem es skatos fta kanālus tad gribu redzēt kā viņi man uzliks sodu ka es skatos attiecīgi rus kanālus kas pieejami fta veidā? Kā jau biedri jau te teica vienkārši nelaidīšu iekšā 

Link to comment
Share on other sites

Operatora NTVplus paketi pamet bērnu auditorijai domātais kanāls "JimJam".

Viņš no 10.marta pamet krievijas tirgu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , gromix teica:

Pag ja piem es skatos fta kanālus tad gribu redzēt kā viņi man uzliks sodu ka es skatos attiecīgi rus kanālus kas pieejami fta veidā? Kā jau biedri jau te....

Nu cik es sapratu, tas skars tos, kuri iegādāsies triko, ntveškas un citu operatoru aprīkojumu, kam LV nav atļaujas darboties.

Mēs zinām, Latvijā nav problēmas iegādāties šos komplektus.

Bet tagad, ja tu nopērc veikalā šo komplektu, un pēc nedēļas to veikalu apciemo "vīri melnā", liela iespēja, ka pēc tam arī tevi viņi apciemos. Nē, nu var jau viņus nelaist iekšā (līdzīgi kā to dara skaļas mūzikas klausītāji), bet tas ir cits temats.

Veikalam tak saglabājas visi pirkuma dokumenti (kā iepriekš teicu, pavadzīme, čeks, garantijas talons).

Es gan nezinu kā šajā gadijumā ar to PTAC, ko @Racerun @e = d

pieminēja. Bet pieņemu, viņi būs bezspēcīgi šādā situācijā.

 

Ja kļūdos, palabojiet mani.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , base7 teica:

Bet tagad, ja tu nopērc veikalā šo komplektu, un pēc nedēļas to veikalu apciemo "vīri melnā", liela iespēja, ka pēc tam arī tevi viņi apciemos.

@Racer

Bet ja es veikalā klātienē pērku to komplektu kur neparādās ne mans vārds ne uzvārds tad kā viņi zinās ka tieši es esmu pircis bet labi šo vajadzētu pārcelt uz citu tēmu 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , gromix teica:

Bet ja es veikalā klātienē pērku to komplektu kur neparādās ne mans vārds ne uzvārds

Naļikā. Tad atliek vienīgi bilde maskā, ko uzņēmusi aps. kamera.

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Takš beidziet pārspīlēt. Neviens neliedz ņemt to pašu trīskrāsnieku un izmantot vienkārši kā [švaku] elektrisko telpu sildītāju.
Ne tur kāds skries uz mājām ko parastam userim meklēt, ne kā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Formula-1 (F1) nedēļu līdz jaunās sezonas sākumam lauzusi līgumu ar krievijas telekanālu "Mach TV"(bija tiesības šo sporta veidu pārraidīt kf), kas nozīmē, Krievijā nebūs iespējas redzēt F1 sacensības.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , rubb teica:

Takš beidziet pārspīlēt. Neviens neliedz ņemt to pašu trīskrāsnieku un izmantot vienkārši kā [švaku] elektrisko telpu sildītāju.
Ne tur kāds skries uz mājām ko parastam userim meklēt, ne kā.

trīskrāsnieks izslēgsies. Vienīgi laika jaut. Jo,kanālu piedāvājuma saturs tiek kastrēts. Pieņemu  šobrīd viņiem aktuālāk savu virszemes tv nodrošināt ar hitlereēna propogandu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

kas nozīmē, Krievijā nebūs iespējas redzēt F1 sacensības.

Piebilde - oficiāli/legāli nebūs.

Link to comment
Share on other sites

raffaello
pirms 2 stundām , base7 teica:

@RacerMach TV rādīs pagājušā gada formulas sezonu. Vienkārši uzliks šilti "Прямий ефір". 

Un ņemot vērā krievijas iedzīvotāju lielo uzticību televizoram, neviens neko nenojautīs.

Tad jau to pašu var runāt par citiem sporta veidiem arī, futbols, hokejs un tt

Link to comment
Share on other sites

Telekanāli" Travel Channel" un "Disney Channel" tuvakajā laikā partrauks darbību krievijas teritorijā.

Link to comment
Share on other sites

Uz daudziem satelitiem esošā Ukrainas telekanāla "UA TV" vietā palaists speciāls kanāls prieks krievu auditorijas "FreeDom".

Kanāla mērķis-atvert acis krieviem.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Radio ziņas.

Radiostacijas "Retro FM" (FM94.9) un "Avtoradio" (FM 103.2) izplatījušas kopīgu paziņojumu, kurā nosoda karadarbību Ukrainā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

10.03.2022. , 21:48, Racer teica:

Piebilde - oficiāli/legāli nebūs.

Faktiski Neko. F1, F2,F3, tas ir mikro segments.   Sports,kā jebkura krievijas federācijas lieta ir toksiska. Tiek nahrenizēta. Nebūs rf 10-30y lai atkoptos. To z simbolu viņi  paši sev uz pieres var uztetovēt un sacensties-kuram precīzāks.

Link to comment
Share on other sites

2022.03.9. , 12:42, base7 teica:

Papildus parādijušies kanāli "Dorama", "Vip Comedy", "A Premiere", "Nat Geo Wild", "Inter", "Viasat Explore"

un "Star Cinema".

Joprojām visi FTA.

Tagad visi kodēti

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Legacy Sat teica:

Kanālu starptautiskās versijas krievi pārsūta uz saviem satelītiem kā rezerves kopijas. Tas viss notiek uz Globecast fona, kas ir daļa no Orange (France Telecom).

 

Pirms 31 minūtēm , Legacy Sat teica:

Investīciju bankas Exane/BNPP analītiķu ziņojumā ir prognozēts scenārijs, ko uzņēmums neapstiprina, ka Francijas valdība pieprasa (vai Eutelsat piedāvā) atslēgt retranslatorus Krievijai savā Eutelsat 36B satelītā, tādējādi aptumšojot desmitiem miljonu televizoru ekrānu.

 

Vai šo varētu pāris vārdos vienkāršā valodā izskaidrot? Rietumu sat. kompānijām ir iespēja "aptumšot" Eiropas televizoru ekrānus no RU propogondoniem?

Link to comment
Share on other sites

10.03.2022. , 20:36, base7 teica:

Formula-1 (F1) nedēļu līdz jaunās sezonas sākumam lauzusi līgumu ar krievijas telekanālu "Mach TV"(

Viaplay tagad jaunajiem klientiem dešuks uz 3 mēnešiem, gandrīz par velti. Uzgriezu vienu no bļodām uz Astra 19, bet secināju, ka vācu valoda sākusi piemirsties :(

P.S kādreiz tikai pa RTL skatījos...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ggg97 teica:

 

Vai šo varētu pāris vārdos vienkāršā valodā izskaidrot? Rietumu sat. kompānijām ir iespēja "aptumšot" Eiropas televizoru ekrānus no RU propogondoniem?

Eutelsatu no kuras puses paņemt? Šeit arī slēpjas atbilde uz tavu jautājumu.

Bet, jebkurā gadījumā, beidzot visi kratās no tiem sūdiem nost. Beidzot!

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Legacy Sat teica:

Divas dienas pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā satelīti Express AM-8, poz. 14 grādi. W,

Ja nemaldos, krievi savus kanālus uz  14W satelītu palaida speciāli priekš Krimas.

 

Link to comment
Share on other sites

Tam pašam NTV ir daudz kanālu ar jaunākajam filmām un mūziku (ārzemju), tāpat visādi izglītojošie u.c. normālie kanāli, to vājprātīgo propagandu tak neviens neliek skatīties.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Tam pašam NTV ir daudz kanālu ar jaunākajam filmām un mūziku (ārzemju), tāpat visādi izglītojošie u.c. normālie kanāli, to vājprātīgo propagandu tak neviens neliek skatīties.

Tas pats NTV pazudīs, jo rf reģionālie ch nav spējīgi aizpildīt ipropagandas info vakumu.

Link to comment
Share on other sites

mersis1
pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Eutelsatu no kuras puses paņemt? Šeit arī slēpjas atbilde uz tavu jautājumu.

Bet, jebkurā gadījumā, beidzot visi kratās no tiem sūdiem nost. Beidzot!

No kurienes,no Vācijas - Eirosports par velti!

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 10 stundām , aoma teica:

to vājprātīgo propagandu tak neviens neliek skatīties

Tas mees shos raidiijumus uztveram kaa absurdu humoru,

bet 70+ % krievijas populaacijas fanaatiski tam tic :(

Un % veel iet uz slikto pusi, jo daudzi evakueejas no rus.

 

p.s.

Kara propogandas kanaalu atsleegshana ir apsveicama,

bet daudz veertiigaaka buutu to aizstaashana ar nesaindeetiem

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Telekanāli" Nat Geo" un "Nat Geo Wild" tuvakajā laikā partrauks darbību krievijas teritorijā.

Link to comment
Share on other sites

Uz Astra (28.2E) satelīta esošais Lielbritānijas FTA mūzikas kanāls "Box Hits" jau pāris nedēļas atskaņo tikai sieviešu izpildītāju mūzikas video.

Link to comment
Share on other sites

Trīs varianti:

1) Viņi aizrāvušies ar 8.marta svinībām,

2) Kanāla vadībā atrodas feministes,

3) Skaistām meitenēm vienmēr izdevies savākt lielāku auditorijas daļu, nekā skaistiem puišiem.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Man vēl ir pāris, bet nu lab... :D

Link to comment
Share on other sites

8.marts.

UK MTV mūzikas kanālos tas pats - M apgriezts otrādāk uz W - un visu mēnesi sieviešu izpildītāju topi utt.

Link to comment
Share on other sites

  • Māšuks changed the title to TV un RADIO jaunumi - 2022

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...