Jump to content

Nu tad - priekā par jauno 2022-to!


Artanis
 Share

Recommended Posts

2022-is-2020-too-memes-matthew-McConaugh

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 27 minūtēm , Artanis teica:

kurš veltīts jaunajam gadam uz skumjas nots,

vispār, es neesmu saskumis, man vienkārši kompotentie piespiež mainīt uzņēmuma darbības veidu, jo man ir sezonāls darbības veids, kad reāli ieņēmumi ir ap 7 mēnešiem gadā, bet Reirs piespiež maksāt nodokļus arī tajos mēnešos, kad nav ieņēmumi, bet es ziemā gribu nedaudz atvilkt elpu un nestrādāt tikai, tāpēc, lai kariņam nodokļus samaksātu

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad lai 2022 vismaz būtu tas pagrieziena punkts, kad beidzot būtu kāds, kurš par mums, grūtdieņiem, no sirds parūpētos! :D

we-take-care.jpg.a65b73e5cc99fb46127783e0f53cc2cd.jpg

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , alusbundza teica:

bet es ziemā gribu nedaudz atvilkt elpu un nestrādāt tikai, tāpēc, lai kariņam nodokļus samaksātu

Es arī gribu ziemu pavadīt Havaju salās un 5cus mēnešus no gada atvilkt elpu, un nemaksāt neko.

Suka, nevaru, jāstrādā, jo ēst gribas un nespēju 7os mēnešos nopelnīt tik lai atlikušos 5cus varētu dzīvot kā niere taukos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

sūdīgs tev bizness, strādāt nemāki ....

Var redzēt, tu māki.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

šis strauji tuvojošais gads ir labāks par iepriekšējiem diviem

Priekā! 

Es gan esmu ļoooooti piesardzīgs šogad... Beidzoties 2019-tajam, pie sevis nodomāju, ka nākamajam gadam jābūt labākam par iepriekšējiem dažiem, kad apglabāju divus tuvus vecīšus un sapisu veselību darbā... Yeah, right... Mana nožēlojamā eksistence globālā mērogā izskatās visnotaļ sīkums... 

Bet varbūt tā arī jādara, ka jāgaida #vissirslikti, un tad nāks tā laime... :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Laikam pa daudz jau esmu ieņēmis..

Laikam ne tur ierakstījos?

Labots - j.m
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , j.m teica:

Laikam pa daudz jau esmu ieņēmis..

Laikam ne tur ierakstījos?

Viss kārtībā - ierakstījies pa tēmai. Izkrati sirdi, un prozit!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu psc..pa ltv1.. pec krievu jaunā gada 23 00 ..jadzied krieviski..ne nu varbut sakritiba🤪

Zilie Rīgas plakāti..priecigus svetkus 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Kads tā ziepējas..ne jau Staķis..cerams.  .kā mans kursabiedrs georgaxapsvekums, tad zilā matrjošku rīga...tagad šis..

Link to comment
Share on other sites

Valstsgribi neredzēšu! Un kaut kā pilnīgi ph!🤣

Mļaķ, nez ar kādiem 5 magnetroniem (no mikroviļņu krāsnīm) nevarētu uztaisīt "blasteri", lai tiem dolbajobiem, kuriem Jaunais gads atnāk 23:00 pēc LV laika, tā kaste uzsprāgtu rokās?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nu tad priekā vēlreiz!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Stasss teica:

Nu tad lai..

Velnos, gaidīju "пышногрудые любовницы"...🤣

Link to comment
Share on other sites

Da par kādu sasniegto?  Vēmiens jau nāk dzert par sasniegto. 30+ gadi dzeru par sasniegto. Visiem priecīgu, veiksmīgu 2022 gadu! Un pats galvenais, visiem veselību!

p.s.

Un lai Jūsu sievietes piedzīvo sievietes laimi!

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, base7 said:

UZMANĪBU: Izglāb draugu, neļauj braukt dzērumā, piedzirdi līdz galam!

BTW ir ticis darīts 2 reizes: piedzirdījām līdz galam lai nevar līdz autiņam aiziet. 

DIY ir Latvijas nelaime. 

Ir ar mūsu ļaudīm reputācija dažās valstīs un ne par sliktu darbu vai neuzticamību, bet DIY. 

 

Kā viens čalis atklāti stāstīja: saimnieks esot teicis: nu Jūs jau labi strādājat, pakaļ skatīties parasti nevajag. Tikai Jūs ar auto uz darbu braucat, lūdzu nebraucat dzērumā ar auto. Man jau bija 3 džeki no jūsu zemes, es Jūsu cilvēkus zinu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Jurkins teica:

Valstsgribi neredzēšu! Un kaut kā pilnīgi ph!🤣

 

 Valstsgribis sēdēja, kamēr jeņķu vibrators kā parasti vibrēja, cik daudz sasniegts un paldies sargājošiem 'orgāniem'. Draugi, mljed...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man tik dīvaina sajūta - it kā esmu lepns būt Latvietis, dzīvot un veidot biznesu šajā valstī par spīti sūdīgajai situācijai un nodokļu politikai, un, varēt teikt, ka jūtos kā šīs valsts patriots, bet - katru reizi ieraugot ziņās Pieneņgalvu vai Karekli, dvēselē iezogas dusmas. Nespēju izturēt to abstrakto muldēšanu, nenoteiktu solījumu mētāšanu, un pilnīgo atrautību no dzīves realitātes - paklausoties tos uzrunu tekstus tiešām saproti, ka tur kungi dzīvo paralēlajā realitātē, kurā sveša naudiņa birst kā pa reni, un vienīgais izaicinājums ir ik pa laikam izturēt kādu neuzticības balsojumu, lai tevi neatstumj tālāk no siles.

 

Negribējās šajā topikā ieliet žulti, atvainojos.

Labots - Artanis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

it kā esmu lepns būt Latvietis

Interesanti, man laikam tieši otrādi 😅 manā burbulī, manā ģimenes, draugu lokā, jā, bet, kad sanāk būt ārpus tā, tad ir vienkārši ..... un gribas pēc iespējas ātrāk tikt atpakaļ savā burbulī, kur ir salīdzinoši labi.

 

Novēlu jums visiem šajā gadā pēc iespējas vairāk laika pavadīt savos "burbuļos", kopā ar ģimeni un draugiem! 

🍾🥂

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jacobs teica:

Jūties varošs, zinošs un citi apkārt tev saka, dodies politikā pats un dari mūsu valsti labāku!

Bet rēķinies, pat būdams tas labākais, ka tevi un tavu dzimtu 7 pakāpē apd irsīs no galvas līdz kājām ''tauta''.

Tieši tā. Lai cik būsi zinošs, tev pēc ievēlēšanas būs jāielien tādos kompromisos ar savu sirdsapziņu...

Laimīgu visiem! Lai plāni izdodas!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...