Jump to content

Prognoze nākotnei ..... ,


alusbundza
 Share

Recommended Posts

@Stasss  Nāčaļņikāā, kam par godu jaunais avatars?

Labots - Artanis
  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Stasss  Jaunā gada apņemšanās jau sākta kaldināt? Tad jau pie viena vēl uzreiz apņemties nelietot grādīgos, un iepirkt abonentu uz sporta klubu, ko izmantot trīs reizes un pēc tam atstāt atvilktnē. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , kreizā Kāja teica:

P... ja MUN ir ļoti laba peļņa tad tie ir veseli 10 % no apgrozījuma, pie nodokļa 9% pāri paliek 1% no apgrozījuma algai.

Jābūt pilnīgam plānprātiņam, lai ietu MUN režīmā, ja 90% no apgrozījuma ir izdevumi. Tas režīms tak ir piemērots tiem, kam ir reāli mazi izdevumi vai praktiski neesoši. Piemēram, dažādiem pakalpojumiem. Ja cimdus pārdod par 10 EUR, bet dzijā iztērē 9 EUR - MUN nudien nebūs labākais režīms. Te jau tiešām var runāt, ka nejēdz biznesu :)

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Artanis said:

Man liekas, ka daļa pārpratumu rodas tādēļ, ka daudziem darba ņēmējiem šķiet, ka visu uzņēmumu īpašnieki ir miljonāri, kas to vien dara kā tikkai appiš darbiniekus, un paši braukā Bentlijos.

Yeah. Šodien piečāpoju satikt draugu, viņa autiņš ir lētāks nekā divu viņa darbinieku autiņi. Tomēr viņš dod darbu 4 cilvēkiem  bez MUN režīma  un ne jau sapņotāji tās darbavietas rada. 😀

 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Un kā MUN maksātājiem ar atvaļinājumu un slimošanu ? Tam tak arī kaut kāda summa jāparedz .

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Grossmeister said:

Un kā MUN maksātājiem ar atvaļinājumu un slimošanu ?

Ja tu esi īsts komersants, kurš darbojas viens, nevis tikai skaities uz papīra kā tāds,  slimošana ir kriška, pat ja tev nav MUN bet parastais režīms. 

 

Tu meklē klientus, tev tur ir līgumi ar termiņiem un pēdējais, ko tu gribēsi ir pazaudēt labu klientu, kurš ir pārbaudīts kā stabils maksātājs. 

Tad čerez ņemogu tiek tulkoti teksti  vai programmēts utml. 

Galīgi nevar? Dod citam taisīt, samaksā viņam, lai tikai dabūtu termiņā produktu ko nodot klientam. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Nu nosacītajam kurpniekam arī var būt točka TC un citi izdevumi nevis 20%, bet 50-60% ar visām no tā izrietošajām sekām. Nu tad ko ieteikt nosacītajai vecmāmiņai ar adītiem cimdiem, SIA atvērt?

Es neko neiesaku - pati izrēķinās. Bet tu taču neieteiksi MUN, ja reiz ir tik lieli izdevumi? Nu neder MUN visiem.

 

Pirms 22 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Es par to ka ar nodokļu politikām ir nenormāls bardaks un ļoti lielai daļai iedzīvotāju nav pieejama viņu ienākumiem un darbības veidam atbilstoša nodokļu režīma.

Bardaks savā ziņā ir (jo sevišķi tāpēc, ka nepārtraukti kaut kas tie mainīts - "uzlabots"), bet kādā ziņā nav pieejams? Es saprotu, ka, piemēram, ieiet banku biznesā vajag (vajadzēja?) n-tos miljons pamatkapitālā. Vai stipro alko biznesā padārga licence. Kādreiz SIA vajadzēja 2kLs, tagad var ar 1 EUR. Kādā ziņā tad nav atbilstoša nodokļu režīma?

 

Pirms 24 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Uzspiežot neadekvātas likmes varēs panākt vien atteikumu strādāt šādā režīmā, kas arī ir visaptveroši novērojams.

Lūk par šo jau arī kā reiz ir runa. Parastajā darba tiesisko attiecību modelī, rupji rēķinot, 50+% nodokļos. MUN, manuprāt, bija noteiktām grupā ļoti piemērots - ņēma un saπsa līdz tam, ka tas vairs neder praktiski nevienam.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Artanis said:

A jūs savos kantoros darbiniekiem liekat taisīt slimības lapas?

Nē, ja vien tur nedraud, ka tur būs arī B lapa. 

 

Nu un  ja tas darbs jāveic tikai uz vietas un  vadība uzskata, ka vajag papīrus lai varētu samaksāt aizvietotājam.  

1-2-3 dienas? Nu noteikti ne. 

 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 17 minūtēm , Achat teica:

slimošana ir kriška,

Nu tak , biju savulaik IK , kad 9% bija un labi , ka tas gemorojs vairs man nava .

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Artanis teica:

Es piemēram vienkārši turpinu maksāt algu par tām dienām

 

Kad strādāju kā darbinieks man patika šī nostāja no darba devēja puses un tagad pats to piekopju jo uzskatu, ka ja cilvēks kārtīgi darbojas, kāpēc man vajadzētu viņa algu apzināti čakarēt. 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Re - bez slimības lapām mierīgi var arī iztikt, ja ir solīdas attiecības. Tāpat kā MUN vai pašnodarbinātie iztiek gadiem un tie izteikt arī "bez" atvaļinājuma naudām. Bet, ja attiecības nav, tad nekas cits neatliek, kā saukt talkā Lielo Brāli un veidot attiecības ar to. Vēlu veiksmi!

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Artanis teica:

apņemties nelietot

Šo es jau sen esmu apņēmies 😁

pirms 3 stundām , Artanis teica:

un iepirkt abonentu uz sporta klubu, ko izmantot trīs reizes un pēc tam atstāt atvilktnē.

Un šo - man tāpat skaidrs ka tā notiks jau bez iegādes 😁

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Artanis teica:

A jūs savos kantoros darbiniekiem liekat taisīt slimības lapas?

Kantoris gan nav mans, bet zem manis ir 30 darboņi. Kuri iedalās divās grupās - normāli, adekvāti cilvēki, kuriem cenšos savu iespēju robežās palīdzēt un ir otri, kuri (acīmredzot pateicoties savam ģimenes ārstam) izmanto A lapu pēc pilnas programmas. Žēl, ka mūsu likumdošana neļauj no tādiem tikt vaļā vieglākā ceļā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Kantoris gan nav mans, bet zem manis ir 30 darboņi.

Esi kapsētā vecākais?

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stasss said:

Skatos, sametušies te raudātāji par nodokļu reformu un mūsu vietējie "uzņēmēji"  (pēdiņās apzināti) ber lielās asaras.

Ziniet - es teiktu, labi vien ir. Jo piedodiet, atvainojiet, ja jūs nespējat par sevi pat minimālo iemaksu veikt, kā šī aroda pārstāvji paši par sevi, tad kādi jūs sasodīts uzņēmēji? Jūs esat kā aklā zarna valdības organismā - no jums labuma tāpat nav nekāda.

Ejat strādāt algotu darbu un no jums būs lielāks sabiedrības labums, nekā ar savu uzņēmējdarbību, kura nespēj galus kopā savilkt.

Šie nabagi, MUN maksātāji bija pieraduši, ka atmetot valstij kapeikas, var parazitēt un birokrātijas nepilnībām un ar pelēko kasi operēt fonā, un viss ir skaisti. Bet tagad, kad pieprasīja atmest cilvēcīgāku kumosu valsts kasē, tad pēkšņi visiem bankrots.

 

9 hours ago, Stasss said:

Skatos, sametušies te raudātāji par nodokļu reformu un mūsu vietējie "uzņēmēji"  (pēdiņās apzināti) ber lielās asaras.

Ziniet - es teiktu, labi vien ir. Jo piedodiet, atvainojiet, ja jūs nespējat par sevi pat minimālo iemaksu veikt, kā šī aroda pārstāvji paši par sevi, tad kādi jūs sasodīts uzņēmēji? Jūs esat kā aklā zarna valdības organismā - no jums labuma tāpat nav nekāda.

Ejat strādāt algotu darbu un no jums būs lielāks sabiedrības labums, nekā ar savu uzņēmējdarbību, kura nespēj galus kopā savilkt.

Šie nabagi, MUN maksātāji bija pieraduši, ka atmetot valstij kapeikas, var parazitēt un birokrātijas nepilnībām un ar pelēko kasi operēt fonā, un viss ir skaisti. Bet tagad, kad pieprasīja atmest cilvēcīgāku kumosu valsts kasē, tad pēkšņi visiem bankrots. Un labi vien ir, vismaz katrās otrajās dzīvokļa un mājas durvīs nebūs pa 3 uzņēmumi, kuri tikai un vienīgi izsaimnieko to, ko piešķir ES subsīdijas, PVN zaudējumi, un citi saistītie maksājumi.

Ejat strādāt, liekēži!

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Stasss said:

Nu bet paga - ja jau tev nav ienākumu, tad nah tev uzņēmums???

 

Es arī kādreiz biju tikpat gudrs. Uztaisīju IK papīru, kas man deva iespēju oficiāli reklamēt savu pakalpojumu, bet apgrozījums man bija nulle un līdz ar to iemaksas valsts kasē ari nulle. Bet klientu man pietika un nauda bira. Nice, ne?

Un par to visu prieku atmetu minimālo iemaksu 50 eur gadā. Woallā, dzīve izdodas, ne?

Kā tavi iepriekšējais posts sakrīt ar šo atzīšanos? 

BTW, es 20 gadu laikā nekad neesmu redzējis nevienu dzīvu, reālu  cilvēku, kurš kaut anonīmā čatā atzītos nodokļu nemaksāšanā  publiskā interneta vidē. 

Laikam būsi pirmais eksemplārs.  

Jo tev algu maksā taxman? 

 

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

tu konsultējies ar speciem ....

Tu kā PR specs, ko ieteiktu? Ļeņina viepli avatarā?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss said:

Tev puis ir pašapziņas problēmas.. Bet nu ne tu pirmais, ne pēdējais te..

Tu vispirms iemācies trollēt, un man šo lapu atzinībai nevajag, tā ka spaidi pogas utml. 

 

Šī lapa ir sērkociņš pasaules okeānā un tu...........puis, esi trollis, ne pirmais ne pēdējais. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Tu kā PR specs, ko ieteiktu?

vispirms ofics līgums , ar visiem nodokļiem, + PVN, un uķi puķi .......

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Achat teica:

Tu vispirms iemācies trollēt, un man šo lapu atzinībai nevajag, tā ka spaidi pogas utml. 


Man nav nekāda prieka tev štancēt to pogu. Bet es neko nevaru darīt, ja tavs teiktais man un ne tikai man izraisa šādu reakciju.

Ir sajūta ka tu ikreiz piesēžoties pie foruma sākumā uzpīpē kādu labu mantu, jo tavs savārstījums parasti ir tik abstrakts, ka kaut ko līdzīgu nelietojot to ir grūti saprast.

Bet ticu ka tev kā pasaules nabai, šis nebūs atkal pieņemams.

Tā ka neņem galvā vnk un svaipo garām manu tekstu.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stasss said:

Tev puis ir pašapziņas problēmas.. Bet nu ne tu pirmais, ne pēdējais te..

Nu, tev manuprāt ir tīnīgāks prāts nekā man. 

Es tevi nestalkoju un neklabinu neg rep utml perks. 

Jo man +/- rep neinteresē. Spied droši un ja par daudz apniksi ar tekstiem, ielikšu ignore list atkal iekšā, ne tu pirmais ne 101 ais  plašajā netā. 

Mersedess labi darbojas?  IK, kurš nomaksājis esot 50 EUR gadā valstij? 

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alusbundza said:

esi pamanījis, ka vairākiem taviem postiem nav nekādi īkšķi , tu kavē ar maksājumiem, te pēcmaksa nestrādā .....

Man nevajag ne pēcmaksu, ne priekšapmaksu. 

Te ir cilvēki, kas domā: ja tev ir jebkāds bizness, mazs vai liels, tu automātiski esi baisi bagāts un kaut ko slēp utml. Bezmaz tautsaimniecības kaitēklis. 

 

Kad es atļāvos šo to ies***t biznesā treknajos 😄gados,  es pirmo pusgadu ne 1 plika  santīma no tā laukā nedabūju, kāda vēl alga, vēlāk vismaz pusgadu " alga " bija mazāka kā vismaz pusei darbinieku tur. 

Ofc nācās strādāt arī citur, kā tad citādi. 

Toties 2008/2009  bija iespējas izvilkt. 

Nekādu miljonu nebija.

 

Es cienu ikvienu cilvēku, vai tas būtu darbinieks ar min algu vai algu 10000 uz papīra vai uzņēmējs, kurš šomēnes saņēma 500 vai 50000 eiro. 

Es cienu cilvēkus, kuri cenšas jebko darīt, lai tikai nevajadzētu prasīt pabalstus. 

 

 

 

 

Labots - Achat
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Achat teica:

Kad es atļāvos šo to ies***t biznesā treknajos 😄gados

nu nav nekāda ticība, ka esi reāli savu firmu uztaisījis, un algojis , maksājis  strādniekiem algas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alusbundza said:

nu nav nekāda ticība, ka esi reāli savu firmu uztaisījis, un algojis , maksājis  strādniekiem algas

Man tak ir pilnīgi vienalga kam te kas tic vai netic. 

Es netaisu firmas viens pats un netēloju no sevis pasaules nabu, kā dažiem te liekas. 

Tie paši grāmatveži un juristi, viņiem ir jāmaksā un es neesmu ne viens ne otrs. 

Tie pat datoriķi, nu ja es nevaru, to vai šo neprotu vai nav laika, ir jāmaksā citiem, ko tu padarīsi.

 

Tev tikai liekas, ka es sevi pārvērtēju un iedomājos no sevis pasaules nabu utt brīnumus. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Achat teica:

Tev tikai liekas, ka es sevi pārvērtēju un iedomājos no sevis pasaules nabu utt brīnumus.

nē, tā nav, bet tavi teksti ir dažādi saprotami  ...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , kreizā Kāja teica:

bet galīgi nav ritmā,

es ar muzonu nevaru piemeklēt ...., centos 

kaut kāds super džeks ....

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, alusbundza said:

nē, tā nav, bet tavi teksti ir dažādi saprotami  ...

Varbūt, BTW es varbūt  varu nedaudz paskaidrot:  pirmo reizi es ienācu UD jo cilvēki uzaicināja. Nedaudz varu pastāstīt. 

Protams, šo to no grāmatvedības utt es zināju, bet, kad vajadzēja ko vairāk par algu aprēķinu un inventūru utml, utt. Nu tu saproti, ka esi kucēns salīdzinot ar labu grāmatvedi. 

Apm tas pats ar juristu lietām. 

Es labi zinu, kā tas ir justies kā kucēnam. Tā ir skola. 

Labi, ka viņi bija izmantojuši labu juristu un grāmatvedi no pirmās dienas.

 

Nja, man bija šādas tādas idejas,  piem,  daudzmaz jēdzīgi līgumi par kredītiem, kurus varēja nosegt pirms termiņa bez sankcijām utml. 

Tāpēc 2008/2009 tā SIA varēja izvilkt. 

Ofc ne bez citiem cilvēkiem un specu ieguldījuma.

30 minutes ago, kreizā Kāja said:

Diagnozi neminēšu.

Es tev novēlu manas diagnozes, kuras var redzēt CT un MR.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Ne tak. 

vienkārši, vienīgais ko es vēlējos šajā jaungada naktī bija, lai es varu sagaidīt nākamo Jaungada nakti. 

Tas par tām diagnozēm. Fiziskām. 

Protams, mani šodien ļoti " uztrauc "  rep internetā un citi sīkumi. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Achat teica:

mani šodien ļoti " uztrauc "  rep internetā un citi sīkumi.

kas tieši ?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...