Jump to content

Recommended Posts

Es gan galus būtu oriģinālos atstājis..nu ok plates tur tizlas, var būt pat pārlodējis uz jaunām diy platēm... Bet esi labi paplosījies :)

ņemot vērā zemās cenas, es signāla ceļā/atpakaļsaitē  pēc fen šui liktu NP elektrolītus...nu un ķīnas aizsardzības paltēm releji cerams nav pilnīgi pī..jo kā onkuļi grāmatās raksta - štruntīgi releji var "sabojāt" torti  🤣

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Es pareizi saprotu, ka no oriģinālā aparāta tur ir palicis korpuss un skaļuma pocis?

Bet nu visādi citādi jau žetons par paveikto, protams!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , osscar teica:

galus būtu oriģinālos atstājis..nu ok plates tur tizlas, var būt pat pārlodējis uz jaunām diy platēm

jebkurā gadījumā LM3886 ir pārāka...

pirms 1 stundas , osscar teica:

es signāla ceļā/atpakaļsaitē  pēc fen šui liktu NP elektrolītus

yes, bet man bija slinkums tos gaidīt... ir ieplānots viens cits projektiņš, kuram grasos kaudzīti pasūtīt... šis vairāk kā testdraivs no detaļām, kas pierokas +/-...

pirms 1 stundas , osscar teica:

cerams nav pilnīgi pī..

ja sacepsies nomainīs... vai tiem būtu tik slikts pārkla'jums, lai strādātu kā sliktas diodes?... hz... bija pa rokai kaut kad sen pirkts, ieliku, pagaidām netraucē..

Pirms 41 minūtēm , Artanis teica:

no oriģinālā aparāta tur ir palicis korpuss un skaļuma pocis?

korpuss, lielais trafs un radiatori... :mrgreen2:

sākumā bija doma, довести до ума oriģinālu, bet... izmetis oriģinālo gala pakāpi vēl neesmu... uznāks bizdings, likšu atpakaļ... :mrgreen2: (ticamāk, ka tas varētu gadīties situācijā, ja uzzīmēsies vēlviens tāds pats ar nosvilušiem galiem...)

pirms 2 stundām , osscar teica:

Bet esi labi paplosījies

 

Pirms 44 minūtēm , Artanis teica:

žetons par paveikto, protams!

:hi:

Link to comment
Share on other sites

A kā Tu no oriģinālā trafa dabūji 31V? Šim tak tas 31V tinums no galīgi patieva vadiņa. Jebšu kaut ko galīgi aizmirsis esmu?

Link to comment
Share on other sites

nezinu, vai drāts beidzās, vai kas cits, bet visi tinumi, izņemot primāro, ar viena resnuma drāti, tāpēc arī pārtaisīju...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

man gan nešķiet, ka LMka būtu baigi labāka...tomēr izejas pakāpe tur ir riktīks od skūls tajā Lmkā...domāja bez tā kroplīša oriģinālā priekšpastūža, gals pats ir ok. Protams, var tu rkaut ko pamainīt...bet kopumā man patīk labāk par Lmku..bet tnu tas tā offt.

Link to comment
Share on other sites

Ļubava bija paredzēta jūrai - uz kuğiem. Man bija viss komplekts, jo kā jau esmu rakstījis, man fāters bij izmēğinājumu nodaļas vadītājs RRR vairāk kā 25 gadus. Vienīgais normālais verķis no tā komplekta bij tuneris. Pirms gadiem 10 biju piedzinis parametrus ar ğeneratoru un uzdāvināju vienam fanam. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es tās gumijas peciņas aļikā ņēmu, šķiet man jabūt kaut kur kitiem ar diametru no 2 - 5 cm ir konusveida un "šaibas" :D  ja pats nesūtīsi - varu kaut kad brīvdienās pameklēt. Tās lielās, gan pacietas cik atceros. fiksējas ar skrūvi vidū. Nez pa manai gaumei alūmīnija panelis tāpat labi izskatās, vari nomatēt vaio nopulēt - tas gaumes jautājums.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Iespaidīgi! Krāsot neko nevajag. Tie paneļi vairāk izskatās pēc ņeržas nekā alumīnija. Labi iederētos kādā skolas ēdnīcas virtuvē :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Jurkins teica:

31V tinums no galīgi patieva vadiņa

re ku var redzēt...

trafo.thumb.jpg.1dabd133b0869db6fc42f814c686c3f2.jpg

pirms 4 stundām , osscar teica:

šķiet man jabūt kaut kur kitiem ar diametru no 2 - 5 cm ir konusveida un "šaibas" :D  ja pats nesūtīsi - varu kaut kad brīvdienās pameklēt

yes, sūtīt man vienmēr slinkums... ja ir kas vietējiem krājumos, labprāt iečekotu, varbūt ka iepatīkas... + vēl minēji, ka Tev esot led indikācijas mikrenes LM3916 vai tml.

pirms 4 stundām , osscar teica:

vari nomatēt vaio nopulēt

bildē, tā neizskatās, taču tam lumīnijam ļoti labi redzās lokāmās mašīnas nospiedumi un citi tehniskie defekti... tā jau nav 3+ mm bieza plāksne, bet 1 mm ar atlocītām malām...

tāpēc: 1. variants - sudraba krāsa, var iegūt ļoti labu rezultātu, 2. variants - matēšana, pulēšana, bet tas tad papriekš jāizmēģina uz kāda atgriezuma, lai nesajāj mantu...

Link to comment
Share on other sites

Tās LM manbija 3914 šķiet man liekas bija Lin ne Log..Log bija citi cipari. ok parakāšos - padošu ziņu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , osscar teica:

izejas pakāpe tur ir riktīks od skūls tajā Lmkā...domāja bez tā kroplīša oriģinālā priekšpastūža, gals pats ir ok.

oldskūls done right... imho, tur nevar būt ne runas par LM-kas kvalitatīvajām īpašībām... protams, katram sava gaume...

taču sausie tehniskie parametri kā gala pakāpei ir teju ideāli... jebkurā gadījumā skaļruņa invalīds būs vismaz par kārtu lielāks...

OP pieeja ar lielu pastiprinājumu un dziļu atgriezenisko, vismaz teorētiski, manas prasības apmierina ar uzviju... 8 MHz josla, nu kāmon, dzirdamības diapazons, salīdzinot ar to, ir teju līdzstrāva...

tas gan nenozīmē, ka nedrīkst taisīt labāku gala pakāpi, bet tas ir cits stāsts...

 

ar УНЧ-50-8 problēma nav shēmtehnikā, bet tajā laikā pieejamo komponentu līmenī... pārtaisot uz labākiem mūsdienu elementiem varētu iegūt labāku rezultātu, bet tad atkal jautājums, vai nevar vienkāršāk, jo elementi kvalitatīvāki... un tā pa riņķi... pilns ru nets ar "Модернизация УНЧ 50-8", kas lielā mērā ir vienkārši eksperimenti ar apziņas stāvokli...

tā jau, protams, būtu interesanti pieslīpēt un izspiest maksimumu no tā modulīša, bet ikdienai 9 no 10 (vai pat  10 no 10) gadījumiem LM3886 būs labāka, drošāka u. tml...

 

 

image.png.5f4633d27b160a77ffc838ace421117b.png😂 

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

No LM3886 var vilināt ārā diezgan trakas nulles aiz komata, ja izmanto kompozītslēgumu ar kvalitatīvu opampu priekšā. Tipa kaut kā tā:

 

Modulus-86 Rev. 3.0 block diagram

Es savulaik uzlodēju šo aparātu un bija viena no labākajām skaņām, ko no tranzistoru pastūža esmu dabūjis. Jauda, protams, ierobežota, bet nebija TIK traki.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, RudeWolf teica:

ja izmanto kompozītslēgumu ar kvalitatīvu opampu priekšā.

yes, šis man bija ienācis prātā, kā uzlabojums... taču tā kā tīmeklī neatradu nopublicētu brīvi pieejamu pārbaudītu shēmu, tad pagaidām atmetu šo domu... pašam rēķināt tur geinus un, jo īpaši, stabilitāti, pāšlaik nav iekāriena...

neurochrome pcb cena (nesaku, ka liela, jo ieguldīts pietiekams darbs tās izstrādē), lai uztaisītu eksperimentu, nelikās tik ļoti vilinoša...

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Athlons teica:

matēšana, pulēšana, bet tas tad papriekš jāizmēģina uz kāda atgriezuma, lai nesajāj mantu...

Pulējot neko tur baigi sabojāt nevar. Sliktāk jau nepaliks.

Kas tev locīja tos paneļus? Takš ne jau pats..?

Link to comment
Share on other sites

nu jā, pulētu, vienmēr var nomatēt un nokrāsot... 😅

locīja Bolderājas slepenajā zemūdeņu bāzē...

Link to comment
Share on other sites

jāpulē "maigi"  (ja ar smilšpapīru ) un vajag smalkos - sākt ar kādu 1000 un tad uz 2000 pāriet palēnām. aiziet daudz papīra + nevar ar spēku...tad tik izsmērēs tos putekļus. Protams ar kādu mehanizētu instrumentu + kāda attiecīga "mīkstā" ripa/pasta ..gan jau arī var izlīdzēt. Bet tā pat ar rociņām var gana spogulīgu nopulēt..

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Athlons teica:

yes, šis man bija ienācis prātā, kā uzlabojums... taču tā kā tīmeklī neatradu nopublicētu brīvi pieejamu pārbaudītu shēmu, tad pagaidām atmetu šo domu... pašam rēķināt tur geinus un, jo īpaši, stabilitāti, pāšlaik nav iekāriena...

neurochrome pcb cena (nesaku, ka liela, jo ieguldīts pietiekams darbs tās izstrādē), lai uztaisītu eksperimentu, nelikās tik ļoti vilinoša...

Noteikti! Plus tajā līmenī reāli shemotehnika un plates zīmēšanas māksla sāk lietas ietekmēt. Pats esmu cepis augšā OPA134+BUF634 kompozītus un tiem ļoti patika oscilēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...