Jump to content

Balticom IPTV uz Android TV


jaanis200
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Abonēju Balticom Interaktīvo televīziju, bet ļoti neapmierina viņu piedāvātais dekoderis. Vai pastāv iespēja kaut kā dabūt kanālu sarakstu no provaidera, un lietot Android IPTV aplikācijas? Balticom piedāvā tikai gaidīt kad būšot viņu aplikācija. Iespējams šis jau ir kaut kur skaidrots, pateikšos par linku, paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nekad nav bijušas problēmas ar viņu dekoderi...

Nu jā, vari lietot arī Baltcom aplikāciju, vienīgi lietotājvārdu un paroli ņem no dekodera settingiem..

Link to comment
Share on other sites

Varbūt jāmaina viedā TV piegādātājs. Kad man piegriezās tizlais LMT bundulis pārgāju uz GO3. Uz Philips AndroidTV viss slēdzas zibenīgi un nekas nekarās. Īpaši kopš TET privātmājā Zolitūdē ievilka optiku. Man šķiet, ka visi provaideru piešķirtie dekoderi ir pēdējie mēsli, vecs android, lēns procis, maza atmiņa... Ar ko tas Balticom tik īpašs, ka pie viņa jāturas?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Insekc said:

piegriezās tizlais LMT bundulis pārgāju uz GO3

Problēma ir nevis ar LMT bunduli, bet gan ar ISP(mobīlo netu) un līkajām rociņām ;) 

Man LMT bundulī, kurš vēsturiski palika manā īpašumā, ir uzlikta Go3 aplikācija, kā ISP ir LTK aDSL, viss , tai skaitā arī citas IPTV aplikācijas, darbojas ļoti labi :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...