Jump to content

Mūsu viedierīču ekrāna virsmas noformējums.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Labs visiem. Lai ari apkārt mums ir visādi notikumi, ar tehnoloģijām, vai nesaistīti ar to.

Šeit visādas tēmas, viens no tiem ir Linux, BSD, MacOS Desktopi. Tad kādas pārmaiņas pēc neļauties ko līdzīgu par viedierīcēm? Padalities ar ekrānšāviņiem no savām viedierīcēm?

Lūgums pierakstam, ja ir trešo pušu ikonas, ekrāna pārvaldnieks.

 

Samsung OneUI 4 Beta 2.

 

2002281007_Screenshot_20211212-200601_OneUIHome.thumb.jpg.68cf4bddcb29f42a1f478316f4efd021.jpg

 

1054369193_Screenshot_20211212-200608_OneUIHome.thumb.jpg.033cd59972d673d5ca4da43bea105b82.jpg

 

690058516_Screenshot_20211212-200615_OneUIHome.thumb.jpg.c36c9e7f72617bf0f74bd29730d46e58.jpg

Labots - INTRASERVERNET
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vispār screenshot izskatās mazs, bet dzīvē ir ļoti labi, visu var izlasīt un teksts ir gaišs pret fonu. Fontu lielums ari ir ļoti ok, nav mazs, kā izskatas bildes. Divaini, kaut ari izšķirtspēja ir FHD+.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

  • INTRASERVERNET changed the title to Mūsu viedierīču ekrāna virsmas noformējums.

Nova launcheris, Android. Šis ir sākuma ekrāns, nedaudz cenzēts :) - tikai pirmās nepieciešamības lietas, t.sk. galvenie ikdienas kontakti. Vēl ir atsevišķs ekrāns darba, mājas lietām, tāski utt. 

image.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man viss pa vienkāršo - biežāk lietotie appi 1. lapā, pārējie trijās nākamajās.

Desktop.thumb.jpg.c67b623311f91fc4bb56fd90a40bc6fe.jpg

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

kautkad biju eksperimentējis ar pilnīgi melnbaltiem, bet tur vairāk darba kā jēgas bija. 

kopš symbian laikiem patīk krāmēt pa mapītēm, tagad lietoju senu telefonu kur vietas nav, iepriekš Maps vietā bija mapīte NAVI, kur visādas kartes, GPS sensori utt, 
svarīgi lai ātri atrodamās lietas ir pareizos stūros, un nemaina savu vietu. tālākos ekrānos ir mapīte ar "elektronika", "programmēšana", "auto" un pārējais 90% bardaks.

 

kad paņemu sievas tālruni, iecienītais veids ir atvērt aplikācijas ar balss asistentu kā tā meklēt starp simtiem miniatūru ikonu..  90% nostrādā. 

2021-12-13 09.39.35.png

edit, vēl iepriekš bija "birojs" mapīte, kurs DOCS/ShEETS, excel, Word, Powerpoint, un kautkādas citu office tool versijas.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man ar  līdzīgi - pirmajās "lapās"  biežāk izmantotie appi  un viss...

Screenshot-20211213-100532-com-huawei-an

Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20211213-120813.thumb.png.47da7a7f005c4a5967606341da3a8ef6.png

"desktops"... fona bilde mainās atkarībā no samaitātības līmeņa...

apakšā pārējas programmas sagrupētas pēc alfabēta...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Jums uz tiem telefoniem ir pilnīgs zvērudārzs. Telefoni izskatās gluži kā internet exploreris y2k.

 

 

Screenshot_20211215-142859_One UI Home.png

Par raibo fonu atbild pats telefons, periodiski nomaina.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , M@R$$ teica:

otrā sertifikāts. Bezgala ērti.

Man ir uzlikts ka lockscreen wallpaper. Liekas vēl ērtāk.

IMG_20211215_153753.thumb.jpg.838f1f9da900cda6f78f1050a5a29ffc.jpg

Un darba virsma kā jau darba virsma. Nekas īpašs.

Screenshot_2021-12-15-15-31-14-477_com_miui_home.thumb.jpg.c73326c7c82e97711d8d7d427f220919.jpg

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kreizā Kāja teica:

O, šito nebiju iedomājies. Eh, nesaprotu kā to izdarīt, neļaujas.

Simple Photo Widget. Vismaz andrītim. Bildi ievelc no PDF. Vai izkopē. Vai, šķiet, varēja novilkt.

Pirms 40 minūtēm , itanium teica:

Man ir uzlikts ka lockscreen wallpaper. Liekas vēl ērtāk.

Arī variants. Tikai vislaik gaišu lai var nolasīt.

Pa nakti tomēr allways on ir uz minimālā spilgtuma, vai var pagulēt, vai saprast, vai vēl jēga ir mocīties, vai tomēr labāk celties pirms modinātāja.

Link to comment
Share on other sites

A Droīdam sertifikātu nekādā Wallet analogā nevar ielikt, lai ir aizsargāts ar biometriju, bet viena pogas spiediena attālumā, tāpat kā virtuālās kartes? Es uz ābola tieši iekš Wallet turu, diezgan ērti.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka var.

Gan, ja neizmanto kā lockscreen, tad kam Tev vēl papildu biometrijas aizsardzību? Telefonā iekšā taču bez PIN vai biometrijas netiksi.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Artanis teica:

A Droīdam sertifikātu nekādā Wallet analogā nevar ielik

var

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , itanium teica:

Gan, ja neizmanto kā lockscreen, tad kam Tev vēl papildu biometrijas aizsardzību?

Es tieši jautāju par Tevis paša screenshotu, kurā tev tas kods stāv uz lockscreena. 

Link to comment
Share on other sites

Tad atbilde ir: ja ir tāda vēlme, tad var saglabāt kā parastu failu un bez biometrijas vai PIN klāt netiksi.

 

Es to redzu tā: ja nu pazaudēšu telefonu, tad vismaz pastāv iespēja, ka kāds mani pēc sertifikāta atradīs 😅

Link to comment
Share on other sites

2021.12.13. , 09:47, Usins teica:

ekrānos ir mapīte ar "elektronika", "programmēšana", "auto" un pārējais 90% bardaks.

fonam black or white nav nozīme. man gan nedaudz racionālāk, proti: ielikta TV pults, E2 SAT reršiem pults, AV resim Denon,pults kura ok, neesmu uzlicis uz tel, jo strādā) Kādam iespējams padoms noderēs:)  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...