Jump to content

[Iesaku] Luminar 4 uz nenoteiktu laiku bez maksas.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Pievienojos ieteikumam! Izmantoju maksas versiju gan - ja iespējams iecelt for free, grābjat nost!

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Paldies!
Par šo nebiju pat dzirdējis. Uz ātro iemēģināju - priekš lietotāja vulgaris (neesmu fotogrāfs) liekas visai viegls un intuitīvs softs.

Ieteicu arī citiem

Link to comment
Share on other sites

Nu lab, bet kāds ieguvums, teiksim, salīdzinot ar Lightroom?

Link to comment
Share on other sites

Tagad jau šāda veida softi saradušies vairāki un amatiera vajadzībām vairāk kā pietiekami. Par Luminar esmu pētījis info, ir OK, bet man kā legālu Adobe softu lietotājam Lightroom+Photoshop+Bridge (jā, parasti visi 3 komplektā) dod vairāk iespēju. Bet neko labāku par Capture One tieši foto apstrādei vēl neviens nav izdomājis, tiesa, man apgraizītā versija, jo nāca komplektā ar SONY tehniku, tikai SONY bildēm derīgā.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Papildus paraleli lietoju Lightroom 5, bet ka iesacejam, majas lietotajam, kas saak tikai ar foto darboties, shi ir tiesam laba alternativa. Kad samera atri nepieciesams apstradat foto, loti biezi izmantoju Luminar AI.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

kāds ieguvums, teiksim, salīdzinot ar Lightroom?

Šobrīd pieejams bez maksas

Labots - itanium
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

nekad nebiju dzirdējis. 

uzliku. 

sākumā bija wtf, kautkādi magic (Ai ) efekti, un klasiskos Adjust Highlights/shadows/blacks utt vispār neredzu. 

bet opcija Ai Sky Replacement darbojas vienkārši WOW.  

varētu būt ka saimniecībā noderēs. 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es pasa sakuma ari biju lidzigi, kas par kiseli, bet vispar pagaja laicinjsh lidz izpratu kas un ka. Tapec ari nopirku Luminar Ai.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Usins teica:

opcija Ai Sky Replacement darbojas vienkārši WOW

Šī opcija Photoshopā parādījās jau pirms kādām 2 - 3 versijām. Pie tam var smuki sabildēt pats mākoņus un pievienot - viss darbojas.

Būs laikam to Luminar intereses pēc jāpapēta.

Vienīgais - man būtiski ir iespēja "viltot realitāti" - aizvākt/pielikt/pārvietot/pievienot no cita kadra detaļas, iztaisnot perspektīvu/ koriģēt atseviķas vietas kadrā u.t.t.- nez vai šim tādas iespējas ir.

Link to comment
Share on other sites

ver vaļā sony ARW tas +

Taisnojot attēlu, nu vertical geometry - nav opcija auto crop

pie ģeometrijas rotate opcijām nav grādu daļas, tikai veseli, bet itkā izdodas pagriezt ok, + var rotēt arī piezūmotu

īsti neizprotu, mainot tās debesis, kā viņš layerus saliek. AI to parasti izdara pieņemami, bet ja ir kāds robiņš dēļ kura spiežu "EDIT MASK" nekāda AI magic vairs nav un pašam viss jākrāso.... 

savu custom debesu failu ņem, mērogot gan nevar.

stamp/clone darbojas 

 

paņēmu attēlu ar 50+ personām, opcija sejas auto sakrāsot pazuda, 

saulē padegušās vietas piegriezt nepārāk saprastu kādēļ ir funkcijas "Contrast"  un "Balance" bet piergiezt var.

pieņemu, ka rūdīts fotošopa laitrūma lietotājs te priecīgs nebūs, bet ja laitrūma naf, tad pat ļoti lietojams.

 

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...