Jump to content

pērku CRT TV


gucis1
 Share

Recommended Posts

Meklēju CRT TV 21 collu, lai paspēlētu vecās konsoles. Galvenais, lai ir RGB ieeja un laba ģeometrija. Gatavs atdot ap 20 naudām vai vairāk, atkarīgs, kas par TV. Būtu nice, ja tas būtu Sony trinitron kaut kāds.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , gucis1 teica:

 lai paspēlētu vecās konsoles.

Panjem kaut vai šādu Retro Video Game Console Super Console X PRO Built-in 50000 Classic Games 4K TV Box Support .

Piemauc pie plazmas vai oleda un baudi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , M@R$$ teica:

Panjem kaut vai šādu Retro Video Game Console Super Console X PRO Built-in 50000 Classic Games 4K TV Box Support .

Piemauc pie plazmas vai oleda un baudi.

Man ir jau kaudze ar vecajām konsolēm un ir OSSC un varu piemaukt pie jebkura tv vai moņika ar HDMI, bet gribas tomēr CRT

Labots - gucis1
Link to comment
Share on other sites

Sen par vēlu. Pirms gadiem 3-4 pēdējos divus crt tv tepat forumā par velti pat neviens neņēma. Beigās aizvedu uz elektrolūžņu nodošanas punktu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Betmenis teica:

Šajā vietā varbūt var arī kādu atrast

Pie tam ar lielu varbūtību

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Aigus teica:

Nu Ssā pat atdod. Protams tur bez RGB (mby kāds arī ir). Bet vai konvertors RGB uz AV nestrādās? 

Ar RGB es domāju SCART ieeju, kas atbalsta RGB. Nekāda super kruta fīča nav. Bet ssā savādi cilvēki , modeli konkrētu nosaukt nevar, mājās nekad neatrodas, lai varētu savākt utt

Link to comment
Share on other sites

Liepājā vienā ēdnīcā CRT TV atdod pa vienu Užavas alu. Jau vairākus mēnešus stāv, bet tas laikam lielāks par 21"

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , gucis1 teica:

ssā savādi cilvēki , modeli konkrētu nosaukt nevar

Visi kā viens, vai ne? Bet tas ir tikai normāli - kurš 5 eur dēļ ies pētīt to TV, lai meklētu modeļa nosaukumu

Link to comment
Share on other sites

Pie gana liela mazohisma, starp citu, lielai daļai televizoru, kam ir tikai kompozītā ieeja, iekšā tomēr slēpjas ķēdes, kurās var iemānīt RGB signālu (sliktākajā gadījumā kaut vai pie izejas čipam, kurš ģenerē OSD uzrakstus, ja tādi ir). Tāds manevrs ir populārāks otrpus lielajai peļķei, kur SCART un citi līdzīgi savienojumi īsti neieviesās, bet ja tev izdodas atrast kādu visādi citādi garšīgu TV, kam vienīgā vaina ir SCART neesamība, šis arī ir variants. Informāciju meklēt var sākt kaut vai te: shmups.system11.org • View topic - TV RGB mod thread

Link to comment
Share on other sites

Liriskai atkāpei - man īsti nav skaidrs, kādēļ tiek meklēts tieši CRT? Pilns ss.lv ar 32 collu LCD pa maziem cipariem, kuriem ir SCART ieejas.

Link to comment
Share on other sites

@ivo  Tapēc, ka retro konsoles uz LCD/OLED izskatās pēc kakas. Tieši spēlējot ar CRT ir visa tā sāls un īstais fīlings. Tāpat arī daudzas vecās konsoles paļāvās uz scan-lines iekš kineskopa, lai panāktu dažādus vizuālos efektus, kas pazūd izmantojot de-interlacing un apstrādes filtrus.

 

@gucis1  Kādas konsoles ir Tavā kolekcijā? 

Es pats esmu izpircis vairumu pēdējo atlikušo labā stāvoklī esošo CRT teļļuku ss'ā (Rīgā, vismaz). :D 

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , gucis1 teica:

Būtu nice, ja tas būtu Sony trinitron kaut kāds.

Atceros ka CRT beigu laikā Sony kineskopiem bija problēmas ar katodu/kvēli, tur kaut kas gāja uz īso ...

Link to comment
Share on other sites

man te viens stāv, pusgadu atpakaļ PS2 uz viņa dzenāju. modeli nezinu, izmeers lielaaks kaa 21. LG Flatrons, pults ar vvz kur ir. priekšpusē modeli neredzu. ja ir vēlme, var atbrīvot vietu man, Dobele.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Artanis teica:

@ivo  Tapēc, ka retro konsoles uz LCD/OLED izskatās pēc kakas. Tieši spēlējot ar CRT ir visa tā sāls un īstais fīlings. Tāpat arī daudzas vecās konsoles paļāvās uz scan-lines iekš kineskopa, lai panāktu dažādus visuzālos efektus, kas pazūt izmantojot de-interlacing un apstrādes filtrus.

 

@gucis1  Kādas konsoles ir Tavā kolekcijā? 

Es pats esmu izpircis vairumu pēdējo atlikušo labā stāvoklī esošo CRT teļļuku ss'ā (Rīgā, vismaz). :D 

Negribi padalīties ar kādu CRT? :D Man viens CRT ir, bet viņam ģeometrija pakaļā, iekšā līst bails
Man Famicom (modots ar RGB), Super Famicom (nu vai SNES), Sega megadrive, PS1, PS2, nu un jaunie dzelži daži. 

Link to comment
Share on other sites

Var ar pašsavākšanas metodi par lielu paldies dabūt 29" Panasonic 100Hz CRT ar "plakano" ģīmi. Precīzu modeli neatceros, bet pēcpusē ir divi skarti, viens zils, otrs melns. Žēl nest strādājošu mantu uz konteineru. Atrodas ~VEF k/p rajonā. Ja interesē, tad PM par niansēm

Labots - Prodigy
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Visi jauta kāpēc crt.

Loģiski, uz lcd tak "duck hunt" nedarbojas (vismaz bez diezgan sarežģītas pārbūves) :mrgreen:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

Pie tam ar lielu varbūtību

Kuros ir lielāka varbūtība?

pirms 2 stundām , gucis1 teica:

Ar RGB es domāju SCART ieeju, kas atbalsta RGB. Nekāda super kruta fīča nav. Bet ssā savādi cilvēki , modeli konkrētu nosaukt nevar, mājās nekad neatrodas, lai varētu savākt utt

Visiem 90to 21" ko esmu redzējis ir vai nu SCART, vai RCA ieejas, vai abas, krutākiem arī izeja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , gucis1 teica:

ģeometrija pakaļā

Zinu vienu meistaru Jelgavā, kas uz CRT roku piešāvis daudzu gadu garumā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Betmenis teica:

nu šīs jau ir izvirtības. Doma bija, ka gaismas pistole vai kā viņa saucas, nedarbojas uz PLAZMAS/LCD/OLED tehnoloģijas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , gucis1 teica:

Doma bija, ka gaismas pistole vai kā viņa saucas, nedarbojas uz PLAZMAS/LCD/OLED tehnoloģijas.

Opā, nezināju. Kāda tur ir tā fizika?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...