Jump to content

RX 570 Mining


Inquisitive
 Share

Recommended Posts

Sveiki man atdeva rx570 kas domata mining , gribēju uzzinat vai vinu var izmantot kā parastu karti?

Viņai ir tikai dvi ports , man mājas metājās dvi - display port kabelis bet kad piespraudu klāt monitors rādija No signal

Man vaig dvi uz hdmi kabeli vai kā ?

 

20211209_232139.jpg

20211210_005453.jpg

Labots - Inquisitive
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Inquisitive teica:

Sveiki man atdeva rx570 kas domata mining , gribēju uzzinat vai vinu var izmantot kā parastu karti?

Nevis izmantot kā parastu, bet viņa ir parasta karte.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Inquisitive teica:

man mājas metājās dvi - display port kabelis bet kad piespraudu klāt monitors rādija No signal

mans miglainais priekšstats par video protokolu saderībām saka, ka šāds kabelis strādātu tikai un vienīgi pretējā virzienā, varbūt kļūdos, savukārt dvi uz hdmi tev varētu strādāt ar lielāku varbūtību

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Inquisitive
pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

Ja???

DVI<-->HDMI pilnīgi noteikti strādā abos virzienos, tik neko diži vairāk par FullHD no DVI ārā tāpat vien nedabūsi. Tas ierobežojums gan ir tīri sava laika kompetento mārketings, var atbloķēt līdz HDMI, taču nesteidzieties pateikties - tas tev nav forumā gudri komentēt, vajag pašam painteresēties Googlē un taisnas rokas.

A kāpec dvi uz display port neiet ? Tad sanāk man vaig dvi uz hdmi kabeli ja ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Inquisitive teica:

Viņai ir tikai dvi ports ,

Vai tiešām neviens nenorādīs uz šo muļķību? Tur ir gan DP, gan HDMI porti.

 

Kāpēc, tu, gribi izmantot DVI? Vieno tik klāt kartes DP/HDMI portiem un dzīvo tālāk.

Labots - Android1
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inquisitive
Pirms 4 minūtēm , Android1 teica:

Vai tiešām neviens nenorādīs uz šo muļķību? Tur ir gan DP, gan HDMI porti.

 

Kāpēc, tu, gribi izmantot DVI? Vieno tik klāt kartes DP/HDMI portiem un dzīvo tālāk.

Tai kartei ir tikai DVI ports

Link to comment
Share on other sites

Inquisitive
Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Viņa ir kaut kāds frankenšteins ar izravētiem portiem?

Tika izmantota prieks mining

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Inquisitive teica:

Tai kartei ir tikai DVI ports

Wtf. :D Tā bilde taču nav random kartes, bet tieši no tās, vai ne? Kas tad ir tie caumuriņi pa kreisi?

 

Apbrīnojami, ka cilvēks zina, kas ir DVI - DP kabelis, bet nezina kā izskatās DP ports. Pateikšu priekšā (secīgi, no kreisās uz labo) - DP, HDMI, DVI.

pirms 11 stundām , Inquisitive teica:

20211210_005453.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:

DVI<-->HDMI pilnīgi noteikti strādā abos virzienos,

Ne gluži. Uz kabeļa noteikti ir norādīts virziens. Bet, jā, eksistē abu veidu kabeļi - gan DVI->HDMI, gan HDMI->DVI.

Link to comment
Share on other sites

Inquisitive
Pirms 2 minūtēm , Android1 teica:

Wtf. :D Tā bilde taču nav random kartes, bet tieši no tās, vai ne? Kas tad ir tie caumuriņi pa kreisi?

 

Apbrīnojami, ka cilvēks zina, kas ir DVI - DP kabelis, bet nezina kā izskatās DP ports. Pateikšu priekšā (secīgi, no kreisās uz labo) - DP, HDMI, DVI.

 

 

20211210_120521.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ahā. Nu jā. 

OK principā tev vajag pareizu kabeli - vai nu "tīru" DVI kabeli vai, atkal, ar pareizu polaritāti - DVI->DP. Tev nederēs DP->DVI kabelis.

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies. Šī bilde pasaka vairāk. Iepriekšējā, nevarēja normāli saprast.

DVI -> DP vai tad strādās, bez adaptera? DVI -> HDMI, gan vajadzētu strādāt.

 

Google saka šādi:

Citēt

There's no difference between transmission through DVI and HDMI. Both use the same type of digital signal to transmit data. One difference is that HDMI can carry an audio signal. Other than that, its the same thing, just two different connectors optimised for different uses.2013. gada 13. aug.

 

Link to comment
Share on other sites

 

pirms 1 stundas , Android1 teica:

DVI -> DP vai tad strādās, bez adaptera? DVI -> HDMI, gan vajadzētu strādāt.

Vajag. Arī DVI->HDMI vajag.

pirms 1 stundas , Inquisitive teica:

Vot šitāds derēs ? 

 

Nē. Tev vajag uz otru pusi. DVI-HDMI vai DVI-DP, piemēram:

https://www.xmarket.lv/v7-black-video-adapter-dvi-d-male-to-hdmi-female.935545.pd

 

лоханулся

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdējis, ka skaņas kabeļiem arī esot virziens... labāk skanot, ja skandas pastiprinātājam pieslēdz amps->tumba, nevis tumba->amps... :mrgreen2:

 

bet ja nopietni, tad hdmi un dvi-d ir elektriski savietojami formāti... dvi-d nav skaņas pārvades iespēju...

nesalauzts hdmi->dvi-d kabelis strādā abos virzienos... vēl jo vairāk "tupa" pāreja/adapteris...

cits stāsts ir ar display port, tur bez virziena nekādi...

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , kreizā Kāja teica:

mama/paps galus dēvē par polaritāti??? 

Nu, labi polaritāte nebija pareizais apzīmējums... tā pat kā mama/paps. Virziens?

Pirms 14 minūtēm , Athlons teica:

nesalauzts hdmi->dvi-d kabelis strādā abos virzienos

Jā, jā, es putrojos. HDMI<->DVI vajadzētu strādāt abos virzienos.

DVI->DP bija problēm vadi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kreizā Kāja teica:

Nē, jo tad būs patiess šizofrēnisks apgalvojums ka monitora vadam abos galos pieliekot pa pārejai tiek mainīts monitora vada virziens.

Tu esi draņķīgs skolotājs - zini, ka ir nepareizi, bet kā ir pareizi pateikt nevari.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Inquisitive teica:

Paldies vissiem kas palīdz 

Vot šitāds derēs ? 

Screenshot_2.png

Autoram - jā, derēs.

 

Pirms 49 minūtēm , ruukjis teica:
1 stundu atpakaļ, kreizā Kāja teica:

mama/paps galus dēvē par polaritāti??? 

Nu, labi polaritāte nebija pareizais apzīmējums... tā pat kā mama/paps. Virziens?

Mama/paps vai male/female ir, tautā labi saprotams, konektora tipa termins. Piem., HDMI kabeļa pimpuks (papus) tiek sprausts monitora/videokartes attiecīgajā atverē (mammīte). Ez. :D

 

Apdeits: DP -> HDMI ir iespējams pasīvi. Respektīvi, pliks kabelis vai pāreja būs ok. Otrādi (HDMI -> DP), bez aktīvās pārejas, kas saprocesēs signālu, gan nesanāks.

Labots - Android1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tiešām? Gribēji lai male/female

Ko tu te putrojies?! Es nerunāju par galiem. Es runāju par signāla virzienu/plūsmu (her-viņ-zin kā pa tavam ir pareizi). DP-DVI kabeļiem tas ir svarīgi - DP->DVI kabelis iesprausts DVI izejā nedos signālu. 

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Inquisitive teica:

Vot šitāds derēs ? 

Screenshot_2.png

Ja tev jau ir hdmi-hdmi vads, un ja tu esi Rīgā, tad vot šitādu varu piedāvāt par piecīti ar vienas dienas money back (ja nu sazinkāpēc tomēr neiet), jaunu (celofānā) un brendīgu ar uzrakstu ATI Radeon 😎

PM

Pirms 3 minūtēm , ggg97 teica:

Es paķēru tepat, jo bija uz vietas.

Viņam pretējā virzienā vaig

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:

par autoram nepieciešamo DVI - HDMI pāreju

1. To tu izdomāji, nevis autors - izlasi cītigi, ko viņš raksta.

2. Un atkal tu pārslēdzies uz kaut ko pavisam citu nekā bija jautājums. Es saku "virzienam" ir nozīme. Tu saki: "virzienu saukt par "virzienu" ir nepareizi". Es jautāju kā tad viņu saukt? Tu sāc kaut ko par male/female, tad sāc man rādīt kādi izskatās kabeļi - es to visu zinu, tas nav tas, ko es tev jautāju. Es runāju par datu plūsmu. Tad varbūt tomēr "virziens" būs pareizi? Nē?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Marš mācīties! Sāc no šejienes:

Tu pats izlasīji - tur ir apstiprināts tas, ko es tev te stāstu 🤣 

Pirms 36 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Savu totālo nezināšanu sekmīgi jau pierādīji CPU, RAM

Nejauc sevi ar mani - tāpat kā šeit arī tur tu nebiji spējīgs ielikt nevienu saiti, kas kaut necik apstiprinātu tavus apgalvojumus.

Re kur tev vēl tehnoloģisks skaidrojums:

https://www.tempest-av.com/single-post/2019/02/07/HDMI-to-DisplayPort-and-DisplayPort-to-HDMI-Conversion-Explained

 

Tu vari nolikt manas saites cik gribi, bet ironiskā kārtā neesi spējīgs ielikt NEKO, kas apgalvotu pretējo. Un kā vienmēr plēsīs no pakaļas matus ārā, bet atzīt, ka kaut kur esi kļūdījies, NEKAD! Tas ir zem Boņa. Bonis NEKAD nekļūdas... 😂

 

... un tu vēl mani par bērnu sauc. 😂

Link to comment
Share on other sites

Tak čipu ražotāja lapā ir skaidri un gaiši pateikts:

Citēt

HDMI to DisplayPort Conversion

If the source supports dual-mode DisplayPort (also known as DP++), then you can use a passive adapter because the source can perform the conversion. If the source does not support DP++, then you need to use an active converter, which includes additional chips to perform the conversion.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Artanis teica:

Tak čipu ražotāja lapā ir skaidri un gaiši pateikts:

Jā, sasodīts, AVOTS! Tas nozīmē, ja tavs AVOTS ir HDMI/DVI, tad tas draņķa vads nestrādās. Tas ir bļin praksē pābaudīts.

pirms 23 stundām , kreizā Kāja teica:

Šis te BEZ aktīva konvertiera uz otru pusi (DVI->DP) nestrādās, jo monitors nevar būt AVOTS. Attiecīgi es runāju par virzienu kādā signāls/vads strādās.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tak nu jau 2 cilvēki tev skaidro ka gadījumā, ja DP ports neatbalsta dual mode,

Jā, labi. Par cik tu nerunā fundamentālas muļķības, atbildi pieņemu. Un aizveros.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, kreizā Kāja teica:

Varēji tā uzreiz, man nudien ir apnicis ar tevi strīdēties. Tas ātri vien pārvēršas par kaut ko gejisku.

un te boņam nogāja .....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...