Jump to content

MikroTik LHG LTE6 kit + QuickMOUNT


Alvis

Recommended Posts

UPDATE: PĀRDOTS

 

Pārdodu šo LTE antenu ar integrētu rūteri.
Lietots ~6 mēn. 

Viss strādā. Bez defektiem. 

Cena = 80 EUR

 

LHG LTE6 komplekts
Lielisks risinājums lieliem attālumiem.

LHG LTE6 komplekts ir ierīce ļoti attālām vietām, kuras atrodas mobilā tīkla pārklājumā. Uzstādiet to ārā, uz staba, masta vai jebkura cita veida konstrukcijas un pievienojiet pat tur, kur mobilie tālruņi nedarbojas. Tā kā LHG LTE6 ir liela izmēra augstas izšķirtspējas antena, to var savienot ar šūnu torņiem galējās lauku vietās, dodot iespēju nodrošināt piekļuvi pēdējās jūdzes internetam, kur nekas cits nav pieejams.

Jaunajam LHG LTE6 komplektam ir CAT6 LTE modems, kas ļauj nesēju apkopošanu un ļauj ierīcei vienlaikus izmantot vairākas joslas. Milzīga priekšrocība, ja apkārtnē ir daudz LTE lietotāju. Tas nodrošina labāku atsaucību pārpildītā vidē un lielāku efektivitāti vājākām signālam laukos. Pēc pārejas uz CAT6 mēs esam novērojuši, ka lauku apvidos interneta ātrums divkāršojas, tāpēc nav jāgaida kabeļtīkla paplašināšana.

 

20211201_132442.jpg

Labots - Alvis
  • Patīk 1
Link to comment

Nu tu ar, pagaidām viņi outdoor risinājumā augstāk par CAT6 netiek ar LTE modēmu un tu grib 5G piekļuvi 😄

LHG.JPG

Labots - AVilks
Pielabots teksts.
Link to comment
Pirms 12 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Net1rs... ir arī LTE CAT12

 

pirms 2 stundām , AVilks teica:

outdoor risinājumā

 

Izlasi manu postu vēlreiz. Viņiem ir arī CAT18 modems, bet runa iet par outdoor jo LHG ar CAT12 būtu fantaštiš, bet nav :(

 

p.s. Šis labs ja nepieciešams laukos, pilsētai gan īsti nebūs labākais risinājums.

Link to comment
Pirms 17 minūtēm , AVilks teica:

LHG ar CAT12 būtu fantaštiš

LHG ar savu 100 mbps Ethernet visu prieku "neaplauztu" ? LHGG gan būtu cita lieta.

 

Labots - Jainit
Link to comment

Kāda jēga no 1gbps porta, ja šā vai tā to ātrumu 4G nesasniegt? Loģika kur? Tikai lai "piesietos sētas stabam" ?

  • Patīk 1
Link to comment
Pirms 25 minūtēm , mafijs teica:

Kāda jēga no 1gbps porta, ja šā vai tā to ātrumu 4G nesasniegt?

 

 

LTE category 6 (300 Mbps downlink, 50 Mbps uplink)

Link to comment

Nu bet ja var dabūt kaut vai 110mbit kapēc lai neieliktu gigabita ethernet kontrolieri, lai izvairītos no jebkāda iespējamā bottleneck, it sevišķi ja komponenta cenas starpība ir tikai padsmit centu?

Būtu ekstremāli stulbi mākslīgi samazināt [potenciālo] iekārtas caurlaidību, un zaudēt iespēju izmantot mārketinga priekšrocības, ja ieguvums ir tikai pāris centus lētāks komponents uz plates...

Link to comment

Ja būtu agstāka LTE kategorija modēmam domāju, ka giga ports iekša būtu uzreiz by default, projektē šos tomēr inženieri, nevis mārketinga speciālisti, takā nav te par šo ko matus skaldīt ;) 

Link to comment
Pirms 6 minūtēm , AVilks teica:

projektē šos tomēr inženieri, nevis mārketinga speciālisti

Ojj, šitā ir sāpīga tēma jebkurā projektēšanas un ražošanas uzņēmumā (tajā skaitā mūsējā), davaj labāk nesākam par šito tēmu...

Link to comment
Mezavecis

Laukos visi tie gigabiti kaķim apakš astes, tā kā nav gluži viss tik viennozīmīgi.

Link to comment

Es nesaprotu, par ko pašlaik vispār tiek runāts - tak skaidrs kā diena, ka mūsdienās 100mbit un 1000mbit NIC čipu cenas ir ļoti līdzīgas (it sevišķi priekš tāda apjoma ražotāja kā MT), un attiecīgi ja ir iespēja iekrāmēt gigabitu, ražotājs to arī izdara - it sevišķi, ja tas novērš kaut vai potenciālo bottlenecku caurlaidībai, un piedevām vēl ļauj pierakstīt vēl vienu smuku rindiņu iekārtas specenei no mārketinga viedokļa. Parasti gan ir vēl tāds moments, ka mārketinga daļa tieši prasa NELIKT kādu komponentu, lai būtu iespēja radīt citu, dārgāku, produktu, kas noklāto šo nišu. Nešaubos, ka līdzīgi ir arī ar MT produkciju.

Labots - Artanis
Link to comment

Paskaties konkrētās iekārtas speceni - proci un rāmi - un tad atbildi sev pats. Resursu Gbps routingam pietiek atliektiem galiem. Vēlreiz atkārtojos - ja nepieciešamo komponentu pašizmaksa ir pietiekami zema, un iekārta neiegraužas paša ražotāja portfolio (nekonkurē ar citu savu produktu), tad ražotāji noteikti centīsies iebāzt iekšā jebko, kas aizpildīs papildus ailīti specenē/reklāmas brošūrā/iepirkuma pieteikumā, neatkarīgi no tā, cik tas ir praktiski nepieciešams.

Labots - Artanis
Link to comment

Jā. Mans mājas 2011Ui ar vājāku proci mierīgi routē 4 vidēji piesātinātus gigabita linkus.

Labots - Artanis
Link to comment

Nu bet par ko tad es runāju?

Link to comment

Plus rēķini ka viņi to pašu plati izmanto vismaz kādos 20 produktos, arī tajos, kur pāris centi maina daudzko.

Neies jau katram rūterim taisīt jaunu moduli, pirkt/meklēt citu SoC un pielāgot softwāri.

Labots - AndrisBB
Link to comment

Viens grib ielikt cat12 modemu 100Mbps ierīcē (tik vvz kādēl, ja ar viņam 100 pietiek, ko esošais cat6 pilnībā un vēl +80 spēj nodrošināt), otrs par to piepišas ,norāda, ka tam ir piemērotāks modelis ar gigabita portu, 3-ais galīgi neiebrauc jautājumā , piejājas pie "gigabita" un offtopiks panesas. :)

 

Pašam Mikrotikam jau ir gatavs tāda paša formfaktora produkts ar gigabitu - saucas LHGG (RBLHGGR&R11e-LTE6) , cenas starpība ar LHG +/- 35 Eur.  

Link to comment
pirms 8 stundām , Mezavecis teica:

Laukos visi tie gigabiti kaķim apakš astes

kāpēc? man kā reiz ir tieši šis minētais modelis, esmu laukos.. šobrīd šaurā vietā ir tieši 100Mbit LAN interfeiss..

man ir LMT dota antena, viņiem LHGG neesot.. tad nu priecājos par to pašu :) 

Link to comment
pirms 13 stundām , AVilks teica:

un tu grib 5G piekļuvi 

Es tik precizēju.

pirms 11 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

ir arī LTE CAT12

Pie šī ceru tikt par velti no LMT, ja viss saies, jo man tuvākajā tornī parādījies 5G, bet esmu pie robežas , un ir šādi :)

2021-11-30_09h54_13.png.90da972f6810601ed90749dcf87b92fa.png Mana māja ir tieši pa vidu tam kvadrātiņam. Nez viņi tiešām ņem vērā to, ka tur starp torni un māju (tieši tur pie ielas) ir ozols? Uz jumta ir esošā antena priekš 4G, tā ka cerība ir. Es gan nezinu, kurās frekvencēs (joslā) te tas 5G ir, tā ka vēl nezinu, cik tā antena tur efektīva. Gaidu viņu speciālistu ciemos kādu dienu.

 

Labots - ju
Link to comment
Pirms 56 minūtēm , ju teica:

Es gan nezinu, kurās frekvencēs

LMT 5G lai darbotos, vajadzēs arī 4G - primary band būs 4G, kamēr 5G pieslēgsies pie vajadzības kā CA band. 5G iet ~3.5Ghz frekvencēs, līdz ar to katrs šķērslis ceļā līdz tornim traucē..

Link to comment
Mezavecis
pirms 1 stundas , uldise teica:

esmu laukos.. šobrīd šaurā vietā ir tieši 100Mbit LAN interfeiss.

Kuros laukos ir vairāk pa 100MBit?

Link to comment

bet nu ar to ātrumu tur ir nianses - vismaz pie manis tos 100Mbiit nekad nedabūsi vienā konekcijā. piemēram speedtest.net laikam(?) bija divas konekcijas vienlaikus, līdz ar to arī tur visi 100Mbit nav. test.lmt.lv tur atkal ir.

Link to comment
Mezavecis

Pagaidām laukos Kurzemes pusē 20km no tuvākās pilsētas teorētisko maksimumu esmu redzējis 60Mbit ja torni redz pa logu, praktiskais - krietni zemāks.

Link to comment
Pirms 8 minūtēm , Prime teica:

LMT paaugstina

Neviens neliedz palikt pie 4G. Iespējams, daļa pārslēgsies uz 5G, un varēs arī ar 4G vakaros dzīvot. Varbūt nav ko steigties :)

 

Link to comment

Pieslēguma numuram xxxxxxxxx Ģimenes piedāvājuma ietvaros Internets mājai maksa būs 17.98 €/mēn.

 

Līdzšinējo 13,99 vietā

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...