Jump to content

Uzlīmju printeris


Blondaiis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti boot.ritakafija.lv lietotāji. 👋

 

Esmu pie Jums ieradies ar svarīgu jautājumu: Kādus uzlīmju printerus Jūs man varētu piedāvāt? Varbūt varat ieteikt kaut ko no savas pieredzes, kurš ir bijis labs, kurš ne tik labs, kur labāk pirkt prineri, kur labāk nepirkt. 

Printeris interesētu mazs, vai vidējs, vairāk tiektos uz vidēja izmēra printeri, kas protams nemaksā kosmiski dārgi.

 

P.s Paldies jau iepriekš par palīdzību.

 

Veiksmīgu Jums dienu.

Link to comment
Share on other sites

Par kādu uzlīmju printeri mēs runājam? Uz galda liekamo, pie datora slēdzamu priekš kastu marķēšanas (uzlīmeas izmērs starp 4x4 līdz 6x10 cm)? Vai arī rokas printeri ar klaviatūru?

 

Jebkurā no augšminētajiem variantiem es viennozīmīgi ieteiktu Brother aparātus (QL sērija priekš desktop printeiem un PT sērija priekš rokas printeriem) - esam uzstādījuši simtiem šo printeru dažādos ofisos un noliktavās, kā arī ikdienā izmantojam desktop printerus priekš savu iekārtu marķēšanas, un rokas printerus noliktavā priekš kastēm. Nekādu sūdzību - it sevišķi ja vēl pērk lētās "alternatīvās" uzlīmes, tādējādi samazinot ekspluatācijas izmaksas.

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Blondaiis
Pirms 24 minūtēm , kaads teica:

Kas ir mazs un kas ir vidējs?

Uz pipetēm taisies kaut ko līmēt  vai uz konteineriem?

piem šis skaitās mazs printeris, jo spēj paņemt tikai līdz 50 mm platumā : https://www.brothershop.lv/lv/uzlimju-printeri/pilnkrasu-uzlimju-printeri/vc-500w-pilnkrasu-uzlimju-printeris/

Vidējs būtu kaut kas vismaz līdz 150mm

Pirms 18 minūtēm , Artanis teica:

Par kādu uzlīmju printeri mēs runājam? Uz galda liekamo, pie datora slēdzamu priekš kastu marķēšanas (uzlīmeas izmērs starp 4x4 līdz 6x10 cm)? Vai arī rokas printeri ar klaviatūru?

 

Jebkurā no augšminētajiem variantiem es viennozīmīgi ieteiktu Brother aparātus (QL sērija priekš desktop printeiem un PT sērija priekš rokas printeriem) - esam uzstādījuši simtiem šo printeru dažādos ofisos un noliktavās, kā arī ikdienā izmantojam desktop printerus priekš savu iekārtu marķēšanas, un rokas printerus noliktavā priekš kastēm. Nekādu sūdzību - it sevišķi ja vēl pērk lētās "alternatīvās" uzlīmes, tādējādi samazinot ekspluatācijas izmaksas.

Man vairāk interesē printēt dizainētas uzlīmes, etiķetes. Uzlīmes domāju līmēt piemēram uz kaut kādiem iepakojumiem, kartona kastēm u.t.t. 

 

Ar ko īsti atšķirās rokas printeri? Tas vairāk attiecas uz kaut kādiem tirdzniecības veikaliem, kur ir nepieciešams izprintēt cenas uzlīmi un tādas ja?

Ja ir tā kā uzrakstīju, tad vairāk interesētu printeris ko ir iespējams pieslēgt pie datora.

Link to comment
Share on other sites

@Blondaiis   Vecais, klau - nu tu te konkrēti jauc pilnīgi dažādas lietas kopā - rokas printeri un desktop uzlīmju printeri ir divas pilnīgi dažādas iekārtas paredzētas dažādiem mērķiem... Ja tur gribi drukāt kaut kādas custom dizainētas uzlīmes ar QR kodiem, custom fontiem, vai grafikām vai tādām lietām, tad tev jāpērk desktop uzlīmju printeris, jo rokas printeri ar tādām funkcijām maksās daudzus simtus un pat tūkstošos Eur, un ir paredzēti izmantošanai kopā ar WiFi un speciālu tīkla programmatūru, kas tās uzlīmes ģenerē centralizēti uz servera. Parastie rokas uzlīmju printeri ir paredzēti lai var izdrukāt parastu tekstu uz šauras strēmeles, ko pielīmēt ievārījuma burkai, kabelim vai kastei.

 

Man ir tāda sajūta, ka tu vai nu nemāki paskaidrot, ko tev īsti vajag, vai arī pats līdz galam nesaproti, kādiem mērķiem tiek izmantotas iekārtas, ko tu sauc par uzlīmju printeriem. Lai nejauktu gaisu, vai tu lūdzu vari šeit topikā iemest dažas bildes no gūgles, lai saprotams par kādām uzlīmēm tu īsti runā? Melnbaltām, krāsainām, kvadrātainām, brīvas formas, metāliskām, pastmarkas vai A4 izmēra? Lūdzu iemet dažus piemērus, lai saprotams, par ko tu īsti runā.

 

Man ir smaga aizdoma, ka tu vienkārši meklē parasto krāsu printeri, kurā var iebāzt A4 uzlīmju papīru, un pēc tam vienkārši izgriezt ar šķērēm pa kontūru...

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Artanis teica:

Man ir smaga aizdoma, ka tu vienkārši meklē parasto krāsu printeri, kurā var iebāzt A4 uzlīmju papīru, un pēc tam vienkārši izgriezt ar šķērēm pa kontūru...

Ir A4 līmpapīri ar jau iegrieztiem apļiem vai taisnstūriem, etiķešu drukāšanai uz "parasta" printera. Es ar tādiem līmpapīriem esmu darbojies. Tikai "jāpiekalibrē" printējamais materiāls, lai trāpa virsū.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Ir A4 līmpapīri ar jau iegrieztiem apļiem vai taisnstūriem

Ne tikai tas, bet ir arī jau gatava standartizēta etiķešu formātu sistēma priekš marķējuma uzlīmēm. Ja atmiņa neviļ, pat iekš paša parastākā M$ Word var iekš Page Properties šīs te sagataves izvēlēties.

 

sizes-500x500.jpg

 

Bet te runa par to, ka man liekas, ka autors vienkārši nepareizi bija nodefinējis, ko viņš vēlas panākt.

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

Ir A4 līmpapīri ar jau iegrieztiem apļiem vai taisnstūriem, etiķešu drukāšanai uz "parasta" printera. Es ar tādiem līmpapīriem esmu darbojies. Tikai "jāpiekalibrē" printējamais materiāls, lai trāpa virsū.

Tikai kalibrēšana jātaisa uz parastā papīra, lai nav pa dārgo

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Blondaiis

Tātad atsaucoties uz Artanis komentāriem:

Pievienoju zemāk bildi uzskatam kādas uzlīmes es vēlētos printēt. 

Īss apraksts, interesētu printēt: melnbaltas, krāsainas uzlīmes, kas ir izgriestā formātā(brīva forma), protams nepieciešamības gadījumā arī izprintēt taisnstūra formātā, bet pieļauju, ka tas ir iespējams gadījumā, ja printeris printē brīvas formas uzlīmes. (skat zemāk bildi), kā arī būtu nepieciešams, lai ar šo printeri ir iespējams sadrukāt etiķetes.

Custom uzlīmes karikatūra uzlīme gudrs, uzlīmes, etiķetes, uzlīmes,  uzlīmes, klēpjdators velosipēdu bumba uzlīme meitenes 100gab 50gab uzlīmes,  iepakojums - Kancelejas preces uzlīmes ~ Lekols.lv

Link to comment
Share on other sites

Nu re - tāda jau arī man bija aizdoma, ka tu kaut ko pilnīgi citu domā, nekā pārējie tev ieteica.

 

Tas, ko tu meklē, ir krāsu tintes printeris, kas māk drukāt uz līmplēves, un atsevišķš ploteris (piemēram šāds, ja pietiek ar mazo A4). Rēķinies, ka zem 500 Eur par parastāko A4 printeri + ploteri neiekļausies nekādi. Tad vēl regulāri būs jāpērk griešanas galvu kārtridži un, protams, pašas līmplēves. Var arī pameklēt divi-vienā - lielformāta printeri ar ploteri, bet tur cenas jau būs daudzos tūkstošos.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...