Jump to content

Noliktavas uzskaites programma.


AVilks
 Share

Recommended Posts

Laba diena!

Ir izveidojusies situācija kad iekšējā iekārtu aprite aizgājusi tādos apmēros kad ar reģistrēšanu excel vairs īsti neiet cauri.
Jautājums biedriem varbūt kāds lietot kādu noliktavas programmatūru ar kuru var veikt iekšējo inventarizāciju un sekot līdzi iekārtu iekšējai plūsmai?
Doma tāda, ka no piegādātāja dabū paku ar iekārtām, tālāk šīs iekārtas tiek izdalītas darbiniekiem kas pēc tam tās uzstāda gala klientam. 
Takā iekārtas netiek tirgotas, tad nav nepieciešams ģenerēt pavadzīmes.

Ja kas precizējams dodiet ziņu.

Protams ir netā atrodamas programmas, bet pie viena aplauzāmies jo cena norādīta viena, bet tāmi atsūtīja 5x lielāku + rēķinot, ka no tā visa mums vajag tikai 20% no programmas iespējām.

Link to comment
Share on other sites

versatile

it-invent - krievu ražojums, bet laba, var piesaistīt un veidot iekšējos dokumentus. Tas ir, ja vajag uzskaitīt MVI, ne noliktavu.
Ja ar noliktavu domāta tiešām noliktava - tad gan jāstūrē uz kaut vai hostēto navision vai kā nu šams tagad saucās.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Paldies papētīsim tavu variantu, iespējams der.

Link to comment
Share on other sites

Jumim (mansjumis.lv) var pamēģināt for free 30 dienas mākoņvariantu. Tev vajadzīgā funkcionalitāte tur teorētiski ir.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Galvenais, atceries, ka veiksmīgs iznākums vistiešākajā mērā atkarīgs no tā, cik rūpīgi un cik daudz laika patērēsi sākotnējam setupam. Neatkarīgi no izvēlētā risinājuma.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , versatile teica:

cik rūpīgi un cik daudz laika patērēsi sākotnējam setupam

 

Jau uz ātru aci skatoties saprotam, ka viss ērtākais ir tavs risinājums.
Takā ar krievu valodu mums nav ērti strādāt, tad to, ko programma nespēja angliskot, to mēs latviskojam.
Paldies tev!

Ja neaizmiršišu pēc mēneša mēģināšu atkskaitīties kā mums ar šo iet.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Eng iespēja ir, tiesa daļēji, daudzas lietas tāpat paliek krieviski. Bet lielos vilcienos jau izkodu kas un kā, pielāgojām mūsu struktūrai, tagad tik paliek pieslīpēt nianses un atklāt lietas ko es neesmu izpratis (1dien testēs kolēģis ar lielāku pieredzi šajā jomā).

Paldies @Kazarms, bet Tildes nebūs tas ko meklējam jo mums interesē vairāk tieši loģistikas uzskaite un aprite, tirdzniecība nav mums līdz ar to vajag ko īstenībā super vienkāršu. Ja tā padomā, tad šāda maza programiņa būtu zelta vērtē daudziem mazajiem biznesiem jo piedāvājumā daudzas, bet tur uzreiz piedāvā opcijas kas vairāk lielajiem klientiem kur sasietas kopā ar grāmatvedību. 

 

 

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 35 minūtēm , AVilks teica:

Ja tā padomā, tad šāda maza programiņa būtu zelta vērtē daudziem mazajiem biznesiem jo piedāvājumā daudzas, bet tur uzreiz piedāvā opcijas kas vairāk lielajiem klientiem kur sasietas kopā ar grāmatvedību. 

:) Visas viņas sākās ar kaut ko mazu. Tad uzņēmumi aug, parādās jaunas vajadzības un dienas beigās ir lielāks produkts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mācieties, puiši, valodas, pats zinu kādas četras. Kad vēl darbojos kā uzņēmējs, bija man jauni darbinieki, pirksti gaisā, angļu valoda valda pār pasauli, tiklīdz kaut kas krieviski, vāciski, itāliski utt, mēģina ar googli pārtulkot (toreiz bija pilnīgs čau), beigās nāk pie manis, kas tur rakstīts?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Valodas jāmācās tiem, kas izstrādā risinājumus. Ja itāļi ražošanas līnijā var latviešu valodu iedabūt, tad būtu tikai normāli, ka maksas produktā būtu vairāk par rusvalodu.

Itāļus izcēlu, jo viņiem in dženeral viss pie kreisās kājas. Bet, kas maksā - pasūta mūziku.

 

Plus, latviešiem Latvijā četras valodas nu nav nekas tāds ekstraordinārs, ar ko lepoties :D pateici tā, it kā zinātu divpadsmit.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag lepoties ar to, kā valodas jāmāk tikai elitārai klasei. Boot lietotājiem, ne Tev versatile@, bet lielai daļai, būtu jāsāk ar dzimto.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , aoma teica:

Mācieties, puiši


Mūžu dzīvo mūžu mācies, tas ne tikai uz valodām (ko mācīšanās starpcitu palīdz atmiņas trenēšanai). Mēs darbojamies tehnoloģiju lauciņā, tad es jau liekas kļūstu vecs jo nespēju pat līdzi visam tikt, kaut ikdienā gribi negribi jāmācās jo savādāk nevar. Bet nu izdzīvos tas kas mainīsies un spēs pielāgoties.
Bet pa lielam jā, viss mazais reiz izaug, bet viss segments ir uz to lielo, kaut domāju, ka mazais sastādā arī nevāju % un ja no tā spēj ienest peļņu..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , versatile teica:

Plus, latviešiem Latvijā četras valodas nu nav nekas tāds ekstraordinārs

Nu tas pa vienu vairāk kā lielākai daļai, jeb ielicis kādu piepūli iekš papildus mācīšanās. Tās divas svešzemju populārākās jau pa lielam speciāli nav jāmācās, iemācas vienkārši no ikdienas (saprātīgā līmenī).

 

Link to comment
Share on other sites

Anglijā laikam divas vieglākās valodas ko iemācīties, ir poļu un lietviešu. Pastrādāju vidē, kur vieni poļi un lietuvieši un divos gados nonāc līdz līmenim, ka pilnīgi mierīgi var sarunāties :D

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vai tām uzskaites programmām nav kaut kādi gatavi moduļi, kur lietotājs logos saraksta nosaukumus, savelk loģikas - if else un pārējās sakarības un viss notiek?

Link to comment
Share on other sites

@Raimonds1 it-invent redzēju tevis pieminēto moduli, tiesa neiedziļinājos, papētīšu vēlāk kas tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Eh, kas tad šodien. Bet, teiksim 90-tajos Latvijā, rietumu speciem mūsu ražotnēs viegli neklājās. Atceros, tādā tīrā krievu uzņēmumā BMGS, kur tad latviski neviens; ne bū, ne bē, somi riktēja paneļu ražošanas līniju. Mēs ar kolēģi uzņēmamies inox apsaisti un bijām vienīgi tur, ar kuriem somi varēja cilvēcigi saprasties. Un tā tas turpinājās tolaik arī citur.

Labots - jacobs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet vai tad jums grāmatvedībā nav jau krājumu uzskaites?

 

pirms 2 stundām , AVilks teica:

līdz ar to vajag ko īstenībā super vienkāršu

Reku pareizā attieksme, nevis uzreiz pirkt Navision vai Dynamics. Gan jau uz ms access kautko vienkāršu var ātri uzcept un tad pa lēnām papildināt.

 

pirms 2 stundām , AVilks teica:

Ja tā padomā, tad šāda maza programiņa būtu zelta vērtē daudziem mazajiem biznesiem jo piedāvājumā daudzas, bet tur uzreiz piedāvā opcijas kas vairāk lielajiem klientiem kur sasietas kopā ar grāmatvedību.

Man ir paštaisītas mazas grāmatvedības programmas, kas internetā izliktas bezmksas, interese ir minimāla. Varbūt manas nav gana labas, vai vienkārši tāds jumis vai horizon iedveš vairāk uzticību nekā kautkāds pagrīdes pašdarbnieks. Arī mazie biznesmeņi grib sev grāmatvedības programmu ar zināmu zīmolu.

Labots - camel
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , camel teica:

Bet vai tad jums grāmatvedībā nav jau krājumu uzskaites?

 

Grāmatvedība mums neatbild par iekšējo apriti jo tā nav tirdzniecība. Iekārtas mēs dabūjām no pasūtītāja, tālāk realizējam gala klientam (nepārdodam). Grāmatvedība ir ārpakalpojums kas reģistrē darījumus kas notiek ar naudu, bet pavadzīmju par iekārtām mums nav, tikai pieņemšanas nodošanas akts. Bet takā iekārtu dažādība un uzstādītāju skaits ir pieaudzis, tad tīri saskenēt Excel kas kam iedots sāk palikt jau par sarežģītu jo gadās, ka iekārta piemēram ir detektīva un tiek atgriezta pasūtītājam vai ir kāda iekārtu maiņa. Tad nu vajadzētu ērtu risinājumu lai var sekot līdzi iekārtu plūsmai. Apjoms gan nav milzīgs, bet maksāt algu kādam kas tikai ar šo nodarbojas arī nav rentabli jo tas nebūtu pilnas slodzes darbs. 

 

@camel ja spēj piedāvāt risinājumu par šādas programmas izveidi, padod ziņu @pm

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

@AVilks, paskaties https://paytraq.lv

Es saviem klientiem šo izmantoju kopš 2017.g. sākuma. Gan grāmatvedība, gan noliktava, gan automatizācija! Noliktava man tur ir šķiet 4 klientiem, no kuriem 1 ir iekšējām vajadzībām ne PZ izrakstīšanai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AVilks teica:

ja spēj piedāvāt risinājumu par šādas programmas izveidi, padod ziņu @pm

Ja jau to var izdarīt excelī, varbūt varētu kautko ātri salipināt ar visual studio.

Vai tas it-invent nav tas kas tev vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 12 stundām , camel teica:

Reku pareizā attieksme, nevis uzreiz pirkt

Tā ir pareizā attieksme viena cilvēka kantorī. Uzņēmumā, kurš vairs nespēj saskaitīt, kur cik tehniku ir nolicis, tā vairs galīgi nav pareizā attieksme.
Protams, ka tie mazie custom risinājumi strādā, sevišķi, ja lieto reti. Bet, tikko pieaug intensitāte, pamainās use case - viss, jāpārtaisa, jo lielākoties par mērogojamību neviens nav domājis, to db apakšā taisot. Un tad izrādās, ka cilvēks, kas to taisījis, vairs uzņēmumā nestrādā, vai random lapa, no kuras pirms 10 gadiem nokačāja programiņu, aizvērusies, vai, vienkārši, izstrādātājs nomiris. Un tad tērē vēlreiz laiku, naudu lai ieviestu to, ko varēja jau sākumā.
 

 

pirms 3 stundām , AVilks teica:

Apjoms gan nav milzīgs, bet maksāt algu kādam kas tikai ar šo nodarbojas arī nav rentabli jo tas nebūtu pilnas slodzes darbs. 

Te ir atslēga. Excelis palicis neērts, var, protams, jāties un izgudrot riteni no jauna, bet šaubos, ka ir vajadzības, kas kādam jau nav bijušas un implementētas lielākā risinājumā ar dokumentāciju, supportu, un visu pārējo.

Link to comment
Share on other sites

Tā viņš ir, līdz brīdim kad tu esi spiests pielāgoties tiem lielajiem risinājumiem. Kādreiz mēģināju strādāt ar tādu hansaworld (vai kā viņu tur sauc) un secināju, ka es neesmu piemērots tai programmai, jo teksts uz ekrāna ir par mazu manai acij un melns teksts uz balta fona ...

Link to comment
Share on other sites

Antivīruss bļauj ka trojāns nolādējot no Tavas mājas lapas to klons zip failu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , camel teica:

Vai tas it-invent nav tas kas tev vajadzīgs?

 

Šodien nebijam neviens pa offisu līdz ar to rīt turpināšu ķidāt viņu, a kolēģis izskatās, ka tik ātri pie izpētes netiks jo darbu mums daudz.

 

@Regisss super, paldies par ieteikumu, rīt demo versiju papētīšu. 

pirms 9 stundām , versatile teica:

Tā ir pareizā attieksme viena cilvēka kantorī. Uzņēmumā, kurš vairs nespēj saskaitīt, kur cik tehniku ir nolicis, tā vairs galīgi nav pareizā attieksme.

 

Es labprāt ieviestu kādu no smuki izstrādātajām programmatūrām ar supportu u.t.t., bet uz doto brīdi nav tādu apjomu lai vajadzētu ko sistemātiski lielu un jaudīgu, vēl esam mazais bizness. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AVilks teica:

rīt demo versiju papētīšu. 

Pačeko... man ir grāmatvedības ārpakalpojumu licence ar visiem banku gateway ;) tur var smuki ar viņiem pačatot... ja kas interesē tad saki varbūt es esmu saskāries...

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies, bet šodien pieķēros atkal tai IT programmai un lēnām liekas, ka sāku tajā "iebraukt", tiesa vēl pareizās sadaļas vajag pielāgot, bet globāli izskatās, ka tas būs tas ko meklēju. Vēl paralēli gaidu @camel ideju ko piedāvās.

Vēl protams otra monētas puse ir pēc visām modifikācijām palaist darbībā un izķert kādas nepilnības ko piefiksēs pēc laika.

 

Labots - AVilks
Papildināta informācija.
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AVilks teica:

Vēl paralēli gaidu @camel ideju ko piedāvās.

Tas it-invent noteikti izskatās iespaidīgāks par to kas man būtu piedāvājams. Mans risinājums būtu tikai nedaudz labāks par exceli.

Link to comment
Share on other sites

Mani neinteresē uz doto brīdi vizuālais izskats, mani interesē funkcionalitāte lai atbilst manām prasībām..

Link to comment
Share on other sites

Saliku kopā mazu programmiņu iesākumam.

Lejuplādēt: https://failiem.lv/f/a4wf6tygv

Iekšā ir arī testa dati ar 20000 iekārtu un klientu ierakstiem. Vietām programma piebremzē (atverot formas), laikam dēļ tā ka klientu saraksts tiek ielādēts kombobokšos. Ja būs kadi 100k ieraksti, tad jātaisa kautkā savādāk lai nebremzējas.

Link to comment
Share on other sites

Man dators neļauj lejupielādēt, saka, ka virus detected..

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 3 stundām , AVilks teica:

Man dators neļauj lejupielādēt, saka, ka virus detected..

Nezinu gan, man normāli ielādējās. Normāli atzipojas.

Link to comment
Share on other sites

Man firefox dažreiz arī neļauj šo to lejuplādēt, bet man liekas ka tam nav nekāda sakara ar antivīrusiem, vienkārši firefox pēdējā laikā tāds kaprīzs.

 

pirms 2 stundām , DjUbuntu teica:

Man izklausās pēc klasiskā asset tracking, tur transportēšana un tā.  No Open Source, ja ne kā cita nav, varu ieteikt

Mēģināju arī sagūglēt kautko tādu, bet laikam nemācēju pareizi paprasīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...