Jump to content

Nelabvēlīgs avārijas lēmums


Sraksso
 Share

Recommended Posts

Piedod ne to to puktu paķēru, tad 130. 

Ka piemeru varetu teikt ja es nolieku masinu stavet zem zīmes stavet aizliegts, un tu manī ietriecies. 
Es vainīgs nebūšu.
Šejā gadijumā avārija tika izraisīta jo autors neievēroja 130. 

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , JFH teica:

Ka jau mineja 129. un 130. nosaka ka regulejuma krustojuma tev bus galvenais cels ja esi iebraucis pie zalas gaismas. 

te viens pants ir pret citu. 

Citēt

un traucēt braukt citiem transportlīdzekļiem.

man šķiet, ka šie ir tie atslēgas vārdi. Ja tu esi iebraucis krustojumā lai taisītu kreiso, tu nevienam netraucēsi, jo pretējie (utopijā) stājās uz dzelteno un tu vari pabeigt savu manevru, pirms kāds no perpendikulārajām brauktuvēm varētu šķērsot tavu ceļu.

 

130. savukārt izslēdz iespejamību, ka kāds kurš zin luksoforus no galvas uz dzeltenās gaismas iebrauc krustā uz 50 km/h. Vai arī pasargā no Teslas īpašniekiem ar smagām labajām kājām.

 

Pirms 6 minūtēm , JFH teica:

Piedod ne to to puktu paķēru, tad 130. 

Ka piemeru varetu teikt ja es nolieku masinu stavet zem zīmes stavet aizliegts, un tu manī ietriecies. 
Es vainīgs nebūšu.
Šejā gadijumā avārija tika izraisīta jo autors neievēroja 130.

 

Es tam līdz galam nepiekrītu un visus iemeslus jau esmu minējis. Nevari tu sēdēt krustojuma vidū, kasīt pauri un izlemt pabeigt manevrus, kad ienāk prātā. Tas būtu Indijas satiksmes līmenis!

Labots - Sraksso
Link to comment
Share on other sites

Es arī domāju, ka 130. pants priekš nepaspējušajiem. Nevis kāds nostāsies krustojumā un visu laiku būs galvenais.

126. punkts jāievēro, ja kas.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir tā, kā autors aprakstīja, tad būtu stulbi tapt atzītam par vainīgu. Kas tad tur sanāk par nepabeigto manevru? Papildsekcija? Kādā sakarā pretim braucošam būtu jāzina kā tur darbojas papildsekcija? Tā papildsekcija tiešām situāciju tik ļoti izmaina? Bez papildsekcijas tak busam, veicot kreiso pagriezienu, nāktos palaist visus pretimbraucošos...

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Autor, tu savā liecībā vismaz uzsvēri, ka zaļais dega jau labu laiku, 200 metrus pirms krustojuma?

Citādi izskatās, ka Renault speciāli sagaidīja tevi piebraucam, notēmēja un trāpīja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , marrtins teica:

Tā papildsekcija tiešām situāciju tik ļoti izmaina?

Izmaina tādā ziņā, ka papildsekcijas degšanas laikā autoram luksoforā būtu sarkanais. Ja iedegās zaļais, sen jau papildsekcijai jābūt izdzisušai un visiem papildsekcijas virzienā braucošiem jābūt ārā no krustojuma, vienīgais izskaidrojums, ka renault iebrauca par vēlu, pēc sekcijas izdzišanas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Autor, tu savā liecībā vismaz uzsvēri, ka zaļais dega jau labu laiku, 200 metrus pirms krustojuma?

Citādi izskatās, ka Renault speciāli sagaidīja tevi piebraucam, notēmēja un trāpīja.

Šķiet, ka liecībā rakstīju "tuvojos krustojumam, kurā dega zaļais signāls" neko vairāk neprecizējot :( Mājās būdams, apdrošinātājam rakstot pieteikumu, pieminēju, ka dega zaļais signāls dega vairākas sekundes.  Tomēr, tā kā bojājumi ir mana auto sānā, nevis otrādi, vai tad tas vien neliecinātu par viņa novēloto manevru? Pie tam, ja viņš savā liecībā pats ierakstīja (vismaz mutiski tā policijai apgalvoja), ka nepabeidza manevru, jo brauktuve bija aizņemta... tas taču automātiski norāda uz to, ka viņš ir pārkāpis 125. punktu. Vismaz es to tā saprotu.

Tīšam viņš to nedarīja, sākotnēji pat izleca ārā, atvainojās. Nevainības nostāju viņš ieņēma tikai pēc savu pazīstamo satikšanas.

 

un par tiem 200 metriem man jau aizrādīja.. tā bilde no google street view ir +/- vieta no kuras man jau dega zaļais. Tur laikam kādi 100m sanāk.

 

Labots - Sraksso
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Sraksso teica:

Tīšam viņš to nedarīja, sākotnēji pat izleca ārā, atvainojās. Nevainības nostāju viņš ieņēma tikai pēc savu pazīstamo satikšanas.

Tev nav jātic. Varbūt tēloja.

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju vēlreiz 130. punktu

130. Kad luksoforā iedegas atļaujošais signāls, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš to transportlīdzekļu vadītājiem, kas iebraukuši krustojumā, kad viņiem to atļāva luksofora signāls, kā arī gājējiem, kas nav paguvuši šķērsot brauktuvi.

Kad luksoforā iedegas... Tieši iedegas, nevis deg. Par ko tas? Tas ir, kad tu krustojumā gaidi pie sarkanā un iedegas zaļais, 130. punkts neļauj tev braukt virsū nepaspējušajiem.

Nevis tā kā tavā stāstā, josla brīva, tev priekšā deg zaļais, 15 sekundes deg, un kad esi krustojumā, viens brauc tev sānā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , vvv teica:

Izmaina tādā ziņā, ka papildsekcijas degšanas laikā autoram luksoforā būtu sarkanais.

Ne obligāti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , vvv teica:

Izlasīju vēlreiz 130. punktu

130. Kad luksoforā iedegas atļaujošais signāls, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš to transportlīdzekļu vadītājiem, kas iebraukuši krustojumā, kad viņiem to atļāva luksofora signāls, kā arī gājējiem, kas nav paguvuši šķērsot brauktuvi.

Kad luksoforā iedegas... Tieši iedegas, nevis deg. Par ko tas? Tas ir, kad tu krustojumā gaidi pie sarkanā un iedegas zaļais, 130. punkts neļauj tev braukt virsū nepaspējušajiem.

Nevis tā kā tavā stāstā, josla brīva, tev priekšā deg zaļais, 15 sekundes deg, un kad esi krustojumā, viens brauc tev sānā.

Šāds traktējums iznāk daudz loģiskāks.. zināšu, ar kādiem argumentiem iet uz Gaujas ielu. Es gan jau paspēju arī uzrakstīt DBS autoskolai, ja tie piekritīs un pārāk daudz neprasīs par konsultāciju, noteikti pieteikšos arī uz to. Vēl bija doma iAuto forumā iemest savu stāstu, bet visu dienu jau gaidu reģistrācijas apstiprinājumu..

 

Paldies visiem par viedokļiem, kā vienmēr šajā forumā uzzinu jaunas lietas. Padalīšos arī ar gala rezultātu. Cerams, ka līdz tiesai nebūs jāiet.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Ne obligāti.

Arī

Zinātāji lai pakomentē, kā strādā konkrētā krustojuma luksofori. Kaut kā pēc atmiņas, tur papildsekcijā kreisā bultiņa zaļa, kad pretīmbraucošiem sarkans.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ju teica:

No sākuma vienkārši pārsūdzība pašā policijā, pēc tam uz tiesu.

Man pēc otrās pārsūdzības, policija pati uz tiesu nosūtīja. Redzēs, tiesa 15.12.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Sraksso teica:

Šāds traktējums iznāk daudz loģiskāks..

Savādāk nebūtu iespējams braukt pāri krustojumiem pie zaļā. Vienmēr būtu jābaidās, ka tik kāds krustojumā aizkavējušais netriecas tev virsū. Bez maz vai stāties un skatīties, kaut zaļais, kad jābrauc.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Zinātāji lai pakomentē, kā strādā konkrētā krustojuma luksofori. Kaut kā pēc atmiņas, tur papildsekcijā kreisā bultiņa zaļa, kad pretīmbraucošiem sarkans.

Nu tur tajā konkrētajā krustā tā arī varētu būt, bet pretim braucošam tas itkā nebūtu jāzīlē, jo papildsekcijas mēdz degt visādi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , vvv teica:

Arī

Zinātāji lai pakomentē, kā strādā konkrētā krustojuma luksofori. Kaut kā pēc atmiņas, tur papildsekcijā kreisā bultiņa zaļa, kad pretīmbraucošiem sarkans.

Tā arī ir. Tāpēc jau vairākkārt rakstīju, ka uzskatu viņa rīcību par neadekvātu tādēļ, ka nebrauca līdzi pārējai rindai! Jo galu galā viņš tāpat palika krustojumā..

 

piekrītu arī martinam par to, ka vadītājam nav jāzīlē kā ir noregulēti luksofori. Viņam bija jāturpina kustība, vai nebija jālien krustojumā vispār un šāda situācija nerastos.

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

Man pēc otrās pārsūdzības, policija pati uz tiesu nosūtīja. Redzēs, tiesa 15.12.

Ar CSN saistīts? Varbūt vari ieteikt juristu pie kā pakonsultēties? Jeb tu paša spēkiem?

Labots - Sraksso
Link to comment
Share on other sites

Jurists tev paprasīs tik cik tavs mašīnas remonts.

Ir divi varianti vai nu samierināties un dzīvot tālāk, vai arī tērēt savus nervus, laiku un naudu, lai cīnītos par taisnību.

Man liekas, ka bez reāla jurista tur tiesā nav ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl ir tā, ka šādos gadījumos loģika parasti netiek ņemta vērā, bet gan tas, ko var pierādīt. Man arī gadījās negadījums, un beigās vēl iešķieba papildus sodu par to, ka mēģinot izvairīties no sadursmes, es iebraucu pretējā joslā (tur neviena nebija). Bet tuvumā esoša novērošanas kamera to redzēja, un policija tādas skatās, ja ir. Nevienam tur neinteresēja pretējā joslā iebraukšanas iemesls

Labots - Prodigy
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Sraksso teica:

Ar CSN saistīts? Varbūt vari ieteikt juristu pie kā pakonsultēties? Jeb tu paša spēkiem?

Da nē - ātrumu pārsniedzu, apdzenot - pretī brauca poliči. Pats nostājos malā, šie ar diskotēku pēc brīža piebrauca, pasmaidīja beibe, pateica, ka par daudz ātrums arī apdzenot un vai piekrītu sodam. Es visam piekritu, attiecīgi man pateica, ka būs puse no naudas soda un lai pēc stundas gaidu e-pastā lēmumu. Sagaidīju, bet tur bij 2x lielāks sods un puse no tā, jo jauniņais inspektors bija kļūdījies un piemērojis man sodu no panta virs 7,5t (ķip es ar traktoru būtu nesies). :D Es jamajiem uzzvanīju un teicu lai izlabo. Labot nevarot, lai rakstu sūdzību. Uzrakstīju sūdzību, kurā pieminēju, ka savu vainu neapstrīdu, bet lai izlabo darbinieka kļūdu. Atbilde bij uz septiņām lapā ar radara sertifikāciju, situācijas aprakstu utt. Priekšnieks pantu izlaboja, bet ieblieza pilno summu. Tad nu es atkal uzrakstīju, ka vainu nenoliedzu, bet lūdzu piemērot pusi no summas, jo tā bij viņu darbinieka kļūda, kuru birokrātiski varēju labot tikai ar pārsūdzību. Aber ja ir pārsūdzība, tad automātiski tā puse no summas vairs nepiemērojoties. Redzēs ko tiesa lems. :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja papildsekcijā zaļa bultiņa, vai ta nav tā ka drīkst braukt, bet jādod ceļš. Kaut kad bija tāda konfigurācija šur tur, bet man liekas, ka nolikvidēja, tomēr riskants pasākums.

 

Dropped pin https://maps.app.goo.gl/UjLTdw4vmKYVgeYe6

 

Neesmu pārliecināts kā ir šeit, ja laiž no Baltezera puses un griež pa labi uz Rīgu, ir brīdis, kad deg tikai zaļā papildsekcija, no Rīgas puses jau zaļais, bet nezinu, kas tur no čuhņas puses pa kreisi pa signālu deg tajā brīdī.

 

Katrā ziņā pāris reizes esmu tur divdomības un dīvainus manevrus novērojis.

 

Laikam palieku vecs, bet arvien vairāk sāku piekrist, ka koplietošanas satiksmē jābrauc tā it kā pārējie ir dolbi :D

 

(Jā, tas **** esmu es, kurš brauc krustojumā tikai tad kad perpendikulāri braucošais jau bezmaz sācis griezt iekšā nevis ieraugot, ka labais pagrieziens mirgo)

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Sraksso teica:

Esmu atzīts par vainīgo ceļu satiksmes negadījumā, tomēr manī šis lēmums ievieš šaubas. Centīšos īsumā aprakstīt situāciju.

Pieņemu,pēc CSN abas puses neatzina sevi par vainīgām, saprotams Saskaņotais paziņojums netika rakstīts,bet tika izsaukta Ceļu Policija. Tev ir uz rokas CP liecinieku nopratināšans protokoli, CP sastādītā CSN shēma, Tavs protokolā fiksētais paskaidrojums?
Ieliec,ja ir.
Jebkurā gadījumā, ja gribi tiesāties to vajadzēs lai sākotnēji pārsūdzība nebūtu formāla. Ok jurists, kurš specializējies uz CSN atradīs pretrunas vai nepilnības CP lēmumā, piem. uz CSN iesaistīto personu un liecinieku liecībām.      

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Aber ja ir pārsūdzība, tad automātiski tā puse no summas vairs nepiemērojoties.

Bliņ, interesanti vai tā viņu kļūda bija speciāli vai nē.

 

Es apdzenot fūri uz fotoradara uzrāvos, 105 (spidometrā kapeika virs 110 gan jau) ar kaut ko - 5LS sods.

(Tas bija SIA fotoradars laikos vēl)

Bildē fūre izgriezta, es maucu pa pretējo joslu. ZB.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Racer teica:

Aber ja ir pārsūdzība, tad automātiski tā puse no summas vairs nepiemērojoties. Redzēs ko tiesa lems. :) 

Man patīk tavs principiālisms  👍

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , ImissimI teica:

Ja papildsekcijā zaļa bultiņa, vai ta nav tā ka drīkst braukt, bet jādod ceļš. Kaut kad bija tāda konfigurācija šur tur, bet man liekas, ka nolikvidēja, tomēr riskants pasākums.

Ir joprojām. Piemēram, pie Spices, griežoties no stāvvietas uz Lielirbes ielu, tur ik pa brīdim var paskatīties uz autovadītājiem, kas to nezina/nesaprot un nereti izraisa avārijas. Nezinu, kas tur riskants, ja noteikumi ir zināmi. Ja nav noteikumi zināmi, tad ir bēdīgi, jā.

Link to comment
Share on other sites

Protams, bet te ir runa par koplietošanas ceļu ar vidējo saprāta līmeni valstī.

 

Zaļā bultiņa mirgo - ble- paspēšu! No kreisās puses zaļi oranžais - ble - paspēšu!

Un lieta darīta.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , ImissimI teica:

Bliņ, interesanti vai tā viņu kļūda bija speciāli vai nē.

Noteikti nē - viņi man arī oficiāli tai atbildē atvainojās. Es pirms tās pārsūdzības zvanīju un teicu lai štuko variantus, jo visi esam cilvēki un negribu lai džekam ir sūdi. Man pateica, ka nav variantu - tikai pārsūdzība. :(  Papildus gan teica, ka lai piedodu cilvēcīgo kļūdu un nepārsūdzu un sūds ar naudu. Ja tas būtu piecītis, tad ok, bet man bij 138, jo pa priekšu ceļā Limbaži - Tūja tirinājās kāds vietējais bemelāts - šūmahers uz ~75 km/h. 2x mēģināju apdzīt un abas jamais sāka spiest grīdā līdz kādi 115. Tad man apnika un vnk apdzenot iespiedu grīdā, īstenībā labi, ka mani nepaņēma pie max kas bij dažas sekundes iepriekš. Tur bij pārredzams ceļš ar laukiem abās pusēs, tāpēc arī tā atļāvos. Bembim tur nebij variantu, jo apstākļu sakritības pēc braucu ar 400+ zs auto. ;) Bet nu pats vainīgs un sodu samksāšu - tad jau redzēs vai 160, vai 80 eiro.

 

P.S. Jautri ir tas, ka man CSDD parādījas 2 soda punkti un ar katru pārsūdzību pazūd, bet termiņš skaitās, tb, pēc tiesas tiks ieskaitīts arī laiks no augusta. Vispār man neviena soda punkta nav un jau padsmit gadus neviena pārkāpuma nav. Autosporta pieredze liek braukt prātīgi un iemīt retu reizi tikai trasē vai apdzenot. . :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , ImissimI teica:

Laikam palieku vecs, bet arvien vairāk sāku piekrist, ka koplietošanas satiksmē jābrauc tā it kā pārējie ir dolbi :D

 

Nav jau tā ka jāuzskata ka dalbajobi, bet nu ja redz ka pie zaļā krustojumā stāv busiņš un īsti nav saprotams kapēc, tad tīri pašsaglabāšanās instinkts saka piebremzēt, nevis braukt uz 50 - 60 viņam garām. Pofig ko tur citi domā vai kam tur priekšroka :D

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , marrtins teica:

Man patīk tavs principiālisms  👍

Da vienkārši gribās saprast vai sistēma savas kļūdas normatīvajos aktos redz vai nē. Es lieku 20 procenti, ka sanāks. Juristam joka pēc parādīju saraksti, jamais gan teica, ka 80%, ka vinnēšu un ja nē, lai pārsūdzu - jamais bez maksas palīdzēšot, jo pēc būtības man esot 100% taisnība. Tad jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nav jau tā ka jāuzskata ka dalbajobi,

Tas ne pa konkrēto OP situāciju, bet principu kopumā. Domu tak saprati :)

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Edis7 teica:

Pieņemu,pēc CSN abas puses neatzina sevi par vainīgām, saprotams Saskaņotais paziņojums netika rakstīts,bet tika izsaukta Ceļu Policija. Tev ir uz rokas CP liecinieku nopratināšans protokoli, CP sastādītā CSN shēma, Tavs protokolā fiksētais paskaidrojums?
Ieliec,ja ir.
Jebkurā gadījumā, ja gribi tiesāties to vajadzēs lai sākotnēji pārsūdzība nebūtu formāla. Ok jurists, kurš specializējies uz CSN atradīs pretrunas vai nepilnības CP lēmumā, piem. uz CSN iesaistīto personu un liecinieku liecībām.      

Jā, tika izsaukta CP. Uz rokām nekā no tā nav.. cik noprotu, tad man ir iespēja tos pieprasīt? Vai man jābrauc uz Gaujas ielu, vai ir iespēja to izdarīt arī elektroniski?

Tiesāties jau nu negribētos, cerams, ka izdotos pietiekami argumentēti sastādīt pārsūdzību.. jo īpaši, ja tie juristi ir tik dārgi kā te daži runā(par laimi līdz šim nav bijusi nepieciešama viņu palīzība). Piemēram, uzskatu, ka nepilnība ir tajā vien, ka tiek piesaukts tikai 130. pants, bet par 125. izliekas nezinām.

Cik liela cerība man tiesā izdzīvot bez jurista? :D vai šādos gadījumos es arī varu pieteikties uz valsts garantētajiem advokātu pakalpojumiem? Vai arī tas ir tikai gadījumos, ja apsūdz mani?

 

1 stundu atpakaļ, ImissimI teica:

Ja papildsekcijā zaļa bultiņa, vai ta nav tā ka drīkst braukt, bet jādod ceļš.

128. Braucot bultas norādītajā virzienā, kas iedegta papildsekcijā kopā ar luksofora sarkano vai dzelteno signālu, transportlīdzekļa vadītājam (arī tramvaja vadītājam) jādod ceļš no citiem virzieniem braucošo transportlīdzekļu vadītājiem.

 

esmu ievērojis, ka šo gan daudzi nezin. Reti kur tādas vietas, bet labs piemērs ir griežoties pa labi uz Valdlaučiem no Ķekavas braucot. Tur ir gadījies redzēt kā pretī braucošie kreisā pagrieziena veicēji uzskata, ka viņiem ir priekšroka, jo tam, kurš griež pa labi, esot papildsekcija. Tomēr, ja papildsekcija deg kopā ar zaļo gaismu luksoforā, tad tev priekšrocība papildsekcijas dēļ nezūd.

Labots - Sraksso
Link to comment
Share on other sites

Man ar vakar viens pasta businšs krustojumā gar pašu purnu nonesās. Man bij galvenais, bet kautkā jau pa gabalu izskatijās ka vinš netaisās piebremzēt. Tā arī bij, labi ka nespiedu gāzi un jau biju gatavs piebremzēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Nav jau tā ka jāuzskata ka dalbajobi, bet nu ja redz ka pie zaļā krustojumā stāv busiņš un īsti nav saprotams kapēc, tad tīri pašsaglabāšanās instinkts saka piebremzēt, nevis braukt uz 50 - 60 viņam garām. Pofig ko tur citi domā vai kam tur priekšroka :D

 

pateikšu kā tas izskatījās no manas puses - busiņš stāv krustojuma vidū un gaida kad visas mašīnas no manas brauktuves būs šķērsojušas krustojumu, lai pēcāk varētu pabeigt savu kreiso manevru. Kāpēc lai es domātu citādāk? Tieši pirms sadursmes mūs vienu no otra nosedza blakus joslā esošs buss. Es neredzēju to brīdi, kad viņš reāli uzsāka sava manevra turpinājumu.

Saprotu, ka 90% gadījumu ir vajadzīgi divi lo*i lai rastos avārija, un domājams, ka arī šo gadījumu var pieskaitīt pie tiem.. bet ja mani atstāj kā vienīgo vainīgo, tad zūd ticība taisnīgumam.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Sraksso teica:

ir vajadzīgi divi lo*i lai rastos avārija

Pajautā kādiem ekspertiem (es zinu, ka bootā ir kruti eksperti :D , bet) kā jau te minēja Drošas braukšanas skolā utt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Brainless teica:

Pilnai laimei šeit vajadzētu

Šeit sākt ar CP protokoliem.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Turpinām pa tēmu" nu nevar ma''cīt krusitem pāri, kur atļauts 50, sanāk braukt pa pilsētām, tur tak neviens 50 nemaucam, 70,80, kamēr mentu nav, viss jau ir skaisti.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtiju video ierakstītāju priekšā un aizmugurē beidzot, vislaik bija slinkums.

 

Pārāk daudz kretīnu uz ielām, pašam arī nesen ieplēsa meitene shofera durvīs. protams viņa bija 100% vainīga bet nu laiks daudz pakāsts dzīt auto novertēt, servisu 2 reizes etc.

 

Manā gadijumā liels paldies tiem muļķiem kas palaiž cilvēkus no sānu ceļa uz galveno ceļu. Čiksa no stop zīmes dod gazē kreiso pagriezienu jo viņu laiž un neskatās pa labi vai pa galveno ceļu neviens nebrauc. Galvenais atrums zem 30km/h un tā tik dod  gāzi a man likties nav kur. ieplēsa tieši šofera sānā, ja nebūtu apmale pret kuru zaudēju ātrumu būtu zalītē paspējis iegriest.

 

Protams tā jau arī domāja ka nav vainīga bet viņai čalis atskreja netalu dzivojoš un pateica sejā lai raksta saskaņoto pirms mentus izsaucu :D

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

versatile
2021.11.16. , 11:58, Regisss teica:

vari ieteikt sakarīgu video reģistratoru?

Man domāt, ka tagad visi, kas nav atklāta čaina, ir ok.
Pašam bija tipa pa lēto paņemts kaut kāds "wedge shaped" reģistrators, pa lielam viss ok, tikai spilgtā saulē mēdza strobot ekspozīcija.

Tagad jaunajai mašīnai paņēmu Garmin 57, vēl nav sanācis ietestēt, tad redzēs. Cik nu patestēju ārpus auto - filmēja ok. Bet nu man nepatīk, ka nevar nemanāmi logā ielikt, tomēr redz, ka kārba torčī :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Bet nu man nepatīk, ka nevar nemanāmi logā ielikt, tomēr redz, ka kārba torčī :(

Baigi gribētos tādu, kas nekrīt acīs un nekarājas nekādi vadi utt… man šogad 2 avārijas situācijas bijušas un 1 stulbs negadījums tieši priekšā notika… pašlaik ir glābusi reakcija, bremzes un riepas… bet nu… sāku domāt ka varbūt vajag kādu video reģistratoru…

bet laikam jau nereāli dabūt tādu, kas raksta gan priekšu, gan aizmuguri paralēli…

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...