Jump to content

Tet WiFi problēma ar Tet TV ???


raiviic
 Share

Recommended Posts

 Saskāros ar interesantu faktu.  Klients atstiepa laptopu sainstalēt, visu saliku, OK. Tā kā dzīvesvietā pieejams spēcīgs Tet-free signāls, protams, laptopam izmantoju to. Intereses pēc pieslēdzos pie Tet TV (esmu tur klients) - un pārsteigums - mēģinot skatīties jebko - atveras stopkadrs un nekas nenotiek. Piemetu kabeli - viss notiek un galvenais, ja sācis rādīt, tad atslēdzot kabeli, joprojām rāda ar WiFi. Līdz aizveru un atveru no jauna - atkal stopkadrs. Visādiem citādiem Youtube, LiveTv u.c. nekādu problēmu. Jā, tas neatkarīgi no pārlūka - problēma gan ar Crome, gan Edge, gan FF.  Pamēģināju arī savam stacionārajam izraut kabeli un pielikt WiFi donglu - protams, problēma klāt. 

 Tiešām Tet kaut ko piegriezis savam Tet-free, bet ko, ja reiz esmu viņu legāls skatītājs? Sevišķa vajadzība jau nav, bet sportiskā interese saprast.

1.thumb.jpg.622a6b46f9073e82c866731cfff9421b.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

ja sācis rādīt, tad atslēdzot kabeli, joprojām rāda ar WiFi

 

pirms 1 stundas , raiviic teica:

Tiešām Tet kaut ko piegriezis savam Tet-free

Tad nerādītu, ja būtu piegriezts, ne?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

Tet-free signāls

Kas tas par zvēru? Kaut kāds publiskais tet tīkls, vai? Ja tā, tad tā arī ir atbilde.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , CosmosDC teica:

Kas tas par zvēru?

Publiskais gan, man kaimiņos ir viena iestāde, kur uzlikts gan Free, gan maksas. Bet kā teicu - interesanti, ka ja piešķiļ to TV no kabeļa, bet tad izrauj un atstāj WiFi - iesāktais video turpinās, līdz aizver/atver no jauna. Bet pats free, atšķirībā no kādreizējā Lattelecom Free, kad ik pa 20-30 min bija no jauna jāpieslēdzas - bez problēmām strādā kaut 24/7, vienīgā problēma - paša Tet TV, arī klientam, kurš par TV samaksājis. Būs laikam jāapjautājas viņu supportam (bet ka teicu, nav man aktuāli, pa kabeli viss OK).

t.jpg.6fe48f31a9a4d63476001d95a01f6cd2.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

darbakoleegjis suudzeejaas par akuraat preteeju situaaciju -

uz Android TV caur WiFi TETs iet, bet caur LAN izsniedz tikai stopkadru :(

iesaistiito mezglu restarti uz briidi paliidzot

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, tam publiskajam tiešām kas piegriezts, kas neizlaiž kādu pirmo paketi cauri, neizveido kaut kādu sākotnējo savienojumu, autorizāciju. Pēc tam jau strīms iet pa citu, taisnāku ceļu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...