Jump to content

Mobilais internets gaming


Draugs
 Share

Recommended Posts

Zinu jau zinu, ka mobilais internets nav tam paredzēts, bet citas iespējas nav, jo dzīvoju dziļos laukos.

 

Tātad pašlaik izmantoju LMT internetu datoram, sūdzēties par ātrumu nevaru vakaros zemāk par 30mbit/s nav, pa nakti ir sanācis dabūt laukā pat 250mbit/s 4G tīklā. Problēmas sākās, kad ieeju kādā no online spēlēm, pings ir no 50-70ms uz frankfurtes serveriem. Realitātē liekas, ka pings ir ap 200-300ms ja ne pat vairāk, nesaprotu kā tas ir iespējams, katrā gadījumā ir jūtams neliels desync. Ja paskatos caur pingplotter pa kādām routēm iet cauri tad redzu apmēram kādas 5 iekšējās IP adreses, kuras sākas ar 10.x.x.x.x un tās nav mana datora. Iespējams, tas arī ir iemesls kāpēc ir jūtams tāds desync. Packet loss rāda 0%. Ir problēmas ar dažiem stokholmas serveriem, 80+ pings, pieļauju, ka to varētu atrisināt piezvanot viņiem un pajautājot vai var optimizēt routes uz attiecīgo IP range.

 

Testa pēc paņēmu ZZ internetu, vakaros internets ir praktiski nelietojams. Ātrums 2mbit/s, pa nakti protams ir viss kārtībā 100+ mbit/s. Pings ir nedaudz lielāks nekā LMT apmēram 10-20ms atšķirība, toties nav jūtams nekāds desync. Piebildīšu, ka izmantoju to pašu rūteri. Ja paskatos caur PingPlotter tad redzu, ka viss trafiks iet cauri stokholmai, tāpēc laikam arī ir lielāks pings, neesmu eksperts šajā jomā.

 

Par cik man ir diezgan labs pārklājums arī bitei tad varētu to paņemt testam, bet neviens bites salons nav man tuvumā. Lai lieki neterētu degvielu, varbūt kādam ir pieredze ar bites internetu un var pastāstīt vai tam arī ir kādi zemūdens akmeņi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Draugs teica:

pieļauju, ka to varētu atrisināt piezvanot viņiem un pajautājot vai var optimizēt routes uz attiecīgo IP range

Jā, protams. 😁

Neņemot vērā tos "uz sajūtām ir lielāks pings" murgus, ieliec šeit traceroute.

Link to comment
Share on other sites

kad vel dzenāju spēles, overwatch spēlējot pings ar viņu serveriem bija 200-300ms un bija ok. lokālie speedtesti 18-20ms. lagot sāka, kad bija uz 500ms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , AlCohol teica:

ar viņu serveriem bija 200-300ms un bija ok

Nu, tev reakcija kā preču vilcienam, ja 300ms šķiet OK... Vai arī spēlēji ar Junkratu un/vai Reini, kuriem principā galvenais, lai pretinieks būtu ekrāna robežās. :D

pirms 18 stundām , Draugs teica:

Lai lieki neterētu degvielu, varbūt kādam ir pieredze ar bites internetu un var pastāstīt vai tam arī ir kādi zemūdens akmeņi.

Bitei un Tele2 internets darbojas diezgan līdzīgi - viss būs atkarīgs no tā cik parazīti salec uz torņa. Tā kā ir vērts pamēģināt, iespējams tornis mazāk noslogots un attiecīgi ātrumi pīķa stundās būs labāk kā Tele2.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ruukjis teica:

Nu, tev reakcija kā preču vilcienam, ja 300ms šķiet OK

Neesmu Overwatch spēlējis, bet esmu dzirdējis, ka viņiem pakešu apstrādes algoritms kaut kādā veidā ļoti labi spēj aizmālēt relatīvi lielus pingus. Tas noteikti ir uz kāda cita faktora kvalitātes rēķina, bet spēlētāji to nejūt.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, 5+ gadus jau sežu uz LTE un problēmu tādu nekad nav bijušas. visas spēles routo labi.

Tev gadijumā kāds nekača vai neskatās 4k youtube videos fonā? jo tagad deļ tā ka visi sīkie pa majām ātrums nokrītās ievērojami pa dienu.

 

https://www.eurodk.lv/lv/products/mt-lhg/mikrotik-lhgg-lte-6-kit

 

Laukos ieteiktu uzlikt šo. uzreiz uzlabos zonas problēmas.

 

https://www.cellmapper.net/map

Noder lai saprastu kur ir torņi un kādos bandos tie raida.

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ruukjis teica:

Nu, tev reakcija kā preču vilcienam, ja 300ms šķiet OK... Vai arī spēlēji ar Junkratu un/vai Reini, kuriem principā galvenais, lai pretinieks būtu ekrāna robežās. :D

Bitei un Tele2 internets darbojas diezgan līdzīgi - viss būs atkarīgs no tā cik parazīti salec uz torņa. Tā kā ir vērts pamēģināt, iespējams tornis mazāk noslogots un attiecīgi ātrumi pīķa stundās būs labāk kā Tele2.

kaplēju ar reini :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , TOoMoOT teica:

Neesmu Overwatch spēlējis, bet esmu dzirdējis, ka viņiem pakešu apstrādes algoritms

Tāpēc specifiski minēju 300, jo līdz 200ms, kur citas spēles jau sen pasaka: "moš nomaini provaideri?!", vēl var spēlēt. Virs 200 gan sākas problēmas ar to, ka šāvieni sāk nereģistrēties vai pats mirsti it kā no nekā. Ar Reini, pieļauju, ka to varētu nejust, jo spēle jau principā iet gludi un, par cik Reinis vicina milzīgu āmuru, kuram headshoti nav, ir tikai: "tu trāpījies milzīga āmura vēziena arkā... divreiz!"...

Link to comment
Share on other sites

bija tā, ka man radiolinks gļukoja. ik pa laikam meta +200ms. kad viņu supportam rakstīju, šie iedeva tūli, lai ms pamēru.

viss jau bija ok ar 200-300, ko tas tūlis rādīja, bet, kad tās 500 metās, problēma tik bija ar to, ka actioni kancelējās, vai ulti. kustībai nebija problēmas, nekam citam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Laxe teica:

Nu nez, 5+ gadus jau sežu uz LTE un problēmu tādu nekad nav bijušas. visas spēles routo labi.

Tev gadijumā kāds nekača vai neskatās 4k youtube videos fonā? jo tagad deļ tā ka visi sīkie pa majām ātrums nokrītās ievērojami pa dienu.

 

https://www.eurodk.lv/lv/products/mt-lhg/mikrotik-lhgg-lte-6-kit

 

Laukos ieteiktu uzlikt šo. uzreiz uzlabos zonas problēmas.

 

https://www.cellmapper.net/map

Noder lai saprastu kur ir torņi un kādos bandos tie raida.

 

Es vienīgais lietoju internetu, nekas cits fonā nav. Parasti izslēdzu pat visas citas liekās programmas.

Runājot par antenu, aizgāju pie LMT un iedeva man logoperiodisko antenu, kopš brīža kad uzstādīju ātrums nedaudz palielinājās un pazuda ping spikes, nav nekādu lagu, līdz brīdim kamēr windows neizdomā kaut ko sākt updatot :D Par cellmapper zinu, noregulēju antenu vadoties pēc tā un kad eju kādā online spēlē tad ieķeksēju tikai 1 band, jo esmu ievērojis, ka ar vairākiem band nav tik stabils connection.

 

litKXER.png

 

pirms 6 stundām , CosmosDC teica:

Jā, protams. 😁

Neņemot vērā tos "uz sajūtām ir lielāks pings" murgus, ieliec šeit traceroute.

tjDd1VG.png

 

Stockholm serveris. Packet loss 100%, jo drošvien viņu galā ir kaut kas firewall ierubīts, bet ingame man ir 80+ pings.

Link to comment
Share on other sites

2021.11.13. , 17:37, Draugs teica:

Stockholm serveris. Packet loss 100%, jo drošvien viņu galā ir kaut kas firewall ierubīts, bet ingame man ir 80+ pings.

Kurš tur no visiem ir Stokholmas serveris? Pilnīgi normāls trafika patterns, līdz poļu riot tiek perfekti, tam pēdējam LMT maršrutētājam (212.93.96.45) gan jau nogriezta prioritāte uz trace/icmp, tāpēc lielāks RTT.

Paslogo to gala iekārtu ar tīkla trafiku un tad palaid trace.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...