Jump to content

Pērku vecos datorus , to sastāvdaļas gan padomju, gan ārzemju. Izskatīšu visus piedāvājumus. cenas no 5 līdz 500 euro atkarībā no stāvokļa, komplektācijas


Netman777
 Share

Recommended Posts

  • Netman777 changed the title to Pērku vecos datorus , to sastāvdaļas gan padomju, gan ārzemju. Izskatīšu visus piedāvājumus. cenas no 5 līdz 500 euro atkarībā no stāvokļa, komplektācijas
  • 5 weeks later...

Es jau biju paspējis uzrakstīt rupjām aliterācijām caurvītu rakstu, kurā nosūtīju tevi un līdzīgus dārgmetālu kausētājus uz trīs burtiem, bet tad es apskatījos tavu rakstu vēsturi un sapratu, ka tu tomēr tās mantas vāc kolekcionēšanai, nevis dārgmetālu ekstraktēšanai.

 

Tiesa gan - atļaušos teikt, ka man šis kaut kā neizklausās pēc īpaši mērķtiecīgas kolekcionēšanas. Vai vari drusku vairāk pastāstīt, kas tieši ir tas, kas tevi interesē, un kāds ir kolekcijas mērķis? Jo pašlaik tas izskatās pēc "jebkas ar CCCP kvalitātes kausa štempeli aizmugurē, un radio lampām iekšpusē"...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tev jau jaajautaa Maickls is Back vai kaa saucs. Varbut vinjam ir pa kaadam dublim no datoru kolekcijas.

Link to comment
Share on other sites

Mihails @MaiklsBlack neko no savas kolekcijas tāpat vien projām nedos.  

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Diezgan droši varu garantēt, ka viņš vēl jo mazāk kaut ko taisās tirgot. Mihaila kolekcija viņam ir svēta. Labākais, uz ko varbūt būtu iespējams vienoties, ir abpusēji izdevīga maiņa ar kādiem eksponātiem.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī tā kolekcija Zelta vērta - biju apskatīt. Man, kā kurš nedaudz arī IT saprot, tur bija iespēja redzēt lietas, par kurām biju lasījis grāmatās un internet :) Viņš arī stāstīja ļoti forši un interesanti. Īsts entuziasts :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Domāju ka te tiek iepirkts gan gan. Tas ir gan dažādiem projektiem un varbūt kolekcijai gan arī iepērk detaļām un detaļas ar to saprotot to ko tik viņi paši zin. Tā teikt darbības sfēras pieļauju  noslēpums. Ir dažadas nišas. Lai jau ņemas. Tas ir viņu darbības sfēra. 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...