Jump to content

Google Pixel 6 + Bose 700 pre-order


itanium
 Share

Recommended Posts

Nu, ko - Google vakar izziņoja savus 6os Pixeļus.

Izskatās visai sakarīgi viedtālruņi par pieņemamu cenu:

 

Vēl labāk izskatās, ja izmanto iepriekšpasūtīšanu, jo tad bonusā dod (atsūtīs vēlāk) Bose 700 austiņas, kas pašas par sevi maksā pie ~300 EUR.

 

https://pixel-offers.com/headphones/en-GB (var nomainīt uz DE un pasūtīt caur perceu.lv - mans pieņēmums).

 

P.S. Linkos nav nekādu referāļu. Dalos tikai ar domu "ja nu kādam noder".

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Whaat? 24-hour+ battery life.

Kautkā baigi maz izklausās. Katru dienu lādēt neizklausās nopietni.

Haļavnās austiņas gan noderētu, kā reiz kad atgriezies ofisā.

Link to comment
Share on other sites

Sievai nopirku OnePlus 9 Pro, šī starā, toč lādēšanas karalis, no 9%  līdz100, 14 minūtes. Kaimiņš vienīgi šķibi lūr, šim autiņš esot lētāks...

Link to comment
Share on other sites

2021.10.20. , 17:51, itanium teica:

(var nomainīt uz DE un pasūtīt caur perceu.lv - mans pieņēmums).

 

Nevar, tikko gribēju to izdarīt. Norēķinoties vajag DE karti vai PayPalu ar piesietu DE karti. Kaut kā tā...

Link to comment
Share on other sites

Ne*īz - es pēdējos gadus arī domāju, ka tā var, bet nebija vajadzības izmēģināt :) Tagad radās vajadzība, bet še tev :)

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekad izmantojis LBSS pakalpojumus, sūtu caur perceu, bet jau nu šis nostrādā?

Citēt

Apmaksa pārdevējam:
Klients var izvēlēties ērtu un vienkāršu pasūtījuma apmaksas veidu: veikt apmaksu ar LBSS GmbH starpniecību.
Klients veic iemaksu kādā no LBSS GmbH banku kontiem Latvijā, tādejādi pirkuma tālāko apmaksu pārdevējam uzticot LBSS GmbH.
Klienta pirkumu tālāk pārdevējam LBSS GmbH apmaksā vienas darba dienas laikā no brīža, kad klienta maksājums nokļuvis pie LBSS GmbH.
Summā, ko klients pārskaita LBSS GmbH, ir iekļauta preces vērtība, pārdevēja organizētā preces piegāde un automātiski iekalkulēta arī LBSS komisijas maksa par darījuma apkalpošanu – pirkuma apmaksu pārdevējam un komunikāciju ar pārdevēju nepieciešamības gadījumā.

 

Link to comment
Share on other sites

sanāk, ka var izmantot divu operatoru sim kartes vienlaicīgi, zvanīšanas-sarunas laikā protams strādā viena karte.

pareizi saprotu ?

 

SIM

Nano-SIM and/or eSIM

Link to comment
Share on other sites

Meh, man kautkā pārāk ilgi rāda. Laikam iztikšu bez, jābeidz vienreiz tērēt naudu visādos štruntos kurus man īpaši nevajag :D

Delivery: 23 Nov

Pixel 6 Sorta Seafoam 128GB (Unlocked)

Link to comment
Share on other sites

ātri pierod. Kad man bija pirmais 6,4`,  arī baigi šaubas māca, kā būs. Pēc tam  jau citas domas-mazāku nekad. Arī nākamie jau arī 6,4-6,5`. Lielāku gan nē.

Tas tāpat kā no 15 collu datora ekrāna ielekt uz 19-22` :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Faustit teica:

Kā jūs varat pierast pie 6.5" ?

Man ir s8. Maziņš ekrāns. 

Link to comment
Share on other sites

Arī pasūtīju 2 gab uz Vāciju. 

 

Kolēģis cerams atsūtīs uz lv 😂

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Procesors baigais miskaste, pat nevar apdzīt vecu Snapdragon 888

 

kamera ir visai laba.

 

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Tīri teorētiski jau Tensor'am vajadzētu būt mazliet labākam par Exynos 2100 (Exynos 9840), jo tas ir rebrandots Exynos 9855.

Pēc SoC'u hierarhijas sēž kautkur pa vidam starp Exynos 2100 un jauno Exynos 2200 (Exynos 9925).

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Laxe teica:

Procesors baigais miskaste, pat nevar apdzīt vecu Snapdragon 888

 

Pilnīgi po, ja realitātē izdara visu, ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

uuu.. Lex Fridman ir izveidojis Pixel 6 apskatu. Ir arī pāris minūtes veltītas CPU.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pirms 2 stundām , martinno teica:

Mans plānojas nokļūt manās rokās tikai 16. novembrī...

sk.

Oktobra beigas/novembra sākums.  -- domāju ka jau saņēmis būsi.

Link to comment
Share on other sites

Nu, man tas viss ievilkās, jo sūtīju caur lbss - ienāca pie viņiem noliktavā neveiksmīgā laikā, kad tikko jau bija bijis reiss uz LV, tāpēc papildus divaz nedēļas ievilkās.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
neJANIS

Varbūt kāds ir mainījis, ka kaut kur Latvijā ir iespējams iepirkt Pixel 6 lādētāju vai ir ieteikumi, kur to pasūtīt ar relatīvi īsāku piegādes laiku?

Eko šmeko, visiem tak ir lādētāji mājās, neteresim resursus - 3 Huawei lādētāji vispār nedarbojas ar Pikseli, OnePlus lādētājs 4h lādē

Link to comment
Share on other sites

MasteR's
(labots)

Pixelim derēs jebkurš ladētājs ar usb power delivery. LG lādētājiem būtu jāder. Problēma ir tur, ka katrs ražotājs ievieš savu lādēšānas standartu, bet "aizmirst" ielikt USB standartu 😁 Datoru type-c lādētāji parasti atbalsta USB PD standartu.

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nevis aizmirst ielikt USB standartu, bet par to ir jāmaksā licenze. Lētāk izdomāt savu.

Link to comment
Share on other sites

neJANIS

Par lādētājiem tiku skaidrībā, paldies.  

Kāda ir pieredze ar aizsargstikliem? Nopirku tepat Latvijā random Ķīnas stiklu un pirkstu nospiedumu lasītāja efektivitāte ir nokritusies zem 5%. Ir kādu konkrēti produkti, kurus var ieteikt, kas arī nesačakarē pirkstu nospiedumu lasītāju? Cik saprotu, ka šī ir diezgan common problēma optiskajiem lasītājiem. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
INTRASERVERNET

Sveiciens bidriem. Pagajuso nedelu, bija iespeja tikt par labu cenu pie Pixel 6 Pro. Tad nu Note 20 Ultra palaidu pelnita atputa. Sis dienas lietojot ir divejadas sajutas. Bet ne par to ir stasts. Man ir dazhi jautajumi, kadu aizsargstiklinju ieteiktu uzlikt? (xda-developers esmu lasijis isuma, bet to palagu neiesu cuari.) (Pirkstu nospieduma lasitajs neizcelas ar labu sniegumu.) Otrs jautajums, tiem, kas izmanto kadu citu virsmas parvaldnieku, ka strada ar zestiem (gestures). Uz Note 20 Ultra bija drausmigi, tad labak vispar neuzstadit un atstat ka ir. Vai nu bija janomaina iestatijumos uz to ka zesti tiek atslegti, bet izmantotas lejas dala ekrana pogas. Paldies jau ieprieks.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...