Jump to content

Naukšēni un izglītība ar karceri bērniem šajā iestādē


Edis7
 Share

Recommended Posts

alusbundza

@Achat tu ar savām spec zināšanām , parādi, ka esi tur iekšā, un biji jau krievu laikā, tad tagad esi ārā ?, vai vēl iekšā, bet gribi virpināt tekstus par tukšo ?

vai vienkārši esi debīls ....

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alusbundza said:

@Achat tu ar savām spec zināšanām , parādi, ka esi tur iekšā, un biji jau krievu laikā, tad tagad esi ārā ?, vai vēl iekšā, bet gribi virpināt tekstus par tukšo ?

vai vienkārši esi debīls ....

Es zinu, ka tu esi. 

Domā man piedur tavs viedoklis? 

Tu man neesi nekas un nekad vairs neredzēšu nevienu tavu komentāru.  Tu man nemaksā, lai es tērētu savu laiku ar tavu auKstās personas tekstu lasīšanu.

Atslābsti un samierinies.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 5 minūtēm , Achat teica:

Tu man neesi nekas

tev bailes no maniem komentiem ?, es nebaidos arī klātienē parunāt 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , alusbundza teica:

es nebaidos arī klātienē parunāt 

Par to var nākties maksāt ;)

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

debīliķim ?

Pirms 11 minūtēm , aoma teica:

o_o... Tu jau daudz esi runājis. Hau.

un tu mīzals ?

davai , veči, nevajag lekties, visus var atrast, un ar visiem var parunāt  klātienē ...., un un es būšu klāt  @aoma

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vot priduroks, ej gulēt :)

Man vēl uz Tukumu pēc smukuma Sievas jābrauc :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 17 minūtēm , aoma teica:

Vot priduroks

principā \varētu teikt  - atpisies , bet nu lohs mazliet ir , bet tas nekas tādi daudzi  ......, esi līmenī ......

Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2021 at 7:04 PM, alusbundza said:

davai , veči, nevajag lekties, visus var atrast, un ar visiem var parunāt  klātienē

Nuja saulīte, līdz līmenim kā tittle fight undercard toč, va ne. 

Tu nelecies un pārdod savu produkciju, saparati ?

Cik tu  gribi par pro boksa fight, ja tev licence ir?  

Es tev nedraudu, es vienkārši tev piedāvāju kaut ko dabūt,  nekas nelegāls. 

 

Link to comment
Share on other sites

Viņš tak tikai trušus, tirgo, dzīvnieki ne visai agresīvi, bet izkniebs visu, kas kustas un nekustas :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
2021.11.30. , 21:55, aoma teica:

Ok, pieļauju, ka šo to var sagrābstīt no zekiem un poličiem, bet vienalga, tas nebūs sajust 'drēbi' ")

Gan jau katram ir kāds draugs/rads/pazina , kam pagātne nav pārāk balta un pūkaina .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Edis7 teica:

Amēbas cienīga atbilde.

Nu speciāli amēbām. Lab, taisi jaunu tēmu, ja vēlies lai tevi notroļļo. Šeit panesies pārākais offtopiks.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Betmenis teica:

Un tā tas tagad ir visur,vienīgi citur vecāki norij krupi un klusē.Tāpat zina ka nav jēgas runāt.

Tak puika veiksmīgi nokārtojis zināšanu pārbaudes eksāmenu. Nav uzņemts,jo "pašvaldībā ievēlētā tante argumentē ar augusta mēneša paziņojumu vecākiem speciālā koda dēļ?!!!",kurš netika ievērots un pārvērtēts?!!!. ... Vecākiem un viņu dēlam izturību!
Attiesās šo marazmu, bet tam būs laiks un  enerģija jāvelta.
 

 

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Lab, taisi jaunu tēmu, ja vēlies lai tevi notroļļo.

*ideriņ, turpini tālāk spaidīd "dislike".

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Betmenis teica:

Tur jau tā sāls ir daudz dziļāka,parastās skolas katra sīkuma pēc sūta kārtot to kodu,jo neesot speciālistu,un nevarot tādus nodrošināt.Elementāri,pat logopēdu nav.Attiecīgi sola debesu mannu un specskolu.Bet tālāk visiem ir pajāt,tur tajās specskolās vispār neko nemāca,skolotāji tikai imitē darbības,nu tā lai algas sanāktu.

Tu pārāk nopietnu jaut.uzdevi man, ne tikai man,bet arī sabiedrībai.
Personīgi es neesmu šobrīd dot gatavu risinājumu,neesmu "guru". Bet ievilki mani tajā.
Noteikti padošu ziņu! 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Grossmeister said:

an jau katram ir kāds draugs/rads/pazina , kam pagātne nav pārāk balta un pūkaina .

Nu redz, padlas laikos sēdināja pat par to, par ko šodien cilvēku godina kā sekmīgu biznesmeni. 

Kur ietupina, tā dzīve var aiziet. 

 

Pat par tiem ballīšu kautiņiem, bija kampaņas laiks, varēji par to pašu tikt zonā, kamēr citreiz iztiktu ar sodanaudu, kompensāciju un sutkām. 

Nebija toreiz kameras un  ja kāds tev mauca pa purnu, netrāpīja, be tu pēc tam šim trāpīji,  pacients slimnīcā, tad nu atkarīgs no  laikmeta un kampaņu perioda. 

 

70 ie, īss paskaidrojums ( bez sēdēšanas ) :  tai pat tirdzniecībā, kāpēc daudzi tur negribēja strādāt. 

Inventūra un revīzija.  Baigi atkarīgs no tā, kā kontroles iestādes uzlūko tavu priekšnieku un tevi. 

 

1. variants: diezgan neliels veikals,  iztrūkums 49 rubļi. 

Darbinieces raksta paskaidrojumus,  sedz iztrūkumu no algas un saņem rājienu bez ieraksta darba grāmatiņā. 

2. variants: liela noliktava,  konstatēts pārpalikums summā starp 30 un 40 rubļi. 

Iestādes vadība kontrolieriem nepatīk. 

Rezultāts:  visas institūcijas iesaistītas, pārzinim nākamā dienā parādās ieraksts darba grāmatiņā,  notiek pārbaude, vai tur nav ēnu ekonomikas midzenis. 

Pārzinim vismaz 8  pratināšanas,  uzņēmums to atbrīvo no darba ar ierakstu darba grāmatiņā, mūsdienās ķip nekompetents skaitītos. 

Uzticības zaudēšanu nevarēja ierakstīt,  nozagts nekas nebija. Nolitkava: milzīga izmēra. 

Okey, toreiz bija rūpnīcas un kaut kādi rabotjagas saņēma vairāk nekā tāds pārzinis, plus kursus deva. 

Bet cilvim sadibens grāmatiņu par sīku pārpalikumu:  rājiens ar ierakstu un pēc tam nekompetneces dēļ atlaists. 

Pie kam te pat krimināllieta nekad netika ierosināta. 

Pārbaudes lieta un kompetences izvērtēšana utt. 

 

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
17.10.2021. , 12:48, Mielestapa teica:

Pats ilgākais, ko nosēdēju karcerī, bija divas dienas, tālajā 1985. gadā, par to, ka nospēru vectēvam trofeju Parabellum pistoli un ar draugiem pašaudījāmies

 

Ļoti iespaidīgi !   Mani paziņas paņēma tēva (miliča) pistoli un netīšām noblieza sava klasesbiedru.

Tas bija beigts uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...