Jump to content

Bezdarbnieku pabalsts, ja esmu bijis uz B lapas 6 mēnešus?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Nekur nevaru atrast info, ja pēdējos 6 mēnešus pēc pasmagas avārijas biju uz B lapas ar officiālu darbu vai tie ieskaitās 12 mēnešos, kas vajadzīgi lai bezdarbnieku pabalstu pieteiktu? Sociālās iemaksas jau itkā nav veiktas un darbs man nekko nav maksājis. B lapu maksā valsts cik saprotu. Ta man janostrādā vēl 6 mēneši, lai dabūtu pabalstu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Murlo teica:

Pabalstam rēķinās 2mēn pirms B lapas

Tad varu pieteikties? tas labi, man jau tā slimibas lapu rēķina no ex darba, kas bija pirms gadiem, jo iepatikās nestrādāt un dzīvot uz pabalstiem, pa priekšu covida, ta bezdarnieka, tad covida garais 4 mēneši. Tad atradu darbu mēnesi pastrādāju un liktens zin ko gribu, salauzu ķermeni un 6 mēneši B lapa. Tagad no gultas atkal strādāju. Bet gribas vēl atpūsties.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā visā tavā dzīvē neviens pozitīvs notikums nav bijis (vismaz pēc taviem postiem spriežot) - nespīd tev arī šoreiz, esi dzimis, lai nekļūtu laimīgs :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Lameriz teica:

iepatikās nestrādāt un dzīvot uz pabalstiem, pa priekšu covida, ta bezdarnieka

Būt parazītam un par to priecāties - apsveicami.

Link to comment
Share on other sites

Go baby, go, go, go.

Trollissimo ir atgriezies.

Link to comment
Share on other sites

labāk nomirt ar 11 eiro pabalstu parazitam no valsts, ko maksa par valsts par pabalstu bērniem 11 eur? wot man draugam ģimene 8 bērni, speciāli izšķīrās lai dabūtu alimentus kaut vai katri dzīvo kopa. Pabalsts 11.50 katru menesi bet ja Latvija maksa 112 euro alimentus, ko darit skaidrs ņemam izšķiramies no mātes, tad tēvs/māte piedzen alimentus no valsts itkā mātes kopsuma ap 24 000  euro

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Lameriz teica:

labāk nomirt ar 11 eiro pabalstu parazitam no valsts, ko maksa par valsts par pabalstu bērniem 11 eur?

Nē, labāk ir nebūt parazītam un strādāt, dot savu artavu sabiedrībai.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Lameriz teica:

labāk nomirt ar 11 eiro pabalstu parazitam no valsts, ko maksa par valsts par pabalstu bērniem 11 eur? wot man draugam ģimene 8 bērni, speciāli izšķīrās lai dabūtu alimentus kaut vai katri dzīvo kopa. Pabalsts 11.50 katru menesi bet ja Latvija maksa 112 euro alimentus, ko darit skaidrs ņemam izšķiramies no mātes, tad tēvs/māte piedzen alimentus no valsts itkā mātes kopsuma ap 24 000  euro


Apskaužama loģika dzīves garumā :good:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Reāls matricas stāsts no kolēģa--- sievišķis uzdzemdeja 8 bērnus par katru alimenti katru menesi no sieviešišķa ap 1000 eur, viņa nestrādā, tad būtu 88 eur.

Bet ja skaitas izšīrušies oficiāli un pieprasa no matītīes 112 eur par katru bērnu no valsts tad ok.

ko man teikt.. Pisat šo valsti kā vien var likumiski.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

lai vēl uztaisa 8 bērnus, būs lielāks piķis. Tikai jūtu līdz bērniem, neko labu bērnībā tie nav redzējuši.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Lameriz teica:

ko man teikt.. Pisat šo valsti kā vien var likumiski.

Tev neko, jo Tu esi stulbs kā zābaks. Bērnus nav jācep augšā, lai dabūtu pabalstus no valsts, bet katram jau savs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jainit teica:

Plauksta nevar palikt stāvoklī.

Nuu, nebūtu brīnums ka biedram @Lameriz notiktu arī šāds paradokss..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tēmu aizslēgšu. Neticamā kārtā konkrētajam biedram nepārtraukti gadās neticamas likstas visos iespējamajos virzienos, visticamāk, ka tā ir karma par...

1 stundu atpakaļ, Lameriz teica:

Pisat šo valsti

Varbūt never vairs vaļā jaunas tēmas. Noķeršu. 

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
pirms 1 stundas , Gestapo teica:

Neticamā kārtā konkrētajam biedram nepārtraukti gadās neticamas likstas visos iespējamajos virzienos,

Kjipa vēl vienu tādu nezini? 😄

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...