Jump to content

Auto krāsošana


Lainere
 Share

Recommended Posts

Sveicināti. 

Šeit gan skatos, ka šāda tēma ir pacēlusies kādreiz, bet. 

Kur ir iespēja "salabot bēdu",  bēda ir aizmugurējais bampers, un Aizmugurējās durvis. Špaktelēšana, krāsošana,  mazliet locīšana, un nestandarta krāsa. Pievienošu bildi, ja mērīsim šo bēdu diametos, tad+-   10x10 cm. 

Interesē aptuvenās izmaksas, cik tas būs pēc minimāli zemākās cenas Kāda iespējama , un kur to būtu iespējams izdarīt pēc iespējas minimālā cenā. Vieta - vienalga kur,  gluži gan aizkraule nederēs. RĪGA, RĪGAS RAJONS. Diezgan steidzīgi, kamēr uz ielām nav draugs "sāļais kungs" 

 

IMG_20211013_202432.jpg

IMG_20211013_202442.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , laikamTak teica:

A tеu zaļais sertifikāts ir?

Man ir casco, tikai es nezinu vai viņi šādu lietu risina 😁

Link to comment
Share on other sites

Kasko risina risina, aizdzen uz Mazjumpravas ielu DBC kravas servisa teritorijā ir kantoris, kas to dara . 

Drīz ar savām problēmām panāksi  @Lameriz

Labots - kaads
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , kaads teica:

Kasko risina risina, aizdzen uz Mazjumpravas ielu DBC kravas servisa teritorijā ir kantoris, kas to dara . 

Drīz ar savām problēmām panāksi  @Lameriz

Nepazīstu tādu. 

 

Bet, tiešām tiešām risina? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lainere teica:

Bet, tiešām tiešām risina? 

uzzvani uz aprošināšanas kantori, uzjautā. Sāks tirdīt kas un kā, saki pati nodrāzi pret mājas stūri. Samaksāsi pašrisku, ja tāds ir un pārējo kasko segs. Ja polisē atrunāts maiņas auto, dabūsi uz remonta laiku arī maiņas auto. Servisam būs jāiespringst uz termiņiem, lai pēc iespējas mazāks ir remonta laiks.

Nākamā reizē, kad kasko ņemsi noskaidro cik polise maksā pie tā paša kantora un cik polise maksā citā kantorī. Ja esošasi kantoris paceļ cenu, apdrošinies citā kantori.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , kaads teica:

Jāpiekrīt, ka Ļoti oriģināls sludinājums 😁 

 

Apbēdināšu, bet tā diemžēl neesmu es 😁

Pirms 11 minūtēm , Stasss teica:

Tu takš gudra sieviete. Kur tev allaž tik muļķīgas problēmas?

Uz gudrību, caur muļķību 🙈

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , kaads teica:

uzzvani uz aprošināšanas kantori, uzjautā. Sāks tirdīt kas un kā, saki pati nodrāzi pret mājas stūri. Samaksāsi pašrisku, ja tāds ir un pārējo kasko segs. Ja polisē atrunāts maiņas auto, dabūsi uz remonta laiku arī maiņas auto. Servisam būs jāiespringst uz termiņiem, lai pēc iespējas mazāks ir remonta laiks.

Nākamā reizē, kad kasko ņemsi noskaidro cik polise maksā pie tā paša kantora un cik polise maksā citā kantorī. Ja esošasi kantoris paceļ cenu, apdrošinies citā kantori.

A kā būtu apiet mazliet to sistēmu nevainojot sevi? 🤔 Mainās kaut kas vai nemainās? 

 

Maiņas auto ir atrunāts, protams. 

Hmm, precizēšu, sanāk ka pēc šī man būs jāiegādājās jauna polise? Un cena paceļas dēļ šādiem gadījumiem? Varbūt muļķīgi jautajumi, bet Īsti saskarsme ar to nav bijusi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

A kā būtu apiet mazliet to sistēmu nevainojot sevi? 🤔

tjipa naktī, kāds nodrāza? prasīs kur auto stāvēja utt, izstāstīsi pasaku, beigās kaut ko pa daudz piepušķosi, izrādīsies ka tur vispār auto nevar stāvēt utt. Varbūt tev nezināma kamera atrodas tajā adresē un atklāsies ka fleitē. ko tad?

Pirms 4 minūtēm , Lainere teica:

Mainās kaut kas vai nemainās? 

Pašrisks tā vai tā būs jāmaksā.

Pirms 5 minūtēm , Lainere teica:

sanāk ka pēc šī man būs jāiegādājās jauna polise?

nē, jauna polise būs vajadzīga tad, kad esoša beigsies.

Pirms 6 minūtēm , Lainere teica:

Un cena paceļas dēļ šādiem gadījumiem?

Visādi var būt, kā apdrošinātājs novērtēs tevi.

manā gadijumā, nākamā Kasko polise bija pat lētāka.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vajag pateikt, ka ar auto tika notriekts vakcinētais, tad KASKO sataisīs un pašrisks nebūs jāmaksā.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Lainere teica:

un nestandarta krāsa.

Standarta Škodas krāsa (Rallye Green P7P7), Škoda kā reiz tirgo nelielus daudzumus švīku pielabošanai.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Lainere teica:

Špaktelēšana, krāsošana,  mazliet locīšana, un nestandarta krāsa.

 

Jaunas durvis kaadi 300 eur, arku, cerams, varees izlociit - 150 eur. Kraasoshana 500 eur.

Man bija jaunam auto liidziigi, kasko sareekjinaaja 1500eur. Veel bija noskraapeetas plastmasas uzlikas, kas maksaaja tik pat kaa durvis...

Sataisiija daargi, aatri un kvalitatiivi

https://laautoserviss.lv/

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kaads teica:

tjipa naktī, kāds nodrāza? prasīs kur auto stāvēja utt, izstāstīsi pasaku, beigās kaut ko pa daudz piepušķosi, izrādīsies ka tur vispār auto nevar stāvēt utt. Varbūt tev nezināma kamera atrodas tajā adresē un atklāsies ka fleitē. ko tad?

 

 

Jā, nu tad laikam labāk nemaz nemēģināt. Likās ka, ja pats esi skādi sadarijis, viņi šīs lietas atsakās kārtot, vai, ka tas ir tāds ļoti neizdevīgs pasākums. 

 

 

Bet izmaksas segs taču viņi paši vai ne? 

 

pirms 11 stundām , kaads teica:

manā gadijumā, nākamā Kasko polise bija pat lētāka.

No kasko variantiem šis bija lētākais ko izdevās atrast tad kad tādu vispār paņēmu, tāpēc domājams ka baigi lētāk vairs īsti nebūs.  Bet liels paldies par informāciju, ņemšu vērā. 

pirms 10 stundām , AndrisBB teica:

Standarta Škodas krāsa (Rallye Green P7P7), Škoda kā reiz tirgo nelielus daudzumus švīku pielabošanai.

 

Oo, nezināju. Cik labi ka ir šāds forums. Paldies 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , jozhix teica:

 

Jaunas durvis kaadi 300 eur, arku, cerams, varees izlociit - 150 eur. Kraasoshana 500 eur.

Man bija jaunam auto liidziigi, kasko sareekjinaaja 1500eur. Veel bija noskraapeetas plastmasas uzlikas, kas maksaaja tik pat kaa durvis...

Sataisiija daargi, aatri un kvalitatiivi

https://laautoserviss.lv/

Jā, nu diezgan dārgs pasākums izklausās , bet, kasko jau  to segs, nejau es pati, vai es kaut ko jaucu? 

 

Tas cerams, izklausījās ka tā procentuāli ir maza varbūtība izlocīt. 

Kasko gan man šķiet ir jāvar to izdarīt😁😲

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pēc tam kaska būs baigi dārga.

Es vispirms pie krāsotājiem apjautātos. Iespējams ka pašrisks + nākamo 2 gadu polises sadārdzinājums sanāks vairāk kā samaksāt pašai par remontu.

 

Katrā ziņā pašrisks nākamajām polisēm būs augšā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja reiz ir kasko, tad caur kasko tiek problema risināta. Kāpēc būtu jāmeklē serviss un jāskaidro izmaksas?

 

Pastāv alternatīva neko nedarīt - viena skramba vairāk vai mazāk.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , laikamTak teica:

halucinogēnās sēnes ar rektifikātu

Kolēģi, skatos Jums izvirtības arī tuvu sirdij!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nokasi, kas krīt nost un ar otu piepindzelē, viss remonts 20 eiro.

1500 maksāt par tādu sīkumu Rapidam neizklausās diezko jēdzīgi.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Lainere teica:

Man ir casco, tikai es nezinu vai viņi šādu lietu risina 😁

Tā tak apzināta troļļošana, nevar būt cilvēks tik negudrs. Piesaki atlīdzību un netaisi šovu no nekā. 

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

1500 maksāt par tādu sīkumu Rapidam neizklausās diezko jēdzīgi.

 

Starp citu, arī variants paņemt atlīdzību naudā un turpināt braukt :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Mezavecis teica:

Ja reiz ir kasko, tad caur kasko tiek problema risināta. Kāpēc būtu jāmeklē serviss un jāskaidro izmaksas?

 

Pastāv alternatīva neko nedarīt - viena skramba vairāk vai mazāk.

Jo, kāds man ļoti forš biedra draugs pajautāja vai man ir sertifikāts, atcerējos ka man taču ir kaut kas labāks un sauc kasko, par cik iepriekš saskrasme ar to nav bijusi, tad nu, meklēju kādus zinošākus, kam tā pieredze ir. 

 

Diezgan viegla alternatīva, bet nu, pieturos pie tā, ka lietas ir labāk ātrāk vai vēlāk salabot, bēdām ir tendence piesaukt vēl vairāk bēdas. 

 

 

 

Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

Nokasi, kas krīt nost un ar otu piepindzelē, viss remonts 20 eiro.

1500 maksāt par tādu sīkumu Rapidam neizklausās diezko jēdzīgi.

 

Kā saka, Skopais maksā divreiz. 

Ar saviem 20€ tagad, pēc gadiem 20x varēšu pārmaksāt. 

Būtu kaut kāda pēdējā lamāta iespējams pat tos 20€ netērētu, priekš kam, autokapsēta tādām vairs tā pat nav tālu. 😁 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , androidz teica:

Tā tak apzināta troļļošana, nevar būt cilvēks tik negudrs. Piesaki atlīdzību un netaisi šovu no nekā. 

Pajautāt tak neko nemaksā. Izdarīt var visu ko. 

Pirms 14 minūtēm , androidz teica:

Starp citu, arī variants paņemt atlīdzību naudā un turpināt braukt :)

Šo arī pirmo reizi dzirdu, tagad notroļļošu un apjautāšos kā tas strādā? 😁🙈

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 10 minūtēm , Lainere teica:

Diezgan viegla alternatīva, bet nu, pieturos pie tā, ka lietas ir labāk ātrāk vai vēlāk salabo

Vizuāliem defektiem ir tikai estētiska nozīme. Konkrētā bukte izskatās maznozīmīga. Tikpat labi pēc mēneša vēlreiz saskrāpēsi vai kāds cits to izdarīs un tad nāksies vēlreiz to pašu pārtaisīt. Šobrīd auto ir krāsošanā, ko sedz octa - aizmugurējais bamperis un bagāžnieks - 1k EUR. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  

Pirms 27 minūtēm , Lainere teica:

Šo arī pirmo reizi dzirdu, tagad notroļļošu un apjautāšos kā tas strādā? 😁🙈

Divos vārdos, apdrošinātājs aizsūtīs pie sadarbības partnera (serviss), a mož ir savi eksperti, serviss novērtēs izmaksas, tālāk ir divi varianti:
1) serviss saremontēs auto, tev būs jāsamaksā pašrisks, parasti tas ir 150 eur, slapjie sapņi par maiņas auto, var palikt tikai sapņi, jāskatās polisē;

2) vai to summu ko serviss novertēja var saņemt naudā, mīnus pašrisks, mīnus PVN, mīnus vēl kaut kas, tā kā tā ir brīvprātīgā apdrošināšana, katram apdrošinātājam ir savi noteikumi. 

Karoč zvani apdrošinātājam, tas tev neko nemaksā un nekādu atbildību neuzliek.

Labots - androidz
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 9 minūtēm , androidz teica:

slapjie sapņi par maiņas auto, var palikt tikai sapņi, jāskatās polisē;

Var arī gadīties, ka maiņas auto apmaksā, bet tikai 14 dienas. Šogad 40dienas sanāca nobraukt par savu naudu, pēc nelielas sadursmes ar meža zvēru - kamēr satāmē, kamēr apstiprina, kamēr atnāk detaļas. Pie kam, apdrošinātāju iedotais nomas kantoris iedeva visai nodzītu F31 bembi - tuvojās beigas apmaksātajam termiņam, uzjautājām, cik tad maksā - likās, ka tāds nopistenis vairāk par 15-20 dienā nebūs. Paprasīja 50, tas esot lēti.
Paņirdzām, pie Auto26 paņēmām svaigu corollu, ar adaptīvajiem kruīziem un ko vēl ne par kko zem 30.
Bet par Senson starta ielā tikai labas atsauksmes.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Ja jau kasko tad kaapeec nesaakt ar zvanu apdroshinaataajiem?

Pashrisks gan jau ka 140eur, naakamgad polise paliks daargaaka, bet nav jau jaaizveelas tas pats apdroshinaataaju kantoris. Es sapratu vinji savaa starpaa ar info neapmainaas, vismaz man polise daargaaka palika tikai tajaa pashaa kantorii kuraa bija apdr.gadiijums, citos bija pat leetaak.

P.s. par tiem 1500eur es sabaidiiju, nebuus tik traki :)

Link to comment
Share on other sites

Tā ņemtne ar apdrošinātājiem tiešām ir pārāk nogurdinoša un tā reālā skāde pārāk maza, lai iespringtu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , versatile teica:

Var arī gadīties, ka maiņas auto apmaksā, bet tikai 14 dienas.

Nu ok, piekrītu, es jau žmogs pēc sevis skatos, es KASKO šo pakalpojumu neiekļauju. 

Just now, raivix95 teica:

Tā ņemtne ar apdrošinātājiem tiešām ir pārāk nogurdinoša un tā reālā skāde pārāk maza, lai iespringtu. 

Kāda tur ņemte? Aizpildīt pieteikumu WEBā un aizdzīt uz servisu? 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 18 minūtēm , jozhix teica:

P.s. par tiem 1500eur es sabaidiiju, nebuus tik traki

Nesaki vis. Kā liekas, cik te remonts būtu izmaksājis?

Screenshot_20211014-125818_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

versatile

Bik zem €3k, jā.
kasko ar 0 pašrisku sadursmei ar meža zvēriem - €0.

Ok, izdevumi par auto nomu. Nebija lēti, bet kopumā - plusos.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile

Detaļas nezinu, bet jā, galvenais lukturis (abi kopā), bet bez spuldzēm, kkas ap 700, tad vēl visādi sīkumi. Detaļās laikam bik zem 2k.
Maza štrunta stirniņa...
Tur aiz luktura iekšā gan jau vēl kkas bija salauzts, bet kopumā vēl paveicās.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...