Jump to content

LMT LTE 18 mikrotik


ivans39
 Share

Recommended Posts

betnu es tomēr neieteiktu aizrauties, jo beigās var sanākt, ka pēkšņi tīkla nav, jo BS izdomāja, ka nedos vairāk.. ar rūtera pusē ir piesiets pie konkrētā un citu nemēģina izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ja ir iespēja, var uzlikt ārējo virziendarbības antenu un tā norādīt uz konkrētu torni. Lt18 piesiešana zudīs pēc restarta, būs jātaisa skripts. Cik ir cell lock darīts uz lte6, vienmēr pēc laika sākas problēmas, sāk zust internets, nepatīk šī funkcija bāzes stacijām laikam. 

Link to comment
Share on other sites

kad ņēmu lmt internetu uz savas adreses, lmt pārbaudija un pateica kā mana bāzes stacija ir pārslogota un jaunus klientus nepieslēdz un  atteica līguma slēgšanā,paņēmu no radinieka rūteri patestēt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

bāzes stacija atrodās tuvu mājām 800m,

pašlaik rāda tādu agregāciju

Primary Band   B3@20Mhz earfcn: 1300 phy-cellid: 
CA Band  
B3@5Mhz earfcn: 1417 phy-cellid: 
B1@20Mhz earfcn: 100 phy-cellid: 

 

brīžiem tāda

Primary Band   B3@20Mhz earfcn: 1300 phy-cellid: 
CA Band  
B1@20Mhz earfcn: 100 phy-cellid: 
B20@10Mhz earfcn: 6300 phy-cellid: 
Labots - ivans39
Link to comment
Share on other sites

Mazliet ne pa tēmu, bet - manā lokācijas vietā esot parādījies LMT 5G (pēc kartes ne stiprākā, bet vidēja zona), ierakstot viņu lapā adresi, šie ziņo, ka ir pieejams un piedāvā MikroTik 5G rūteri . Tā kā man vakaros gan LMT, gan Tele 2 4G internets ir gandrīz nelietojams (naktīs un rīta pusē, protams, viss lido), ir doma varbūt pamēģināt šo, bet jāslēdz līgums uz gadu un iekšējais "ekonomists" dara domīgu. Nav kāds mēģinājis?  Nav man mobilais ar 5G, nevaru nočekot kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Nez kā ir, ja pasūta šo internetā, tad arī vai nedarbojas 14 dienu atteikuma tiesības?

Apjautājies, varbūt ir iespējams dabūt to izmēģinājuma periodu. Mazums kas, tur jau viss savienojums līdz pašam tornim varbūt vakaros pilns.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , raiviic teica:

Nav kāds mēģinājis?

man rada gabals Siguldā paņēma, arī pēc kartes nav krutākajā zonā, bet efekts ir. tā kā viss atkarīgs no torņa kopējās jaudas arī protams. bez testēšanas konkrētā vietā nekā nesapratīsi.

Link to comment
Share on other sites

Visur signāls lēkā, jāliek Mikrotik galvas produkti, mocījos ilgi uzliku ziemā LTE6 kit un viss ir super, sliktā vakarā zem 40 nav, bet uz augšu izskatās ka nogriezuši ir torni tikai 30 jebkurā laikā, jaunie 5G uz leju dot uz augšu, tie paši 30, LMT netiek galā aur kaut ko!

Link to comment
Share on other sites

ZirGalvis

Tas LMT-Mikrotik kopprodukts ir radies kaukādu narkotiku kokteiļa rezultātā. Tās antenes ir tāda pati parodija kā Hujawejam.

Pareizais aparāts ir SXT LTE. Nevajadzēs nekādu cell lock.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

vai šiem stx un lgh ir vajadzīga torņa tiešā rezamība? Ja māja atrodas kalna lejiņā un priekšā vēl mežs, vai šīm antenām būs vērā ņemama jēga? Gan jau būs labāk nekā vienkārši ar telefonu, bet varbūt tie būs tikai papildus +2mbit, kamēr tieši neskatīsies uz torni.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 11 minūtēm , _dunduks_ teica:

Ja māja atrodas kalna lejiņā un priekšā vēl mežs, vai šīm antenām būs vērā ņemama jēga?

Jēga būs, bet tiešā redzamība viennozīmīgi ir labāk.

Un SXT un LHG ir iespēja uzlikt maksimāli augstu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kādu āra antenu būtu labāk izmantot, yagi vai paneļa ,un vai ir labums no 2 antenām vertikālā un horizontālā polarizācija,cik daudz ietekmē kabeļa garums, var būt var padalīties pieredzē

paldies

 

Labots - ivans39
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Šitam verķim specifikācijā ir norādītas temperatūras vispirms no -40 līdz +65.

Bet pašā apakšā 0  - 70 . 
Nez kā ir pareizi? Var likt bēniņos?

https://help.mikrotik.com/docs/display/UM/Chateau+LTE18+ax#heading-ENTechnicalSpecificationsDETechnischeSpezifikationenFRSpécificationstechniquesITSpecifichetecnicheES

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , e = d teica:

Var likt bēniņos?

Domāju ka droši var, verķis un baroklis jau paši silst un gan jau strādās. Man rūteris vasaras mājā pa ziemu rukā bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , e = d teica:

Nez kā ir pareizi? Var likt bēniņos?

parasti barokli ar visu PoE injectoru liek kaut kur blakus rūterim, un tālāk uz pašu LHG tikai ethernet vads.

gribi teikt, ka Tev rūteris arī turpar bēniņos?

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, lai tas strādā visu laiku, lai nav tā, ka pa nakti izslēdz. Tad sarīsies mitrumu.

man huaweis izturēja kādus 5 gadus bēniņos. Pa vasaru karsts, ziemā auksts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gadus 9-us Huawei modēmi stāv neapkurinātos un nesiltinātos bēniņos, darbojas 24/7, problēmu nav bijis. Vasarā parasti pielieku kādu ventilatoru, lai pūš cauri korpusam + mazāka varbūtība, ka kukaiņi salīdīs. Varbūt tikai sakritība, bet Mikrotikam (hAP ac3) gan baroklis nosprāga pirmajā vasarā karstuma vilnī. Skatīsies kas būs nākamvasar ar jauno barokli.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kellerman
24.11.2022. , 13:03, Jainit teica:

Gadus 9-us Huawei modēmi stāv neapkurinātos un nesiltinātos bēniņos, darbojas 24/7, problēmu nav bijis. Vasarā parasti pielieku kādu ventilatoru, lai pūš cauri korpusam + mazāka varbūtība, ka kukaiņi salīdīs. Varbūt tikai sakritība, bet Mikrotikam (hAP ac3) gan baroklis nosprāga pirmajā vasarā karstuma vilnī. Skatīsies kas būs nākamvasar ar jauno barokli.

Ar mazu novēlošanos. Mikrotikiem mazajiem rūteriem pa lielam ir tie paši 24V barokļi, cik esmu redzējis. Cits 800mA, cits 1200mA, cits varbūt vēl jaudīgāks. Man jau dažas ziemas (visu cauru gadu) stāv nekurinātās telpās (garāža, darbnīca) daži hAP ac un wAP ac. Un nav ne vainas, ne velti mikrotika specenē norādītās operating temperatūras sākās no ja nemaldos -30 grādiem C.

Un darbā ir tonnas ar tiem 24V mikrotika barokļiem sasprausti un tikai vienreiz viens ir nomiris. Salikti visādos skapjos, citi saulē karstumā. Es teiktu ka izturīgi gan barokļi, gan paši aparāti.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Shekelberg
On 11/24/2022 at 1:03 PM, Jainit said:

mazāka varbūtība, ka kukaiņi salīdīs

Plastmasas maisu varbūt uzbāzt, atstājot kaut kur caurumu apakšā gaisa plūsmai? Vai kaut kādu ne-metāla režģveida tīklu...

 

Domāju arī bāzt Mikrotik neapkurinātos bēniņos, kur ir tiešā redzamība ar 5G bāzes staciju, tikai bēniņi ir pilni ar zirnekļiem, utt, un nezinu kā iepakot rūteri, lai tas pienācīgi vēdinātos..

 

EDIT:

On 1/10/2023 at 9:43 PM, kellerman said:

ne velti mikrotika specenē norādītās operating temperatūras sākās no ja nemaldos -30 grādiem C.

 

Izrādas vēl zemāk

Tested ambient temperature -40°C to 70°C

https://mikrotik.com/product/lhg_lte18

Labots - Shekelberg
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Shekelberg teica:

Plastmasas maisu varbūt uzbāzt, atstājot kaut kur caurumu apakšā gaisa plūsmai? Vai kaut kādu ne-metāla režģveida tīklu...

Uzdevums nebija pilnībā novērst visādu radību piekļuvi rūterim, līdz ar to tas manā situācijā nebija un nav nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

itanium
7.10.2021. , 11:31, raiviic teica:

Nav kāds mēģinājis?  Nav man mobilais ar 5G, nevaru nočekot kas un kā.

"Mainīgs 5G pārklājums" zonā, ~1.25km tiešā redzamības attālumā no torņa.

fast.com: 630 Mbps (tas uz telefona darba dienas vakarā, bet pieņemu, ka tornis konkrētā brīdī nebija pārslogots. Mikrotik rūter vēl nav)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...