Jump to content

PV adapteris analogo kameru pieslēgšanai caur RJ45?


kojots66
 Share

Recommended Posts

No analogo kameru laikiem ir palikuši šādi adapteri.Tieši šādi ar vadu apzīmējum shēmu uz viņiem Gribu šos izmantot  IP kamērām-Domāju nokniebšu apaļo galu uzkniebšu rj45 konektoru kur  planojumā redzms ka balti oranždais ir video plus,bet orandžais  video mīnus! Kautkā pieslēdzot ip kameru nekas nenotiek!

Varbū padoms nebūtu pa sliktu!?   Vadu shēma sakrī ar apzīmējumiem -Vadu savienojumus parbaudīju ar testeri -vis kartībā,bet video signāls caur adapteri uz IP kameru  neuzrodas?! 

Labots - kojots66
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Adapterī  nekas nemainās -vis ka  parastais rj45  tikai video vietā ir  data +- tapat balti zaļais,zaļais ka data,,,tapat power dzislas !  Manā gadījumā ir pirmais atēlscat5-to-hdmi-wiring-diagram-cat-6-wiring

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , kojots66 teica:

Gribu šos izmantot  IP kamērām-Domāju nokniebšu apaļo galu uzkniebšu rj45 konektoru

Naskuj? Nē nopietni, ko ellē tu gribi panākt? Kāpēc tu gribi izmantot kaut kādu adapteri?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka neesmu tēmā... bet ... uz koaksiālā kabeļa uzkniebt rj45 konektoru... tas ir 80-tais līmenis.

  • Atbalstu 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kojots66 teica:

nokniebšu apaļo galu uzkniebšu rj45 konektoru

Šito labāk nemēģini :)  Ievelc labāk parastu Cat5e datu kabelīti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kojots66 teica:

uzkniebšu rj45 konektoru

Kāpēc tev gribās darīt lietas, ku tu absolūti NEKO nesaproti? Pirksti niez? Tev pat padomu nav jēgas dot, jo tu viņu tāpat nesapratīsi!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ruukjis teica:

Naskuj? Nē nopietni, ko ellē tu gribi panākt? Kāpēc tu gribi izmantot kaut kādu adapteri?

A nu ip kamera uz jumta un barošana un video caur rj45 -ka jau  tie orģēnālie poee adapteri katra  gala!

 

Pirms 39 minūtēm , Net teica:

Šito labāk nemēģini :)  Ievelc labāk parastu Cat5e datu kabelīti.

Bet par to jau runa,adapteris  tikai katrā  galā!Pēc loģikas visam jaštīm

 

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pavisam noteikti tur nepieciešami tieši orģēnālie poee. Vislabāk adopteri.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Pavisam noteikti tur nepieciešami tieši orģēnālie poee. Vislabāk adopteri.

Nuja,gribēju šo aizstāt -pareizāk  neizmest tos -izmantot liederīgi! A  kur  fīča,palaižot pa rj45 pareizam dzislam  video !PoE_Injector.jpg

 

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ruukjis teica:

oh-no-face-palm.gif

A ka analogā kamera  caur šo rāda  rj45.Tad ip  ja powers atseviški  vienkarši  izmantojot  divas pareizās dzīslas nevaidzētu rādīt!!!

Tad davaij  izskaidro,kapēc nerādīs....Savādāk man liekas ka jūs te  tiaki apjēdz sev  pierē sist  nevis izskaidrot!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ruukjis teica:

*sigh*

Šķiet tūlīt nožēlošu, ka iesaistos šajā avntūrā...

Kas tev par kameru - modeli vari pateikt?

Parasta  ķīniešu  ip kamera! onvf  vai P2P . vajag  tikai lai  pie reģistratora pieslegtos  video! Ko tad varbūt  visus 4 data kabeļus izmantot  !?

Cik skatos  tais orgēnālos pooe adapteros ar tikai 4 vadi tiek iesaistīti -loģiski ,divi poewram un divi lai atēls būtu saucamie  data!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Paklau. Tev ir ANALOGS transīveris, kurš KONVERTĒ signālu no analogā uz digitālo un atpakaļ. IP kamerai neko nevajag konvertēt. Tu nevari sapņot, ka piespraužot digitālu kameru pie analogas izejas tev tur kaut kas notiks.... Nē nu sapņot tu, protams, vari...

 

Kameras modeli prasu, jo IP kameras parasti ir tādas, kuras zin, ko iesākt ar POE, attiecīgi pietiktu tikai ar inžektoru...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ruukjis teica:

Paklau. Tev ir ANALOGS transīveris, kurš KONVERTĒ signālu no analogā uz digitālo un atpakaļ.

Kur! man ir ip NVR  ta konvertēsana notiek  seit !Šie gali  tikai lai  analogo kameru palaist par rj kabeli uz analogu registratoru!1CH-Passive-Balun-RJ45-CCTV-Balun-Video-

es ta gribu neizmest  šos galus -gribu uzkombinēt lai ip kamera iet uz ip NVR  itka  vaidzētu  darboties ja nocert apaļo  video signala vadu un piekombine  rj45 konektoru kura  vadi ir data plus  balti orandžais un orandžais mīnus !  Klhozs ,bet ip kamerai vaidzētu darboties!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , kojots66 teica:

Cik skatos  tais orgēnālos pooe adapteros ar tikai 4 vadi tiek iesaistīti -loģiski ,divi poewram un divi lai atēls būtu saucamie  data!

Te zināšana ir augstā līmeni

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , ruukjis teica:

IP kameras parasti ir tādas, kuras zin, ko iesākt ar POE, attiecīgi pietiktu tikai ar inžektoru...

sitie  gali ir tikai no poee smaka -parasts instruments ar ko var atvieglot  dzivi pa vienu kabeli!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , kojots66 teica:

sitie  gali ir tikai no poee smaka

Bez puslitra tevi sasodīts nevar saprast... tāpēc es pat nemēģināšu.

Es jau esmu šai huinjai veltījis vairāk laika nekā gribētu. Tad nu īsā atbilde - nekas tev nesanāks.

Baluni konvertē signālu no balancēta uz nebalncētu un atpakaļ (nav gluži kā es sākumā pieņēmu digitāls<=>analogs). Digitāla kamer dod balancētu signālu, kur tavs baluns gaida nebalancētu signālu, ja tas vēl kaut kā varbūt izietu krastā (lai gan es neticu), tad otrs baluns, iepirdīs IP tīklā nebalancētu signālu un par šo triku, es varu saderēt, rūteris labrāt tevi lobotomizētu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jema teica:

Te zināšana ir augstā līmeni

Nu ne mazāk kā Levitam :)

1 stundu atpakaļ, ruukjis teica:

Baluni konvertē signālu no balancēta uz nebalncētu un atpakaļ (nav gluži kā es sākumā pieņēmu digitāls<=>analogs)

problēma sajā ,bet ja es pielodējos pa taisno pie kājinām?!

WhatsApp Image 2021-09-28 at 8.31.04 PM.jpeg

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jema teica:

Pirksti niez?

Nē,mindža!

pirms 3 stundām , Betmenis teica:

bet,Tie adopteri izskatās pēc kaut kā tāda ar ko varētu savienot,piemēram HDCVI rakstītāju ar HDCVI kameru,izmantojot tīkla vadu.

Tieši tā -talab  iedomājos partaisīt lai ip tomēr knāb!Šitie neviens nesaprot -kamēr nepiedzerās!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jema teica:

Tev pat padomu nav jēgas dot, jo tu viņu tāpat nesapratīsi!

Nu,ja no nesaprotošiem tipiem nāk tas padoms - tad ar  nesapratīs!

Link to comment
Share on other sites

Vienā gadījumā iet analogais videosignāls un barošana, otrā gadījumā iet ciparos TCP/IP protokols un papildus barošana, tālāk jau pats tiec galā!

Pirms 18 minūtēm , kojots66 teica:

Nē,mindža!

Aizej pie venerologa, varbūt palīdzēs!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , kojots66 teica:

problēma sajā ,bet ja es pielodējos pa taisno pie kājinām?!

Pipec. Nu tu tak esi Доктор Дью cienīgs materiāls. Tavā galvā RJ45 uzgalis+alva+kanifolijs+pasipts laiks + potenciāli sadedzināts rūteris (ja ne visa māja), kaut kādā veidā atsver 3€?

https://www.ksenukai.lv/p/adapteris-genway-poe-adapter-12v/9nsn

 

Manis pēc lodē. Kaut pie savām kājiņām...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Jurkins teica:

Eu, man kaut kā sāk likties, ka cilvēks nevar būt tik stulbs. Vai tik te nenotiek troļļošana.😁

Nu ,bet pāris  gadus  atpakaļ mēs kopā sporta ižam indžektoru mainījām,vis takš izdevās  :) !

Pirms 46 minūtēm , ruukjis teica:

(ja ne visa māja)

Pietiek ka esi i  mājās!!!

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Aizej pie venerologa, varbūt palīdzēs!

Nepalīdzēšot-potetiem vairs nevarot palīdzēt-nolemti!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

nu tu lej, tas bija voshods.

Japaņu karbūžiem tik to var piekombinēt -kurta  vashodam japaņa karbūzis!?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ruukjis teica:

O labs piedāvājums-tiko 7 nopirku jo tavs labais piedāvajums tikai ļauj iepirkties kā minimums par 18 eiro,bet   labi,noderēs citā dzīvē! A kur tu biji visu dienu,oblegat bij japiedzerās lai ko sakarīgu piedavātu :) ?!!! 

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

nigrolu

Man ipāša pieeja-man tas indzektors!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Indzektors, tpu inspektors ar zizli piesipās pats.

😆

Labi,ruukjis beidzot sniedza smago atbildi!   Par to  es tev varu adot tos analogos adapterus :)  !

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , ruukjis teica:

Ar ko šis  atškirās no tava pamestā https://www.ksenukai.lv/p/pastiprinatajs-gembird-passive-utp-poe-injector-pp12-poe-0-15m-w/a5gt?cat=ct9&index=9  ko tad sis tur pastiprin-saprastu  ka butu viena kaste  kuru iebakst  starpa  tiklam,bet sie jau tadi pasi vien  ka tie ko  pameti!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Jurkins teica:

Mēģini kaut kā šādi

etherkiller.jpeg.331640fb7a26ec85f34cfb55cf2d5731.jpeg

Toč būtu jāiet.

Šito tam  Vashodam pieslēdz"apkuri" -Iespraud dakšu kontaktā-un tikla  galu iemet  bendzinbākā!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...