Jump to content

Gatavas Zupas Burkas- Kads jus vinas Edat?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

Uz plauktiem loti liela daudzveidiba no dazadiem razotajiem,liekas ari diezgan normali produkti ko varetu est katru dienu ja slinkums pasam est taisit.

 

Tacu ir problema... Neviena no vinam nav vairak par 1x menesi edama delj ta ka tur ir sauja sals pieberta klat katrai burkai...

Vienreiz aped , mute bus izdedzinata un visu dienu bus sudiga dusa tev taa ka negribesies tos meslus vairak est uz labu laiku..

 

Optimala sals dienas deva ¬2g pieaugusam cilvekam, Max neveseligaa deva 6g diena.

1x puslitra burka tur ir 10g+ sals piegazts klat!

Kapec? Nav ne jausmas!

 

Ta burcina offic ir domata vienam lielam zupasskivim lai normali paestu viens cilveks vienu reizi.

Cik skatijies esmu uz plauktiem tad visiem razotajiem tur ir daudzmaz vienadi.

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

A tu esi mēģinājis izlasīt, kas ir rakstīts uz etiķetēm? Nē? Es tev varu pačukstēt priekšā - viņas visas ir domātas šķaidīt ar vismaz 500ml ūdens. 😁

 

  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Why not 😅 

Visai ok variants ir paņemt gatavo soļanku (es ņemu bez gaļas, Kok) un atšķaidīt to ar sasmalcinātiem tomātiem savā sulā. Pielieku klāt vēl zaļās olīvas un nav ne vainas.

 

Vēl ir tās gatavās auga krēmzupas/biezzupas - šampinjonu, tomātu, ķirbju un vēl ar kaut ko. Tās nav ne ar ko jājauc, nav arī sāļas.

Labots - itanium
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 11 minūtēm , ruukjis teica:

A tu esi mēģinājis izlasīt, kas ir rakstīts uz etiķetēm? Nē? Es tev varu pačukstēt priekšā - viņas visas ir domātas šķaidīt ar vismaz 500ml ūdens. 😁

 

Un uzvarit paris minutes! Jep...

Tur vel uz citam rakstits ka 3-4 personam ar to vienu mazo burcinu pietiek :D

 

 

https://www.barbora.lv/produkti/zupa-solanka-spilva-530-g

14g sals uz vienu to mazo burcinu , gandriz nedelas norma :D

 

Beidziet muldet ka jus to vienu burcinu panemat, atskaidat ar vel 1l udens, sadaliet uz 5iem cilvekiem un visi esat Paredusies.

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Šad tad sanāk aizvilkties līdz kādam poļu veikalam, tad tur pilns sortiments ar visām Spilvas, Kok utt (plus vēl 3x vairāk lietuviešu variantu) burkām. Parasti pāris burkas ar kautkādu boršču nopērku, lai stāv nebaltai dienai, kad slinkums kautko taisīt, dažas ir OK, dažas ne visai. Piešauj klāt kādu gaļu, šķiņki, kausētu sieru un var ēst.  

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ruukjis teica:

A tu esi mēģinājis izlasīt, kas ir rakstīts uz etiķetēm? Nē? Es tev varu pačukstēt priekšā - viņas visas ir domātas šķaidīt ar vismaz 500ml ūdens. 

Šādi trakie arī šņabi šķaida :D - šķaiģīts šņabis glāžšķūņu rūķīšiem.

 

P.S.

(spec. dažiem Nazi gramatiķiem - kļūdas ir ielaistas spezciāli).

Link to comment
Share on other sites

šad tad, ik pa laikam kādu burciņzupu paķeru.. varu piekrist tādā aspektā, ka uz kādu laiku pēc tam negribas.. pa lielam taisnība.. 1am lielam kārtīgam cilvēkam, ko paēst, man parasti sanāk 2 porcijas. Man gan patīk ēst no riktīgas zupas bļodas :D

 

Bet nu daudz garšīgāk tomēr ir pašam uzvārīt zupu..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

Beidziet muldet ka jus to vienu burcinu panemat, atskaidat ar vel 1l udens, sadaliet uz 5iem cilvekiem un visi esat Paredusies.

Un kurā vietā kāds kaut ko tādu saka??? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:

glāžšķūņu

Ko tu zini par Glāzšķūni? Lieto visos ciemos. Ar tādu nosaukumu, iespējas vēl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Reizēm es fantazēju par to, cik labi būtu dzīvot vienam.

Paldies, ka ļāvi ieraudzīt arī kādu plusiņu kopdzīvei.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , androidz teica:

Ko tu zini par Glāzšķūni?

Neko daudz. Pārdesmit reižu garām braukts, pāris reižu iebraukts. Bet kas un ar kādu mērķi interesējas? :sarkasms:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , marrtins teica:

Bet kas un ar kādu mērķi interesējas? :sarkasms:

DD, par mērķi viņi paši pastāstīs.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, www.MistersPimpausis.lv teica:

Tur vel uz citam rakstits ka 3-4 personam ar to vienu mazo burcinu pietiek :D

Porcijām. 1 porcija ir 1 šķīvis. 0.5+0.5 ir litrs. Šķīvji ir dažādi un tilpumi atšķiras, tāpēc 3-4.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , www.MistersPimpausis.lv teica:

Vienreiz aped , mute bus izdedzinata un visu dienu bus

Interesanti, ko tu tur jūti. Ik pa laikam paņemu kādu soļanku vai skābu kāpostu zupu, bet visbiežāk skābeņu zupu. Protams, piemetu klāt kādu kartupeli, dažas vārītas olas,  pēc tam pāris karotes skābā krējuma. Un - kāds pārsteigums - praktiski vienmēr gan vārot, gan pēc tam degustējot nākas piemest klāt kādu pusēdamkaroti sāls un/vai piparus, lai būtu OK. Tāpat sāls tiek bērta gan ko cepot, gan uz sviestmaizēm, gan tomātiem. Kur var, tur piemetu, piekožu marinētus asos pipariņus (tiesa, tādus, kā kādreiz pagaršoju Armēnijā, te neesmu sastapis - lūk tā ir manta - nokod mazu gabaliņu un tālāk jau bez kārtīgas vīna glāzes muti neaizvērsi.

Pirms 8 minūtēm , ju teica:

Lietota tikai Vasara

Ir karstajā laikā mēģināta, negaršoja, vai nu etiķa vai kā nu tur dēļ - atgriezos pie Užavieša no ledusskapja :biggrin:.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nav ne jausmas, kā autors tās zupas gatavo. Es tās burkas pērku kā zupas bāzi, un tad lādēju klāt visu pārējo kas ienāk prātā.

Nereti tikai paņemu tur vienu burku ar dārzeņiem un kaut kādu tur krūtiņu. Tai gan uz ātru roku tik pieleju ūdeni un gatava. Sāls biežāk gan tieši liekas ka pietrūkst, nevis otrādi.

Autoram uz sāli laikam īpaši jūtīga garšas izjūta.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , www.MistersPimpausis.lv teica:

Optimala sals dienas deva ¬2g pieaugusam cilvekam, Max neveseligaa deva 6g diena.

Par šo neesmu interesējies, bet tie 2g gan liekas baisi maz. Man, ja godīgi ir pilnīgi pajāt uz visādām optimālajām un veselīgajām devām, galvenais kritērijs ir lai ēdiens būtu garšīgs. Ja cilvēks ikdienā sāli cenšas nelietot, tad var būt tā, ka garšas kārpiņas pierod un viss, kas citiem ir "normāli" sāļš, liksies pārsālīts. Es kau kā pēdējā laikā sabiedriskajās ēstuvēs sāku izjust sāls trūkumu, laikam šamējie arī būs izlasījuši par veselīgajām devām :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ivo teica:

pēdējā laikā sabiedriskajās ēstuvēs sāku izjust sāls trūkumu

Tā ir bijis vienmēr, arī "krievu laikos" ēdnīcās gan zupai, gan otrajam bija jāpiemet sāls, nu restorānos vai , piemēram "Kristīnē" uz Blaumaņa ielas , kur bieži iegriezos, bija gandrīz vienmēr OK.

 Starp citu - arī kafiju vārot ir viena recepte, ka vajag mazliet sāls - pamēģināju, nekas īpašs, labā mazliet konjaka :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir ar to sāli, jo vairāk lieto, jo vairāk pierod un liekas, ka vajag vēl. Es faktiski sāli nekam nelieku klāt, ja vien negatavoju no pilnīgi pamatizejvielām.

Citi jau gan saber to sāli tā, ka man liekas ka nav ēdams. Faktiski jebkurā pusfabrikātā sāls ir vairāk nekā vajag, ieskaitot tās zupas. Kautkādus piparus vai čilli var piemest.

 

Ja kafejnīcās bērtu tonnām sāli, tad liela daļa tur neēstu, jo būtu pārsālīts.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , raiviic teica:

- atgriezos pie Užavieša no ledusskapja

būtu labāk pie skābputras atgriezies :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vienmēr esmu uz tām zupām "šķībi" skatījies. Nāksies rīt iepirkt kādu, ja jau tik labas atsauksmes.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , raiviic teica:

Tā ir bijis vienmēr, arī "krievu laikos" ēdnīcās gan zupai, gan otrajam bija jāpiemet sāls, nu restorānos vai , piemēram "Kristīnē" uz Blaumaņa ielas , kur bieži iegriezos, bija gandrīz vienmēr OK.

 Starp citu - arī kafiju vārot ir viena recepte, ka vajag mazliet sāls - pamēģināju, nekas īpašs, labā mazliet konjaka :biggrin:.

pie kafijas jāliek kardamonu un sarkanos piparus :good:

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , ju teica:

būtu labāk pie skābputras atgriezies

O jā, laba manta, bērnībā laukos ome vasarās bieži gatavoja. Taču tā jāgatavo, jāatdzesē, bet Užavnieku tikai no ledussakpja jāizņem :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Raimonds1 teica:

Ja grib soļanku

Šī būs pareizā recepte

http://www.fotoreceptes.lv/solanka.html

pirms 15 stundām , ju teica:

skābputras

senos laikos vecvecāki tādu reizēm gatavoja. Kā viņu dabūt iekšā nesapratu ne toreiz ne arī tagad.

Link to comment
Share on other sites

Vēl bija "laba" štelle - cepts svaigpiens. Ja skābputra man vēl ok karstā vasaras dienā, tad kā to cepto svaigpienu varēja dabūt iekšā, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Visiem lauku bērniem toreiz, tad kad govs nāca slaucama, tāds piens bija gardums.☺️

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Kas var būt labāks par šo... ar dzērveņu vai kādu citu ķīseli, protams.  Ne jau tāpat leksēt iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Njāa, resurss bija labs. Tā kā man ir viena cītīga cepēja/vārītāja, daudz ko no turienes "prihvatizēju" personīgai lietošanai !!! vēl pirms grāmatas iznākšanas :biggrin:.

Soļanka.pdf

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , latscrap teica:

Bildes pazudušas

 

Tur nepareizi linki uz bildēm. Saglabā kā html un pielabo - viss būs vietā :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

"prihvatizēju" personīgai lietošanai !!!

senkjū, verī muč!... :good:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...