Jump to content

Dators darbam un spēlēm (~1500EUR)


Eyecng
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Būtu nepieciešams jauns dators gan darbam, gan spēlēm.

Varbūt kāds varat ko ieteikt? Ideālā variantā tas jau būtu veikalā sakomplektēts, jo pašam rokas šķības.

 

Budžets būtu +/- ap 1500 EUR (neieskaitot monitoru)

Link to comment
Share on other sites

Tak skaties, kas veikalos pieejams, piemēram te. Arī ss.lv var uzmest aci

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Eyecng teica:

Būtu nepieciešams jauns dators gan darbam, gan spēlēm.

par 1,5k sanāks 2gab. Viens darbam otrs spēlēm. Iesaku aiz viena iemesla, lai darba dators nebūtu pie-d-i-r-sts ar spēlēm un viņu pielikumiem.

 

 

Labots - Edis7
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Edis7 teica:

par 1,5k sanāks 2gab.

Salikt 2 sūdīgus datorus tagad skaitās labāk nekā vienu labu? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Edis7 teica:

lai darba dators nebūtu pie-d-i-r-sts ar spēlēm un viņu pielikumiem.

Ko, ko, ko? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ivo teica:

Salikt 2 sūdīgus datorus tagad skaitās labāk nekā vienu labu?

par 1k būs slikts spēlēm? un atlikušajem 0,5k arī  domā ka būs "rakstāmmašīna ar piekļuvi internetam" :D joptvai vismaz iebāz degunu piedāvājumā ko pats izliki un mēģini saskaitīt cik ir 1+0,5k. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Edis7 teica:

par 1,5k sanāks 2gab. Viens darbam otrs spēlēm. Iesaku aiz viena iemesla, lai darba dators nebūtu pie-d-i-r-sts ar spēlēm un viņu pielikumiem.

 

 

Izklausās pēc cilvēciņa, kurš nesaprot lietas. Piemetu ātro bildi, v00t es tagad beidzu darbu un pārlieku vadus uz spēļu datoru. Ha. Un tad vēl viens dators rēķinu apmaksām. Un vēl viens filmām.

Labots - M@R$$
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , M@R$$ teica:

cilvēciņa, kurš nesaprot lietas. Piemetu ātro bildi,

cilvēciņ, kurš "saprot lietas" Ne-p-i-s prātu! Ko tu tur piemeti?  Tu vari sakarīgi uzrakstīt un argumentēt ko tu esi piemetis jeb iemetis?  :D   cilvēciņ, pārlabo vēlreiz un piemet klāt vēl dotoru multfilmām un ko tu skaties vēl  :D

 

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

Nopirkt vienu zvēru, ko spīdzināt pēc visām velmēm. Par ko šeit arī iet stāsts. Ja uztrauc spēļu pielikumi, tad liec linuxu un dzīvo laimīgs, jo tev windows nav paredzēts...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

cilvēciņ, man tā arī labu laiku ir. Vienam Linux, otram windows. Un nav problēmas. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ivo teica:

Visi bez OS :( 

Pirms 1 minūtes , Edis7 teica:

Vienam Linux, otram windows. Un nav problēmas. 

Tas, ka nemāki lietot Windows, nenozīmē, ka visiem ir tādas problēmas. Gan darbu, gan spēles, gan citas izklaides mierīgi var dabūt uz 1 stacionārā datora, nevajag 2.

Ja bail par to, ka savas nezināšanas dēļ piedrazosi Windows, tad uzliec labāk Dual Boot linux uz tā paša PC.

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , itanium teica:

Visi bez OS :( 

OS tak pats var uzlikt stundas laikā. Ja nemāk pats, kur problēma iedot kādam, kurš to izveiks?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ivo teica:

OS tak pats var uzlikt stundas laikā. Ja nemāk pats, kur problēma iedot kādam, kurš to izveiks?

Betons visu izdarīs 🤭

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , itanium teica:

Gan darbu, gan spēles, gan citas izklaides mierīgi var dabūt uz 1 stacionārā datora

Saproti, es piem. nodalu šādas lietas. Ir tipāžu kategorija "kuriem viss vienā vietā" un apvienot toleti ar virtuvi vienā  telpā  arī nebūs iebildumi. Man ir citi uzskati par šo. 

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

Tad cilvēkam uzreiz jāpērk arī divi galdi? Viens, pie kura strādās, un otrs, pie kura sēdēs spēles dzenājot? Monitorus arī divus? Citādi jāstaipa turpu šurpu...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , ivo teica:

OS tak pats var uzlikt stundas laikā. Ja nemāk pats, kur problēma iedot kādam, kurš to izveiks?

Nu ne jau par OS uzlikšanu ir iebilde, bet gan par to, ka tā būs papildus jāpērk. (Domāju, ka mūsdienās normāls cilvēks liek legālu os)

Ja godīgi, es pat neesmu nekad aizdomājies dalīt datorus spēlēm/izklaidēm un darbam. Laikam pieGdiena....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , darklight teica:

Monitorus arī divus?

Nekādā gadījumā divus. Priekš spēlēm trīs :D ceturto kā cilvēciņš teica >>>Un vēl viens filmām. <<<  :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , ivo teica:

Ja nemāk pats, kur problēma iedot kādam, kurš to izveiks?

True that, gan papildus naudiņš par OS un darbu (jā, jā, ir pirātisms, gan cilvēkam vulgaris es to vairs neieteiktu).

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , xp teica:

Nu ne jau par OS uzlikšanu ir iebilde, bet gan par to, ka tā būs papildus jāpērk. (Domāju, ka mūsdienās normāls cilvēks liek legālu os)

Ja godīgi, es pat neesmu nekad aizdomājies dalīt datorus spēlēm/izklaidēm un darbam

Kas ir jāpērk? Priekš spēlēm Legālu MS win OS novelc internetā,uzinstalē un dragā spēles. Kur Problēma? Manuprāt ,divi datori mājā nav "greznība"  bet normāla lieta. ''viss vienā'' tas ir bomžu risinājums. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Edis7 teica:

''viss vienā'' tas ir bomžu risinājums. 

Kas Tev kaiš? Runa ir par stacionāro datoru. Kāpēc vajag 2 stacionāros datorus vienā "darba vietā", pie viena darba galda, viena monitora? Tavs konkrētais gadījums ir tieši saistīts ar Tavu Win nepārzināšanu vai slinkumu.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , itanium teica:

True that, gan papildus naudiņš par OS un darbu

kādu hrņu tu atkal pūt? MS Windows jebkurš var novilkt pa velti, uzinstalēt datorā un ar nereģistrētu OS spēles,u.c.programmas var dragāt bezjēgā. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Edis7 teica:

var novilkt pa velti, uzinstalēt datorā un ar nereģistrētu OS

 

Cik dienas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , martinno teica:

Cik dienas?

tur nav dienas, kopš 10os logus novilku un uzliku tur jau mērāms gados, vienīgais ir monitora labajā stūrī fonā apakšā neliels  "Aktivizēt Windows..MS bla bla bla" mani viņš piem. netraucē. OS ar visiem atjauninājumiem darbojas ok.

pieliku  skrīnšotu kā tas  sūdiņš izskatās dabā :) manuprāt nekas kritisks.

Ekrānuzņēmums (555).png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , itanium teica:

Runa ir par stacionāro datoru.

ūber windows speciālist, Tak dzīvo tālāk ar savu "viss vienā" bomžu risinājumu. Bet neuzspied to man vai citiem.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@Eyecng Uzjautā dateks.lv džekiem. Viņiem ir gan pieredze, gan arī piedāvā individuāli pielasīt dzelzi. Ja ir vēlme pats vari paspēlēties ar viņu konfiguratoru dažādām gatavām kastēm. Protams, strādā variants: "man ir 1500€, dodat man labāko, kas tur sanāk".

2021.09.24. , 12:52, Edis7 teica:

par 1,5k sanāks 2gab. Viens darbam otrs spēlēm

Nē, nesanāk. Tu pa 1k€ nesavāksi kompi, ko varētu saukt par gaming - tas būs kaut kāds CS:GO drāžamais un nostaļģijas emulātors.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ruukjis teica:

Uzjautā dateks.lv džekiem. Viņiem ir gan pieredze, gan arī piedāvā individuāli pielasīt dzelzi. Ja ir vēlme pats vari paspēlēties ar viņu konfiguratoru dažādām gatavām kastēm. Protams, strādā variants: "man ir 1500€, dodat man labāko, kas tur sanāk

Tad man jaut. ja esi 4k maniaks ,tad ko dragā ar 4k resolution ??? Turnīros, KOTS piem. pro plejeri (spēlējam par naudu) spēlējam full HD, 1920X1020 nevis tādēļ ka dzelži neļauj, bet fullHD  ir komfortablāk.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

2021.09.24. , 15:57, Edis7 teica:

Tak dzīvo tālāk ar savu "viss vienā" bomžu risinājumu.

Ir jābūt izcili "apdāvinātam", lai mājās lietotu 2 stacionāros. 2 OS, jā piekrītu, man uz kastes ir pat 3, protams uz atsevišķiem SSD - viena sistēma tikai video montāžai, kur nekā, izņemot vido un audio apstrādes softu nav, viena pārējiem darbiem, ieskaitot legālus Photoshop, u.c. smagos softus (spēles nav ne uz viena, neinteresē) un uz trešā - Mint (sveiciens @matheuss , bet jau  no 90-to gadu vidus savām vajadzībāl lietojamus softus tur neatrodu, citādi sen no Win būtu atteicies):biggrin:.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , raiviic teica:

Ir jābūt izcili "apdāvinātam"

+2 portatīvie arī :) viens lejā garāžā kuru kopš vasaras neesmu slēdzis iekšā,otrs hvz kur,  atradu :) bet bomžu risinājumam, kuram spēles un darbs "viss vienā" sry raiviic,nav priekš manis. Tādēļ arī nodalu. Man tā ērtāk, kad ir vairāki lietošanā un neredzu neko sliktu no tā.

 

Labots - Edis7
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pieturamies pie tēmas, kašķēties varat privātajā sarakstē. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Edis7 teica:

bet bomžu risinājumam

@rubb, ja tīri, tad līdz galam. Cilvēks prasa ieteikt datoru par visai pieklājīgu budžetu. Te viens saka, ka par 1500 EUR vienā datorā sanāk tāds bomžu risinājums, tāpēc arī tā beztēma iet uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Ok, par tēmu. 1,5k budžetā ieteikums būtu uz ko neekonomējam. Top bar. bloks un  mb. Viss tālākais pēc vēlmem. itanium, ne-p-is prātu ar "Te viens saka", ja tev ir argumenti, tad izliec.un beztēmu tu sāci  dzīt vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Par aptuveni 1,5k naudiņām var jau iegādāt visnotaļ solīdu datoru ar 11. paaudzes I-5 procesoru, 16Gb operatīvo un RTX 3060ti videokarti. Ja pērk divus datorus par to naudiņu, tad sanāk vien dators ar GTX 1650 līmeņa videokarti un 8Gb operatīvo atmiņu - ne īsti pastrādāsi, ne paspēlēsi. Darbam noder arī otrs monitors, ja vienlaicīgi jāstrādā ar dokumentiem un dažādām datu bāzēm -ir daudz ērtāk. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks prasa vienu datoru, vienu! Viens īpaši apdāvināts, vai nu pa jokam (cerams), vai pilnīgi nopietni (žēl cilvēka), piedāvā pa to naudu salasīt divus! Un kas notiek - topiks pārvēršas par apspriešanu 1 pc pa 1,5K VS 2 pc pa 1,5K! Narkomāni ibio....

Labots - androidz
  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

p.s. Cilvēciņš gan varētu specificēt, kas skaitās "darbs" - MS Office + Chrome vai Autocad vai Maya vai Adobe Premiere

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2021.09.25. , 23:27, raiviic teica:

uz atsevišķiem SSD

Tagad varam padiskutēt par nākamo tēmu - 2 OS uz viena kopēja SSD vai tomēr katru uz sava. Es neredzu nekādus baigos mīnusus, ja liek uz viena, kopēja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Mielestapa teica:

visnotaļ solīdu datoru ar 11. paaudzes I-5 procesoru

Es būtu par Ryzen...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...