Jump to content

Kapec Maxima ieperkas Nabagi Ja Cenas ir apm. Vienadas ar RIMI?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

Just now, ggg97 teica:

vācu

Nu tad jau gan maz variantu - gan jau Opelis :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, www.MistersPimpausis.lv teica:

Anyway.. Neceriet ka Latvija tas cenas Lidl bus baigi saldas...

Cik buts Lidl'os jebkur eiropa nu nav tas cenas tur nekadas labaas un krutas salidzinot ar citiem vietejiem veikaliem.

Liekas ka UK Lidl'os tas cenas ir vislabakas no visam valstim.

 

Un.... NEPERCIET vinu varenos Darbarikus! Es nez cik tur $$$ izvsiedu lidz sapratu ka VISI vini ir absoluti mesli :D

Leti..bet Totalas Hujinjas.. Shaubos vai LV vini pat bus ''leti''

 

 

LT Lidlā esi bijis? Tur pa 30 eirām var sapirkties krietni vairāk nekā te pa to pašu naudu. Tur ir lētāka kafija, rieksti, piena produkti. Lielākoties viss ir lētāks. Garšīga konditoreja, maizes izstrādājumi, buločkas kādu te vispār nav. Un LIDLĀ nopērkamos ParkSide instrumentus pat jūķūberi aktīvi testē un nemaz tik slikti tie nav mājas lietotājam.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 2 minūtēm , ivo teica:

Starp citu, nupat radio ziņās klausījos par kārtējā pircēju paradumu pētījuma rezultātiem - izrādās pēdējā gada laikā patriotisma līmenis ir būtiski nokrities, tāpat kā EKO produktu pirkšana. Saprotams, ka katram muļķim ir skaidrs iemesls - tauta paliek nabadzīgāka... :(

Shaubos vai paliek nabadzigaka...

Tie Produkti ''made in latvia'' ir vienkārši sudigaki un razoti no absolutas drazas :D

 

Orklas Pretigie produkti kuri visi partaisiti un tiek taisiti tagad no letam drazam tak ari visi ir made in latvia...

 

Vasara/Rudeni praktiski uz veikalu vispar nav jaiet jo var tirgu vieteja nopirkt gandriz visu, cenas varbut mazliet lielakas neka Veikala bet Kartupeli un visi parejie darzaji vismaz garsigi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raivix95 teica:

Tur ir lētāka kafija,

Pie mums kafijai ir akcīze, tā kā diez vai viņa būs tik lēta, kā valstīs, kur nav akcīzes kafijai.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 14 minūtēm , raivix95 teica:

LT Lidlā esi bijis? Tur pa 30 eirām var sapirkties krietni vairāk nekā te pa to pašu naudu. Tur ir lētāka kafija, rieksti, piena produkti. Lielākoties viss ir lētāks. Garšīga konditoreja, maizes izstrādājumi, buločkas kādu te vispār nav. Un LIDLĀ nopērkamos ParkSide instrumentus pat jūķūberi aktīvi testē un nemaz tik slikti tie nav mājas lietotājam.

Ir gan vini Slikti :D :D Tie YT nav nekad sava dzive turejusi/stradajusi ar norm lietam un nezin ka ir jabut... :D

 

Varbut ja esi kkada Sieviete kura nezin kas jadara ar amuru, tad jaa liksies normali jo nezin uz ko vispar jaskatas un ka vispar instrumentiem jadarbojas :D

 

Esmu LT Lidlos bijis, Norfas viniem vel letakas un labaks par Lidliem ;)

 

hmm ja vispar labi padoma tad ne tikai instrumenti viniem SUX bet ari visas perejas ne-ediena lietas kas tur ir pirktas nav bijusas baigi labaja kvalitate.

Iznemums ir kkadas drebes kuram vel pienemama kvalitate it seviski ja apskatas ka vinas nemaksa neko..

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , www.MistersPimpausis.lv teica:

Norfas viniem vel letakas un labaks par Lidliem ;)

Cenas neesmu salīdzinājis, bet sortiments tiešām labs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

Ir gan vini Slikti :D :D Tie YT nav nekad sava dzive turejusi/stradajusi ar norm lietam un nezin ka ir jabut... :D

 

Varbut ja esi kkada Sieviete kura nezin kas jadara ar amuru, tad jaa liksies normali jo nezin uz ko vispar jaskatas un ka vispar instrumentiem jadarbojas :D

 

Esmu LT Lidlos bijis, Norfas viniem vel letakas un labaks par Lidliem ;)

Nestrīdēšos, neko vairāk par smilšpapīru no tā klāsta neesmu testējis, bet slīpēja jau tīri tā neko :D

Bet nereti tur tajos štrumentu grozos var atrast interesantas lietas, ko pat DEPO es nav redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

navajag

 

Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

Pie mums kafijai ir akcīze

a pie mums kafija puskilo ir zem 3 eiro, tapsē jau visi satraucās...

Link to comment
Share on other sites

pie mums tādu cenu sen nav!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ggg97 teica:

Pie mums kafijai ir akcīze, tā kā diez vai viņa būs tik lēta, kā valstīs, kur nav akcīzes kafijai.

+PVN. Pie mums veikalā šo visu beigās apliek ar 21% PVN. Daudzās valstīs pārtikai ir samazinātais vai pat 0% PVN.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 23 minūtēm , hehe teica:

+PVN. Pie mums veikalā šo visu beigās apliek ar 21% PVN. Daudzās valstīs pārtikai ir samazinātais vai pat 0% PVN.

Tiesi shi iemesla delj praktiski visa Partika UK maksa LETAK neka LV, sliktakaja gadijuma maksa vienadi :D :D

 

Polija ari bija 5% PVN  man liekas?

Ari loti leta partika viniem..

 

bet..neko jau ta PVN samazinasana LV nedotu.. tak Latvijas darzajiem 0 pvn..

Varka aizgaja tirgotajiem nevis pateretajiem ka ietaupijums.

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Lidl LT jaunaka akciju avize ja grib kads apskatities cenu limeni:

 

https://www.raskakcija.lt/lidl-akciju-leidinys.htm

 

 

 

 

Nu īstenībā neko superlētu nemanīju.. maxima cenu līmenis, varbūt kkas biki lētāks.

 

p.s. paskatījos iekš datora kārtīgāk.. da psc.. cenas :D tipa tas ir lēti???

 

A kafija.. i LV var nopirk puskilo par 3,50 utml..

 

Bet nh jā.. katram savs.

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , aoma teica:

Visiem idiotiem nav lemts, arī te pie mums puse neizturēja startu, tāpēc joprojām tiek meklēti darbinieki...

Nu, nu. Lai nu tā būtu. Moš pārdevēju menedžeriem tā ir, bet ja cilvēks ir ar ilggadēju pieredzi vadošajā menedžmentā lielos starptautiskos uzņēmumos, tad ir mazliet cits skatījums, bet nu katram savs. Pieļauju, Lidls savādāk nevar, jo grib nodrošināt vienveidīgu piegājienu visur. 

Lab, po - tur viss ir labi, idioti vnk nevelk un tēlo ka negrib. Pie tā arī paliksim.

Link to comment
Share on other sites

Neatbildot uz sākotnējo jautājumu, bet piemetot veikalu tēmai: Sky jau kautkādu laiku attīsta savu Melnā Govs gaļas un pusfabrikātu brendu, produktu izvēle krietni plašāka nekā Rimi un Maksima, cenas +/- Rimi līmenī. Tīri pēc gaļas/uzgriežamā/pusfabrikātiem var braukt. Pārējais gan - kosmoss. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Destructo teica:

Pārējais gan - kosmoss. 

Nu kas tad tur tāds kosmoss?

Gatavā paika/konditoreja/kulinārija arī SKY ir līmenī. Tortes, piemēram.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Destructo teica:

Sky

Diemžēl šī lielveikalu ķēde ir tikai rīdzinieku privilēģija

Link to comment
Share on other sites

Nu, es esmu nabags 🤣, jo iepērkos Maksimā. Man vienādi ērti pa ceļam uz mājām no darba ir iebraukt gan Rimi, gan Mego, gan arī Lidlā, kad būs vaļā, gan Maksimā, bet kāpēc man "ikdienas preces" -  pienu, kefīru, krējumu, maizi, olas u.t.t. pirkt citur, ja tieši tāds pats citur maksā dārgāk nekā Maksimā? Arī daudzas citas preces - piemēram texicana mērci - nogaidu, kad Maksimā ir atlaide un šamā maksā tikpat cik Vācijā, nopērku divas un man pietiek līdz nākošajai atlaidei.

Tiesa zivju un gaļas izstrādājumus gan nepērku nevienā no iepriekš minētajiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau Sky, tad tur ar gaļas produktiem , tiešam ir OK. Lai gan arī par citu-nu ir tas kas nav citos veikalos. Par cenu kosmosu: Ķirsona auksti kūpināta (tiešam sausa) desiņa Sky ir lētāk kā Ķirsona mājā. Nu tādas ir nopērkamas tik Sky un Ķirsona pārdotavās.  Visādā ziņa, ja vajag ko labu, tad dažreiz var arī maksāt dārgāk. Nu, piemēram par labu avokado. Rimi/Maximas b''us vai nu negatavi vai jau melni. Sky -gatavs , bet ne melns. Ja kāds pasākums un vajag ar garantiju, tad var pirkt. Bet par maizi (konkrēta marka) , kura ir nopērkama jebkurā ''piparbodē''- nu i nafig pirkt pa dārgo. Vienīgi ja kādam tas ir statusa jautājums, tipa advokāts Grūbe iepērtās mazajā bomžu Maximā. Nu tūlīt būs kāds nobildējis un būs nopublicēts. Man ir princips ja ko , tikai tipa kefīrs  un maize, tad tuvākajā bodē kas paceļam. BET vienmēr , pirms paņemu no plaukta, paskatos derīguma termiņu. Nu zinu cik ir garš katram produktam. Kad, vienreiz , Rimi , plauktā bija kādi desmit rupjmaizes kukuļi, kur dažiem derīguma termiņš šodien, dažiem rītdiena, bet neviena ar garāku, tad nācās braukt jau uz citu, kas ne pa ceļam. Un tajā Rimi, tas ne pirmo reizi. Zinu, ka tiko piegādātai , tai maizei, derīgums , laikam divas nedēļas. Tāpēc  man ir diezgan mainījies priekšstats par Rimi, kaut biedrs Stasss saka ka tas normāli biznesam . Var jau ka pāris, bet ne tā. Laikam tie kas plāno vairs nav uzdevumu augstumos.

  Ir viens kantoris, kur lielai daļai produktu termiņi ir galīgi čau- tas ir Promo. Apskatāt maizes plauktus-tāda sajūta ka uzpērk no veikaliem kuri jau ''transportē uz miskasti'' vai arī ražotāju nelikvīdus. Nu derīgums šodiena vai rītdiena. Arī piena nodaļā tas pats-biezpiens, kas , laikam pasterizēts, tipa Jaunpils (apaļas aizkausētas paciņās), kam derīgums parasti veselu mēnesi, Promo parasti ar derīgumu datumu rītdiena. Vienreiz pat tirgoja ar vakardienas derīgumu- nu pasaucu darbinieku un teicu ka tas nu ''nelien nevienos vārtos''. Nu es apciemoju to Promo dažu specifisku produktu dēļ (un sportiskas intereses dēļ nostaigāju gar citiem plauktiem, lai saprastu kas ar kantori notiek), bet... tur parasti ratiņiem iepērkas ''indusi'' vai sīkbodnieki ( ēstuvju ?) īpašnieki. Tālāk varat izdomāt kā kvalitāte ir ēdieniem šādās ''kafejnīcās'' kuri pērk šādus produktus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , oxygen teica:

paskatos derīguma termiņu

Piena produktus parasti paņemu ne no pirmās rindas. Špicbuki ir iemanījušies pirmajā nolikt tās preces, kurām derīguma termiņš tuvāk beigām. Bet tāpat pārliecinos, jo, iespējams, gadās kāds viltīgs produktu lokāciju menedžeris.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , versatile teica:

Nu kas tad tur tāds kosmoss?

Gatavā paika/konditoreja/kulinārija arī SKY ir līmenī. Tortes, piemēram.

 

Piekrītu gan par siltajiem, gan par konditoreju, bet ja ņem standarta preču grozu a ļa piens, maize, biezpiens utt, nu tur 15-20% bieži vien ir vairāk par tiem pašiem produktiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Destructo teica:

bet ja ņem standarta preču grozu a ļa piens, maize, biezpiens utt, nu tur 15-20% bieži vien ir vairāk par tiem pašiem produktiem

Nu, pirmkārt, ar ko salīdzina - sky apjomi ne tuvu nav tādi, kā rimi/maxima Latvijas mērogā - liek domāt, ka iepirkuma cenas arī atšķiras.

Otrkārt, tajos % ir ietverta arī maksa par lielveikala vidi. Domāju, ka piekritīsi, ka nevar salīdzināt kaut via pāri ielai esošus līdzīga izmēra Sky un Maxima xx veikalus.

Link to comment
Share on other sites

Kopš SKY savu dārgo šašliku sāka pumpēt ar ūdeni, cepot zūd uz pusi izmērs, es cenšos tos veikalus apbraukt. A bija labākas Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Man vienmēr viss ir licies ļoti labi ar Latvijas lielveikaliem. Liekās, ka viss ir kārtīgs, tīrs un izvēle arī laba. Platība arī pietiekama, ka cilvēki pārsvarā netraucē, izņemot pāris dienas gadā.

Bieži izdomāju ietaupīt sev uz pusi laiku, nevis 10% naudu, un aizeju uz kādu mazu Elvi vai Topu. Tur arī pārsvarā ar visu vienmēr esmu apmierināts un kaut kā pamanos izbaudīt mazo veikalu šarmu. P.S. Elvi ir labas kvalitātes produkcija, kurai viņi štancē virsū savu zīmolu: salāti un pankūkas, vismaz, liekas labas.
Lai iekļautos drusku plūsmā, varu arī pateikt kaut ko, kas nepatīk - jebkurš veikals Rīgas centrā. Tur pie vainas laikam vairāk ir pats Rīgas centrs un dārgie kvadrātmetri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , jema teica:

savu dārgo šašliku sāka pumpēt ar ūdeni,

tak visi sen pumpē. Nopērc kaut kur saldētu jūras produktu. Man, kā lauciniekam, ir tā laime iepirkties pie vietējā zemnieka, kas joprojām uztur krievu laiku fermu, lopiņi baroti ar pašaudzētu labību, veikalā tādu gaļu nedabūt, nu jau gan puika saka, esot apnicis, arī veselība klibojot, slēgšot to bodi. Tā gan viņš saka katru gadu :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Elvi un Tops tik tiešām ir ļoti ok veikali. Īpaši bulku nodaļas, jo tur ir vai nu pašcepts vai no kādas mazās tuvējās maiznīcas 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Špicbuki ir iemanījušies pirmajā nolikt tās preces, kurām derīguma termiņš tuvāk beigām.

Tas tā kā būtu loģiski no veikala puses, plus domājams ka izdomāts jau 100 gadus atpakaļ. :D

Bet ja tā padomā, tad tā vilkšana no aizmugures to situāciju tieši pasliktina. Ja nevilktu no aizmugures, tad termiņi būtu OK.

Kādreiz strādāju veikalā, parasti politika bij nelikt uz plaukta vairāk par diviem datumiem, lai cilvēki neņemtu svaigākos.

Link to comment
Share on other sites

Aitišņik, kad lasīji zemenes, arī iepuvušās noslēpi kastītes apakšā?

Link to comment
Share on other sites

Zemenes nelasiju, bet kamēr studēju, tikmēr strādāšanu pa naktīm lielveikalā varēja apvienot, gan maksāja vairāk, gan varēja strādāt visādas dīvainas 16 stundas nedēļā utt.

Bet nu tādi bij noteikumi veikalā (domājams ka visos supermārketos tā ir), ka nedrīkstēja likt vairāk kā divus datumus un vecākajiem vienmēr jābūt priekšā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , AndrisBB teica:

Kādreiz strādāju veikalā, parasti politika bij nelikt uz plaukta vairāk par diviem datumiem

Vo, vo , tāpēc nav par skādi zināt cik konkrētam ikdienas produktam ir termiņš ( kad uzražo). Piemēram kefīram vismaz nedēļa. Bet pirmās divas pudeles ar šodienas datumu , bet nākošās ar rītdienas.  Ja es ''bodē'' rimi vairākas reizes sastopos ar šādu optimizāciju, tad lai iet ...irst, jo netālajā Maxima kaut kā tas nav novērots. Ja tie kas pasūta nemāk savu darbu, tad... es izvēlos citu kantori. Paldies dievam nav vairs padomju laiki, kad bija jāņem kas ir atrodams.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Tad Tev ir paveicies, es studiju gados Jelgavā lādēju Kamazos minerālmēslus no vagoniem, pa nakti sotaku varēja nopelnīt, no rīta gan kājas locījās uz otru pusi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam jau tajos lielveikalos jau vieni studenti tik strādā, tieši dažādo laiku dēļ, cits 4 stundas nedēļā, cits 20. It īpaši tur, kur strādāju blakus viena no lielākajām universitātēm UK un viņu kojas. Pa nakti maksāja faktiski dubultā, plus 16 stundas kā reiz ielīda zem sliekšņa, kad nekādi nodokļi nav jāmaksā, pieskaiti klāt stipendiju (jeb maintanence grant) un sanāk vairāk kā lielākā daļa nopelna parastā darbā.

Nu un kāda tur lielā strādāšana pa naktīm, lēnā garā piekārto plauktus, izliec jaunu preci utt.

 

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , oxygen teica:

Ja tie kas pasūta nemāk savu darbu, tad... es izvēlos citu kantori.

Neviens jau neapstaigā plauktus un manuāli nepasūta (tas vienkārši fiziski nav iespējams. Lētāk ka kāds jogurts šad tad sapūst, nekā algot armiju ar cilvēkiem), sistēma pati pasūta, plus pielāgojas, atkarībā cik vidēji nedēļā izpērk, katrai precei arī noteikts daudzums cik ielien uz plaukta, veikalā neko lieku īpaši netur (izņemot kautkādas akcijas preces).

Vienīgie gadījumi, kad manuāli kautko izmaina, ir kad plauktā tukšums vai pēkšņi atsūtīts vairāk kā lien uz plaukta. Tad kāds ar skaneri no rīta nostaigā plauktus un pielabo daudzumus (kas krājumos), lai sistēma var turpināt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Mēs ar tiem maisiem skrējām, jo maksāja par padarīto, nevis mistiskām stundām, toties nākošā vakarā visi krogi un smukākie zaķi bij tavi. :)

 

Pieļauju, ka nezini, kas ir fizisks darbs, tāpēc arī vajadzīgas sporta zāles, jo savādāk čurājot savu pinci neatrast...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

sistēma pati pasūta,

Nu tad laikam datoristi sliktu sistēmu uzprogrammējuši konkrētai veikalu ķēdei.... Ja nebūtu ar ko salīdzināt, es neko neteiktu, bet ja vieni var , bet otriem ''nesanāk''...  Domāju ka ir ko ''optimizējuši'' tipa cilvēkus kas tomēr piekoriģē datus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...