Jump to content

Kapec Maxima ieperkas Nabagi Ja Cenas ir apm. Vienadas ar RIMI?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

Just now, kaads teica:

Lietus un vēsums mazina stāvēt velmi.

Imantas LIDLā tas nav nekāds šķērslis. Šorīt ap 9 līst, drēgns, migla, bet rinda - kā saulainajās dienās :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Rindas iekšpusē būtu nosacītas, mums Tukumā ir 11 kases, nekad nebūs tā, ka strādās 2 vai 1, ja vajadzēs, arī priekšnieks iesēdīsies, jo plu kodus zina visi, vismaz būtu jāzin :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Imantas LIDLā tas nav nekāds šķērslis. Šorīt ap 9 līst, drēgns, migla, bet rinda - kā saulainajās dienās :sarkasms:

bet tad vispār būtu psc, visi 500 rati pa veikalu planētu, jo neviens nezinātu, cik tur cilvēku iekšā neieejot :D

 

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā jā, nesaprotu, kā ar tik milzīgiem ratiem tur vienlaicīgi varētu atrasties 500 pircēju. Vārbūt viņu mārketinga daļas vadītājs tiesības ieguvis Ēģiptē? :D

Link to comment
Share on other sites

idejiski jau nekad 500 rati nebūs veikalā, daļa atradīsies stāvlaukumā, kamēr pircējs izkrāmēs savus n-tos kg mašīnā, plus pārmīs klaču ar blakus stāvošo par zelta atradeņiem no veikala, kamēr aizstums uz nojumi, pēc tam kādam tie vēl jāaizstumj līdz veikalam, kur tos no rokām izrauj nākošā tūrisma pircēju banda.

Link to comment
Share on other sites

Tie viņu plānotāji nav muļķi un cilvēks-parastais ir ļoti paredzams, tāpēc noteikti ir izrēķināts, cik ratus cik kases vajag lai viss būtu štokos. Bet tas viss notika pirms kovida.

Skaidrs, ka pirmajās dienās būtu drūzma, pirmajās minūtēs, iespējams, būtu bojāgājušie 😁 un cietušie, kā gandrīz, gandrīz notika, kad J-pilī atvēra mego (tikai cietušie 😁), jo cilvēki savā vairumā pēc dabas ir stulbāki par dzīvniekiem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kapēc lai kāds vispār vel terētu savu laiku rindā stavēt vai iet uz veikalu pašam ja var pasūtīt visu caur internetu un paķert garām braucot.


Vienigais ko vajag tirdziņos pirkt tie ir darzeņi un augļi. jo tās kapitālistu cūkas kam pieder lielveikali speciāli mēģina iesmerēt sliktākos augļus ja pasūti caur internetu.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Laxe teica:

jo tās kapitālistu cūkas kam pieder lielveikali speciāli mēģina iesmerēt sliktākos augļus ja pasūti caur internetu.

Viens te teica savādāk - respektīvi, ka pasūti, un tev atved, tad gurķis maisā esot 3x svaigāks nekā veikala plauktā. Tad kur te taisnība, nesaprotu?

pirms 1 stundas , Murlo teica:

Mārtiņš mūs atrada

Jampamps pārcēlās te jau skilu kačāt?

Labi ka es viņu neredzu :heat:

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Laxe teica:

Nesaprotu kapēc lai kāds vispār vel terētu savu laiku rindā stavēt vai iet uz veikalu pašam ja var pasūtīt visu caur internetu un paķert garām braucot.


Vienigais ko vajag tirdziņos pirkt tie ir darzeņi un augļi. jo tās kapitālistu cūkas kam pieder lielveikali speciāli mēģina iesmerēt sliktākos augļus ja pasūti caur internetu.

neesmu manījis Latvijā Пятёрочка

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , aoma teica:

Alus toč viņiem sūds,

Nu, hvz, vakar paķēru Imperiālo IPU, neteiktu, ka sūds, bet nu tas kā kuram, es uz ipām pasists, man patika. Ir gan trūkums, ka 7.8%, tad nu atliek kupažēt ar kaut ko vai nu pēc 3 bundžām - ar labu nakti. Cena neko salda gan nebija -1.49.

 

20211103_190219.jpg

Link to comment
Share on other sites

Alus ir smalka padarīšana, visiem neizpatiksi :) Reizēm lētāks nebūt nav sliktāks, es jau tā vairāk pasists uz bērnības garšām, tām vairāk atbilst čehu ražotie.

Ja tīri piedzerties, tad jau, protams, grādiem ir svars, es uz tiem parasti neskatos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā alus ir smalka padarīšana. Un laba alus šķirnēm lielākoties mūžs ir īss. Vismaz pie mums. Nezin kāpēc. Man vairāk iet pie dūšas tumšie. Reiz bija Piebalgas Sātans (eh, kas bija par aliņu)... beidzās, bija brāļu igauņu Saku Tume... beidzās, bija Cēsu Bocmanis - ne tas sūts, kas tagad plastmasenēs, ... beidzās u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Jurkins teica:

Reiz bija Piebalgas Sātans (eh, kas bija par aliņu)... beidzās

 

kā beidzās ???  Ledusskapī vēl pārītis ir :D 

Satans.jpeg

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Reizēm lētāks nebūt nav sliktāks, es jau tā vairāk pasists uz bērnības garšām, tām vairāk atbilst čehu ražotie.

Protams. Man personīgi topā ir vietējie sencīši-parastie (Pieb. sanču, Tērv. senču, Bauskas senču utml.) nu tā ap 1EUR +/- 10%. Bet kas tas tāds par izstrādājumu pā 0.39 ir, es nespēju iedomāties. Vai nu pārdod kaut ko zem pašizmaksas un noraksta mārketinga izdevumos vai nu kaut kas tāds, par kā eksistenci labāk vispār nezināt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , alusbundza teica:

nu nahuj šos

Jaunībā visādi kovidi, ui, pardon, porteri labi garšoja. Bet tagad, kad dienā aiziet ~6 pudeles, būtu pa traku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , ggg97 teica:

porteri labi garšoja

Zāle bija zaļāka Aldara porteris pagājušā gadsimta beigās bija pilnīgi kas cits kā tas karameļu stiprinātais kvass pēc tam, pat nezinu, vai tagad ir vai nav. Tagad Aldara ali nav dzerami. Bet nu 6 pudeles... 😁, no divām jau bija labi.

 

Bļin! @kaads🤣 Izņem to bildi ārā!!! Jau gandrīz aizrijos ar siekalām un nostaļģiju.

 

edit: Velns ar ārā! To Sātanu ražo? Kur šo var nopirkt? Patiešām domāju, ka sen ir beiguši ražot. Neesmu redzējis veikalos šamo jau gadus 15!!!

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Tagad Aldara ali nav dzerami.

Nezinu kā tur tagad ir, bet Aldaris nesen ražoja un tirgoja kaut kādus amatalus, bet visai ātri tās līnijas beidzās. Tur dažus labus varēja atrast - vienubrīd bij tāds baisi labs skābais kviesītis.

Ak jā, un bija periods, kad vispār tur no viņu "klāsta" neko dzeramu nevarēja izvēlēties :D

 

Link to comment
Share on other sites

Jā, piekrītu, tas kviešu bija labs. Bet laikam īsu laiku, jo pat bija izkritis no atmiņas. Smukas pudeles un etiķetes. Reiz nopirku kaut kādu... pēc skata nu ... pilna mute siekalām 😁. Rezultātā puspudele izlietnē...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

Aldara porteris pagājušā gadsimta beigās

nē, porteris labs bija 1989 gadā, kad to vispār nopirkt nevarēja, toreiz jau super alus bija ''kurzemes'' un ''dižalus''

''dižalum'' bija 21 tilpuma %

kurzemniekam 14 %

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , alusbundza teica:

porteris labs bija 1989 gadā

Nu jā, varbūt uz pašām gadsimta beigām vairs nebija tas, bet par 89-to taisnība. Dabūt bija grūti. Man no tiem laikiem atmiņā palikuši Latvijas un Baltijas (bik sūtīgāks), alus darītavas Rīga ali bija izteikti rūgti.

Man gan liekas, ka tie bija kaut kādi savādāki procenti. Kurzemnieks tika lietots diezgan, bet šāva pa galvu ne īsti vairāk kā citi.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Jurkins teica:

To Sātanu ražo? Kur šo var nopirkt? Patiešām domāju, ka sen ir beiguši ražo

ja jau man ir, tad jau ražo :D Nepirku, izcēlu vienās sacensībās veselu kasti :) . J-pils, psc tālu. Būtu tuvāk pie Rīgas iedotu pudelīti.

Link to comment
Share on other sites

Es savā salā dzeru 7-8% alus. Bet pat tie retums ir labi par lētu naudu. Dārgu naudu jā, ir labi. Maksāt gan 4 eur par bundžu... Sāp 😄

 

Latvijas alus joprojām ir labs un jūs vnk izlepushi esat 😄

Link to comment
Share on other sites

nevaru pierast pie Labietis ala, noteikti tas nav mans.

piemēram šis vai citi

image.png.9e9fcb491113865c6730fdc318eb8753.png

 

šogad laikam tik atsāka ražot Sātanu.

image.png.9a03fe9126eabecdd2f58e9fc05c53fa.png

 

 

It kā Elvis tirgo arī,  Spirits & Wine 

Labots - kaads
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , laikamTak teica:

šnabim uzdzert laps ir LIDO dzirnavu.

Tad kad es vēl metu pa lampu, tad man šnabim patika uzdzert 14% kokci. Vismaz varēja just, ka pēc mēra kājas sāk vieglas palikt 😁

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

visai ātri tās līnijas beidzās.

Ir aizvien Mežpils līnija, kuru ražo uz vietas Tvaika ielā. Man vienīgais dzeramais tur šķiet Apiņotais, pārējie ... nau vērc.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kaads teica:

tad jau ražo

Internetveikalā var nopirkt kā izrādās. Bet kaut kā nav pierasts 😁. Interesanti, kāpēc nav nevienā apkārtnes veikalā. Un vēl jau ir jautājums, vai nav tāpat kā Aldara porteri :(.

1 stundu atpakaļ, kaads teica:

It kā Elvis

O, paldies par infu. Elvis ir veicis, kas otrā pilsētas malā un nav bieži apmeklēts.

1 stundu atpakaļ, kaads teica:

nevaru pierast pie Labietis ala, noteikti tas nav mans.

Tas ir izvirtuļiem 😁.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Es savā salā dzeru 7-8% alus.

Par salu galīgi nezinu, be, ja gadās būt Vāczemē, parasti iepērku tos "klosteru" 9...12% alus desertam 😁. Pārsvarā visi bijuši garšīgi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Man gan liekas, ka tie bija kaut kādi savādāki procenti.

Alus blīvums
Alus blīvums ir sauso vielu daudzums aliņā pirms fermentācijas, kurš izteikts % vai Ballinga grādos. Sausās vielas ir komponenti, kas izdalās no graudiem un dara alu tik burvīgu un garšīgu. Jo lielāks ir alus blīvums, jo izteiktāka un spilgtāka ir alus garša. Jo vairāk graudus(kg) uz 1L ūdens izmanto ražotājs, jo noturīgāka puta ir alum. Arī lipīgas lūpas liecina par paaugstinātu alus blīvumu. Jo vairāk graudu tika izmantots, jo vairāk cukura, jo lipīgs būs alus. Ja uzmanīgi lasījāt alus vēsturi, tad tur tika minēts par aulus pārbaudes metodi uzlejot to uz taburetes. Tā pārbaudīja alus blīvumu. ES likumdošana nepieprasa izvietot uz etiķetes alus blīvuma informāciju, un tas ir ļoti slikti, jo nevar spriest par kvalitāti. Dažkārt mēdz teikt, ka importētais alus ir ūdeņains vai čurūdens. Tas ir tāpēc, ka mazs graudu daudzums tehnoloģiski tiek pilnībā pārstrādātas spirtā. Šādam alum ir ļoti zems blīvums. Vienkārši runājot, importa aliņa ražošanai ir pažēloti graudi. Parasti vieglam gaišajam aliņam blīvums ir 11 – 13%, tumšajiem aliem parasti lielāks. Pastāv alus šķirnes, kuru blīvums ir 20 % un vairāk. Šāds alus ir ar spēcīgu garšu un ļoti stiprs. Alus blīvums tiek mērīts attiecībā pret tilpumu. Piemēram, 12% uz 0,5l. Salīdzinājumā ar mums pieņemto mērīšanas sistēmu % izteiksmē, angļi alus blīvumu mēra četru ciparu izteiksmē. Blīvums, kurš mērīts pirms rūgšanas procesa tiek apzīmēts ar saīsinājumiem „OG – Original Gravity” vai „SG – Starting Gravity”. Alus blīvums, kurš mērīts pēc fermentācijas (galīgais blīvums) tiek apzīmēts „ FG – Final Gravity” vai „TG – Terminal Gravity”. Piemēram, ja Anglijā alus būs apzīmēts ar Og 1045, tad mūsu pieņemtajā sistēmā alus būs ar 11% blīvumu. Angļu sistēmas skaitļa pēdējos divus ciparus izdalot uz četri vienmēr var iegūt mums pieņemto % blīvumu.
Spirta daudzumu aliņā var noteikt zinot alus blīvumu. Angļu sistēmai pēdējos divus skaitļus izdalot ar 10. Mums pieņemto blīvuma ciparu % vajag izdalīt ar 2,5. Piemēram, alus ar 11% blīvumu sanāks ar 4,4 % alkohola saturu.

Alus ražošana un vēsture – Bar.lv

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Oj, karoče, no rīta galva nestrādā, tik daudz burtu 😁.

Bet fakts ir tas, ka paņemot to mazo 350ml "klostera" aliņu ar 12%, paliek ellīgi labi, savukārt tos 0.5l zviedru mēslus ar it kā 3.5%, ko tirgo parastajos veikalos, var lakt līdz vēmienam un kā nav to procentu tā nav.

Tad sanāk, ka tā kurzemnieka 14 bija jādala ar 2.5?

Link to comment
Share on other sites

2021.11.3. , 10:21, oxygen teica:

Siers , mīksti sakot nekāds cietais, bet pusmīkstais un garša arī ...  . Pa gandrīz tādu pašu cenu citās bodēs tirgo krietni labāku ( cena nedaudz dārgāka, bet , tiešam , cietais). 

Par šito škrobe, vai nu nemāku meklēt vai neatradu, Šauļos LIDL bija Čedaras siers sarkanā/zaļā iepakojumā, šeit kaut kā neredz, bija labs, drupens ar izteiktu garšu... Un kam te negaršoja kruasāni?!! Ar sieru, mmm... arī parastie labi, daudzviet citur, kur nopērc, sviests (vai nu ko viņi tur liek) par maz klāt un nav tās 'mutē kūstošās' garšas, bet sajūta, ka ēd parastu bulciņmaizi.  No lielveikaliem Elvi garšīgi, bet dārgāk. Ak jā, labs atradums, āboļu/piparmētras mikslis, līdzīgs ledus tējai, bet vairāk atsvaidzinošs. Dzeriet labāk ko tādu, nevis kaut kādu alus suslu, no kā turklāt aug vēders...

P.s. mūsu pusē vienu rītu ap astoņiem ārā vispār nebija nekādas rindas, gāju pa taisno kā pa parādes durvīm iekšā, neko, iedeva ratiņus un uz priekšu... tīri sirreāla sajūta... ejot iekšā, gan viens nabags vientuļš cītīgi klumburoja pa labirintu, tīri žēl palika... reāli varēja domāt, ka slēgts vai kaut kas noticis... tas gan vairāk tāds dīvains izņēmums laikam, jo nākošajos rītos, garāmbraucot, atkal gara rinda godīgi pa sienas malu ārā stāvēja :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , broox teica:

nevis kaut kādu alus suslu, no kā turklāt aug vēders

Kārtējais mīts, tie resnie puzuri rodas no daudz kā, ne jau no alus. Dzeru alu visu saprātīgo mūžu, bet vēders kā vēders, toties zinu kaudzi citu cilvju, kas alu pie mutes neliek, bet bet savu krānu redzēt var tikai spogulī  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...