Jump to content

Kapec Maxima ieperkas Nabagi Ja Cenas ir apm. Vienadas ar RIMI?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

Pienemot ja abi veikali ir turpat blakus tad Maxima ieejot tur 80% cilveki izskatisies kritiski maznodrosinati vai ari absoluti Alkaani ( iznemot lielas xxx maximas).

Kapec ta,ja apskatoties cenas parastiem ikdienas produktiem kas butu abos veikalos cenas ir gandriz identiskas?

 

Iet vini tur tikai tapec ka tas mazas maximas izskatas pec bomzu midzeniem un doma ka tur bus letak?

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Nu ja viena ķēde būt LV ražojums tas es varētu saprast tavu sāpi, bet savādāk vai tev nav vienalga, ej uz skaju, ja tevi apvaino maznodrošinātie, kas pie kasēm stāv! Pats ar Porsche brauc?

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 18 minūtēm , jema teica:

Nu ja viena ķēde būt LV ražojums tas es varētu saprast tavu sāpi, bet savādāk vai tev nav vienalga, ej uz skaju, ja tevi apvaino maznodrošinātie, kas pie kasēm stāv! Pats ar Porsche brauc?

Mani neapvaino Maznodrosinatie...

Izlaisi Velreiz.

Prasu, kapec ja tu butu kritiski maznodrosinats tu ietu uz maximu ja abi butu blakus un maksatu tas lietas ko perc vienadi?

 

Kapec ne uz Rimi (lielakais norm veikals kas butu praktiski vienmer blakus mazliet lielaka pilseta) vai ari jebkuru citu veikalu kurs tev butu blakus ar vienadam cenam bet neizskatitos pec nolaista  bomzu midzena?

 

 

 

 

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Nez, ik palaikam vedu omi uz Maximu iepirkties, tad pie viena arī pats tur iepērkos. Kopumā cenas ir jūtami zemākas. Gan atmosfēra so, so - Rimārā kaut kā patīkamāk.

Link to comment
Share on other sites

Kauguros Maxima pretim Rimi. Turpat būvējas arī Lidl. Abos veikalos normāli ļaudis iepērkas. Bomāri visdrīzāk dodas uz tuvākiem veikaliem, šitie abi ir nostāk, ērtāki ir ar auto.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Piemēram ja salīdzi Ogri, tad Maksima ir daudz bagātāka ar precēm kā RIMI, nemaz nerunājot par zivju produkciju, Rimi vispār par to vajadzētu kaunēties

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja paskatās līdzīgas preces Maxima un Rimi, tad Maxima daudzas preces lētāk. Pat nav jāiet uz veikalu, var apskatīties un salīdzināt online veikalos.. Katrs pēc saviem kritērijiem izvēlas , kur iet un kur nē..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es iepērkos Maxima, jo ērtāka piebraukšana. Nu nezinu, kur tur bomžus redzat. Varu piekrist, ka Rimi liekas patīkamāk.

Un lai arī būtu nabadzīgie u.c., vai tev viņi traucē?

Laikam mēs tomēr neesam vēl izauguši no tā, ka ja nauda ir, tad esi cilvēks.

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Phuj. Iepērkos Barbora.. 1x esmu tik pasūtījis Rimi... Rimi ir dārgāks.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu maximai spāņu vītinātajiem šķiņķiem ir stipri labākas cenas nekā rimi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau no svara ir iemīļotie produkti, kas ir vienā veikalā un nav otrā.

Un veikalu dislokācija pie tavas hatas.

 

Pirms 55 minūtēm , jema teica:

salīdzi Ogri, tad Maksima ir daudz bagātāka ar precēm kā RIMI

Ogrē Maximā vairāk tautas domāju tāpēc, ka tur ir vēl daudz citi veikaliņi, kas piesaista tautas plūsmu, bet Ogres Rimi tur ar tiem nabadzīgi.

Kas tagad atrodas Pārogres veikalā (bijušajā Elvī)? Vienu dienu minu garām, skatos iekšā ārā tauta plūst.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , kaads teica:

skatos iekšā ārā tauta plūst.

Redzēju garām braucot, it kā tas ir tas krievu veikals, kur no paletēm tirgo, lēto polu produkciju, neesmu iebraucis, jo nevaru iedomāties, ko man tādā vajadzētu

Link to comment
Share on other sites

Par veikaliem runājot. Reiz bij pļavniekos Prizma. Exx kas tas bij pa veikalu. Nu mazās maximas tas ir kaut kas reti pabriesmīgs, kaut kad ieklīdu un sapratu savu kļūdu. Tagad Gaiļezerā ir jauns feins rimīts. Tur arī tusēju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu gaišreģis, drīz vērsies vaļā Lidl, tad tauta plūdīs tur, arī cenas būs daudz zemākas. Kā es to zinu? Nedrīkstu teikt, jo sieva, kas tur strādā, un ne par pārdevēju, stingri pieteica - tu datumu nevienam nedrīksti teikt, bet daudz vairs nebūs jāgaida.

Link to comment
Share on other sites

Nu kura gan veikala kasiere nav gudrāka par ārstiem un valdību? Un katrai kāds radinieks strādā pie Kariņa, līdz ar to viņas noteikti visu zina labāk :biggrin:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Boņs teica:

Ir kas Maximu neapmeklē principiālu apsvērumu vadīti un pie šādas atziņas ir nonākuši iepazīstoties ar šī uzņēmuma īpašnieku attieksmi uzreiz pēc Zolitūdes traģēdijas.

Ja vien ir iespēja, izvēlos nebalsot ar savu kapeiku par viņu vērtībām.

Biju tajā veikalā 1/2 h pirms. Pēc tam vairs Maximu neapmeklēju. Jāsaka gan, ka blakus (300m) uzcēla HYPER RIMI. Un tagad arī Lidl, bet tas vēl aizvien skumji aizvērts.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Gestapo teica:

Krievu Mere, bet ar neesmu bijis, kaut kad jāaizsperas būs, kad noplaks interese.

Šitais man blakus mājām. Nāc droši, te interese jau noplakusi. Pirmos 2 mēnešus bija diezgan iespaidīgi - rinda ārā pa durvīm 300m garumā, no rīta līdz vakaram. Pašvaldības policija sāka ātri tur tusēt (viņiem arī tepat iecirknis blakus), laikam jau lai piesekotu Covid ierobežojumiem. Bet tagad tukšs tumšs un kluss. Pats nesen biju iegājis, bet, salīdzinot ar šo Maxima ir luxus spa. Pustukši plaukti, izvēle basically nekāda - katra prece vienā veidā no viena nepazīstama ražotāja. Lēti...  laikam jau bija, bet grūti salīdzināt, jo nezinu cenas no galvas. 😛 To, ko es meklēju, neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Vilx- teica:

 izvēle basically nekāda - katra prece vienā veidā 

Nu par izvēli LV to var teikt par visiem veikaliem. Pat salīdzinot ar DE, F, ES. Par US pat nerunājot. Maza valsts, maza izvēle, nožēlojamas atlaides. 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ticu, ka citur ir labāk, bet šeit bija diezgan episki pat priekš LV standartiem. Manā piemājas Aibē ir vairāk interesantu preču nekā tur.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Piens no govsapakšas, biezpiens, siers utt

to jau vecie buki var izturēt, jaunie pļūtīs uz nebēdu

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es neesmu Kaligula, lai cūkām pērles bārstītu. Superneto.... :D :D :D

 

Klausieties vēl, ko konkurentu apmaksātie mēdiji raksta... 

 

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Nu jaunajiem kā maziem bērniem pa priekšu vajag pasterizēt vai uzvārīt. Pa lielam arī vecam bukam ir risks ko saķert. Pats šad tad riskēju, bet nu jā, apzinos ka īsti pareizi tas nav.

Es centrāltirgū pērku lietuviešu biezpiena sieru. Nekur citur tādu neesmu redzējis, kur varētu iegādāties. Kvalitatīva prece.

Tur tikai viņu no divām pārdevējām var iegādāties.

Link to comment
Share on other sites

Pabriesmīgi ir tie Lidli, ir kautkādas lielas ko tur var pirkt, kā pienu, cukuru utt, pārējais viss tur ir no lētā gala, daudzkas vispār nav ēdams.

Augli vai dārzeņi tur pārsvarā pussapuvuši.

Saldētās lielās Jumbo garneles, gan tur lētas (uz pusi lētākas kā citur), tās gan var paņemt ā vairāk, lai saldētavā stāv.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 33 minūtēm , aoma teica:

Es neesmu Kaligula, lai cūkām pērles bārstītu. Superneto.... :D :D :D

 

Klausieties vēl, ko konkurentu apmaksātie mēdiji raksta... 

 

Bija man blakus supernetto - gaja uz vinu parsvara ari tikai loti ''interesanti'' cilveki ,veikals ari izskatijas pec bomzu midzena..

Parsauca par Rimi/ Uztaisija ieksha LOOTI labu un smuku, cenas un pardevejas palika tas pasas..

 

Magiski  isa laika spridi vairs neredzet vina ieksa nevienu bomzi/alkaanu :D :D :D :D

Neilgi pec tam maxima ieraudzija sho un taisni blakus atvera savu bodi,kura jau atversanas diena izskatijas drausmiga, visi ieprieksejie supernetto apmekletaji pargaja momenta uz maximu...

 

Nesaprotu sho fenomenu :D

 

 

 

 

 

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Nu pie mums arī kad bija Supernetto, cilvēki bija ļoti daudz visu laiku. Kad viņa vietā tapa Mini Rimi ar savām cenām, tagad tur pustukšs. Visi iet uz blakus esošo Maximu.

 

Link to comment
Share on other sites

Cēsīs populārākais ir Solo. Vietējais komersants. Vēl kaut cik apmeklēta ir Maxima XX, bet Mego lielais šķūnis, kur senajos laikos, kad to atklāja, esot pat durvis izgāztas ir pavisam tukšs. No Rimi ir tikai maziņais, tas kurš agrāk bija SuperNetto, ļoti sen nav nācies tajā ieklīst. 

Link to comment
Share on other sites

Nju par Rimi dārgāki ir tikai Elvi. Man pie mājas ir mazais TOP, ir ok gan sortiments, gan cenas. Bet tur iepērkos tikai sīkumus un ārpuskārtas pirkumus.

Vēl no mājām netālu ir Mego.. ir ok, bet slinkums tik tālu vilkties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Pabriesmīgi ir tie Lidli, ir kautkādas lielas ko tur var pirkt, kā pienu, cukuru utt, pārējais viss tur ir no lētā gala, daudzkas vispār nav ēdams.

Augli vai dārzeņi tur pārsvarā pussapuvuši.

Tev dzīvojot UK, Bristol tik traka situācija? :D Foruma biedri, sametam priekš Andža kvalitatīvu pārtikas paciņu un nosūtam viņam no LV,lai džeks  nenomirst  no bada UK  :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Rimi, ja atceras kādreizējo un tagadējo, tad ir ... godīgi sakot ir nokritis zem katras kritikas salīdzinot ar Maximu. Preču asortiments kā kādreizējās Saulitēs. Cenas vienādām precēm Rimi un Maxima ir krietni augstākas. Nu aizbrauciet uz Alfas Rimi un apskatāt gaļas nodaļu. Pēc tam aizbrauciet uz , kaut vai Deglava Maximu un salīdziniet asortimentu . Izvēle tajā Rimi nekāda.  Tas Rimi ir pārvērties par ''piparbodi''  kura vairāk tirgo šmotkas un  pannas nevis pārtiku. Laikam skandināvu īpašnieki par katru cenu mēģina izspiest ''no akmens sūkalas''. Vienkārši paļaujas uz vecā Rimi pievilcīgumu  salīdzinot ar tā laika Maximu. Manās acīs par Rimi varu teikt ''zadnosts pagubit''. Nu ja tiešam ''status'' kādam neatļauj apmeklēt Maximu , tad lai dodas uz Sokman vai Sky. Protams spice apmeklē tik MC2. Jā Sky manta būs dārgāka, bet tur netirgos preci , kurai derīguma termiņš beidzas šodien, kaut sākotnēji ir bijis nedēļu/divas.  Nu šito es itin bieži novēroju Rimi, kad vajag ko nopirkt ieskrejot pa ceļam. Nu preci , kas plauktā stāv pirmajā rindā, gandrīz vienmēr ir ar knapu derīguma termiņu. Atliek tik rakties pašam , dziļāk.   Baidos ka Rimi nākotne nebūs rožaina. Tagad izbrauc uz tādiem kam ''ticība'' neatļauj apmeklēt Maximu. Laikam vienīgais kas Rimi ir labāks, smukākas pārdevējas. Maximās bieži izskatās  ''kā no'...''

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , oxygen teica:

Nu preci , kas plauktā stāv pirmajā rindā, gandrīz vienmēr ir ar knapu derīguma termiņu.

Bet tikai loģiski..

Vajadzēja būt savādāk?

Tad kad atvērsi savu veikalu, varēsi darīt otrādi un visus atlikumus pastāvīgi lādēt miskastē. Domāju ka bizness ies griezdamies..😀

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Tas ka kādreiz gadās, jo nepareizi saplāno tie kas pasūta piegādes, bet ja tas regulāri ļoti daudzām precēm, tad, laikam kaut kas nav kārtībā .

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Parsauca par Rimi/ Uztaisija ieksha LOOTI labu un smuku, cenas un pardevejas palika tas pasas..

Manā sādžā arī vienīgo SN pārsauca par RIMI mini, Pārdevējas arī palika tās pašas, tikai cenas gan nepalika tās pašas. Labi atceros.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , oxygen teica:

tad, laikam kaut kas nav kārtībā .

Nu ja gribam lai preces vienmēr būtu plauktā, tad tā nevar saplānot, lai viss vienmēr būtu čiki ar labiem termiņiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...