Jump to content

Kapec Maxima ieperkas Nabagi Ja Cenas ir apm. Vienadas ar RIMI?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

pirms 23 stundām , Gestapo teica:

Lidls tomēr uzmetēji :(

 

Screenshot_20211015-213734_Lidl.jpg

20211015_213052.jpg

Tā tak ir pilnīgi cita prece, cilvēki, t.sk. it kā lasīt mākoši, tiešam ir tik stulbi? Mana sieva, kad šito ieraudzīja, nokomentēja: tantuks sašutis, kas par h***? Kad parādījusi reklāmas avīzi, ā nu atvainojiet, meitiņ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

Tā tak ir pilnīgi cita prece

pamodās pēc diennakts.. šis jau izmalts (vai pareizāk būtu teikt - izkults :D )

 

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man kost nav atļauts? :D Nesēžu te caurām diennaktīm kā Raimonds un Mārtiņš :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , CAP teica:

pamodās pēc diennakts.. šis jau izmalts (vai pareizāk būtu teikt - izkults :D )

 

Pietam vēl ar putukrējumu uz lūpām.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 35 minūtēm , aoma teica:

Tā tak ir pilnīgi cita prece,

Varbūt kāds tomēr var paskaidrot atšķirību!?

Ne jau uzrakstā, bet pēc būtības.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Stepselis teica:

būtības

aizdomas, ka nekāda tik iepakojums 170g vs 200g, pieļauju tie 30g arī ir extra :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es. Kas tur tik slikts?

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Iepērkos Maximā, jo tas ir brāļu - lietuviešu veikals, savukārt LIDL neiepērkos, jo tas ir okupantu - vāciešu veikals. Preces vienmēr pērku, kur dārgāk, jo maksājot dārgāk, pārdevējs nopelna vairāk un vairāk samaksā nodokļos, sildot valsts ekonomiku.

  • Atbalstu 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Betmenis teica:

Izsakoties viņu premjera vārdiem,lietuvieši mums nav nekādi brāļi,bet konkurenti.

Ja gribi citēt kāda teikto, tad nemaini kontekstu. 

Viņš teica savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Betmenis teica:

kaut kādi 5Eur stundā

nu.. tajā pašā laikā maxima/rimi ap 3,3-3,9 eur..

 

intereses pēc paskatījos nva lapā.. pilsētās, kur ir lidl algas rimi augstākas par vidējo rimi algu citā pilsētā tam pašam amatam.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Betmenis teica:

Lidl savukārt solīja lielas algas,skatījos ka tomēr nekā nav,kaut kādi 5Eur stundā tikai,Tā teikt,solīts makā nekrīt

Nesolīja gan.. solīja atalgojumu lielāku par vidēji nozarē piedāvāto. Un, ja salīdzina ar Rimi, Maxima, Mego u.c., tad tā arī ir. Kā arī, kad alga ir ļoti zema (ne pārāk tālu no minimālās), tad papildus 100 EUR ir ĻOTI liela nozīme.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nesēž veikala kasēs ar maģistra grādu, tādēļ arī algas ir zemākas, bet toties viss godīgi tiek nomaksāts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jema teica:

toties viss godīgi tiek nomaksāts.

LIDL gadījumā vēl ir veselības apdrošināšana un, ja nemaldos, tad arī bezmaksas pusdienas, kas tur strādājošajiem ļaus ietaupīt pārdesmi/daždesmit EUR mēnesī.


Man piemājas Mego pāris ilglaicīgās kasieres pazuda. Tagad ar interesi gaidu, kad varēs bez rindām tikt LIDLā - būs viņas tur vai nē.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nu LIDLam tomēr ir friču ordnugs (vismaz pagaidām, cerams nepāries lēnām uz vietējo "biznesa modeli"). Nav neviens  man tuvumā, tuvākais ap 20km, bet kaut kad jau būs jāaizvelkas vismaz ekskursijā :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , jema teica:

nesēž veikala kasēs ar maģistra grādu

es par šo nebūtu 100% pārliecināts :)

 

Pirms 35 minūtēm , Betmenis teica:

Rīgā,vajagot 450Eu

tu laikam jauc ar to jauno iztikas minimumu :D

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvija-tapis-diferencets-iztikas-minimums-pensionaram-laukos-tas-parsniedz-360-eiro-menesi.a425437/

 

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/aptauja-normalai-dzivosanai-cilvekiem-menesi-vajag-1466-eiro.a331521/

jau 2019.gadā bija pusotra štuka.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Ja nav jāmaksā komunālie un tā nauda ir tikai paikai, transportam, tad vēl ok.. tam ciparam var ticēt.. :D Citādi izskatās, kā no citas realitātes izzīsts cipars.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , CAP teica:

es par šo nebūtu 100% pārliecināts

nu ja sēž, tad tā arī ir īstā vieta!

Link to comment
Share on other sites

Aizbraucu līdz Ogrei paiku sapirkt,  noskatījos to rindu, arā +7, gāž ka no spaiņa, afigennā rinda stāv, par 2 metri distanci tur var aizmirst,  domāju ka Lidl daudz pacientus ir radījis :biggrin:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ogrē tā rinda izsīkst tik naktī. Brauc kaut no rīta, pa dienu, vai vakarā, rinda vienmēr ir. Vakar gandrīz pat līdz šosejai tā bija. Traki.

Link to comment
Share on other sites

Es arī braukāju gar mežciema lidlu. Ir pagājusi nedēļa, bet tie slimie joprojām stāv. Kāpēc???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pareizi, kā jau  arī es agrāk rakstīju. Tiem aprobežotajiem cilvēciņiem nav pilnīgi nekā jēdzīga ko darīt.

Atlikuši tikai šādi lēti prieciņi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , jacobs teica:

nav pilnīgi nekā jēdzīga ko darīt

visi vēl nav paspējuši tiktok`ā palepoties ar čekiem :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds tos muciņatslēgu komplektus ir apčamdījis? Ķīnas biezpientērauds vai tomēr ir ok? Man tā kā noderētu, bet baigs lauziens baudīt to gaļmašīnu tīri dēļ intereses.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ImissimI teica:

Kāds tos muciņatslēgu komplektus ir apčamdījis?

kādā cenā tad tas ir?

Link to comment
Share on other sites

Nav ne mazākās nojausmas, es kaut ko ap 150 eur pilno puspro komplektu taisos paņemt, ticamākais, ka hct.lv kaut ko salūkošu, bet mazums.. moš kas jēdzīgs lidlā atvests.🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Betmenis teica:

vai arī tiek gaidīta ,,otrā atnākšana,,?

Skaties, lai tas nepāriet ''klīniskā formā''.😃

TVNET komentos ilgi spīd viens, smagi pasists kremļa personāžs. Tas  >10 reizes mainījis nikus, tikai lai atkal un atkal, varētu lamāt Latviju un citus rakstītājus, slavēt kaimiņu atsaldeni. Un tas, izskatās, cilvēkam pensijā (?) palicis vienīgais vaļasprieks.

Nemaz neticās, ka pirms tam vadījis lielu uzņēmumumu. Gan pirmsbankrota posmā.

Link to comment
Share on other sites

Iegāju rimi pēc uzdzeramā, aizeju līdz sulām un skuju, nav ne cido, ne gutta ne kāda cita normāla apelsīnu sula, tikai vietējais ražojums.., kas to būtu domājis :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , kicker teica:

Iegāju rimi pēc uzdzeramā, aizeju līdz sulām un skuju, nav ne cido, ne gutta ne kāda cita normāla apelsīnu sula, tikai vietējais ražojums.. :D

Rimi kaut kad lepni paziņoja, ka Cido sulas ir pārāk dārgas, un viņas vairāk netirgos.

Piefiksēju ka Ķekavas vistas lēnām pazūd no plauktiem, vietu dodot poļu? analogiem.

Ir daudz iemeslu, lai, vismaz es, brauktu Rimim ar līkumu... 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Piefiksēju ka Ķekavas vistas lēnām pazūd no plauktiem, vietu dodot poļu? analogiem.

 

A kā lai konkurē ar tiem lētajiem veikaliem? Tak visi priecājās par LIDLiem utt, tā arī lēnām izspiedīs visus vietējos no piegādātājus no tirgus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Betmenis teica:

Kāpēc jālasa tās samazgas tīmeklī?Delfi,TVNET,utt.lai tak ļautiņi priecājās.

Pareizi kāpēc? Ja var censties pārvērst bootforumu par tādu pašu ''samazgu tīmekli''.😏

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...