Jump to content

Kapec Maxima ieperkas Nabagi Ja Cenas ir apm. Vienadas ar RIMI?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

pirms 5 stundām , jema teica:

Nu kura gan veikala kasiere

Lidlā nav tādas štata vienības - kasiere. Tur strādā princips, visi dara visu. Par cik Lidl Latvijā jau strādā (es nepārteicos) pāri par 1000 darbinieku, tad daudziem ir kāds rada gabals vai paziņa, kas tur strādā bez maz vai no gada sākuma. Reģionālie vadītāji vēl senāk. Maksā savulaik publiskajos darba sludinājumos norādīto algu. Mans rada gabals, kurš tur strādā gandrīz jau sen, gan ievēro klusēšanas zvērestu. Jaunāki darbinieki tāpat nezin, kad nāks vaļā.

Labots - ggg97
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ggg97 teica:

Par cik Lidl Latvijā jau strādā (es nepārteicos) pāri par 1000 darbinieku, tad daudziem ir kāds rada gabals vai paziņa, kas tur strādā bez maz vai no gada sākuma

Tad jau mēs abi zinām...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ggg97 teica:

Bet zinu skaidri, ka mans radinieks zin.

Nesaprotu šo noslēpumainību. Tāda sajūta, ka nevis veikalu taisās atvērt, bet gan Pentagona filiāli Latvijā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka viņi never šobrīd vaļā tos veikalus, ir tikai loģisiki - veikali ir mazi (kvadrātmetros) un LV ir ierobežojums uz pircēju skaitu. Ja tagad atvērs tās bodes - iedomājies, cik garas būs rindas pie veikaliem? MERE (par krievu LIDL dēvētā bode) varētu būt uzskatāms piemērs.

Link to comment
Share on other sites

Mere ir veikals-noliktava, Lidl būs pilns serviss ar labi apmācītiem darbiniekiem, pirmās 2 nedēļas pircējiem pašiem nebūs jāliek preces maisiņos, ko dos par velti.

Es zinu, korunāju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , martinno teica:

Tas, ka viņi never šobrīd vaļā tos veikalus, ir tikai loģisiki - veikali ir mazi (kvadrātmetros) un LV ir ierobežojums uz pircēju skaitu.

Vai tad nebija īstais laiks tad to darīt vasarā, kad ierobežojumi ir vismazākie?

Tad jau durvis joprojām varēs turēt ciet vēl līdz nākamajai..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , aoma teica:

Mere ir veikals-noliktava, Lidl būs pilns serviss ar labi apmācītiem darbiniekiem, pirmās 2 nedēļas pircējiem pašiem nebūs jāliek preces maisiņos, ko dos par velti.

Es zinu, korunāju.

Nevis pa velti, bet maisiņi ir ieskaitīti produktu cenā. Es pie sava Lidl redzēju darbinieku ballīti. Acīmredzot šajā veikalā jau ir sakomplektēta komanda. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , aoma teica:

Mere ir veikals-noliktava

 

Da kaut polšu bode. Es nesalīdzinu veikalus, bet gan norādu uz problēmu.

Pirms 52 minūtēm , Stasss teica:

Vai tad nebija īstais laiks tad to darīt vasarā, kad ierobežojumi ir vismazākie?

 

Nav jau bijis brīdis, kad ierobežojumi ir bijuši viņiem pieņemami. 15kvm uz pircēju ir spēkā visu vasaru.

 

Es domāju, ka viņi šogad varētu atvērties gadījumā, ja noņems kvadrātmetru ierobežojumus un laidīs iekšā veikalos tikai ar sertifikātu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , martinno teica:

Ja noņems kvadrātmetru ierobežojumus

Ko ta tur noņems. Katru dienu arvien vairāk saslimušo. Tādos tempos, Ziemassvētkus/Jauno gadu atkal sagaidisim katrs savās mājās.

 

Pirms 12 minūtēm , martinno teica:

laidīs iekšā veikalos tikai ar sertifikātu.

Tad daudzi netiks iekšā un būs vēl lielāka neapmierinātība, nekā tagad.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Zoom teica:

Nevis pa velti, bet maisiņi ir ieskaitīti produktu cenā. Es pie sava Lidl redzēju darbinieku ballīti. Acīmredzot šajā veikalā jau ir sakomplektēta komanda. 

Kur tas bija? Mūsu pusē arī aizvakar kāds bariņš tusējās veikala teritorijā pagaidām vēl norobežotā autostāvvietas teritorijā, atliek tik vērt vaļā. Ierobežojumi, ja būs, cerams, tāpat kā citos lielveikalos - pēc konkrēta ratiņu skaita. Dalīt špricētajos ar covid bļembu vai nešpricētajos, nu nez, būs dumpis un viņiem to nevajag, lai gan nevar zināt. Jebkurā gadījumā, gaidu, kad atvērsies.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija jaunākajā mikrorajonā Zolitūde.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Zoom teica:

Es pie sava Lidl redzēju darbinieku ballīt

Es tādās parasti piedalos...

pirms 9 stundām , martinno teica:

Nav jau bijis brīdis, kad ierobežojumi ir bijuši viņiem pieņemami. 15kvm uz pircēju ir spēkā visu vasaru.

 

Es domāju, ka viņi šogad varētu atvērties gadījumā, ja noņems kvadrātmetru ierobežojumus un laidīs iekšā veikalos

Tu nako nesaproti, tikai skaisti pļūti....

Link to comment
Share on other sites

Šodien Ogres Lidl, ārā ratiņus stumdīja vietās, tad jau starts nav tālu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Fūres jau ir gatavībā!

a pa ko darbiniekiem jau maksā otro gadu? Nu lab, kā klientus apkalpot māca (mēnesi-divus) , ko vēl , ķinas ābeci  vai ?

Vai arī tagad, kad shops atvērsies visi pa brīvu strādās, kamēr atpelnīs izmaksāto?

 

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Nu šie jau nav sīkkantoris- lai iekarotu tirgu , pāris simti ļimonu šurp-turp. Es arī, braucot vienam garām, ievēroju neparastu rosību. Ka tik , tiešam ''šaus gaisā'' . Savādāk atkal sāksies visādi ierobežojumi un nebūs diža starta. Lai jau sokas. Nu jācer ka būs ņiprāka konkurence. Vienīgi, var sākties riktīgs ''cenu kariņš'', kas sakumā forši patērētājiem, bet beigās visiem viss tiks minimizēts/optimizēts piedāvājumā un, piemēram pazūd sveramo produktu nodaļas. Pērkat tik visu sapakotu porcijās, nevis kā tagad: ''Man lūdzu nogrieziet no tā gaļas gabaliņa pusīti''

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

2021.09.18. , 12:31, Boņs teica:

Ir kas Maximu neapmeklē principiālu apsvērumu vadīti un pie šādas atziņas ir nonākuši iepazīstoties ar šī uzņēmuma īpašnieku attieksmi uzreiz pēc Zolitūdes traģēdijas.

Ja vien ir iespēja, izvēlos nebalsot ar savu kapeiku par viņu vērtībām.

Es pēc tā atgadījuma viņiem ne kapeiku neiedevu. Līdz pirms gada-diviem attapos, ka Barbora pumpē caur Mahimu :crazy:

Link to comment
Share on other sites

2021.09.18. , 15:15, AndrisBB teica:

Augli vai dārzeņi tur pārsvarā pussapuvuši.

Nevienā Lidlā, ne UK, ne Vācijā nekas tāds nav novērots. Varbūt pie Jums ir īpaši ekskluzīvi Lidli :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , x_rays teica:

Varbūt pie Jums ir īpaši ekskluzīvi Lidli :D

Nekas tur nav ekskluzīvs, ja īpaši nepētīsi, tad noteikti kāds mandarīns vai persiks būs saspiests un iepuvis. Īpaši tur neviens neuzpasē tos augļus utt, cilvēki mētā šurpu turpu viņus, īsumā bardaks parasti tur ir.

 

UK tak pēc Lidliem nosaka cik labā rajonā dzīvo, jo vairāk Lidlu apkārt, jo lētākas māju cenas un pa vakariem nav vēlams tumsā staigāk apkārt :D

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Bristolē neesmu, bijis, tik Birmingemā, Liverpūlē, vēl pāris, un, protams, Londonā. Nav paveicies tev, vecīt, ar mītnes izvēli, nav.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , kaads teica:

a pa ko darbiniekiem jau maksā otro gadu? Nu lab, kā klientus apkalpot māca (mēnesi-divus) , ko vēl , ķinas ābeci  vai ?

Vai arī tagad, kad shops atvērsies visi pa brīvu strādās, kamēr atpelnīs izmaksāto?

Jauns, vai galīgi mazs esi, ka nesaproti, miljardus apgrozošai kompānijai miljoni ir sīcene. Necitēšu wiki, bet, cik atceros, UK kurā tur gadā sāka ar vienu veikalu, nu jau tuvojas 500.

 

Apmācīt vajag, nevis raut darbiniekus iekšā no ielas. Sieva sāka no nulles, bet tā kā šis bizness viņai nav  svešs, gan jau tiks pie darba BMW.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

2021.09.18. , 14:54, aoma teica:

drīz vērsies vaļā Lidl

Man jau sāk likties, ka viņi nekad neatvērsies, bet kaut kā galīgi poh, es tāpat tur neiešu. Man netālu no mājām ir gan Maxima gan Rimi un būs arī Lidl kaut kad (ja vispār atvērsies). 90% iepērkos RIMI. Agrāk pa reizei braucām uzMaximu, bet vienā brīdī novāca grozus un atstāja tikai ratus - tas manu interesi par šo veikalu nolīdzināja līdz ar 0. Un tur arī biežāk ir rindas uz iekšā tikšanu. RIMI patīkamāka atmosfēra.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

2021.09.18. , 20:11, ggg97 teica:

Lidl Latvijā jau strādā (es nepārteicos) pāri par 1000 darbinieku

interesanti, ko viņi tur dara :D

Link to comment
Share on other sites

Kaguros jau Lidl sākuši tā strauji būvēt. Varbūt būs pirmais, kas atvērsies :D

Tajos pašos Kauguros Maxima, arī lielā, smird tā pat kā visu maximu priekštecis Saulīte. Nezinu ko viņi tur nevar, bet tā ir.

Lai gan tagad pamatā pasūtu tik ar pievešanu. Priekš kam man kaut kur braukāt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ivo teica:

interesanti, ko viņi tur dar

Mācās un strādā. Pats esi maximas ratiņstūmējs, ka tik negatīva attieksme pret jauna veikalu tīkla atvēršanu Latvijā?

Atceros, kā zombēja trešā mobilā operatora ienākšanu....

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

negatīva attieksme

 

Tev kaut kāda nevesela attieksme pret jebkuru "paglaudīšanu pret spalvu" LIDL virzienā. Saņemsies, nav jau Tev vairs 20 gadi, kad viss jāuztver personīgi.

Link to comment
Share on other sites

NU viņš kā īpašnieks, vienkārši apvainojās :biggrin:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Es vienmēr esmu atbalstījis pozitīvo.

 

Jāņs un Joņs gāja pa ceļu, Joņs iekrita grāvī, kas palika uz ceļa?

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Nu, jā Maxima/Rimi noteikti dara visu lai novilcinātu Lidl atvēršanu.

 Baigi labi atceros kā LMT šefs uzstājas visos mēdijos ka trešajam nav ko darīt Latvijā . Bet viss beidzās ar to ka beidzās ''slēpts kartelis'' mobīlo biznesā Latvijā un cenas reāli tapa ''sviestmaizes''. I tad visiem trim nevāja peļņa.   Tagad tas pats- ''apkārtnes biedrības'' ka , redz, taisās būvēt , bet tiks nocirsti ''trīs koki'' ( laikam Dzelzavas ielas gadījums kad Lidl pretī Rimi) un rīko piketus. Āgenskalnā bija kaut kas līdzīgs. 

Labots - oxygen
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , aoma teica:

negatīva attieksme

Kur es paudu negatīvu attieksmi? Lai tak ver, neesmu pret, es tikai teicu, ka tur neiepirkšos, jo esmu bijis LIDL Lietuvā un man nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau biedri augstāk minēja, mācās. Nevar tak būt tā, ka pa parādes durvīm laidīs pircējus, bet pa sētas - darbinieku kandidātus. Viegls tas darbiņš nebūs. Tie, kuri bija leišos stažēties, izjuta. Bet nevienā lielveikalā nav viegli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , martinno teica:

Tev kaut kāda nevesela attieksme pret jebkuru "paglaudīšanu pret spalvu" LIDL virzienā.

sieva strādā, kas ar kajenu vālēs. Grēks  neaizstāvēt, mosh blakus  ļaus pasēdēt :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

ie, kuri bija leišos stažēties, izjuta

Tur bija nianses, mana kundze ar bija, citām kolēģēm vienkārši nepaveicās

Pirms 1 minūtes , ivo teica:

o esmu bijis LIDL Lietuvā un man nepatika.

Kā labi zini, pircēji balso ar maciņu, nevis patriotismu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tiešām atvēršana ir plānota šobrīd ar esošajiem vienam klientam paredzētajiem kvadrātmetru ierobežojumiem, tas nozīmēs, ka veikalā bez garas rindas izstāvēšanas tikt nevarēs vismaz tuvākajā laikā (nedēļas, mēnešus ? ).

 

P.S.
Iepriekšējo nedēļ biju uz Šauļu LIDL aizbraucis - veikals pircēju pilns un ārā rinda uz ratiņiem ar visu to, ka viņiem nav tādu ierobežojumu kā mums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...