Jump to content

Cik Verts ir Jusu Auto? (Aptauja)


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kur tad tā "lētā" apdrošināšana ko Stass pieminēja?

Lēta apdrošināšanā ir lamatām, kurām neņem Kasko, pretstatā ar UK, kur jo lielāka lamata, jo baisāks cipars.

Link to comment
Share on other sites

Tā nav. Vienkārši te sistēma bik cita un to ar ko te saprot ar apdrošināšanu ir ekvivalents KASKO, tapēc salīdzinot ar OCTA liekas dārgi. 

Ja salīdzina kā @Daiļais piemērā, tad tas pats vien sanāk, man ar ap 300 gadā.

Auto vecums īpaši cenu neietekmē, vairāk klase - jo lielāks auto vai motors, jo dārgāk, tapēc ka lielāku skādi citiem nodarīs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:

Es pandēmijas periodā esmu ielicis gandrīz divas vērtības remontos un pārkrāsošanā. Nu patīk tas autiņš, 8 gadi pie manis

cik tad vispār tam autiņam gadu ?

Link to comment
Share on other sites

Ir divi auto, katrs apmēram vienas algas vērtībā. Abi vienādi, tik dzinēji atšķiras. Viens ir pie manis jau kādus 6 gadus, otrs gandrīz divus.

Reāli patīkama sajūta, ka var jebko atļauties saremontēt arī pāris dienas pirms algas, bet kopumā abi ripo bez kasjakiem kopš pirkšanas. Tajā kas ir mans jau 6+ gadus esmu investējis kā hobija objektā, bet visādi citādi pa šiem sešiem gadiem esmu izdevis mazāk naudas remontos kā paša auto iegādes summa. Otrs ir dīzelis kas tērē zem 5l uz simtu, pēc nopirkšanas ieliku vēl pusi no pirkuma summas milzu apkopē un profilaktiskos remontos, kopš tā laika tik lej dīzeli, maini eļļu un mauc. Ar abiem skati eju ar pirmo jau kopš iegādes.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, www.MistersPimpausis.lv teica:

apdrosinasana man 32eir gada.. ar ko jus braucat????

Te ir divas dažādas lietas.

Cits brauc ar Octu tikai, cits + Kasko.

Neķer kreņķi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

Aiznākošajā decembrī kļūs pilngadīgs😂 

Boni - kas ir šis noslēpumainais auto, kura vērtību tu nopelni pus otras nedēļas laikā?

Link to comment
Share on other sites

nu ja paskatās Jurčika video - tad visi ir vairāk vai mazāk jākrāso jāmetina - ne tikai japāņi...

bet nu ja plāno ilgāk braukt - ieguldi tās 2 k un brauc...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ludzu kads aizsledziet sho muljkjibu ciet. Pirmamkartam nav definets cik ir menesha alga. Otrkart, ja interese, tad vienkarsak ir pajautat kads auto tev ir un tad aptuveni zin cik maksa tads. Nevis katrs rekina pa savam no menesh algam. Vienam alga var but EUR 500 otram EUR 2000 

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kas te jādefinē? Pats zini cik Tev alga, no tās arī rēķini. Vai uz pabalstiem sēdi, un tāpēc topiks nepatīk?

Labots - e = d
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kas liek domat ka uz pabalstiem sezhu. Neesu to darijis un nedaru. Nu ja esi tu nabags vai skaudigs, tad nav mana problema ja brauc ar vecu grabazhu. Ir jabut definetai vienai algai pec kaadas vadities. Nevis katrs rekina pec savas. Jo ne visi pelna vienadi un katrs atlaujas atbilstoshi savam iespejam.

Labots - INTRASERVERNET
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Kazarms teica:

Līdz ar to mēneša izmaksas 5 gadu griezumā kā miskastei, tā mazlietotajam (ieskaitot degvielu, remontus, iegādes vērtības amortizāciju) man būs kādi 20-25% no neto algas.

Kaut kad ļoti sen izveicu līdzīgu aprēķinu, tikai 10 gadu griezumā, iznākums bija līdzīgs, bet pie dažiem nosacījumiem, kas jaunai mašīnai nebūtu nekas nereāls - jaunā mašīna nekad nelūzt ārpus regulārām apkopēm, jaunā mašīna patērē 2x mazāk degvielas. Turpināju braukt ar vecu SAABu.

pirms 2 stundām , ruukjis teica:

Ir redzēti kadri, kas līzingā paņem no salona jaunāko X5, lai gan paši dzīvo īrētā 1 istabas dzīvoklī un pārtiek no roltoniem.

Bet reāli, tu tādus redzēji vai par tādiem dzirdēji? Man liekas, tas ir anekdošu tēls, kas reālajā dzīvē sen ir izmiris.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Murlo teica:

tad šodien nomainījās BM klase. Man klase +2

Tad jau pirms 11 gadiem biji izraisījis kādu krešu.

Manā BonusMalus dzīvē nekas nemainās. Running totālā +1 un -1 klase, kas summā neko nemaina.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ar sadam temam varat iet uz auto forumiem un merities ar kraninjiem. Cik ir katram alga, lai zinu cik ta ir verts jusu auto.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Ar sadam temam varat iet uz auto forumiem un merities ar kraninjiem. Cik ir katram alga, lai zinu cik ta ir verts jusu auto.

Tev tā lēni ar aizdezi, ne? Tur tā lieta, ka šī nav "sada tema".

Pirms 33 minūtēm , androidz teica:

Bet reāli, tu tādus redzēji vai par tādiem dzirdēji?

Tieši tā kā es aprakstīju, nē. Līdzīgu zinu - iepirka X5, jo redz VAJAG... pirmai riepu maiņai sagrabināja, pie otrās pārdeva savu X5. 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
pirms 7 stundām , Murlo teica:

@kreizā Kāja labāk pasaki cik tavs akords jau noskrēja un cik traki viss lūzt.

Daudzi japāņu auto īpašnieki smaida, kamēr runa nav par krāsošanu

Viss atkarigs no uzturesanas/sals daudzuma un cik daudz iegrabjas perkot to auto..Ja nepeveicas Var Labi Iegrabties uz sapuvusas Hondas :D

Ikdienas auto no1. Pilngadiga veca honda, 10mit gados un 140k ko esmu nobraucis ,ielikts uz 90eir remontos/apkope KOPA (iznemot ellas/filtrus/riepas/slotinas)

 

Sali isti neredz,Ziema garaza, nedomaju ka vajadzes ko krasot vel gadus 5-6

 

ikdienas auto no2. pajauna honda menesa vertiba, Tas pats stasts pagaidam.. Tikai pielej degvielu un mauc..

no.3  , 4u menesu vertiba ,nav ne jausmas kapec man vins vispar ir, japieskata,jauztraucas kur atstaj un nemaksa kapeikas uzturet.

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , _dunduks_ teica:

Tad jau pirms 11 gadiem biji izraisījis kādu krešu.

Manā BonusMalus dzīvē nekas nemainās. Running totālā +1 un -1 klase, kas summā neko nemaina.

Nē, ja iepriekšējā gadā pietrūkst 275 dienas, tad tās dienas pārliek uz nākamo gadu. Sanāk, ka šogad sarēķināt 275 dienas. Palika pāri, tad viņas pieskaitīja klāt pagājušajām dienām. Iepriekšējā gadā bm klase palika tajā pašā līmenī, jo nebija pilns apdrošināšanas periods

Link to comment
Share on other sites

izklausās pēc fantastika - 140 k =90 eur ...😁sikasnas ?  bremžu diski ? man jau pēc 50 k jauni bremžu diski jāliek...jo nodilst. visas siksnas/ruļļli, pumpis,  ar jāmaina max pēc. 60-70 K+- vai reizi 5 gados.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 11 minūtēm , osscar teica:

izklausās pēc fantastika - 140 k =90 eur ...😁sikasnas ?  bremžu diski ? man jau pēc 50 k jauni bremžu diski jāliek...jo nodilst. visas siksnas/ruļļli, pumpis,  ar jāmaina max pēc. 60-70 K+- vai reizi 5 gados.

Benzina dzinejs ar Kjedi, 99% hujinas atkrit...

Diski originalie pie 300k nobraukuma, kalotkas 2x pats nomainiju kas ari sastada lielako dalu no summas..

Vertiba nekada vinai un nakosais ipasnieks gan jau bus Tolmets kad nebus kur likt :D

 

 

Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

Cik ir ielikts līzingā?

0

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

1/4 braucu ar vecu miskasti :D , vajadzētu jau mainīt bet tagad kovid laikā daudz nekur nesanāk braukt.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 30 minūtēm , Murlo teica:

Kopš kura laika apkope pieskaitās pie remontiem?

Ai..negribas offtopic laist.. bet..

Parasta Apkope= izlej un ielej ellju & nomaini klucus kas maksa kapeikas un vari izdarit 30min laika.

Tizla Apkope ko jaskaita pie remontiem = nomainit zobsiksnu/pumpi pa 700eir.

 

uz pajauna A6 esmu gada laika izdevis shajas ''apkopes'' 15x vairak neka uz hondas pa 10gadiem..

Bet Pamegini tas ''apkopes'' neveikt viniem un ceret ka nekas viniem nenotiks taka vari to daudzmaz darit hondam :D

 

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Man fordam uz 6gadiem 120k km bez eļļas un bremzēm lielākie izdevumi bija 2x ģenerators 120eur,  egr 130eur, 4 atsperes 80eur, 2 lietoti amortizatori 30eur.

4spuldzes, lai iet 4eur.

Un tizlie zaldatiņi 12gab pa 12eur katrs kas nokauti pateicoties mūsu ceļiem.

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:
Pirms 50 minūtēm , Stasss teica:

Cik ir ielikts līzingā?

0

No gaisa nokrita?

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 19 minūtēm , Stasss teica:

No gaisa nokrita?

Ko tu tur muldi? vairums cilveku ari latvija man liekas perkot lietotas parastas masinas neizmanto lizingu/kreditu?

 

Pirms 20 minūtēm , Murlo teica:

Man fordam uz 6gadiem 120k km bez eļļas un bremzēm lielākie izdevumi bija 2x ģenerators 120eur,  egr 130eur, 4 atsperes 80eur, 2 lietoti amortizatori 30eur.

4spuldzes, lai iet 4eur.

Un tizlie zaldatiņi 12gab pa 12eur katrs kas nokauti pateicoties mūsu ceļiem.

6x zaldatini mainiti pa 6gadiem? :D:D:D

Latvijas celji priece..

Pirms 30 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Apskatījos excel visi iespējamie izdevumi kopā 8 gadu laikā, bez paša auto cenas ir 17556,71 EUR, uz gāzes ieekonomēts 6080,59 EUR. Tas ir 3x vairāk nekā varētu padomāt, pats šokēts un nu nezinu kur tas viss palicis un tas ir labam bezproblēmu autiņam, remontētam un apkalpotam bez pvn.

Kas tev tas pa accordu? pec 2008g jaunais?

Bij pabraukts ar 2006g pilnigi nopakotu veco kadu bridi senak,likas kruta masina,no arpues gan izskatijas diezgan sux tas vecais universalis salidzinot ar jauno.

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , androidz teica:

bet pie dažiem nosacījumiem, kas jaunai mašīnai nebūtu nekas nereāls - jaunā mašīna nekad nelūzt ārpus regulārām apkopēm, jaunā mašīna patērē 2x mazāk degvielas.

Degviela tiešām ir liela pozīcija, uz kuru sanāk ietaupīt pārejot uz krietni jaunāku auto (6-7 l/100km pilsētā ar visiem start- stop vai 12-13 l/100km pilsētā atmosfēriskam benzīnam vulgaris). Es pieņēmu, ka remontos gadā vidēji kādi 150 EUR varētu arī mazlietotajam būt . Tāpat kaut kas piekarē jāpamaina, varbūt kas vēl. 

Principā, pagaidām paturpināšu pabraukt ar miskasti, kamēr vēl šamā brauc, bet kad būs jāmaina, tad skaidrs ka uz mazlietotu. Nu nav tolka atkal miseni ņemt.  

Labots - Kazarms
Link to comment
Share on other sites

nu jā vislabākais darba auto, bet tā ja man jāzivēlas  braukt ar kaut kādu jaunu nemotoru + maksāt līzi - es labāk tos 200eur ieleju bendžā un braucu ar ko vecāku, jaudīgāku un lielāku bez līža un kasko.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

Ko tu tur muldi?

Ne nu vnk visi te kaut kādas izmaksas skaita. Tad jau mašīnas cenu arī ieliekam izmaksās, nevis lepojamies ar to ka nopirkām jaunu vāgi, un uzturēšana ir kapeikas, tāpēc kā opcija - tikai jauns auto..

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...