Jump to content

Paralēlā pasaule


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Pat netaisos visu šņagu lasīt, pillā biji, kad tēmu veidoji? Emu bijis gan komā, gan tā saucamajā klīniskajā. nav tur nekādas gaismas tuneļa galā, un fotoni ar nekur nerēgojas, tupa gaisma ir, gaismas nav.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vienīgā tārpeja, ko šhitie vaxodrasti zin ir viņiempēcpusē. Un nu tu viņus biedē, ka caur turieni citplanētieši viņus novēro. Netikai ivermektīnu izpirks, bet sāks vel izpirkt foliju un lietos kopā ar tamponiem.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

man gan liekas ka visi tie "tuneļi", baltās gaismas u.t.t., ir no tā ka kad sirds apstājas, vairs nepumpē asinis pie smadzenēm, tās no skābekļa bada rāda tādus gļukus. Un tā kā cilvēka organisms ir pa lielam vienāds visiem indivīdiem, tad arī gļuki ir līdzīgi. Un ja kādu izdodas pēdējās sekundēs atkačāt, atgriezt dzīvē, tad arī sanāk ka šie "redzējumi" nonāk pie mums.

P.S. mana sieva ar ir piedzīvojusi klīnisko nāvi un zin stāstīt par tuneli un balto gaismu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

pillā biji

😁 Nu vispār jā 😁.

Bet nevaru teikt, ka mani tas neinteresētu arī skaidrā. Mēdzu "kašķēties" ar homeopātiem, astrologiem, numerologiem, spoku medniekiem un arī ar visiem šitiem, kuri iziet no ķermeņa. Uzskatu, ka brīnumi nepastāv.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Lapais teica:

P.S. mana sieva ar ir piedzīvojusi klīnisko nāvi un zin stāstīt par tuneli un balto gaismu...

Sievietēm mūžīgi gribas ar kaut ko palepoties....

 

Starp citu, man arī šādas filmas patīk, slavenākā laikam bija spoks, sieva parasti saka, bet vai tad tā nevar būt? Es tad piemiedzu ar aci, nevar tā būt, mīļā, labāk nāc gultā...

Labots - aoma
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sievietēm dvēsele ir daudz trauslāka un jutigāka, tādēļ viņas labāk sajūt dažādas vibrācijas, nekā vīrieši. Neba velti daudzi iet pie dažādām zintniecēm un babkām.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , base7 teica:

Sievietēm dvēsele ir daudz trauslāka un jutigāka, tādēļ viņas labāk sajūt dažādas vibrācijas, nekā vīrieši

Viņām "vibrācijas" ieslēdzas uz pilnu klapi, kad sajūt naudu vīra īpašumos iekosties uz pilnu konfiskāciju. Mazāk rijīga čūska atstās"ex vīram stūrīti :D" Juristes un līdzīgas stervas parasti pakampj visu, arī to par ko nav poņas, kā to tālāk pārvaldīt.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Edis7 teica:

Juristes un līdzīgas stervas parasti pakampj visu, arī to par ko nav poņas, kā to tālāk pārvaldīt.

Tādēļ lai precētos ar juristi, vajag divreiz padomāt. Divreiz.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Bija pieredze ar klīnisko nāvi, kad pirms kādiem 15 gadiem ar Ford Sierra reibumā koku alejā kuplā draugu pulciņā sadūrāmies ar tikpat iereibušu meža vedēju - tā dēvēto "Čehu traktoru", kurš mierīgi pārrāpās mums pāri un aizbrauca tālāk. Visi izdzīvoja, bet vēlāk ārsts stāstīja, ka operācijas laikā uz brīdi apstājusies sirdsdarbība. Nekādu balto tuneli neatceros - atceros tikai tumsu un uzrakstu - No signal. Toties radiniekiem joprojām ir ko atcerēties - kad sastrīdamies, viņi vienmēr atgādina, ka esmu padumjš, jo manas smadzenes skābekļa trūkuma dēļ esot zaudējušas labākos tranzistorus.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ggg97 teica:

Tev skarba pieredze. Gan jau izkontrolē,

Dzīve tāda.  Mani vecāki +79+81y. Nav viņi nemitīgi  jākontrolē)

Kaut gan toi regulāri daru!

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Sievietēm dvēsele ir daudz trauslāka un jutigāka,

Sievietēm dvēseli pirms neilga laika atļāva baznīca, arābu pasaulē vēl šodien tāda neeksistē.

Pirms 40 minūtēm , base7 teica:

Tādēļ lai precētos ar juristi, vajag divreiz padomāt. Divreiz.

Mans brālēns aprecējās, kad šķīrās notīrīja pa tīro :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

Es mēģinu saprast it kā neizskaidrojamās lietas, kas ir man tuvāk

Nevajag, aiziesi pa trubu, jeb cauruli/

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

jo āderes, lūk, esot Zemes čakras vai kas tur

Te pietrūkst ronis, kas viņaprāt nav savām acīm redzēts un 'jūtubā baltos ķiteļos dokumentēts, tātad neeksistē.

Link to comment
Share on other sites

e = mc2 <<<<<<<<(Juristes -stervas)nav sliktas?, Mēs fizikā skaidrojqm lietas arī}} varam ar formulām sākumā. Pežas

 

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

Veči, diemžēl tāda ir dzīve.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Edis7 teica:

stervas)nav sliktas?, Mēs

domājām savādāk. Ja kas, m.aukas ir tās labākās sievietes.

Link to comment
Share on other sites

Konceptuāli pievēršoties pamattēmai, nevar nepieminēt, ka ticība kaut kam augstākam dažreiz ir noderīga, lai uzlabotu pārvaldi.

 

Ja reiz pats reliģiskais galvenais teica, ka jāvakcinējas, tad nav ko tur filozofēt.

 

Un tiek sasniegts sabiedriski derīgs rezultāts!

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Mielestapa teica:

uzrakstu - No signal.

angliski? Labi, ka ne "нет сигнала"

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nelīdu cauri visai tēmai, bet ir bijusi personīga pieredze praktizēt "obe" (out of body experience).

Pilns internets, var palasīties..

Kā zinātniski to izskaidrot, nav nejausmas (un vai vajag?), bet fakts kā tāds, ka tas pastāv un ir izdarāms ir piedzīvots pašam.

Tiku līdz ķermeņa paralīzei, šausmīgām vibrācijām, smagumam uz krūtīm, balto troksni ausīs, samīz0s un izbeidzu..

Nu jau 5+ gadus neesmu neko mēģinājis, muskuļi vislaik savilkti, prāts piebāzsts ar ikdienas darbiem, neesmu kondīcijā lai kaut ko mēginātu.

Saka jau, ka tad Tu vienkārši tiec "starpvibrāciju" telpā, tas ir tepat apkārtējā vidē, bet laika tur īsti nav, arī ja tas viss tiek darīts guļot, tad vismaz tur tas tiek skaitīs savādak un izjūtas par pavadīto laiku tur, ir pilnīgi citas.

Īsāk sakot, kaut kas jau tur ir! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , kaut_kaads teica:

Tiku līdz ķermeņa paralīzei, šausmīgām vibrācijām, smagumam uz krūtīm, balto troksni ausīs, samīz0s un izbeidzu..

Beidzi dzer metīlspirtu?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Tas kurš nav to mēģinājis, tas nesapratīs par ko runāju!

Konkrētajā "lietā" nav pilnīgi nekāda sakara ar ķīmiskām substancēm, parasti tas viss tiek darīts agrā rītā, kad prāts ir miegains, un tad tiek "apmānīts" ar to ka ķermenis guļ un viss notiek..

Bet ko nu es te filozofēšu, biju tak "sadzēries" :mrgreen:

Pirms 3 minūtēm , dainis61 teica:

Tas viss ir jauki,bet kas ir "krāslavietis",es arī gribu pamēģināt?

Krāslavai, ka jau katrai sevis cienīgai pilsētai ir savs alus, diezgan pasalds, bet dzerams..

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kaut_kaads teica:

Tiku līdz ķermeņa paralīzei, šausmīgām vibrācijām, smagumam uz krūtīm, balto troksni ausīs

Tas nebija sekss ar kādu "Rozočku"?😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , dainis61 teica:

kas ir "krāslavietis"

Tā kā posti par alu iederās pilnīgi visās tēmās, tad... Krāslavā brūvēts nepasterizētais alus, ir tumšais, ir gaišais, pasalds. Kaut kā pēdējā laikā no piebaldznieka sāp galva, nezinu, kur problēma - galvā vai alū 😁. Estētus varētu atbaidīt, ka šamais tiek pildīts litra plastmasenēs. Es no laukiem, man pokuj 😁.

Link to comment
Share on other sites

Galvā, vecīt, galvā :)

Man sen vairs nesāp, tikai ar katru reizi grūtāk nokāpt :D

Link to comment
Share on other sites

Alu brūvēja jau šumeri un alkadieši, ja būtu problēmas, diez vai kāds mūsdienās brūvētu....

 

Es piedzimu

Tev atradu

Es nomiršu

Tu paliksi

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Jurkins teica:

nezinu, kur problēma - galvā vai alū

Sakarā ar jau diezgan nolietotajām organisma attīrīšanas ierīcēm un lielo blakus rūgšanas produktu saturu alū, problēma ir abos.☺️

Link to comment
Share on other sites

Nu redz, bet no tā krāslavnieka nesāp. No krombahera arī ne. Bet vot tas piebaldznieks pēdējā laikā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Bet vot tas piebaldznieks pēdējā laikā...

Neiesaku. Tad jau labāk kādu tērvetnieku vai baušķenieku....

Link to comment
Share on other sites

Sen jau vairs nav normāls alus. Vecākā paaudze būs paprovējusi īstu miestiņu, bet arī pārsvarā tikai laucinieki, jaunatne vispār nezin, kas ir alus, tik nosaukums saglabājies.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Šitas vispār ir labs rādītājs, lai noteiktu kurā brīdī ir vecums iestājies. Kad cilvēkam viss labais ir palicis pagātnē un šodien vairs nekā laba nav - alus, auto, zāle, draugi tikai kapos ….

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...