Jump to content

Paralēlā pasaule


Jurkins
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , msp teica:

Ienāk istabā, noskurinās un saka, ka tajā telpā kāds ir savulaik miris

Šitie cilvēki, ja ir pārāk jūtīgi nokalibrēti, tad viņiem pat dod diagnozi - parkinsons

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

@raiviic, manuprāt, ļoti normāla un interesanta tēma. Nu jā, nu nezinu, kur viss ir radies. Zinātnei kaut kādi skaidrojumi ir. Man ir pārāk maz zināšanu un sapratnes par to.

Es mēģinu saprast it kā neizskaidrojamās lietas, kas ir man tuvāk. @msp, necenšos nevienu pārliecināt. Es izsaku savus argumentus. Vēlreiz saku, ka tomēr zinātne ir ļoti, ļoti progresējusi un nekur, nekad nav atklāts neviens telpas punkts, kur nedarbotos mums zināmie fizikas likumi. Ja tādi būtu virs avāriju vietām vai pie operāciju zāles griestiem, tas sen būtu konstatēts. Personīgi es pat aiz matiem nevaru pievilkt nevienu notikumu savā dzīvē, lai kvalificētu to pie neizskaidrojamiem. Būtu interesanti dzirdēt, ja kādam tādi ir. Bet nevis... mana čoma čomam.

Link to comment
Share on other sites

Tēma, ja uzdod vēl jautājumus: Kur salāpīties? No kurienes es tāds izkritu? uttt., ir no šī lauciņa...😃image.png.1376247d7b19eb82ffe2f67bee99118e.png

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Jurkins teica:

Ja kas, tad man arī divi saliekti elektrodi rāda "āderes".

 

pirms 10 stundām , Jurkins teica:

Nu jā. Redz, nekad, nekur neesmu sastapies ne ar ko, ko nevarētu izskaidrot.

 

Vai šajos divos citātos nav pretruna? Es āderes neredzu. Bet reizēm ļoti noderētu. Esmu ebajā un aliekspresī meklējis aparātu, tipa, mīnu meklētājs, bet tādu, kas redz nevis bleķa pogas, bet āderes. Nu neatradu tādu verķi. Ir tikai visādi salocīti stieples gabali āderu meklēšanai, bet aparāta nav. Meklēju varbūt kaut kur ir aprakstīts darbības princips - atkal nekā. Ja Tev ir skaidrs darbības princips, tādu aparātu uzbūvēt nevajadzētu būt dižām problēmām. Ja cilvēki pērk visādus degvielas magnetizētājus un elektrības taupītājus, tad šitādam verķim pircēji noteikti būtu. Jeb tomēr šis ir tas gadījums, kad saskāries ar parādību, kura darbojas, bet kuru īsti izskaidrot nevari? Izskaidrot ar esošo eksakto zināšanu bagāžu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , M_J teica:

Vai šajos divos citātos nav pretruna?

Īsti nē. Jau rakstīju, ka roku vada galva. Galva izdomā, ka tur ir ādere. A bet vai ir. Sarkanais/melnais. 50%, ka būs. Atcerieties to raidījumu, kur 4 rīkstnieki parādīja katrs savādāk. Un nevis čuķ, čuķ savādāk, bet radikāli. Personīgi esmu redzējis vismaz 3 akas, kuras nesanāca.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan, kā cilvēks kurš vairākas reizes, redzējis  vienādus muļķikus ar ''baltajām pelītēm'', tam arī piekrītu...😃

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Mielestapa teica:

Alus izlija ūdenī un sākās ķīmiskas reakcijas, kā rezultātā radās dzīvība uz Zemes.

Nemūldi! Šitāds skaistums nevarēj rasties no alus. Tur bij jāizlīst kam labākam.

Spoiler

Mdo7dXu.jpeg

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Jurkina definētā "Paralēlā pasaule" ir zināmā mērā konceptuāli atšķirīga no "īstās, pareizās, saprotamās" pasaules ar noteiktiem, zināmiem likumiem un sakarībām.

Te būtu vēlams konceptuāli norādīt, vai "tā" pasaule ir kaut kāds ārpus indivīda fenomens vai arī patiesībā atrodas turpat paša indivīda apziņā un zemapziņā. Vienkāršākais un saprotamākais piemērs te būtu sapņi, sapņošana kā fenomens un sapnī atrisināti PRAKSTISKI uzdevumi. Atklājumi. Šādu notikumu skaits ir pietiekams, lai varētu šajā zemapziņas procesā atrast racionālu, derīgu pamatu.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Galva izdomā, ka tur ir ādere. A bet vai ir. Sarkanais/melnais. 50%, ka būs.

Tas, ka liela daļa pašpasludināto rīkstnieku ir šarlatāni - šaubu nav. Kā jebkurā jomā. Sasodīts, ja man rādītu, es tik viegli neliktos mierā, bet eksperimentētu, lai pārliecinātos, vai tas ir vai nav fufelis. Nav jau obligāti katrā vietā, kur rāda āderi, jārok aka, lai pārliecinātos,  ir tur ūdens vai nav. Aizietu pie čoma, iedzertu aliņu un cita starpā viņam piedāvātu - davai, es izzīlēšu, kur tev mājai pienāk ūdensvads/kanalizācija/elektrības kabelis. Tu tikai man nesaki iepriekš, lai nesačakarētu visu pasākumu. Nu tādā garā...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimi, te ir konceptuāls jautājums - vai Tu esi sapnī atrisinājis kādu uzdevumu (kas pts par sevi nekas tāds - smadzenes taču turpina strādāt) vai esi dzirdējis, ka kāds ir atrisinājis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

sapnī atrisinājis

neteiktu, ka īsti sapnī, bet ne reizi vien atrisinājums ir atnācis

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , M_J teica:

davai, es izzīlēšu, kur tev mājai pienāk ūdensvads/kanalizācija/elektrības kabelis.

100 un viena atmazačka, ka ūdensvads nu nebūs gluži tas, jo āderes, lūk, esot Zemes čakras vai kas tur, dabiskais tīklojums, a bet ūdensvads - rupja sapiensu iejaukšanās smalkajās pasaulēs.😁

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Raimi, te ir konceptuāls jautājums - vai Tu esi sapnī atrisinājis kādu uzdevumu (kas pts par sevi nekas tāds - smadzenes taču turpina strādāt) vai esi dzirdējis, ka kāds ir atrisinājis

Tur jau gan jābūt zināmiem priekšnoteikumiem. Ja tu nonstopā darbā, dzīvē risini dažādas problēmas, meklē efektīvākus risisinājumus, vārdu sakot: radi ko....

Tad reizumis kāda atbilde arī sapnī atnāk. Taču ja tev darbs ir rutīna, bet hobijs tikai muldēšana, tad arī sapņi būs tikpat tukši.😃

Bet par āderēm ir taisnība, jo ir savulaik kāds desmits aku ieskalots, balstoties tikai uz vienu rīkstnieci.

Link to comment
Share on other sites

Njā, nu es gan cenšos brīvajā laikā abstrahēties no darba problēmām  - kāpēc brikešu presei šnekam ass lūzt 😁. Savulaik, kad bija audiopastiprinātāju periods, gan bija ellīgi daudz ideju un risinājumu, bet sapnī gan nevienu risinājumu neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

100 un viena atmazačka, ka ūdensvads nu nebūs gluži tas

Gluži tas nebūs, bet sākotnējiem eksperimentiem derēs. Piemēram - visi zina, ka ozoli aug uz āderēm. Netālu no mājas mans tēvs, kad atgriezās no izsūtījuma, par godu šim notikumam bija iestādījis ozoliņu. Bet viņš, tāpat kā es, āderes neredzēja. Netrāpīja uz āderes un tas ozoliņš gadiem nīkuļoja un neauga. Padsmit gadus pēc iestādīšanas bija tāda tieva maikste, kuru ar plaukstu varēja apņemt. Un tad - burtiski pusotra metra attālumā no tā tika ierakts ūdensvads no akas uz māju. Kādu zemo startu tas ozoliņš tad paņēma! Tagad tur ir liels, resns ozols.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kas ir jāpīpē, lai sāktu šitā spriedelēt? Nevar pagriezt laiku atpakaļ, kad bija hackers.lv un cietnis.lv? Vot tajā laikā zāle bija zaļāka un bija interesantas diskusijas par noteiktu tēmu.
Bet kas tagad? Āderes, rīkstnieki, gaišreģi, reptiloīdi :D un viss šitais bullšits tehniska rakstura forumā. Apsveicu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tagad arī goatse.cx un rotten.com ir aizvērts. Tik cik ebaumsworld vel palicis.

Link to comment
Share on other sites

Tad labāk apspriedīsim marksisma/ļeņinisma/čučhes idejas? Tajās pavisam noteikti nav vietas ne āderēm, ne rīkstniekiem un vispār nekādam atpakaļrāpulīgam buržuāzistiskam bulšitam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Kas ir jāpīpē, lai sāktu šitā spriedelēt?

Tu neesi ievērojis, ka tas viss bulšits pārņem aizvien vairāk cilvēku prātus? Tāpēc es savu iespēju robežās cenšos izskaidrot un paskaidrot citiem, ka spoku nav.

Citādi drīz vairs nebūs ar ko pārspriest tehniska rakstura jautājumus 😁. Ieteiks paskatīties horoskopā.😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Just now, base7 teica:

Sakiet, lamāties ir veselīgi?

Lasīju, ka lamāšanās aizstāj pretsāpju zāles. Tāpēc daudz izmantoju "mātes" valodu.

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens no "citādas" domāšanas racionālajiem, derīgajiem pielietojumiem varētu būt zināma krīze, kad apkārtējā pasaule liekas tik sa......, ka vajag kaut kādu skaidrojumu, ka ir taču kaut kur arī kārtība, jēga un harmonija.

 

Tie paši mūsu pārvaldes sasniegumi, kad kādu brīdi liekas - ei, pēc šitās stulbības tagad vajadzētu sākt domāt loģiski, bet nē, atkal tiek pierādīts, ka var vēl stulbāk.

 

Nu, un cilvēks tomēr tiecas pēc jēgas, pamatojuma, harmonijas un ko nu kurš atrod, tas ir.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Tāpēc es savu iespēju robežās cenšos izskaidrot un paskaidrot citiem, ka spoku nav.

Vēl tikai pasaki, ka arī vampīru nav.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tie paši mūsu pārvaldes sasniegumi, kad kādu brīdi liekas - ei, pēc šitās stulbības tagad vajadzētu sākt domāt loģiski

Kāpēc Tev šķiet, ka tie dibenzeļļi pārvaldē, kurus Tu lamā, nerīkojas loģiski? Viņi rīkojas pilnīgi loģiski pamatojoties uz savu labumu un savām vajadzībām.

Tur jau tā lieta, ka daudzi tic spokiem tam, ka cilvēks lien politikā/pārvaldē/kur vēl, lai sakārtotu pasauli visiem. Viņs sakārto pasauli sev.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Stāsts nav par to, vai viņi rīkojas loģiski vai nē, stāsts ir par to, kā cilvēkam tikt galā ar to, ka tam visam ir šādi tādi rezultāti un nekas loģisks, pareizs to īsti nevar ietekmēt.

 

Tad nu te ir dažādi varianti, par to vispār neinteresēties, laukos audzēt puķes vai arī izmantot kādu filozofisku vai reliģisku sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nav ne spoku ne vampīru. Mēs visi dzīvojam "matricā". Esam tikai programmas datorā un tas, ko mēs uztveram kā apkārtējo materiālo pasauli, patiesībā ir tikai simulācija. To, ka tā ir simulācija pierāda tādi šīs simulācijas gļuki, kā rīkstnieki, spoki un šis forums.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tad nu te ir dažādi varianti, par to vispār neinteresēties, laukos audzēt puķes vai arī izmantot kādu filozofisku vai reliģisku sistēmu.

Piemēram, iestāstīt sev un noticēt, ka Dievs to visu redz un vienreiz tie maitas atrausies. Gan pa stulbumu, gan par nelietību.

Vai arī distancēties no kaut kādām citus ietekmējošām muļķībām un nelikties ne zinis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Raimonds1 teica:

Tad nu te ir dažādi varianti, par to vispār neinteresēties, laukos audzēt puķes vai arī izmantot kādu filozofisku vai reliģisku sistēmu.

Piemēram, iestāstīt sev un noticēt, ka Dievs to visu redz un vienreiz tie maitas atrausies. Gan pa stulbumu, gan par nelietību.

Vai arī distancēties no kaut kādām citus ietekmējošām muļķībām un nelikties ne zinis.

Nesanāks. VID un tiesu izpildītāji tevi sameklēs arī laukos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Jurkins teica:

Ja objekts ir neredzams, tad pilnīgi visi EM laukakvanti vai fotoni (kā vēlaties) jebnu apliec objektu no visiem virzieniem jebnu iziet tam cauri - tas nozīmē, nav pilnīgi nekādā mijiedarbībā ar objekta atomiem

Cilvēka acs neuztver visu EM spektru. Pieņemsim, ka tev ir infrasarkanā starojuma detektors, kas ir caurspīdīgs redzamajai gaismai, tad viņš būs acij neredzams, bet kautkādu vizuālo attēlou no tā varētu dabūt.

 

Jā un labākais veids paralēlo pasauļu meklēšanai ir apdzerties. Citu ķimisko savienojumu patēriņš esot vēl efektīvāks šajā procesa.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , camel teica:

Cilvēka acs neuztver visu EM spektru.

Jā. Starp citu gaidīju šo aizrādījumu. Kad rakstīju Tevis citēto, gribēju to pieminēt, bet pārdomāju. Redz, tajos stāstos tiek apgalvots, ka attēls ir kā dzīvē. Diemžēl, ja pieņem, ka tiek uztverti viļņu garumi, kas ir ārpus cilvēka redzes, tad attēls 100% būtu pilnīgi savādāks. Piemēram tie fotoni nenestu pilnīgi nekādu interpretāciju par mums ierastajām krāsām.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 52 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Kas ir jāpīpē, lai sāktu šitā spriedelēt? Nevar pagriezt laiku atpakaļ, kad bija hackers.lv un cietnis.lv? Vot tajā laikā zāle bija zaļāka un bija interesantas diskusijas par noteiktu tēmu.
Bet kas tagad? Āderes, rīkstnieki, gaišreģi, reptiloīdi :D un viss šitais bullšits tehniska rakstura forumā. Apsveicu!

Viņi bija gaišreģi un izvēlējās nolikt klavieri, pirms rodas šitie vis-un-visur-t1rsēji...

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Man ir aizdomas, citplanētieši mūs sen jau novēro (līdzīgi kā tiesībsargājošās iestādes antivakserus). Viņi (viesi no Visuma) izmanto tārpejas, lai nokļūtu mūsu pasaulē.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...