Jump to content

Paralēlā pasaule


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Tā! Varētu teikt, ka vainīgs ir @Mateushs, lai gan vispār par šīm lietām esmu domājis diezgan daudz. Tāpat esam kādreiz draugu lokā par šo diskutējuši. Man gan nav paziņu lokā neviens, kurš pats būtupiedzīvojis klīnisko nāvi un to, kā nu tur sauc, to operāciju zāles panorāmu no griestiem, tuneli,gaismu un tā tālāk un tā joprojām. Pat laikam paziņu paziņu lokā tā īsti nav.Bet varētu sākt vienkāršāk. Reiz sensenos laikos noskatījušies filmu "Neredzamais cilvēks" mēs ar čomiermpa jokam sākām muldēt - vo būtu forši, varētu kopā ar to čirkaino, smalko blondīnīti no arhitektu kojām kopā dušā ieiet. Bet tā kā mēs visi bijām (un esam laikam arī) absolūti materiālisti, tad sākām štukot.Ja objekts ir neredzams, tad pilnīgi visi EM laukakvanti vai fotoni (kā vēlaties) jebnu apliec objektu no visiem virzieniem jebnu iziet tam cauri - tas nozīmē, nav pilnīgi nekādā mijiedarbībā ar objekta atomiem. Abos šajos variantos objekts būs pilnīgi akls. Vai pareizāk sakot, ja viņam būs kādi devaisi, kuri reģistrē EMviļņus (acis, matricas, hvz vēl kas), tajos nenonāktu pilnīgi nekas, neviens fotons (apliecas vai izliekas par beigtu. Pilnīga melna tumsa. Baigi neinteresanti būt neredzamajam cilvēkam. Atšķirībā no filmas, nepārtraukti būtu jākrīt pāri kaut kādiem krēsliem un citiem šķēršļiem. Citādi,ja kaut viens fotons absorbētos vai atstarotos, objekts vairs nebūtu neredzams.To blondīni dušā varētu aptaustīt un pat ... (nu sapratāt), bet redzēt... pilnīgi neko. Lai gan, kādi fizikāli procesi notiktu, ja tāds objekts pieskartos parastam objektam (blondīnei) 😁 (mož lielais sprādziens), un kā tas izpaustos ... hvz. Trūkst zināšanu,lai tik tālu aizdomātos.
Kāpēc es šo stāstu? Elementāri. Ja dvēsele karājās virs operāciju galda un redz to, kas tur notiek, tad pilnīgi viennozīmīgi tai dvēselei ir devaisi, kuri absorbē fotonus (kā acs tīklene vai kameras matrica), tā iegūstot informāciju, ko tie nes. Un šis devaiss nu nekādi nevar būt neredzams, jo fotoni "pazūd". Tāpēc, sorry, bet viss tas ir pilnīgākās basņas. No šī paša viedokļa var turpināt par spokiem, vilkačiem u.t.t., bet nu tas, jaizvērtīsies diskusija.
Komentāri?


 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Otrais krāslavnieks iet.😁 Bet es pilnīgi nopietni. Man ļoti patīk izskaidrot kuiņas balstoties uz zinātni ( lai gan pats nekāds zinātnieks neesmu)😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

To blondīni dušā varētu aptaustīt un pat ... (nu sapratāt), bet redzēt... pilnīgi neko.

Uh, tu mani iedzini pārdomu strupceļā. Iedomājos, ja datorā skatīties uz blondīni dušā, internetā daudz tādu... Viņa taču neredz... pilnīgi neko.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Uh, tu mani iedzini pārdomu strupceļā

Bet, vecīt, internetā nevar to "un pat"😁

edit: bet, ja pilnīga tumsa, tad neredzi kur un arī nevar. Neredzamam būt ir pisec vienkārši.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Vienreiz darbā dzērām

Bļin, nu skaidrs, ka dzert bez blondīnēm ir pilnīgi garām.  Būtu viņam blondīne bijusi.

Bet īstenībā es cenšos būt nopietns.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Jurkins teica:

Abos šajos variantos objekts būs pilnīgi akls

Ņemot vērā, ka fotoni ir dah*ja vairāk nekā cilvēka redzei nepieciešams, ja nu 90% iet apkārt neredzamības burbulim, bet atlikušie 10% vienmērīgi izkliedēti iet iekšā burbulī tikai vienā virzienā?

image.png.cce553eeb7c2a33bf7ae9a9384f1708b.png

Link to comment
Share on other sites

Saproti, bet, ja arī tie 10 % pazudīs... kādi 10, kaut 0,00001%, tas tāpat būtu konstatējams ar vienkāršām, pilnīgi zinātniskām metodēm. Un viennozīmīgi pierādītu ārpus ķermeņa būtņu eksistenci. Bet kaut kā nav dzirdēts.

edit: lai pārliecinātos par fotonu duālo dabu, jau krietni sen tika atrasts veids sūtīt tai nelaimīgajai spaugai cauri pa vienam fotonam. Nemaz nerunājot par 10% no dakuja.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Saproti, bet, ja arī tie 10 % pazudīs... kādi 10, kaut 0,00001%, tas tāpat būtu konstatējams ar vienkāršām, pilnīgi zinātniskām metodēm. Un viennozīmīgi pierādītu ārpus ķermeņa būtņu eksistenci. Bet kaut kā nav dzirdēts.

Pilnībā piekrītu, es arī nedomāju, ka eksistē kaut kas neredzams mūsu dimensijas ietvaros eksistētu :D Bet tīri tā, ar neapbruņotu aci, šis ietu cauri

 

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka redzi noteikti var apmānīt. Bet instrumentu, da kaut glaudāmtelefona kameru... nu nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Skaidrs, ka redzi noteikti var apmānīt. Bet instrumentu, da kaut glaudāmtelefona kameru... nu nesanāks.

Jā, vienīgā brīvā vieta spekulācijai, ko redzu, ir zinātniskās fantastika cienīgs AI fotonu ģenerētājs, kas aizpilda iztrūkstošos "pikseļus".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paturpināšu par vilkačiem 😁.

Tajos tālajos laikos, kad no radio cilvēki vairs nebaidījās, bet no datora gan gadījās un dzirdot vārdu fotošops iedomājās veikalu, kur nopirkt ziepjutraukam filmiņu,

es mēdzu nest cauri pazīstamas meičas (gadījās arī nepazīstamas uz pasūtījumu)  -  bildē "novilkt" peldkostīmu.  Un reiz gadījās bilde pie spoguļa. Un tad es pilnīgi sapratu, skaidrs, ka ne mehānismu, bet procesu kā tādu, kad cilvēkam rādās spoki, vilkači un citi zvēri, kuri nedos atspulgu spogulī, ūdenī, stiklā, nemet ēnu, ierodas caur sienām vai tajās pazūd u.t.t.... Nu tik elementāri. Mūsu smadzenes interpretē pa redzes nervu saņemto iznformāciju attēlā un pēc tam uzliek tam pa virsu iedomāto vilkaci. Nu skaidrs, ka nevienam objektam tajā radītajā slānī nebūs ne atspulgu ne ēnu. Ja neticiet, pamēģiniet fotošopā. Pazīstamas ezotērikai tuvas būtnes mani gan lamāja...

Secinājums izriet viennozīmīgs. Ja ir problēmas (intīmas sarunas ar radītāju), tad problēmas ir galvā.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , TOoMoOT teica:

AI fotonu ģenerētājs,

Kur šis ņems enerģiju? Tas būtu konstatējams. tā kā neies cauri.:(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Kur šis ņems enerģiju

Protams, ka no ķermeņa siltuma, kas jāslēpj :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, TOoMoOT teica:

Protams, ka no ķermeņa siltuma, kas jāslēpj

Bet nenoslēpsi. ķermeņa ta nav (kā apgalvo "to piedzīvojušie")

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Bet nenoslēpsi.

Varbūt. Cilvēks, kurš nav redzējis jostu, arī domā, ka stojaku nevar noslēpt.

Link to comment
Share on other sites

Un tomēr, tas notiek.

Personīgi pazīstu cilvēku, kas sevi redzējis no augšas.

Personīgi pazīstu cilvēkus, kas "redz, dzird un jūt" to, ko es ne. Tiek pateikta cilvēkam diagnoze ar asinsainas parametriem turot tikai tā roku.

 

Nu kādi fizikas spēki tad dažiem cilvēkiem ļauj parādīt āderu krustpunktu, sabīdot parastus vadus, bleķa rīves, vai riņķojot diegā iekārtu gredzenu. Nu man kaut kā nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , msp teica:

Personīgi pazīstu cilvēku, kas sevi redzējis no augšas.

Saproti... nu man kāds cits var stāstīt visu ko, nu kā es varu būt pārliecināts, ka tā ir taisnība. Nu nekur, nekad nav atrasts kāds telpas punkts, kur fizikas likumi būtu savādāki.

 

Kaimiņienei divas reizes slaveni ādernieki raka aku... nu tāds aplauziens, ka ...,  sievasmātei šovasar raka un viss sanāca. Ar laika prognozi ir tāpat.

Ja kas, tad man arī divi saliekti elektrodi rāda "āderes". Un konkrēti rāda. Paldies, ka atgādinājāt. Nākošnedēļ veikšu aklo testu. Sarunāšu darbabiedru, kurš uzskata, ka ir ādernieks un paskatīsimies, vai viņam rādīs turpat. Un tad vēl ar viņa tēvu varēs izmēģināt, kurš vispār uzskata, ka spēj to darīt attālināti.

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

no šīm visām paranormālajām teorijām cilvēce vēl vispār ne velna nezin

Bet varbūt, ka viss ir līdz mielēm elementāri - tas viss ir galvās.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Ok, bet kāpēc tā rīkste vienam liecas, bet citam ne?

 

Rada gabals ar spējām nosaka diagnozi, kuras nosaukumu tas nekad nav dzirdējis. Pie tam absolūti precīzi. Dakters pēc tam jautā, kā varēja par to vispār iedomāties, jo izplatība ir viens pret 200000. Utt.

 

Atceros, biju pie klasesbiedra, brīdī, kad pie viņa pirmo reizi paziņa atbrauca. Ienāk istabā, noskurinās un saka, ka tajā telpā kāds ir savulaik miris, parādot vietu istabā, kur. Klasesbiedrs saka, ka taisnība, tikai tas bijis 20 gadus atpakaļ.

 

Man ir gana bieži nācies ar šo saskarties, un pareizi Stass saka, ne vella neviens par to nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā. Redz, nekad, nekur neesmu sastapies ne ar ko, ko nevarētu izskaidrot.

 

Man reiz sanāca sa'ķēriens ar vienu slavenu LV "ekstrasensu". Jūs noteikti esiet dzirdējuši viņa vārdu, bet nu neteikšu. Kad es n-to reizi uzstājīgi pieprasīju - nu bez vārdiem, uzvārdiem, bez smalkākas infas, nu psaski, nu kuru tu esi atradis... viss beidzās ar tādu, teiksim, naidu. Dažus gadus pirms tam viņu bija atveduši pie mana tēva, kurš dzīvoja pēdējās nedēļas ar plaušu vēzi. Par to arī mums bija nesaskaņas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , msp teica:

Ok, bet kāpēc tā rīkste vienam liecas, bet citam ne?

Galva vada roku, roka rīksti.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu novēlēt, lai arī nenākas sastapties.

 

Es pats nepiederu pie konfesijām un ciest nevaru pesteļošanu Mateusha stilā, bet Radītāja klātesamību ir grūti nesaskatīt.

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Galva vada roku, roka rīksti.

Nu tipa iluzionists, ja?

Tur nav kustības ar roku. Nekādas 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , msp teica:

Gribētu novēlēt, lai arī nenākas sastapties.

Nu kāpēc. Tā, varbūt, būtu lieliska pieredze, kas man liktu mainīt domas.

Vienkārši cenšos uz visu skatīties ar vēsu prātu.

Pirms 8 minūtēm , msp teica:

Tur nav kustības ar roku. Nekādas

Es gan nebūtu tik pārliecināts.

Un ne kā iluzionists. Viņš jau necenšas nevienu apmānīt, viņš pats tam.. nu ne tic, bet tāpat kā ar manis minēto vilkaci, kurš nemet ēnu.

 

Cilvēkam ir tāda lieta - labāk atcerēties foršas lietas un ne tik tās sliktās. tas ir tā - ja "vanga" izsaka pareģojumu un tas piepildās, tad ir "oi, jopcik mēbelīt!", bet tos 48 pareģojumus, kuri nepiepildījās neviens neatcerās. Un arī to, kurš piepildās aiz matiem pievelk notikumam.

Labots - Jurkins
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka man nenāk prātā neviens piemērs kā pozitīvā atklāsme. Cilvēki "ar spējām" pārsvarā cieš fiziski, tas drīzāk ir milzīgs apgrūtinājums. Piemēram lasīt domas (reāls piemērs). Liekas baigi forši, ne? Tikai tas dzen spējīgo izmisumā. Ir kas nodzerās, ir kas iemācas distancēties, "izslēgt" šo spēju.

 

Tā pati redzēšana no augšas ir keisā no smagas autoavārijas, kurā bija jautājums par dzīvību vai nāvi. Kāpēc, lai to kādam novēlētu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , msp teica:

Tā pati redzēšana no augšas ir keisā no smagas autoavārijas

Es jau nemēģinu ņirgāties par šo visu (kā par baznīcu😁), bet ieņemu noliedzošu nostāju. Pirmajā postā ierakstīju savu domu gājienu. Bet varu atkārtot, ka nekur, nekad, neviens, nav piefiksējis nevienu telpas punktu, kur būtu savādāki fizikas likumi. Un šie likumi... nu fotonu nevar nomērīt no attāluma.

Link to comment
Share on other sites

Tās iesācēju problēmas. Pēc kādas 5-6. reinkarnācijai pāriet. 

Pirms 6 minūtēm , msp teica:

Tāpēc, ka man nenāk prātā neviens piemērs kā pozitīvā atklāsme. Cilvēki "ar spējām" pārsvarā cieš fiziski, tas drīzāk ir milzīgs apgrūtinājums. Piemēram lasīt domas (reāls piemērs). Liekas baigi forši, ne? Tikai tas dzen spējīgo izmisumā. Ir kas nodzerās, ir kas iemācas distancēties, "izslēgt" šo spēju.

 

Tā pati redzēšana no augšas ir keisā no smagas autoavārijas, kurā bija jautājums par dzīvību vai nāv

 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, e = d teica:

Pēc kādas 5-6. reinkarnācijai pāriet. 

Visu cieņu, sensej! 😁

Pirms 8 minūtēm , msp teica:

Ir kas nodzerās

Laba atmazačka  😁. Kā man teica viens vecs vīrs - īsti veči iedzer vienreiz mūžā, pēc tam tikai pielāpās.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Jurkins teica:

labāk atcerēties foršas lietas

Pilnīgi greizi no psiholoģijas viedokļa. Cilvēks faudz vairāk iespaidojas no negatīvas pieredzes.

Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

Un arī to, kurš piepildās aiz matiem pievelk notikumam.

Lai nu būtu. 

Mans radagabals teica tā: tikko kā mēģinu par visu šo domāt komerciālā plāksnē, tā nekas man nesanāk. Tikai brīvprātīgā un nesavtīgā kārtā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , msp teica:

Pilnīgi greizi no psiholoģijas viedokļa.

Nezinu par psiholoģiju, bet, ja paņemtu pareģojumus. Pat bija kau kad kaut kādi žurnālisti šo tēmu paritinājuši.

 

p.s. tās nedaudzās reizes, kad bija nelaba zacene😁 un nekas nesanāca vai sanāca slikti, ir gandrīz aizmirstas😁.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , msp teica:

tikko kā mēģinu par visu šo domāt komerciālā plāksnē, tā nekas man nesanāk.

Nu redz, tas jau daudz ko izskaidro. Varbūtību teorija nenoliedz, ka varētu 17 reizes (vai 28) pēc kārtas uzminēt vai ruletē būs sarkanais vai melnais, bet līdzko sāksi domāt komerciālā plāksnē, tā būs vismaz -2,7%.

Link to comment
Share on other sites

Jurkin, es nemēģinu par neko pārliecināt. Ja tas būtu kaut kas izmērāms, tad sen jau būtu izmērīts.

 

Tādā domu vingrojumu veidā pieņemu, ka cilvēkam nav ļauts iekļūt paralēlajā pasaulē, tikai ar maņām pieskarties tai. Var jau to visu saukt par milzu ilūziju un iedomu augļiem, tikai mazliet bailīgi paliek..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , msp teica:

Mans radagabals teica tā: tikko kā mēģinu par visu šo domāt komerciālā plāksnē, tā nekas man nesanāk. Tikai brīvprātīgā un nesavtīgā kārtā.

NU ne katra mauka varbūt prostitūta!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , TOoMoOT teica:

Cilvēks, kurš nav redzējis jostu, arī domā, ka stojaku nevar noslēpt.

Jebkurš cilvēks, kas ir bijis padomju armijā zin un ir redzējis stojaku ierindā, jo jobanijieim krievu koļsiniem uz krāna daļas nebija pogu!

Varētu definēt savādāk, īsti veči savu krānu no rīta baltās biksēs visi ir redzējuši!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...