Jump to content

[Pārdodu] PC, CD-atskaņotājs, objektīvs, laptops


Gestapo

Recommended Posts

Sony CDP - XE330 Patīkams, ātrs verķis, ir arī pults, tik jāsameklē. Tikko ieslēdzu, viss strādā. Varu iedot līdzi ripuļu kaudzi ar'. Biki apskrāpēts virsējais vāks. 25 eiro.
Canon 50mm 1.8 STM Lieki nestāstīšu par stiklu, zinātāji jau zin. Jauns, moš kādi 50 kadri izšauti, ir pilns komplektācija, bet nevaru pirkuma papīrus atrast, nopirku pēc tam labu Sigmas zoomu un šis palika bez pielietojuma. 70 eiro.
PC kaste - i5, 8 GB rams, GTX 760 (ar 3 propelleriem), kaut kāds tur 256 GB SSD, var piedomāt klāt arī HDD, ir variants ar 500gb un 1TB. Laba CM kaste, nesen arī labo dzesi uzliku, aš žēl atdot. 150 eiro.

Asus X551M lapsis, bača netur, 500gb HDD. Nez, 40 €.

Viss ir Ogrē, stiklu varētu ar pakomātu aizsūtīt, ja vajag, pārējo nesanāks.

 

 

 

 

20210910_102335.jpg

 

 

 

Labots - Gestapo
  • Patīk 4
Link to comment

Potenciālajam CD spēlētāja pircējam - ripuļu kaudzītē ir divi CD kurus es priecātos redzēt savā plauktā, dodu piecīti par abiem ja varu pašsavākt Rīgā vai piecīti+pakomāts.

Link to comment

Tāks, deka prom. 
@138, to disku noklausījos līdz 14tajai dziesmai, viss tur labi bija, vairāk nebija laika. Paskatīšos to HDD un tad PM.  

Link to comment
pirms 2 stundām , raivix95 teica:

Kas to būtu domājis, ka no tā visa visātrāk aizies tieši deka

kāmēr domāju, tikmēr aizgāja... 😅

Link to comment
  • Gestapo changed the title to [Pārdodu] PC, CD-atskaņotājs, objektīvs, laptops

Stikls labs, savulaik tikpat iztēr'ju jaunu pērkot akcijā. Tagad skatos ka jauns virs 100 eirām. Ja man nebūtu, toč paņemtu - perfekti pie vājāka apgaismojuma.

Link to comment
  • 1 month later...

Bumbulis.

Stikls aizvien gaida savu saimnieku.

@138, nu un kur Tu paliki? Man tie diski sāk noputēt pa otram lāgam...

  • Haha 1
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...