Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

pirms 6 stundām , hero teica:

Jā. Skaidrs, ka neviens ikdienā nestaigā runājot pulkstenī. Bet gadās

Tas ir kā, pulkstenī ir ne tikai mikrofons, bet arī skaļrunis, un sarunājoties pulkstenis jātur pārmaiņus mutes priekšā un pie auss?

Process noteikti izskatās vēl labāk nekā fočēšana ar A4 dokumetu mapi 10" planšeti.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

lai būtu jēga no smart watch ir jābūt pulksteņcilvēkam..  tāpat arī ar aprocēm.. ikdienā nekad mūžā neesmu nēsājis pulksteni vai tml.. tā nu tā aproce man vairāk uz galda mētājās, kā uz rokas.. vienīgais labums, ka uzlādēt vajag reizi pāris nedēļās.. i to ar to nenēsāšanu aizmirstas.. a soļus un kkādu herņu telefons pats arī skaita.. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , 138 teica:

Tas ir kā, pulkstenī ir ne tikai mikrofons, bet arī skaļrunis, un sarunājoties pulkstenis jātur pārmaiņus mutes priekšā un pie auss?

Nu īsti nē, vnk tur pulksteni tuvāk sejai

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Atslābsti, @Regisss! Ja kaut kas šajā dzīvē nesaskan ar Tavu vērtību skalu, Tev nāksies ar to sadzīvot. 😁

Tev pašam ir "interesanta" skala...

Esmu pulksteņus nēsājis jau kopš bērnības. Bija savulaik arī kalkulatora pulkstenis :D vēlāk jau stilīgāki un labāki elektroniskie un vēlāk arī automātiskie mehāniskie... Pēdējos 4 gadus praktiski tikai Fēnixu nēsāju, ar izņēmumiem solīdos pasākumos... pirms tam Garmina izstrādājumus lietoju tikai sportam. Šobrīd ikdiena. Smart funkcijas ikdienā neizmantoju. Sportojot gan kopā ar bezvadu ausīm labi... + notifikācijas un ziņas apskatīt kamēr minos vai ko citu ilgstošu daru...

 

Tā kā parasti nekam nederīgas šādas lietas ir tiem kas pirž dīvānā vai arī palieliem stagnātiem... ;)  Jauno ābola pulksteni neskatos, bet iespējams uz 7to Fēnixu gan metīšu aci...

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka es pat nezinu, kas ir "fēnikss" nozīmē, ka esmu stagnāts?😁 Nē, nu labi 😁. Neesi iedomājies, ka varbūt citiem tas nakuj nav vajadzīgs?

Pirms 6 minūtēm , Regisss teica:

ar izņēmumiem solīdos pasākumos...

"jaunais krievs" 🤣

Nu tāda ir mana skala.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Tas, ka es pat nezinu, kas ir "fēnikss" nozīmē, ka esmu stagnāts?😁 Nē, nu labi 😁. Neesi iedomājies, ka varbūt citiem tas nakuj nav vajadzīgs?

"jaunais krievs" 🤣

Nu tāda ir mana skala.

Ok, būsi Tu "vecais komunists" :D Priekā! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Regisss teica:

ar izņēmumiem solīdos pasākumos..

@Jurkins mums, parastiem mirstīgajiem nesaprast..

Pie mums zaļumballēs neviens uz pulksteņien neskatās..🤭😆

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Pie mums zaļumballēs neviens uz pulksteņien neskatās..🤭😆

Skatās uz jaunākajiem iPhone un saplēstiem džinsiem? :D Vai flaneļa rūtainais krekls pasākumā ir obligāts? :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Tas ir kā, pulkstenī ir ne tikai mikrofons, bet arī skaļrunis, un sarunājoties pulkstenis jātur pārmaiņus mutes priekšā un pie auss?

Ok, skaidrojums stagnātam - varbūt esi pamanījis, ka tev telefonā ir tāda opcija kā 'skaļruņa režīms'. Analoģiska shēma arī pulkstenim - var runāt 30cm attālumā. Cerams, ka spēsi sagremot tik progresīvu un inovatīvu funkcionalitāti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , hero teica:

var runāt 30cm attālumā

"Justass izsauc centru, Justass izsauc centru..." 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Ko tu tur gvelz.. Žigulis...Žigulis!!!

Šādu? 😁

 

FEC42698-6286-434B-94A8-CC6E70892A97.thumb.jpeg.c7fcbb523c3040213114b4c1a65b644a.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , hero teica:

telefonā ir tāda opcija kā 'skaļruņa režīms'

opcija reizēm noder, tad ja vēl kādam, kas blakus stāv vajag iesaistīties sarunā.

par pulksteņiem - ikdienā nēsāju Seiko pulksteni, bet tāpat tajā praktiski neieskatos, vairāk sanāk kā aksesuārs. Ja tam izbeigtos bača, iespējams pamanītu pēc nedēļas :D

Link to comment
Share on other sites

2021.09.16. , 18:00, AndrisBB teica:

Bet nu ja apēd vairāk kā iztērē, tad svars pieaug, ja otrādāk, tad krītas.

Priekš tam ir tualetes pods, kur atstāt lieko svaru :D

2021.09.16. , 20:36, Jurkins teica:

Nu katram savi tarakāni galvā

Tas gan. Katram tādi ir. Es pašlaik sev saku, ej gulēt, tarakāni: pag pag, sieva tak atveda uz akciju nopirkto čehu aliņu :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Dīvaina tev sieva mājas, kas tarakānus audzē!

Link to comment
Share on other sites

Lai nesākt jaunu topiku varbūt rūdīti biedri var pateikt - kā atšķirt iPhone 12 Pro fake no real? Uz iepakojuma atrodamo serial nr. ierakstot apple.com attiecīgo devaisu atrod, bet ir dzirdēts ka tagad ķīnieši pat to esot iemācījušies nožurkot. 

Es pieņemu, ka icloudā no fake nevarētu ieiet?

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Fake iPhone redzami ekrana kvalitate ir loti slikta. Atverot "Safari" ofline rezhima redzams ka Android parluks. Otrkart padarbojoties nu nevar nekadi nemanit kada bremze un viss notiek ar pamatigu aizkavi vai nereage.

Link to comment
Share on other sites

tas kas nāk uz sitienu prātā:

- Pārbaudīt seriālo

- check vai imei uz sim slota sakrīt ar sistēmas
- paskaties appas Ir feiki, kur ir google playstore uzlikts
- Palaid kaut kādu benchmark tooli - bieži vien detektējas, ka apakšā android. un palaid performance. uz single core būs nepiedienīgi zems papagaiļu skaits (pirms tam check cik ~jābūt tavam modelim)

Link to comment
Share on other sites

Nu re, ES laikam piespiedīs arī Apple aifonos izmantot USB-C nevis Lightening.

Par to ka ES aizliegs tirgot lādētājus kopā ar telefonu ar nebiju nosapņojis.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu lieliski. Iphone 14 būs aprīkots ar USB-C. Un miers mājā. Būsim beidzot pēc 20+ gadu (kad sākās mobīlo telefonu uzvaras gājiens) evolūcijas nonākuši pie tā, ka visiem būs viens! lādētājs. Voala.

P.S. Arī jauniem portatīviem datoriem ir USB-C lādētājs. Fantastika.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Ja vien neatradīs kādu loopholu un nenoņems vispār lādējamo caurumu, tā ka tik ar bezvadu var lādēt (kas īstenībā ir diezgan ticams scenārijs).

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , M@R$$ teica:

USB-C. Un miers

Tikai iebūvēs risinājumu, ka ābolis citu ražojumu nestpazīst, un kuj tev..😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Ja vien neatradīs kādu loopholu un nenoņems vispār lādējamo caurumu, tā ka tik ar bezvadu var lādēt (kas īstenībā ir diezgan ticams scenārijs).

Piekrītu, diezgan ticams scenārījs. Protams, no otras puses, šur tur vēl var nopirkt ar 3.5mm jacku. Sīkums, bet patīkami.

Just now, Stasss teica:

Tikai iebūvēs risinājumu, ka ābolis citu ražojumu nestpazīst, un kuj tev..😀

Nu jā no āboļtelefona var visu sagaidīt. Labi, ka manā famīlijā tie hlami nav aktuāli ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , M@R$$ teica:

Labi, ka manā famīlijā tie hlami nav aktuāli ;)

Redzu, ka lepojies ar to 😁

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Telefoni vispār kā suga ir hlami neatkarīgi kāda ražojuma un kādi lādētji.

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

‎26‎.‎09‎.‎2021 , 20:57, Stasss teica:

Kas vēl ir hlami?

Visādas tur planšetes, viedie pulksteņi, aproces un tamlīdzīgi s*di...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ko te tāds klusums? Visi trakie andristi un ābolisti apmierinājušies ar savām ierīcēm? :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...