Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Vairs jau iTunes nav nepiecieshams. Tagad ieksh MacOS Finder - iPhone uzradas ka pievienota ierice, bet nu teiksim tiesh iTunes integrets Finder. Bet nu tads nepabeigts, sasteigts variants. iPhone Xs Max negribeja pienjemt un uzradit, pieprasija restore, 11 Pro Max nav problemu. Iespejams ka iPhone ieprieks ir slegts ar intel Mac un sinhronizets, bet 11 Pro Max ar m1 mac.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

nu strīmoto mūziku jau nevar par baigo etalonu nosaukt...es runāju par flac piem. piekakāt tel. ar kaut kaut kādiem zemas kvalitātes audio failiem..

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vai ir veel kads glaba muziku ierice? Pedejos gados esmu diezgan samazinajis failu u.c. uzglabashanu tieshi telefona, atskaitot offline navigacijas kartes. Parklajums ir pietiekosi labs gandriz visur, tapec lietoju YT Music.

Link to comment
Share on other sites

Ābols, kā ābols - labākais Aifons, labākais Aipads, labākais pulkstenis. Sadirsuši nav - no ābollietām tiešām labākie (jo modernākie). Prezentācija līmenī - sen nebiju skatījies, biju ļoti pozitīvi pārsteigts.

 

Tagad jāgaida Pixel 6 un tad jau varēs domāt par kāda jauna gadžeta iegādi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , osscar teica:

es runāju par flac piem. piekakāt tel. ar kaut kaut kādiem zemas kvalitātes audio failiem..

Kur problēma ābolā to dabūt?!?! Izskatās ka Tev vispār vairāk piestāv tādas “naglu kastes” kā Subārs un CAT telefoni 😁

pirms 4 stundām , martinno teica:

Ābols, kā ābols - labākais Aifons, labākais Aipads, labākais pulkstenis. Sadirsuši nav - no ābollietām tiešām labākie (jo modernākie). Prezentācija līmenī - sen nebiju skatījies, biju ļoti pozitīvi pārsteigts.

Man vakardienas prezentācija patika… lļoti laba kopumā… vīliens par daļu produktiem :( nav atjaunota ne Air4 planšete… nav pro 11” planšete atjaunota… nav 13 pro mini :( pārējais viss kā jau bija gaidāms…

interesanti kad būs jauna apple TV kaste un jaunas 3 jaudīgākās planšetes?

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā, lielākā vilšanās par telefoniem - ir saglabāta ībļa atpazīšana kā primārais telefona atbloķēšanas rīks. Gaidīju un cerēju (kā Tu par 13 mini PRO), ka būs fingerprints...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , martinno teica:

fingerprints...

nez, man labāk tomēr patīk ībļa atpazīšana. Vienīgā bēda, ka veikalā ar masku mani negrib atpazīt. Bet ceru, ka tās maskas ir pārejoša parādība.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Regisss teica:

vīliens par daļu produktiem

Arī esmu vīlies. Kad beidzot būs drons? :D

Citādi DJI joprojām nav cienīgu konkurentu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , ivo teica:

bēda, ka veikalā ar masku mani negrib atpazīt

 

Tas arī ir iemesls, kāpēc gaidīju pirkstu skenētāju. Tās maskas vēl tik drīz no mūsu dzīves nepazudīs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , INTRASERVERNET teica:

Vai ir veel kads glaba muziku ierice?

 

Es. Principā visa pasaules mūzika privātai (ne-komerciālai) lietošanai ir pieejama par velti. Jā - var tur strīdēties par bitreitiem utml, bet tas nav būtiski. Kāpēc lai es kādreiz saripotos oriģinālos diskus un vinilus nevarētu ņemt līdzi telefonā?? Par velti!

 

Nav jau tā, ka žņaudz 7e/mēnesī, bet tas ir principa jautājums. Tāpat kā nolikt 50e par unikālu vinilu nesaskatu problēmu. Mani besī, ka kāds pleilisti sataisījis manā vietā, balstoties uz manām iepriekšejām izvēlēm. "Kāds" jau labāk zin, nekā es pats. Sasodīts - ar visādiem strīmošanas servisiem cilvēks maksā par to, lai viņam pēc gadiem 10 vairs nebūtu brīvās gribas. Nu i nakuj.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , msp teica:

kāds pleilisti sataisījis manā vietā, balstoties uz manām iepriekšejām izvēlēm

 

Tu nedaudz nepārspīlē? Neviens neliek klausīties tās gatavās plejlistes. Taisi pats kādas gribi.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , msp teica:

Mani besī, ka kāds pleilisti sataisījis manā vietā, balstoties uz manām iepriekšejām izvēlēm.

Reliģija neļauj pašam veidot pleijlistes? Ļoti ērti, saveido pleijlistes kādas gribi, plejlistes glabājas mākonī, nomainīji telefonu vai piesēdies pie datora, plejlistes saglabājas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , osscar teica:

es runāju par flac piem.

Ir softiņš Itools - ļauj aifonā kopēt i audio, i video, i bildes. Kaut kad vajadzēja meitai iekopēt, tad atradu. Bet nu vispār tāds patizls pasākums - Andrītī viss vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā šitās visas mākoņlietas arī ļāva pieņemt lēmumu, ka beidzot jāpāriet uz Ābolsistēmu. Jo viss, kas iepriekš dzīvoja telefonos, tas tagad dzīvo mākoņos, līdz ar to arī telefona atmiņa nav svarīga vairs. Par tādu SD kartes nebūšanu rodas jautājums, nah vispār tāda vajadzīga.

 Pati pārkāpšana arī bija easy. Tik vien kā pierast pie izvelnēm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

visas mākoņlietas

 

Lab, sūc ar to mūziku. Bet privātas bildes, video, sarakstes, biznesa lietas etc, arī uzticēt glabāšanu 3.personai? Ērti tak, vai ne? Līguma nosacījumus kāds ir izlasījis?

A moš man tikai paranoja.

 

Pirms 48 minūtēm , androidz teica:

Reliģija neļauj pašam veidot pleijlistes?

 

Kādreiz valsts drošības komitejai bija personu profilētāji. Es vairs neatceros precīzi, bet šķiet, ka FB pietika ar dažādu izvēļu 40 klikšķiem, lai matrica pazītu tevi labāk, nekā tu pats sevi. Nav runa par vienu sūda pleijlisti, bet gan par to, ka soli par solītim nemanāmi savu psiholoģisko portretu tu uzdāvini robotiem. Un kur tie dati paliek?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , msp teica:

Bet privātas bildes, video, sarakstes, biznesa lietas etc, arī uzticēt glabāšanu 3.personai? Ērti tak, vai ne? Līguma nosacījumus kāds ir izlasījis?

Nē, bļe, tas NOTEIKTI jāglabā telefonā.....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , hero teica:

apple watch

Pilnīgi lieks un nevajadzīgs gadžets, vismaz tiem, kas nesporto un nenodarbojas ar fitnesu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Stasss teica:

Nē, bļe, tas NOTEIKTI jāglabā telefonā.....

Biznesa lietas noteikti kā priekšnieks liek. Ja liek glabāt telefonā, tad telefonā, ja liek glabāt mākonī, tad mākonī...

Nevis atkarībā no tā, kuram aifons, kuram andris

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , ivo teica:

gadžets, vismaz tiem, kas nesporto un nenodarbojas ar fitnesu

Šis gadžets nav arī sportam… nu ok, varbūt aktīvai atpūtai… ;) Šis ir Garmin, Polar un Suunto lauciņš.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , ivo teica:

Pilnīgi lieks un nevajadzīgs gadžets, vismaz tiem, kas nesporto un nenodarbojas ar fitnesu

Pat teiktu pretēji, tiek kas nopietni sporto - tieši applewatch arī neder, jo  ar "always screen on" pat dienu normāli baterija neiztur. Vairāku dienu pasākumus ābolpulkstens  pēdējie vispār neiztur.

 

Applewatch, tieši noderīgāks ikdienā -  integrācija tieši zvanos/sms/notfikācijas/kalendāra, dažādu 2faktoru autentifikācijas rīku integrācija (kad nevajag 2fa kodam sniegties pēc telefona, diemžēl smart ID līdz šim vēl nav nodzīvojis), telefona kameras attālināta vadība, automātiska kompja unlock, tā pati minētā telefona unlock ar masku, kaut vai to pašu covid qr kodu var ielādēt applewallet un nav jāvelk ārā telefons. 
Tas ir tas, kas nāk uzreiz prātā.

 

Anyway, ja kādam tas nav aktuāli - tad arī nav vajadzīgs. Oriģinālais jautājums bija - vai ios var unlockot ar masku. Tad šobrīd vienīgā opcija, ja ir applewatch. Klīda baumas, ka būs arī 'natīvi', bet nav.

 

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , hero teica:

Oriģinālais jautājums bija - vai ios var unlockot ar masku. Tad šobrīd vienīgā opcija, ja ir applewatch. Klīda baumas, ka būs arī 'natīvi', bet nav.

Mi Note 10 atslēdz ekrānu ar masku uz sejas. Šis laikam vairāk acis ņem vērā nevis seju kopumā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , hero teica:

Applewatch, tieši noderīgāks ikdienā -  integrācija tieši zvanos/sms/notfikācijas/kalendāra, dažādu 2faktoru autentifikācijas rīku integrācija (kad nevajag 2fa kodam sniegties pēc telefona, diemžēl smart ID līdz šim vēl nav nodzīvojis), telefona kameras attālināta vadība, automātiska kompja unlock, tā pati minētā telefona unlock ar masku, kaut vai to pašu covid qr kodu var ielādēt applewallet un nav jāvelk ārā telefons. 

Lielu daļu no tā var izdarīt arī Garmin (par citiem nezinu). 

telefona kameras attālināta vadība - kādā veidā tas ir noderīgi? Nē nu protams, gan jau ir kāds pielietojums.

telefona unlock ar masku - fingerprint, hello?

Un baterija netur pat vienu dienu, smiekli nāk.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , dzincha teica:

Šis laikam vairāk acis ņem vērā

Būtu tikai normāli, ja ņemtu vērā tikai acis. Purnu var sagrimēt, pēc daudzdiennieka var kļūt nepazīstams:alcoholic:, sadauzīt, bite iekost (ne tā, kas arī ziemā lido:biggrin:), bet acu tīklene, tāpat kā pirkstu nospiedumi ir unikāli katram cilvēkam, vienādus neatrast.

Link to comment
Share on other sites

Da ko metās virsū kā stagnējoši botān-šakāļi..
Tika jautāts vai ios var atvērt ar masku? atbilde - bez applewatch nevar. punkts.

 

Citēt

Lielu daļu no tā var izdarīt arī Garmin


Lielu daļu? tak nevar (pašam plauktā stāv piektais fēnikss un tiek ņemts tikai uz sporta/ceļojumu pasākumiem, varbūt sestajā kas mainījies)
- atbildēt uz zvanu var, bet runāt tāpat vajag vai nu telefonā vai nu BT austiņā (caur pašu pulksteni nevar)
- atbildēt uz notifikācijām/sms var tikai ar predefinētiem paziņojumiem
- 2fa aplikāciju nav
- auto-unlockot datoru, kad pulkstens uz rokas??? kādreiz nevarēja, varbūt ir kas mainījies.


Tamdēļ 'bottom-line' ... katram ir savs usecase.
garmin ir - sporta pulkstens, ar kuru garminu var iet nedēļu garos pārgājienos, optimālāk sekot sporta disciplīnām, nomest no otrā stāva un tas paliks dzīvs
applewatch ir smart caca ar vairāk smart fīčām


eof


 

 

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:

Smagi kļūdies.

Citēt

 Pirkstu nospiedumiem ir 40 unikālas īpašības, acs varavīksnenei to ir veselas 256. Tieši tāpēc tīklenes skenējumi tiek izmantoti dažādiem drošības nolūkiem.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , ivo teica:

Pilnīgi lieks un nevajadzīgs gadžets, vismaz tiem, kas nesporto un nenodarbojas ar fitnesu

Nu labrīt, tikai tie kas sporto drīkst pulkstenī izlasīt īsziņas, atbildēt uz telefona zvanu, paskatīties laikapstākļus, samaksāt veikalā nevelkot no kabatas ārā telefonu un vēl veikt kaudzi vairāk un mazāk noderīgas (pārsvarā) darbības ...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , androidz teica:

izlasīt īsziņas, atbildēt uz telefona zvanu, paskatīties laikapstākļus,

Ja redze ļoti laba saglabājusies, tad droši vien, ka var. Es tajā mazajā ekrāniņā bez brillēm 100% neko neizlasītu. Atbildēt uz zvanu? Kā? Runāt pulkstenī? Vai arī staigāt ar austiņu ausī. Jebkāda veida austiņas vienkārši neieredzu kā sugu un nekad nelietoju. Man pēc 5 min auss sāk sāpēt. Kompi unlokot? Nav ne jausmas, kā tas ir realizēts, iespējams būtu noderīgi, bet tam ir ērtāki rīki, piemēram pirkstu nospiedumu lasītājs laptopam.

Tā ka priekš manis konkrēti pilnīgi nekam nederīgs mēsls.

Link to comment
Share on other sites

Pirkstu nopspiedumu lasītājam ir speciāli jālasa pirksts, bet tā, ja offisā pa dienu 50 reizes aizej/atnāc pie datora, tad diezgan ērti, ka laptops atbloķējas tiklīdz nosēdies tā priekšā. Cits jautājums, ka nav tik ātrs tas pasākums cik gribētos.

 

Link to comment
Share on other sites

Citēt

Es tajā mazajā ekrāniņā bez brillēm 100% neko neizlasītu


Ja tu vari redzēt laiku, tad tieši tāpat var rādīt ikvienu parametru analoģiskā izmērā

 

 

Citēt

Atbildēt uz zvanu? Kā? Runāt pulkstenī?


Jā. Skaidrs, ka neviens ikdienā nestaigā runājot pulkstenī. Bet gadās, ka telefons lādējas vai atstāts citā istabā, tad ātri var pacelt pateikt īsi ko vajag. Tā ir "freaking ooosm" fīča. Ja draud gara saruna - ej tāpat pēc trubas.

 

 

 

Citēt

Kompi unlokot? Nav ne jausmas, kā tas ir realizēts.

Ja pulkstens ir uz rokas, atver laptopu un automātiski notiek logins. Nav jāspiež nekāds pirksts nekur.

 

 

Sorry, bet tu esi tā kā iespītējies mazs bērns. "ja man to nevajag", nozīmē, ka viss ir sūds. Ar tādu attieksmi grūti par kaut ko pārliecināt.

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 1 stundas , ivo teica:

Ja redze ļoti laba saglabājusies, tad droši vien, ka var. Es tajā mazajā ekrāniņā bez brillēm 100% neko neizlasītu. Atbildēt uz zvanu? Kā? Runāt pulkstenī? Vai arī staigāt ar austiņu ausī. Jebkāda veida austiņas vienkārši neieredzu kā sugu un nekad nelietoju. Man pēc 5 min auss sāk sāpēt. Kompi unlokot? Nav ne jausmas, kā tas ir realizēts, iespējams būtu noderīgi, bet tam ir ērtāki rīki, piemēram pirkstu nospiedumu lasītājs laptopam.

Tā ka priekš manis konkrēti pilnīgi nekam nederīgs mēsls.

 

Tu sāc stāstu, ka iWatch derīgs tikai sportistiem un pabeidz ar to ka tieši priekš tevis tas ir nederīgs mēsls... nezinu pat ko vēl vairāk komentēt. K - konsekvence!

 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Velts cepiens. Piemēram, no mana viedokļa visādu pulksteņu lietošanas vērtība ir nulle, tātad sūts 🤣. Benguds kļūdas pēc man atsūtīja kaut kur gadu atpakaļ kaut kādu pulksteni, kurš pie šiem maksāja ~150 eiro. Navaročenijs... Dusmīgs uzrakstīju šiem, ka man vajag to, ko pasūtīju. Atsūtīja. Un tas pulkstenis arī palika pie manis. Ieslēdzu, paspēlējos vakarā kādu stundu un sapratu, ka nakuj man tas sūts nav vajadzīgs. Laikam viena no meitām paņēma.

Ieņirdzu (labsirdīgi) par tiem soļu, kaloriju un citu muļķību skaitītājiem. 😁

Bet vispār andrītis aiziet logu pēdās. Nu ok, var jau būt, ka tas ir tikai hujveja brendam. Pirkstu nospieduma skaneris, sejas atpazīšana (masku nepazīst), bet čuķ ne katru otro nakti kaut kāds apdeits un rīts sākas ar to, ka paņemu trubu a tur... "papildus drošības nodrošināšanai nepieciešama parole".

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Reāli ja ar nekādu sportu nenodarbojas, tad vērtība ir 0, nu varbūt vienīgi apskatīties cik laiks.

Bet tā man tas Gramins noder skrienot/velobraucot vai uz velo-trenažiera kā sidrsdarbības monitors, piekonektējas pie velotrenažiera vai velokompja, lai normāli treniņus var veikt. Varbūt nav tik precizs kā krūšu josta, bet nekas papildus nav jāstaipa līdz.

Skrienot mūziku var klausīties. 

Protams visu skriešanu/velo utt augšuplādē uz serveri, lai var redzēt datus, progresu utt.

 

Kartes/GPS pa pusei noderīgas, pārgājienos ok. Maksājumus utt neizmantoju, arī ne no telefona, neredzu baigo problēmu uzņemt karti no maka un nopīkstināt :D

 

 

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, nu pēc kovida esmu galīgi apslincis, bet  pirms tam paskrēju ne īpaši regulāri, bet kaut kā pilnīgi neinteresē ne rezultāti ne progress 😁, bet tā laikam ir mana īpatnība 😁. Ja tas interesē, tad jā, varētu būt ērts risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Nu hz, smart watch man ikdienu pamatīgi atvieglo. 

Redzu kurš zvana, vai vispār jēga telefonu vilkt ārā no kabatas, redzu epastu headeru un no kā, trading notifikacijas, soc tīklu ziņu pirmos teikumus un kas sūta. 

Atgādinajumus uz sapulcēm un kalendāra notikumus. Principā ja telefonu kabatā tu tik varbūt jūti un, lai saprastu kas par lietu, tev viņš jāvelk ārā no tās kabata. Pulksteni tu vienmēr jutīsi vibrējam un var uzmest aci ekrānam hokj ar seksu nodarbojoties 😁

 

Varbūt šis nav aktuāli tādiem, kas saņem 2 zvanus dienā un nelieto neko citu. Bet man, kad daudz ar soc tīkliem sanāk darboties un platformām dažādām, ir aktuāli. 

 

Pats pulkstenis ar tur gandrīz nedēļu ar 1 uzlādi ar visu always on ekrānu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Velts cepiens. Piemēram, no mana viedokļa visādu pulksteņu lietošanas vērtība ir nulle, tātad sūts 🤣. Benguds kļūdas pēc man atsūtīja kaut kur gadu atpakaļ kaut kādu pulksteni, kurš pie šiem maksāja ~150 eiro. Navaročenijs... Dusmīgs uzrakstīju šiem, ka man vajag to, ko pasūtīju. Atsūtīja. Un tas pulkstenis arī palika pie manis. Ieslēdzu, paspēlējos vakarā kādu stundu un sapratu, ka nakuj man tas sūts nav vajadzīgs. Laikam viena no meitām paņēma.

Ieņirdzu (labsirdīgi) par tiem soļu, kaloriju un citu muļķību skaitītājiem. 😁

Bet vispār andrītis aiziet logu pēdās. Nu ok, var jau būt, ka tas ir tikai hujveja brendam. Pirkstu nospieduma skaneris, sejas atpazīšana (masku nepazīst), bet čuķ ne katru otro nakti kaut kāds apdeits un rīts sākas ar to, ka paņemu trubu a tur... "papildus drošības nodrošināšanai nepieciešama parole".

Diezgan stulbs komentārs...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Diezgan stulbs komentārs...

Nekā jau tur tik stulba nav, jo stulbums pats arī ir šis te..:

 

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

soļu, kaloriju un citu muļķību skaitītājiem. 😁

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nekā jau tur īpaši stulba arī tajā kaloriju skaitītājā nav, tik tas ka viņš nav pārāk precīzs.

Bet nu ja apēd vairāk kā iztērē, tad svars pieaug, ja otrādāk, tad krītas.

Pa lielam esu atradis līmeni pie kura man svars sāk kristies vai pieaugt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu katram savi tarakāni galvā.

Tāpēc saku tikai par sevi. Lai es skaitītu soļus vai kalorijas! Da darīt man nav ko.😁 Un kāda velna pēc? Vai tiešām, lai saprastu, kad ir pārrīta jēga (nu jā, jā, sabiezinu krāsas), vajag smartpulksteni? Un, ja kādreiz gribas pārrīt jēgu, tad pārriju un viss😁. Vajag tik kādam influencerim izdomāt un palaist trendā, ka kluci vajag likt (nežēlīgi veselīgi, mati labāk aug u.t.t.) pa mazam gabaliņam 50 reizes dienā, būs klāt jauna smartpulksteņa fīča.

 

@Zin..., varbūt ir ērti, bet jau gadus 30 nenēsāju nekādus pulksteņus. Pirms tam regulāri šamos sasitu, samērcēju, saskrāpēju, vārdu sakot iznīcināju. Pēc tam metu mieru.

 

Atslābsti, @Regisss! Ja kaut kas šajā dzīvē nesaskan ar Tavu vērtību skalu, Tev nāksies ar to sadzīvot. 😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...