Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , kreizā Kāja teica:

strādāt pirmajā datorā kas ceļā patrāpās, bet tā nav, un nebūs!

Bet tā jau ir sen, un ar Office365 tu brīvi vari to darīt, ar sharepoint un one  draivu tu uzturi visus dokumentus un piekļuve mākonī, tev ir pieejamas visas webiskā ofisa aplikācijas. Tu atkal muļķības runā :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

Principā darbam būtu nopietni jāsatraucas ja viņi tiešām sāktu masveidā tā darīt no pirmā datora kas ceļā gadās.

Jo?

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Tuubijs teica:

Programmētājiem, iespējams, tas ir aktuāli

 

pirms 10 stundām , Tuubijs teica:

Man, piem, sieva ir mehatroniķe, viņai, lai veiktu kkādus rasējumus

 

Ko tad tu lasīt nemāki? Kurš saka ka tas tagad domāts specifiskam darbam? Ir lietas ko var izdarīt uz telefona un tas ir pietiekoši jaudīgs. Tik cik piespraust pie monitora, lai ērtāk :D

Ložņāt pa internetu, veidt konferences zvanus, rakstīt bezsakaru būtā un vēl šo to, pilnīgi bez problēmām. Nav vajadzīgs speciāls laptops.

pirms 6 stundām , kreizā Kāja teica:

Ja reāli būtu kā saki, varētu staigāt pa pasauli ar Nokia un strādāt pirmajā datorā kas ceļā patrāpās, bet tā nav, un nebūs!

Taši tas pats kas ar Tūbiju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , kreizā Kāja teica:

Tātad dati.... drošība, ērtība un dati. Paldies, visi brīvi!

Ko tu tur murgo par lietām ko nejēdz. Tas ka tev dati ir uz laptopa, tas nenozīmē ka tā ir visur. Citur nekādus dokumentus uz savām ierīcēm turēt nemaz nevar (tieši tā iemesla pēc, lai nebūtu izmētāti pa random iekārtām), vismam jābūt uz mākoņa/sharepointa vai vēl huiviņzin.

Vienīgā lieta ko standarta ofisa planktons atver ir browsers. Tas viss. Pilnīgi vienalga no kura datora strādā, vai tas no kādas random kārbas ofisā, mājās no sava laptopa, vai no vecāsmātes tabletes. No kura, kurā brīdī ērtāk.

 

Ja tik ļoti gribās glabāt tos dokumentus, tad piespraud flešku vai ārējo disku un glabā, kur problēma?

Androīds tak ir Linux un var izdarīt pilnīgi to pašu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tātad staigāt ar telefonu, un vadu, meklēt monitoru, lai varētu pieslēgties pie viņa un tad wordā uzbakstīt 3 teikumus vai ieiet browserī, lai būtā iestāstitu kko, tas ir standarts un visi stilīgie džeki kā Andris no Suntažiem, tā dara, jo vel vairāk, ir must be, padarīšana! Skaidrs!

Labots - Tuubijs
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet arī laptopam tak meklē to vadu un monitoru, lai pieslēgtos un iebakstītu tos 3 teikumus wordā :D

 

Pirms 10 minūtēm , Tuubijs teica:

jo vel vairāk, ir must be

Kur es teicu ka tā ir Must have padarīšana? Es teicu ka tā ir noderīga fīča, ka ja nav laptopa līdz, tad visu ērti var izdarīt arī no telefona. Bet nu Tūbiji un Bonifāciji to uztver kā kautkādu apdraudējumu savai ierastajai sistēmai :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tātad Tu nēsā telefonu līdzi ar hdmi, vai arī ar USB c, lai jebkurā situācijā varētu pieslēgties pie monitora, kurš, pats par sevi, ar vel jāatrod?! :D

Link to comment
Share on other sites

Nē, kad eju uz ofisu, tad tur monitors ar vadu pie kā piesprausties jau gaida.

Varu stiept līdzi laptopu, bet lielākoties var iztikt arī ar telefonu.

Aizej uz mīting roomu, tur lielais ekrāns ar vadu arī jau gaida. Kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

Beidz runāt par lietām kur tu vispār neko nejēdz, auns blats gatavais! 

Link to comment
Share on other sites

Boot forumā jau katrs var izvēlēties speciālistus, kuros ieklausīties...

Tāpēc tad, kad kad man vajag ko uzzināt par tomātu audzēšanu uz jumta utml., es palasu Boņa pieredzi...☺️

Taču datorlietās man nenoliedzami lielāka autoritāte būs Andris u.c.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Tuubijs teica:

sieva ir mehatroniķe, viņai, lai veiktu kkādus rasējumus

iedod sievas tel numuru, es esu baig labs rasētājs...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kreizā Kāja teica:

Tiem tur vīruss tāda špička vien ir, jūsu alternatīvajā visumā neviens regulāri neuzlauž sistēmas kas ir labāk aizsargātas kā visi jūsu mākoņi kopā ņemti.

A tu moš pamēģini izlīst no sava pagraba. Un palasīt aktuālākas IT ziņas nevis no 2000. gada sākuma. Palasi kas un kā tiek lauzts, palasi par 2FA un MFA. Jo, nu... tagad tu izskaties pēc vēl lielāka idiota nekā mēģinot man stāstīt par DDR2 aktualitāti mūsdienu kompjiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Paprasi savam IT šefam vai drīksti logoties savā darba kontā no sava drauga slavena hakera datora, redzēs ko atbildēs.

Ka Bonis ir cirvis un pamatīgi atpalicis no dzīves. Vēlreiz:

 

Pirms 34 minūtēm , ruukjis teica:

Palasi kas un kā tiek lauzts, palasi par 2FA un MFA

 

Link to comment
Share on other sites

*sigh* Jā, Boni, visi ir muļķi tik tu viens esi tas gudrais. Korporāciju IT departamenti ir pilnīgā purvā iešļūkuši - tūlīt visiem būs hana, Betons hakos pa labi, pa kreisi, jo Binis teica, ka tā var.

Boni par vispasaules IT prezidentu - visus apgaismos.

 

Kamēr neizlasīsi, kas ir 2FA un MFA šī diskusija ir bezjēdzīga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tavu 2FA ar galiem var nokopēt 2 sekunžu laikā ar QR kodu uz citu ierīci, vēl vakar tā darīju, nu savajadzējās.

d56b211c2187054d498eb2ba02fc3a6c.png

 

Boni par hakeru karali un IT valdnieku! Kāpēc tu vēl neesi miljonārs, tak bankas kodu kalkulatoru gan jau ar aizsietām acīm vari nokopēt? Un SmartID brutforce, kad garlaicīgi, ne?

Nē, viss, šito marasmu lasot, es dzirdu kā man šmadzeņu šūnas izdara pašnāvību. Nah.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bonis noteikti tika pakļauts rektālais termo-kripto analīzei, kopš tā laika viņš vairs netic autentifikācijai kā tādai, un naudu glabā pie batjkas zaķīšos! Jo tā nahuij nevienam nav vajadzīga!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Hey, vectēv Boni, šī pasaka kļūst garlaicīga, labāki pastāsti to, kur tu fričus ar sapiera lāpstu pēri. Tajā bija vairāk ekšena un izklausījās ticamāka.

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau MFA arī var apiet, nozogot usera auth tokenu. Un to var izdarīt ne tikai piekļūstot viņa datoram.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vēl var arī pirkstu nocirst vai aci izraut, lai tiktu pie datiem mākonī.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Regisss teica:

iPhone uber ales

man, profesionāli - piekrītu :D kā juzeris.. phē.. kaka :D

 

ā, piekritīšu, ka noteiktos gadījumos mobilais ar dokstaciju var aizstāt portatīvo. spec jau mūsdienu mobilajiem labas.. un kā jau minēja te, android vien linux ir pēc būtības.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

man, profesionāli - piekrītu

Kas tas par āķi ir, kas tev viņā profesionāli patīk?

Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

kā juzeris.. phē.. kaka

Tā liekas par visu, kas ir nepierasts. Sākuma, kad iegādāju, arī likās samērā neērti. Bet tad kad aiziet, tad viss ir čiki. Tagad ar Androidu jau pat rakstīt ir grūti, jo viss jau iestrādājies pa ābollīniju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , CAP teica:

mazāk šamanisma

Bik nesaprotu - kā lietotājam vai kā nozieguma instrumentam?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau Betai pienākas - daudz kas vēl no solītā nav, daļa funkcionalitātes nestrādā, u.t.t. Lielos vilcienos - būs savādāk, daļa no jaunā dizaina atgādina Windows Phone.

 

Screenshot_20210913-094544.thumb.png.23a867e4d9b4fb03b51ad9cc0f43e794.png  Screenshot_20210913-094553.thumb.png.d9a55944368e0fd6a21e948deba8dab3.png

 

Screenshot_20210913-094624.thumb.png.8cc98f44dfebad66c335376312674200.png  Screenshot_20210913-094644.thumb.png.b51ca78713375b4907f27b75881ba499.png

Link to comment
Share on other sites

Vispār Windows Phone bija ideāls pie švakiem dzelžiem, pie tam viegli saprotams tiem , kam logi ir ikdiena, žēl, ka nolaida podā.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Tuubijs teica:

gandrīz kā W10 settingi!

 

Tieši to pašu nodomāju, kad pirmo reizi atvēru. Bet kopumā ir diezgan pārskatāmi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kaut ko baigi secināt, šķobīties un apdirst, jāsagaida RC. Beta ir beta, ar visiem blakusefektiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man kādreiz bija pusbrūte, vārdā Beta, nekādus baigos blakusefektus nenovēroju :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...