Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , Stepselis teica:

Viss darbojas, konta nav. Var pieslēgties ar kādu esošu vai veidot jaunu.

Tad es pieļauju Reset laikā viņš piedāvājā ierīci izmest no google konta?... HVZ. Tā Android ceļi ir neizdibināmi.

Man ir viens brīvs Redmi Note 9... pamēģināšu padauzīties. Replicēt savu nelaimi, pastīties pie kāda reseta sākās bēdas.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 4 minūtēm , ruukjis teica:

Reset laikā viņš piedāvājā ierīci izmest no google konta?

Nē, bet es neatceros, vai to izdarīju, kad pārgāju uz jauno telefonu. Man tādas aizdomas, ka nē.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, androidz teica:

Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu, kas par telefonu? Parasti Hard reset un telefons kā balta lapa...

No kaut kāda laikam 6. Andrīša nevar - pēc Hard/Factory reseta vienā brīdī prasa ielogoties Google kontā (ja pirms reseta neesi izlogojies), ja nē - iepūt ļipā. Es te pirms āris gadiem ar vienu telefonu nojājos kādu nedēļu. Džekam meita bij aizmirsusi uz ekrāna velkamo kodu un nobloķējusi telefonu. Googles konta paroli ar aizmirsusi. Veikalā pateica, ka viņu serviss nevar palīdzēt. Tad nu izmēģināju viskautko, beigās kaut kur atradu kā no datora caur kaut kādu pusķīnisku termināla softu var pieslēgties pie telefona BIOSa (ar noņemtu baču telefonam), nomainīt divas rindiņas un tad telefons aizgāja kā no rūpnīcas. Mehāniski darīju visu kā hakeriskajā pamācībā, bet saprast gan nesapratu ko daru.

 

Pēc nedēļas gan meitene sasita telefonu lupatās nejauši, bet tas jau nav svarīgi. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

No kaut kāda laikam 6. Andrīša nevar - pēc Hard/Factory reseta vienā brīdī prasa ielogoties Google kontā (ja pirms reseta neesi izlogojies), ja nē - iepūt ļipā

Simtu punkti, tas nav visiem ražotājiem/modeļiem. OnePlus, abi ar 10 Android neko tādu darīt nevajadzēja, bietika ar reset.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Racer teica:

Mehāniski darīju visu kā hakeriskajā pamācībā, bet saprast gan nesapratu ko daru.

Arī labi :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , raivix95 teica:

Arī labi :D

Tur nebija risku, jo vai nu sanāk, vai telefons turpina būt neizmantojams. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , androidz teica:

Simtu punkti, tas nav visiem ražotājiem/modeļiem. OnePlus, abi ar 10 Android neko tādu darīt nevajadzēja, bietika ar reset.

Pamēğini, neticu. :D

Pilna google ar pamācībām, bet reāli nestrādāja. Piemēram, bija līdzīga šai https://frpbypass.net/bypass-frp-oneplus-nord-google-account-verification-unlock-frp/

Tur jau vienu no sākotnējiem punktiem nevarēja realizēt. 

Iespējams tiem telefoniem ir dažādas modifikācijas atbilstoši reğionam utt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , raivix95 teica:

Tad sanāk, ka developer modi der ieslēgt tīri profilaktiski, lai pēc tam kādreiz nesanāktu šamaņu dejas?

Jā, tikai ar šo arī mēdz dažreiz būt problēmas pēc reseta - neļaujas tikt klāt vairākkārtējai klikšķināšanai. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , ruukjis teica:

ko ar to aparātu iesākt.

varēja tak atstāt darbiniekam to lūzni. Bet nē - uzņēmums grib kapeiku iefist. Un interesanti, ko uzņēmums iesāks ar lietotu trubu? Iedos jaunam darbiniekam? Normālos uzņēmumos tā nedara.

pirms 16 stundām , RudeWolf teica:

ar telefonu vien būs par maz

ko tad vēl vajadzēs? Es kaut kā mierīgi iztieku ar telefonu vien

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , AndrisBB teica:

Developer Modi pirmstam vajadzēja ieslēgt.

būsim precizāki, ADB opciju iekš dev modes. Nepietiek vk iespējot dev modi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , ivo teica:

Bet nē - uzņēmums grib kapeiku iefist...

Labāk uzraksti turpinājumu Gredzenu pavēlniekam, nevis fantazē par lietām, kuras nezini.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , dzincha teica:

interesanta tabula. xiaomi ir apsteidzis iekostos pārdošanas apjomos.

Kāpēc lai tā nebūtu. Centrāltirgus kioskā gan jau arī odieris iet lielākos apjomos, nekā Henessy..

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

ko uzņēmums iesāks ar lietotu trubu? Iedos jaunam darbiniekam? Normālos uzņēmumos tā nedara.

Es tiešām nezinu, tā ir, ka Normālos Uzņēmumos® katram kurjeram un apkopējai dod jaunu trubu kastītē?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Kāpēc

xiaomi ir visai cienīgi aparāti.. salīdzinājums ar CT un odieri nevietā tik dēļ tā, ka ķīnieši

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , CAP teica:

xiaomi ir visai cienīgi aparāti

 

Yup, ar xiaomi viss ok un ar tirgus odekoloniem tur nav saistības - vajag paskaitīt cik pasaulē ir ķīniešu+indiešu. Nesen nonāca rokās arī poco f3, nu tur tiešām jāsāk uzdot jautājumu nah pirku iP12? Nu tīri skatoties no price/performance.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , r.ed teica:

nah pirku iP12

nezinu kā tu, es pirku dēļ iOS

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ivo teica:

nezinu kā tu, es pirku dēļ iOS

Tas jau tīri individuāli. Ar maniem lietošanas paradumiem un appiem nekādu atšķirību neredzu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, r.ed teica:

poco f3, nu tur tiešām jāsāk uzdot jautājumu nah pirku iP12

 

Tu tiešām salīdzini šos abus? Tie ir līdzvērtīgi tikai uz papīra, dzīvē - lēts ir un paliek lēts.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, r.ed teica:

Nu tīri skatoties no price/performance.

Grūti salīdzināt price/performance, kad iPhone 300 eur cenu kategorijā piedāvā apaļu nulli :) 

Link to comment
Share on other sites

Kas tad tieši no praktiskā viedokļa ir labāks vai sliktāks, izņemot kameru, ja salīdzina 300 kategoriju un 700 kategoriju?

Vai reāli tā kamera ir tik ļoti labāka ka vēts maksāt 400 vairāk?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , kaads teica:

pa 400 eur  var Sokolovu noalgot lai bild uztaisa

Viņš tikai skaistas sievietes bildē nevis vecus krānus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , AndrisBB teica:

tā kamera ir tik ļoti labāka ka vēts maksāt 400 vairāk?

 

Brīdī, kad vajag no braucošanas mašīnas, turot trīcošās rokās nobildēt kaut ko smieklīgu un ar lēto sanāk tikai miglu bilde, jo stabilizācijas vai nu nav vispār, vai tā ir parodija, tad tie +400€ vairs neliekas daudz :)

 

P.S.
Augstāk minētais ir reāla mana dzīves situācija, kad no Oneplus pārkāpu uz Poco pirmo modeli, arī ar tādām pat ovācijām - lai jau tie lo*i pārmaksā par "neko".

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, martinno teica:

Tie ir līdzvērtīgi tikai uz papīra, dzīvē - lēts ir un paliek lēts.

Antutu papagaiļi runā par labu poco x3

https://www.kimovil.com/en/compare/apple-iphone-12,xiaomi-poco-f3

 

kamera ip12 gan labāka 122 vs 103  poco x3 dxomark punkti

https://www.dxomark.com/rankings/#smartphones-mobile

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , martinno teica:

Brīdī, kad vajag no braucošanas mašīnas, turot trīcošās rokās nobildēt kaut ko smieklīgu un ar lēto sanāk tikai miglu bilde, jo stabilizācijas vai nu nav vispār, vai tā ir parodija, tad tie +400€ vairs neliekas daudz :)

Var būt arī mīnuss. iPhona (droši vien arī citiem) stabilizācija diezgan ātri pie dieviem, ja liek uz velo stūres kā navigāciju. Tas no personīgās pieredzes. Pēctam raustās kā puņķis, neko nevar nobildēt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , AndrisBB teica:

Vai reāli tā kamera ir tik ļoti labāka ka vēts maksāt 400 vairāk?

Man kā lāpstufonu piekritējam arī 6.1 liekas pa maz, līdz ar to ieejas biļete iPhone pasaulē sākas vizmas ar 1K. Attiecīgi tā starpība nu jau ir ~ 800 eur. 

 

Vidusmēra lietotājs (procenti 90%, ja ne vairāk) nemācēs novērtēt kameru, ekosistēmu, dizainu, korpusa materiālu kvalitāti (gumijas bamperī, kāda tam nozīme), bet mācēs novērtēt zīmola "prestižu" un ierastu lietotāja saskarni, mega ērto un ātro face unlock. Pārējie iPhone plusi ir gīkiem.

 

Mana top truba kategorijā "2x lētāk un labāk par iPhone" ir Oneplus 8t, bet vienalga nopirku es aizvērsturisku Huawei P30 pro :)

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , dzincha teica:

poco x3 dxomark punkti

Figņa tie punkti, kurš maksā tas arī pasūta mūziku, reāli, nolēmu pamēģināt Xiaomi mi 10t, ļoti patika normāls/plakans ekrāns, un finger print skaneris nevis zem ekrāna, bet power pogā (izrādījās mega ērti un ātri strādā), bet kamera izrādījās mana vecā Oneplus 5t līmenī. Aiznesu atpakaļ uz veikalu. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Apple bija loti innovativs iPhone pirmsakumos. Tiesham pasniedza daudz ko jaunu, kas ir izmainijis musdienu lietoshanas paradumus. Bet nozhelojami, ka UI dizaina nav nekas mainijies. Naakamais kas pievers loti manu uzmanibu ir, kas daras Settings pie uzstaditajam programmaam. Ja programmu daudzums ir liels, tas vienkarsi ir suda. 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Interesanti - vai būs iPhone 13 vai māņticības dēļ pārleks uzreiz uz 14 ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2021.09.7. , 10:50, INTRASERVERNET teica:

Ir loti daudz UI valodas kuras nav ieklautas siri.

Hmm kad viņi iekļāva horvātu valodu? Ar iOS 9, ja pareizi saprotu šo avotu? Izskatās, ka tā ir mazākā no atbalstītajām (Horvātijā 4 miļ iedzīvotāju). Tad jau nav nemaz tik nereāli cerēt, ka reiz nonāks arī līdz latviešu/lietuviešu/igauņu.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka skries un mainīs. Ābols taču ir stila lieta! Tak nevar sabiedrībā rādīties ar novecojuši modeli - ko pārējie padomās! :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...