Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

Tā kā priekšnieks te palika pikts, ka piesārņo telefontēmu, tad izdomāju uzsist jaunu topiku. Varbūt zēniem būs kur enerģiju likt, un atvēsinot galvu no Kovidtēmas noņemt spriedzi te..

 

Lai uzmestu garu, sākšu ar to ka jau vairāk kā pusgadu esmu ābolistu barā, un teikšu tā ka Androids telefonā bik sūkā līko. 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

teikšu atklāti.. manā darbā nekas labāks par iphone nav (gemoroja 1000x mazāk kā ar android) :D (neteikšu kāpēc)...

 

android tāpat rullē.. un sifons rullē podā. Nepatīk kaut dēļ tā iemesla, ka neciena Latviju un latviešus. Pat ķīniešiem mobilie ir latviešu mēlē.. 

Labots - CAP
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bilžu pārsūtīšana caur pakaļu.

Lādēšanai der lightnings, nevis USB-C.

Šo kretīnu dēļ pazuda 3.5 austiņu ligzda, sāka pazust no jauno modeļu kastēm arī lādētāji.

Esmu škrobīgs.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Būtu forši redzēt kādu ražotāju, kas spētu uzražot kaut kādu Samsung-veidīgo aparātu ar Apple softa stabilitāti. Tas būtu patiešām interesanti.

Pats lietoju ābolu, bet ja jāsaka godīgi, daudz lietas viņiem joprojām ir caur pēcpusi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Āboļa ražotāji ir iemācījuši tam aparātam dzīvot ziemeļu vidē? Bija man divi puskostie aparāti, bet nu ziemā tā bija bēda, vai nu jātur padusē, vai sarunas tikai kad pats siltumā 😰😄

Bez tam sākot ar X modeli, pacēlās sūdzības par balss sakaru pārklājumu, kaut blakus esot ar Samsūdu viss stabili ar zonu, nezinu, kā ir ar 11/12..

Labots - AVilks
Līki pirksti un autocorrect dzīvo savu dzīvi.
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

Āboļa ražotāji ir iemācījuši tam aparātam dzīvot ziemeļu vidē?


Jā, aukstumā problēmas nenovēroju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Līdzīgi kā @Net esmu Viedtingera superpozīcījā man vienlaicīgi riebjas Androīds un nepatīk Āboļtendences. Pie sifona turos dēļ ieraduma un nostaļģijas un, protams, doma par visas sadzīves migrēšanu no vienas platformas uz otru ar nepalīdz.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AVilks teica:

Āboļa ražotāji ir iemācījuši tam aparātam dzīvot ziemeļu vidē?

Tās problēmas bija 5s,6s un 7 modeļiem. X,11,12 vairs tādas nav novērotas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , M@R$$ teica:

sāka pazust no jauno modeļu kastēm arī lādētāji.

Vaitad tā nebij ES direktīva, lai bezjēgā neražo lādētājus?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ES direktīvu pēkšņi ievēro visur pasaulē ne tikai ES? 😁

 

Ka arī kādēļ šie neievēro ES aicinājumu pāriet uz normālu portu?, 😁

Link to comment
Share on other sites

Vai komplektēt ar lēno lādētaju ..atrais par godīgu papildus maksu😂

Link to comment
Share on other sites

Kas ir jādara, lai nokautu Android un kas tik sarežģīts iOSā?

Ikdienas lietotājam abi ar atliektiem galiem

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Stasss teica:

Jā, aukstumā problēmas nenovēroju.

Tad tev viņš nav aukstumu redzējis. Ilgstošus -20C neviens akumulatorgadžets neizturēs. Ja neizslēgsies, tad izlādēsies strauji jo strauji

Link to comment
Share on other sites

Ābolu pat īsti rokā nav nācies turēt, bet nu manējais hujvejs andrītis apdeitu ziņā liek nervozi pīpēt logiem. Zaje...la jau 😁.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raivix95 teica:

Tad tev viņš nav aukstumu redzējis.

Nu saldētavā jau gluži netestēju.

Link to comment
Share on other sites

Uz iPhone vēl joprojām nav latviešu valodas (nerunāju par rakstīšanas valodu)? Kamēr tas netiks izdarīts, par tāda iegādi nevar būt ne runas.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Bilžu pārsūtīšana caur pakaļu.

Un mūzikas!!!!111 :(

Pirms 24 minūtēm , Müller teica:

Uz iPhone vēl joprojām nav latviešu valodas (nerunāju par rakstīšanas valodu)? Kamēr tas netiks izdarīts, par tāda iegādi nevar būt ne runas.

No otras puses - tādu latviešu (saskarnes) valodu, kāda mēdz būt lētos andrīšos (un kur nu vēl KaiOSos) man, paldies, nevajag.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lai ari ikdiena saskare ar abam saskarsmem Android un iOS, bet primari izvelos sev Android. Ir lietas kuras velos verst gan viena puse, gan otra puse. Par Apple varu teikt ka sistema, gan programmatuura ir nostradataka. Ari treso pusu programmu veidotaji piedoma ne tikai par darbibu bet ari par UI, lai gan sikums, bet tomer patikamak. Specigs arguments par labu Apple ir tas, ka nodroshina ilgaku laiku ar atbalstu, nodroshinot atjauninajumus. Un nevajag te slavet Apple par to, jo vinji izstrada savam ieriiceem, nevis lielam tirgum. Bet ir ari negativas puses. Lai cik atzinigi izteigtos par Apple, diemzhel ari iPhone nespej stabili darboties ar aareejaam ieriiceem. Piemeeram bluetooth savienojums masina, navigacija + muzika. Nu nespej abi vienlaicigi darboties netrauceti, kad tiek dots mutisks noradijums, muzika nepariet klusi fona skanja, bet mutiskais zinjojums ir kluss. Izmeginats ar vairakam navigacijam. Ir izmeginats gan iPhone 6s, iPhone X, iPhone Xs Max, gan iPhone 11 Pro Max diemzhel sie modeli slikti skan caur bluetooth mashina. Nakamais ko velos verst ir FaceID. Izteigti labi darbojas saakuma, bet peec kaada meenesha abiezhi neatpaziist seju. Ari draudzene ir to noverojusi. 

Android ir patikami, tas, ka tev ir izvele dazhadas kategorijas, dizainaa, veiktspeja utt. Nu jau ar Android 10 ir kljuvis loti labs, ir piedomats par gala lietotaju, netraucejot ar crash report. Ir gadijies protams, ka nokrasho programma un paradas, ka parstaja darboties.Bet gala lietotajam neinterese tas. Bet kaa teicu, darbojas stabili un vecie nikji, gan ari UI ir loti mainijies uz labo pusi. Liels plus ir saskarsnes valodas izvele. Ir latviesu valoda. Kam anglu, krievu valoda nav stipra puse, tiem ir nav jazile ko mazzinama programmaa tas nozime, vai pirmo reizi lieto. Pie negativa velos verst, kapec programmaa piemeram pie navigacijas iestatijumiem, audio izvades ir Voice, System Output un veel vairaakas variaacijas? Jabut ir taa, ka savienojot ar bluetooth ierici navigacija + muzika jaspej automatiski darboties vienlaicigi. Cilveks kam ta lieta nav zinama, var apjukt, delj nezinashanas noradit uz ierices defektu. Nakamais dazhi razhotaji loti klibo ar ierichu izstradi dazhadiem tirgiem. Samsung ir viens no tiem. Global ir ar Exynos, bet China, USA ir ar Snapdragon. Ja ir problema ar patentiem, vai ierobezhojumiem, nu tomer tad ir jaspej piedavat abas versijas arii paareejai pasaulei nevis apdala.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nesakiet tikai Mārtiņam un Lainerim, ka visi šeit tusē, savādāk sāks šeit savus baciļus špļaudīt

  • Patīk 1
  • Haha 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām te vēl negaidīti mierīgi. Laikam reliģiskie kari būs norimuši šajā mūžsenajā kara laukā.😁

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Net teica:

kaut kādu Samsung-veidīgo aparātu ar Apple softa stabilitāti.

Bija - Windows Phone nokijas... Bet tad Microsoft izdomāja - Ai, nafig aplikācijas un tā 😁

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Samam drusku kaitina tie ikmēneša atjauninājumi. Sestdien kārtējo mēneša atjauninājumu uztaisīju, svētdien konstatēju ka telefongrāmatā dažiem cilvēkiem ir tikai numuri, bet vārdu nav. Sinhronizācija ieslēgta. Tām personām, kuru vārdi ir pazuduši, zvanu pa whatsapp , jo tur viss kārtībā. :D

Izskatās ka laikam nemāku lietot andri, jātgriežas pie telefoniem ar ripu.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vispar Samsungam plus par atjauninajumu nodroshinashanu, bet diemzhel Kina, ASV biezhi tiek apdaliti. Kina kavejas diezgan atjauninajumi, ASV atkarigs no loti no operatora, kaut gan nepiesaistitie medz ari ar kaveshanos sanjemt. Ir bijis ka menesi aizkavejas un tad nakama menesi atnak abi viens uzliekas pagajusha menesha un uzreiz pec tam ari jauna menesa atjauninajums. Runajot par servisu, lai ari man ir USA variants, servisu neatsaka.  Intereses pec jautaju Samsuing atbalstam, ka ir ar servisu ja ierice iepirkta ne-eiropas tirgum.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Müller teica:

nav latviešu valodas

tas saucas - ja citu iemeslu nevar atrast, tad ... :D 

tādā līmenī, lai lietotu iOS jau nu angļu valodu katrs 3-klasnieks pārvalda. Man sieva angliski labi ja 3 vārdus saprot, bet tas viņai nekādi netraucē lietot iPhone jau gadus 10.

Nu, OK galīgajiem vecūkšņiem, kam bail no angļu valodas, vienmēr pastāv iespēja uzlikt krievu mēli. Tā, ka problēma ar valodu ir tupa izdomāta.

pirms 11 stundām , kreizā Kāja teica:

2 SIM ar laikam nav

12-tajam ir e-sim un parastā. Nezinu vai var lietot abas, man nav vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

Paturpinot @INTRASERVERNET iesākto, Android aplikācijas bij pabriesmīgas tā pirmsākumos, kad nebij vēl nekādu vadlīniju deviem un katrs taisīja kā nu sanāk. Arī ekrāni bija mazi, saspaidīt grūti. Tagad jau ir pat ļoti okei.

Link to comment
Share on other sites

Pat uz ābola ir pāris aplikācijas, kam back ir iespiests kreisajā augšējā stūrī, pārklājas ar pulkstenu, un nospiest var labi ja katru 10. reizi. Piemēram, gudrās mājas aplikācija Ewelink, kas darbojas ar Sonoff iekārtām. Tas vairāk no izstrādātāja gan atkarīgs, nevar vainot platformu.

Pēdējā gada laikā lietotas abas platformas, abām ir mīnusi, labāk patīk iOS. Mazāk pielāgošanas iespēju, bet prognozējamāka darbība.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Vilx teica:

Pat uz ābola ir pāris aplikācijas, kam back ir iespiests kreisajā augšējā stūrī

Ir, jā. Tas bik kaitina. Tiesa, tas ir arī citās platformās, tur vairāk programmētāji pie vainas. Pašam tracina piemēram Ss.com aplikācija. Parasti grūti sabakstīt Back pogu kreisajā apakšstūrī.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , INTRASERVERNET teica:

Izteigti labi darbojas saakuma, bet peec kaada meenesha abiezhi neatpaziist seju. Ari draudzene ir to noverojusi. 

Mhm, man ar tā bija un tad es atceros, ka ir Covid un maska jānovelk... Man 12. sifons lietošanā ir vairāk kā pusgadu un viepļa atpazīšana kā tāda strādā labi. Problēma ir pirkstu nospieduma nolasīšanas trūkums. Jo es savu telefonu izmantoju arī kā kredīt karti un ja ar pirkstu nospiedumu viss bija vienkārši - nolasu pirkstu, tātad maksāju, tad ar FaceID tev ir jātaisa dubultklikšķis ieslēgšanas pogai. Kaut kāds debīls koncepts, kas vismaz pāris reizes ir novedis pie tā, ka Sifons sāk saukt palīgā (pamēģiniet paspaidīt to sānu pogu atkārtoti un Jūs sapratīsiet, par ko es runāju). Nemaz nerunājot par neskaitāmajām reizēm, kad viņš vienkārši dara to, ko tā poga dara pēc noklusējuma - izslēdz/ieslēdz ekrānu, nevis uzsāk maksājumu. Kaitina.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Uh pie izstradataju slinkuma, neizdaribas varam daudz parmest. Nav sen vairs izmeros mazi telefoni, ka vareja aizsniegt ar vienu roku augshejo ekrana dalu. Par labo piemeru varam nemt Microsoft. Windows Phone parluki bija ar adresu joslu lejas dala. Erti var pieklut jebkura bridi. Apple ar pamodas tikai ar iOS15 versiju. Par UI vadlinijam Android puse, joprojam ir loti daudzi izstradataji, kas pa savam stute. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , ruukjis teica:

Kaut kāds debīls koncepts

Tas nav atkarīgs no bankas aplikācijas veida? Vai tas caur Apple pay vai kā tos brīnumus sauca? Nez, nelietoju..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , vvv teica:

Nav problēma ar valodu. Problēma ar attieksmi pret valodu.

Es domāju ka viņi pieturās pie savas filazofijas ka ja kautko dara, tad dara labi, nevis pa pusei kautko iztulko, kautko ačgārni utt. Nav tik daudz to latviski runājošo iPhona lietotāju, lai būtu vērts to darīt, plus visi tāpat angliski saprot, vismaz tik cik telofonu lietot.

Kā tad cilvēki applikācijas lietie? Tās tak neviens netulko.

  • Haha 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es ceru ka ES iestades uzliks par pienakumu, ja velies tirgot Eiropa tad janodroshina ar tam valodam, kas ir ES dalibvalstis. Citadi tas ir kaa jau teica neciena pret parejam tautam. Un beidz runat muljkjibas. Apple ja ko taiss tad ari vini neprot lidz galam izstradat.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Caur Apple pay. Uz vecā 6S šis vēl joprojām strādā nevainojami... ja vien neesi sagriezis īkšķi. Ar FaceID un to sānu pogas dročīšanu... meh. Nav jau tā, ka vienmēr gļuko, bet uznāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...