Jump to content

Pārdodu laptopu Dell 7570


Jajankins

Recommended Posts

Pārdodu portatīvo datoru ļoti labā stāvoklī. Jaudīgs astotās paaudzes I7 procesors, 16 GB 2400 mhz ddr4 ram, divi cietie diski, viens ssd M. 2 - 500GB, otrs SSD - 250GB, liels 15'' skārienjūtīgs ekrāns, GeForce 940mx 4GB ddr5 video čips. Dators lieliski piemērots visām mūsdienīgajām programmam, spēlēm. Metāla korpuss. 600E

DSC_0421.JPG

Link to comment
pirms 2 stundām , Jajankins teica:

 Dators lieliski piemērots visām mūsdienīgajām programmam, spēlēm. 600E

 

 

Šis labs.... 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
sniegezis

Par 400eur varetu panemt' lidzigi (ar labaku video karti)jauni maksa 667eur bez pvn.

Link to comment
pirms 7 stundām , sniegezis teica:

lidzigi (ar labaku video karti)jauni maksa 667eur bez pvn.

Ar "līdzīgi" domāts "šīs pašas sērijas Dellu jaunāki modeļi" vai "random laptopi ar salīdzināmiem parametriem, bet no zemākiem plauktiem"?

Link to comment
INTRASERVERNET

@Jajankinsbeidz runat mulkibas. Tevis dators nav tik verts. Atradi ar kur skatities. Parcenots su#$ un kopsh kura laika Inspirion ir bijis pie augsta gala? Es ar varu ielikt amazon tadu hlamu un pasniegt ka loti ipaso datoru.

Link to comment
Pirms 2 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

un kopsh kura laika Inspirion ir bijis pie augsta gala?

Nu Inspiron ir consumer lapši, bet šis ir alumīnija korpusā tomēr, ja autors nemelo, tātad pieļauju ka tas ir Inspironu augstais gals, līdzīgi kā ofisa Latitūdēm 7 sērija ir augstais un 3 zemais gals.

Link to comment
INTRASERVERNET

Lai ari ir "aluminija" korpuss, bet nu izskatas tik plastmasigs kaa veel nekad. Drausmigi izskatas, sudrabots, itka aluminija korpuse, bet ekrans ar plastmasigu rami, kaa jau vecie no 2000 gadiem dizains. Verts kaa teicu apmeram 400-500 EUR. Nu ja shis ir tev labakais ko esi lietojis dzive, tad es saprotu tavu parliecibu, par tevis datoru.

Link to comment
Jajankins
Pirms 10 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Lai ari ir "aluminija" korpuss, bet nu izskatas tik plastmasigs kaa veel nekad. Drausmigi izskatas, sudrabots, itka aluminija korpuse, bet ekrans ar plastmasigu rami, kaa jau vecie no 2000 gadiem dizains. Verts kaa teicu apmeram 400-500 EUR. Nu ja shis ir tev labakais ko esi lietojis dzive, tad es saprotu tavu parliecibu, par tevis datoru.

Tur nekur nav nekāds faking rāmis un jā ir metāla korpuss visur apkārt. Šis ir viennozīmīgi vien no labākajiem laptopiem kādu esmu lietojis.

Link to comment
pirms 11 stundām , INTRASERVERNET teica:

bet ekrans ar plastmasigu rami

 

pirms 11 stundām , Jajankins teica:

Tur nekur nav nekāds faking rāmis

 

vrechts.jpg

 

Ir tur "rāmis", bet ja ir cilvēki, kuriem šāds "rāmis" aizskar estētiskās jūtas un kuriem šķiet sociāli pieņemami lietot tikai un vienīgi laptopus ar stiklu no malas līdz malai, ēe, nu, forši tev, ka tev tādas "problēmas" :king2:

 

the-pinnacle-of-first-world-problems-895

 

Link to comment
Jajankins

Ja rāmis domāts tas zem stikla, tad ir, bet ja virs nu tad sit mani nost, bet tur nav rāmis. Kā var būt rāmis, ja viņam ir touch screen?

Bet nu atrada par ko piepisites!

20210907_221459.jpg

Link to comment
pirms 14 stundām , Jajankins teica:

sit mani nost, bet tur nav rāmis

Tik tiešām, tavējam nav, bet notebookcheck bildē ir, tad značit viņiem tačskrīn versijai nav rāmja bet netačskrīnam ir?

pirms 14 stundām , Jajankins teica:

Ja rāmis domāts tas zem stikla

Nē, tas virs stikla.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...