Jump to content

Automātiskās kārbas diagnostika.


Zoom
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

    9-5 SAABam (2008) kārba jau kādus 1.5 gadus vēsumā gļučī. Vai nu D, vai R, bet mašīna tik ar lielu piepūli kust uz priekšu. Parasti tas ir no rītiem. Nedaudz uzsilstot viss iet normāli. Sajūta tāda, ka uzsākt gribētu ar 4. ātrumu..., bet tas tā. Eļļa mainīta un kārba skalota.

     Kurā kārbu centrā Rīgā varētu uztaisīt diagnostiku? Googlējot izmet dažas vietas, bet nezinu uz kurām zvanīt un kur vēl  "padomāt". Nav nekad bijusi pieredze ar šo lietu. Paldies!

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zoom teica:

Sajūta tāda, ka uzsākt gribētu ar 4. ātrumu...

Tā gan jau nav sajūta, visticamāk tas tā arī ir. Kārba strādā kaut kādā avārijas režīmā.

Link to comment
Share on other sites

@Zoom - ir tai kārbai kādreiz mainīta eļļa (nu iepriekš/regulāri)? Ja nav, tad ieteiktu nečakarēties ar esošo, neinvestēt līdzekļus kaut kādās diagnostikās, u.t.t. - nekas prātīgs tur nesanāks.

Lietota kārba + maiņa = +/- 500€.

Ja nu akurāt negribi paklausīt manam ieteikumam, brauc, piemēram, uz Recro (Rīgā ir filiāle Juglā), samaksā par diagnostiku 50€ un izvēlies kādu no tālākajiem scenārijiem - daļēja kārbas atjaunošana 600€+ (garantija diezgan nosacīta šim) vai kapitālais remonts 1200€+.

Esmu tam gājis cauri ar 9-5 Aero ;)

 

P.S.
Ja tiešām gribi jāties ar esošo, brauc uz Recro Cēsīs.

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Par šo arī interesējos - viņi šo pakalpojumu piedāvā populāriem modeļiem. Diemžēl, SAABs neatbilst šai kategorijai :)

Link to comment
Share on other sites

darklight

Vai ta tajā Saabā ir kaut kāda eksotiska kārba? Vajadzētu būt vai nu GM (Opel), vai - neatceros, kas viņiem vēl nāca, - ka tik ne BMW?

Link to comment
Share on other sites

Nē, viņiem nav nekā eksotiska - Aisin kārba, ļoti līdzīgas nāv Volvo, gan jau vēl kādam. Bet ko tas maina?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Ja uz ciparnīcas ~250 000 vai vairāk, gan jau ka jāpaurķē ar skrūvgriezi.

Pats braucu ar tādu, mainīju eļļas kulturāli noteiktajos intervālos, pa kartupeļu vagām nedragreisoju, bet tas automāts laikam īpaši vairāk netur. Vai arī - kā paveicas.

Mauc ka uz to pašu Recro ar kādu ~~1 k kabatā...

Man bija slavenā hidromufta, bet kā saprotu - ir varianti.

Link to comment
Share on other sites

Vēl kas pie reizes. Gan jau @martinno zinās. Kur atrodas SAAB foruma biedra Vilciņa autoserviss? Esot kaut kur pie T/C Plaza. Arnis man 3x laboja "eļļas pilienus", bet eļļa kā pil tā pil. Domāju aizbraukt citur atrādīt. P.S ar SAABiem ir ķēpa, bet ko var darīt, ja sēž sirdī.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai ar SAAB ņemad, bet sencis nesen pie šiem nomainīja automātu pirmās paaudzes Volvo S80. Par lietotu kārbu + darbu noplēsa zem 500 EUR.

Pēc nomaiņas bija kaut kādas problēmas, kuras "garantijas" ietvaros paši arī novērsa. 6-7k km vēlāk vēl viss ir ok.

https://www.autosroti.lv/lv/orders/recyclers/profile/a8baa56554f96369ab93e4f3bb068c22

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Zoom teica:

Vilciņa autoserviss

Saucās "Robina auto" serviss.

 

Es gan pie viņa neesmu ne reizi bijis, man tomēr ArTeh ar attieksmi un darbu kvalitāti labāk iet pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

Esmu braucis pie šiem eļļu mainīt autom. kārbā. Viņi arī remontē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...