Jump to content

Serviss, Br. Kluči, Eļļas maiņa


Lainere
 Share

Recommended Posts

Jā, te nu mēs esam. 😁

Kur būtu cenās draudzīgs serviss bremžu kluču  un eļļas maiņai, varbūt šeit ir kāds mehāniķis, vai kāds kas tādu zin, kas šīs problēmas varētu novērst salīdzinoši ātri, un par nekosmiskām cenām ? 

Ticu un ceru ka to var izdarīt neplēšot deviņas ādas, problēmas tomēr ir divas. 😁 

Ps. Škoda rapid 2013 gada 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Nu tik daudz tev izdarīs jebkurā iestādē ar nosaukumu Autoserviss neplēšot 9 ādas. 
Bet nu varu saderēt, ka atkal ceri uz topiku septiņu lappušu garumā.

Link to comment
Share on other sites

Tev kam vecis mājās? Klučus mūsdienu mašīnām var nomainīt par 30 min, mājās, nu ja tev nav Gaz24, eļļu pilns ar eļļas izplatītājiem, kas par kapeikām to dara!

Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 2 stundām , Lainere teica:

problēmas

Ja automašīnas eļļas maiņa ir problēma, tad... es pat nezinu, varbūt to mašīnu labāk nemaz nevajag?

A kur tā mašīna atrodas? Zlēkās? Žigulis?

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

noplēsa 2x vairāk

a mōž suportiņos vadīkliņas bij ieķīlējušās

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Stasss teica:

Nu tik daudz tev izdarīs jebkurā iestādē ar nosaukumu Autoserviss neplēšot 9 ādas. 
Bet nu varu saderēt, ka atkal ceri uz topiku septiņu lappušu garumā.

Tik garus topikus paši jau vien taisat. Īsumā jau neviens šeit nevar 😁. Jebkuru iestādi man nevajag, ir kritēriji kas ir pieminēti

pirms 6 stundām , Arnis2002 teica:

varbūt ir vērts pieminēt auto modeli tomēr?

Škoda rapid 2013, uzrakstiju. 

pirms 5 stundām , marrtins teica:

Ar labiem mehāniķiem apkārt neplātās :sarkasms:

Bet man tomēr vajag, un kāds varētu lūdzu paplātīties 😁

pirms 5 stundām , itanium teica:

Te gan laikam vairāk prasītos precizēt atrašanās vietu.

Rīga, tas laikam būtu galvenais nosacījums 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jema teica:

Tev kam vecis mājās? Klučus mūsdienu mašīnām var nomainīt par 30 min, mājās, nu ja tev nav Gaz24, eļļu pilns ar eļļas izplatītājiem, kas par kapeikām to dara!

Vecis nav, pretēji, viņš to darītu noteikti ar jebkādām metodēm un vēl joprojām 😁

Tiešām Gribētu zināt, kur viņi ir pilns kas par kapeikām to dara 🙏🏽

pirms 3 stundām , darklight teica:

Ja automašīnas eļļas maiņa ir problēma, tad... es pat nezinu, varbūt to mašīnu labāk nemaz nevajag?

A kur tā mašīna atrodas? Zlēkās? Žigulis?

Nē, tā nav tāda problēma, tā problēma ir vienkārši šobrīd, mašīna saka ka jānomaina, savu esmu jau nobraukājusi. 

Atrodas Rīgā, Škoda, Rapids 2013

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , laikamTak teica:

a mōž suportiņos vadīkliņas bij ieķīlējušās

Moš, uz tehniku esmu uz jūs, bet man vairāk liekas ka tie būs bremžu kluči, sāk jau strīķēties un izklausās pēc vilciena.  Kopš viņas eksistences esmu pirmā kas mainīs, tad pilnīgi ticu ka tie ir bremžu kluči, nū, pilnīgi iespējams ka nu jau arī pat bremžu diski. 

Link to comment
Share on other sites

Racer zināja un padalījās priekš piepīpētāja, racer malacis, racer paldies tev. Varbūt viņam būtu ko arī šajā sakarā ieteikt? 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja der Pārdaugava, tad MARKUS.LV. Jūrmalas gatve... Cik bijusi saskarsme, sakarīgi meistari un rēķinā nepieraksta logu šķidruma nomaiņu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Lainere teica:

sāk jau strīķēties un izklausās pēc vilciena.

Tad jau arī bremžu disciņi būs jāliek jauni. Galīgi pa lēto vairs nesanāks😠

Link to comment
Share on other sites

darklight

Kupers, Sabiles iela 5 28339556 Serviss pa vienkāršo - prasti veči netīros kombinezonos, skrūvē cītīgi, makaronus nekarina, cenas adekvātas. No elektronikas neko diži nesaprot, bet škodai sataisīt bremzes un nomainīt eļļu točna varēs.

Labots - darklight
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , darklight teica:

Ja automašīnas eļļas maiņa ir problēma, tad... es pat nezinu, varbūt to mašīnu labāk nemaz nevajag?

Nu nezinu, vai mūsdienās būtu to pašam darīt.

Es arī kādreiz, kad bija 1. mašīna - pats darīju, bet tas vairāk bija ziņkārības nolūkos.

Īstenībā tik vienkāršu lietu kā eļļas maiņu var sačakarēt - kaut vai karterim pārvilkt skrūvi u.t.t.

Parasti pavecākai mašīnai gan jau paralēli ir citas vainas, kuras nevar mājas apstākļos salabot (instrumenti u.t.t.), tāpēc uzreiz ir jābrauc uz servisu un miers.

Arī meklēju normālu servisu - arī tādu, kurš var darbus pabeigt 1 dienas laikā. Esmu pēdējā laikā braucis uz autofavorītu - nu vienkāršos darbus +/- paveic, bet nevar uzticēt neko sarežģītu - elektronika, kaut kādu vainu meklēšana.

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Lainere teica:

Kopš viņas eksistences esmu pirmā kas mainīs

 

pirms 5 stundām , Lainere teica:

Škoda, Rapids 2013


Melo gan tu šoreiz tā ka ausis kust..😀

Cik tam Rapidam odometrā?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , darklight teica:

Ja automašīnas eļļas maiņa ir problēma,

Incanti, kur Tu atrabotku utilizē?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau uz pannas kopā ar autoostas belašiem

Link to comment
Share on other sites

darklight

Vispār jau es nebiju domājis, ka eļļa obligāti jāmaina pašam. Es tikai saku, ka tik ikdienišķu lietu nevienam nevajadzētu saukt par problēmu! Skaidrs, ka ne katram ir pieejams pacēlājs vai bedre, lai to bez čakara izdarītu. Tak brauc kaut pie dīlera ar to savu Škodu, saņems atplestām rokām un izdarīs visu kārtīgi!

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

atrabotku utilizē?

Pagaidām veiksmīgi nokurinu. Nu piemēram tādā dienā kā šī, ja izdomāšu krūmus pacirst un ugunskuru sakurināt, tad pāri par litru uz sitiena aizies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

 


Melo gan tu šoreiz tā ka ausis kust..😀

Cik tam Rapidam odometrā?

Šobrīd 90 k, nesen palika. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, darklight teica:

Vispār jau es nebiju domājis, ka eļļa obligāti jāmaina pašam. Es tikai saku, ka tik ikdienišķu lietu nevienam nevajadzētu saukt par problēmu! Skaidrs, ka ne katram ir pieejams pacēlājs vai bedre, lai to bez čakara izdarītu. Tak brauc kaut pie dīlera ar to savu Škodu, saņems atplestām rokām un izdarīs visu kārtīgi!

Pagaidām veiksmīgi nokurinu. Nu piemēram tādā dienā kā šī, ja izdomāšu krūmus pacirst un ugunskuru sakurināt, tad pāri par litru uz sitiena aizies.

Es īsti nezinu, kas var var notikt ja eļļu nenomaina, bet ja mašīna savu 🔩 izmet uz paneļa, tad kaut kas ir jādara. Vīrietim būt ir vieglāk, viņš daudz ko var izdarīt pats. Ja man būtu bedre un pacēlājs, es laikam to tā pat nevarētu izdarīt. 

pirms 3 stundām , darklight teica:

Kupers, Sabiles iela 5 28339556 Serviss pa vienkāršo - prasti veči netīros kombinezonos, skrūvē cītīgi, makaronus nekarina, cenas adekvātas. No elektronikas neko diži nesaprot, bet škodai sataisīt bremzes un nomainīt eļļu točna varēs.

Super, paldies, tieši tas ko meklēju. painteresēšos. 

pirms 4 stundām , Insekc teica:

Ja der Pārdaugava, tad MARKUS.LV. Jūrmalas gatve... Cik bijusi saskarsme, sakarīgi meistari un rēķinā nepieraksta logu šķidruma nomaiņu.

Paldies. 

pirms 4 stundām , Daiļais teica:

Tad jau arī bremžu disciņi būs jāliek jauni. Galīgi pa lēto vairs nesanāks😠

Tādu jautājumu es uzdošu, cerēsim jau ka nē, laigan kādas pāris dienas tā arī pabraucu, tā vienkārši nācās. 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 3 stundām , Mielestapa teica:

Es savam auto ekonomijas nolūkos vispār norāvu priekšējā tilta bremžu uzlikas un atstāju tikai aizmugurējā tilta ratu bremzes, pilnībā pietiek, ja nebrauc ātri.

Ceru, ka nebrauc ne ar ko nopietnāku kā Aixam.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Lainere teica:

Ja man būtu bedre un pacēlājs, es laikam to tā pat nevarētu izdarīt. 

Gan jau varētu, bet kur liktu veco eļļu? Podā laistu? :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , darklight teica:

Ceru, ka nebrauc ne ar ko nopietnāku kā Aixam.

Ceru, ka tev humora sensors nav jāmaina (pie dīlera) :sarkasms:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , itanium teica:

Gan jau varētu, bet kur liktu veco eļļu? Podā laistu? :D

Nu nē, gan jau bedrē arī nolaistu 😁 vēl, tev vakariņas  varētu uzcept😁

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , jema teica:

Tev kam vecis mājās? Klučus mūsdienu mašīnām var nomainīt par 30 min, mājās, nu ja tev nav Gaz24, eļļu pilns ar eļļas izplatītājiem, kas par kapeikām to dara!

nav viņai štucera un kaķa. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...