Jump to content

Peugeot auto elektronika (ECU) remonts


Viktorslat
 Share

Recommended Posts

Kungi un dāmas, 
Katru reizi, kad esmu vērsies pie BOOT pēc palīdzības, vienmēr ir pozitīvs rezultāts. Iespējams, izdosies arī šoreiz. 
Vai kāds var ieteikt patiešām zinošu servisu, meistaru, kur reāli zina ko darīt ar Peugeout automobiļa ECU bloku?

Tas ir bloks, kurš atbild par praktiski visu sistēmu darbību. 
Esmu bijis servisos, tur kaut ko sataisa, pēc divām dienām atkal nav labi. Rodas iespaids, ka tā ir maģija un vajadzīgs šamanis, kurš zina, prot un grib.

Lielākā daļa servisu (pat tie, kas reklamējas, ka zina Peugeot) ir ļoti izvairīgi, tie kas bija ar mieru labot - nesalaboja.
Oficiālie servisi - piedāvā mainīt visas detaļas, kuru kļūdu met ārā, kļūdas met ārā VISĀM detaļām pēc kārtas, pat riepu sensoriem, pie kam katru dienu citas.
Palīdziet, lūdzu, ar ieteikumiem, ja variet, paldies!
Peugeot 207, 2009. gads.

Labots - Viktorslat
Link to comment
Share on other sites

Es kārtīgi iztīrītu kopējo štepseli pie tā ECU. Ja tas nelīdzētu, gan jau tas ECu jāmaina, mazums kas, kāda plaisa platē.

Vēl, katram gadījuma, paskaties kas notiek ar spriegumu vispār. Varbūt kaut ko ģeneretors nenormālu dod ārā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Ja jau kļūdas met par VISĀM komponentēm, tad gan jau CAN maģistrāles HUBs (nezinu, kāds tam analgos ir iekš Peugeot) nesaņem info.
Varbūt Hubs metams, varbūt zaļais iemeties, varbūt sprieguma trūkst.

Link to comment
Share on other sites

Nebūs nesen pirkts no Vācijas vai Beļģijas(slīkonis)?

Ja nē, var mēģināt Geste servisā.

Ja jā, tad meklēt kādu, kas gatavs pārvilkt visu elektroinstalāciju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...