Jump to content

Uzlāde un monitora signāls caur vienu USB Type-C portu


Deez
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Ir laptops Lenovo ThinkPad E590, kuram ir viens USB Type-C ports. Caur šo portu notiek uzlāde, bet iespējams izmantot arī kā pieslēgvietu ārējam monitoram. Vai eksistē tāds USB hubs/sadalītājs, lai varētu caur šo portu vienlaicīgi pieslēgt monitoru un veikt uzlādi? Cik zinu, tad dažiem monitoriem ir iespējama uzlāde caur to pašu portu, kur padod video datus, bet mans monitors Gigabyte M27Q KVM piedāvā tikai video un USB passthrough caur Type-C portu. Kā saprotu, tad uzlādei nepieciešams atbilstošs kabelis ar noteiktu W daudzumu, bet attēla izvadei kabelis ar 10Gbps ātrumu (daudziem USB hub ir tikai 5Gbps, kas man attiecīgi neder). Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Meklē usb-c hubu ar PD (power delivery)
Tas pats attiecas arī uz monitoru, vajag USB-C ar PD

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tam habam/dokam arī jaudai jābūt pietiekošai, manam ir laikam 190W, mazākais kam manam laptopam patīk ir 90W, savādāk sāk sūdzēties un nelādējas.

Doks man ir Dell TB16 (pavecs jau), bet ir arī Dell'am mazāki uz lētāki, kā arī ne Thunderbolti (ko tev nevajag). 

 

Šis ganjau būtu kā reiz. Tik skaties cik tev jaudu vajag, šis ir vārgākais pēc W.

https://www.dell.com/en-uk/work/shop/dell-dock-wd19s-130w/apd/210-azbx/pc-accessories

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 9 minūtēm , ruukjis teica:

Ļenka ar Dell doku strādās? Piemēram, Ļenkas doki ļoooti negrib sadarboties ar HP.

Neesu novērojis ka mans doks nestrādātu ar citiem laptopiem.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Man Dell monis caur USB-C tīri ok lādē T495 Lenovo. Kabelis stock, kas nāca monim komplektā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...