Jump to content

Manu BMW audio instalaacijas


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

Te problēma ir citur. Mes te daļa esam tik ļoti iekarsuši šajā pasēdētavā, ka savu sprediķi gribam iekabināt jebkurā topikā tīri muldēšanas pēc, vai tas mūs skar vai neskar. Un jā, tas esmu gan es, gan arī tu Andrīt, un vēl vesels bars. Prātīgāk būtu vispār neļurināt, ja tēma īsti nesaista. Ieteikums kādam moderim būtu šo visu pēdējo dienu gara darbu uzkopt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu piemēram reizi mēnesī ienāk kautkādi zoomboy, kautko iepļerkts un tas sāk kasīties velns zin par ko.

To pirmo vajadzēja banot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Zin... teica:

Cilvēks normāli komunicētu

 

Paņem un palasi postus. Viņš nesāk pirmais apsaukāties, ja vien oponents nesāk dzīt tehniski nepamatotas lietas [augstprātīgi]. Jā, komunikācijas veids ir nedaudz ekscentrisks, un kas tad par to? Tad jau pusi no biedriem vajadzētu banot. Projekti ir interesanti, kvalitatīvi gan idejiski, gan izpildījumā. Kas tur tāds, ka biedrs ar lepnumu to atrāda? Tā taču dara visi, kas postē par saviem veikumiem. Bet viņš vēl ar tehniskiem pamatojumiem un skaidrojumiem līdz niansēm. Man būtu grūti nosaukt LV tehnisko forumu vidē, kurš vēl šādi dalās ar saviem projektiem.

 

Un kritika ir nevis par to, kāpēc subis izvietots šādi, bet gan par to, ka autors labs cilvēks, bet sleja - mēsls. Un tas ir slikti.

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tu šeit neesi bijis pirms laikam.

Tehniski izglītots cilvēks, bet tēlo Vangu un automātiski zin kādi vāģi ir citiem, cik katrs pelna un uzskata sevi par kaut kādu pārcilvēku kam neviens cits blakus nestāv. Vai arī tas tev šķiet normāli - visus par dauņu bomžiem nosaukt?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Stasss teica:

ka savu sprediķi gribam iekabināt jebkurā topikā tīri muldēšanas

 

Man domāt, ka šī ir viena no lielākajām gadsimta nelaimēm...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Tu šeit neesi bijis pirms laikam.

 

Maz postēju un reģistrējos relatīvi nesen, pašķirstu sen, gan jau 10 gadi būs. Esmu lasījis kaspicha publikācijas arī Elfā.

 

Tā kā pašam arī mēdz būt DIY lietas, tad varu novērtēt darbu un zināšanu kopumu, kas tiek atrādīts forumā. Tas nav iesācēju līmenis. Kaut vai šis BMW upgreids. Pat priekš sevis, tas izmaksā dārgi, ir laikietilpīgs un pamatojās tikai tiem, kam audio ir hobijs, un kas piedevām vēl ir melomāni. Ja šāds salikums nav aktuāls, tad kāpēc dzīt sviestu pret autoru? Jebkurš tak ir laipni aicināts atrādīt savus projektus un cīnīties ar idejām, pārspēt kaspichu projektu dizainā un tehniskajos rādītājos...

Link to comment
Share on other sites

Te nav runa tikai par šo gadījumu/topiku. Šis foruma biedrs ne pirmo reiz izpaužas ar savu attieksmi (formulēšu kā necieņu) un zvaigžņu slimību. Un katru reizi viss beidzas ar banānu, jo cilvēks pat lūgts ievērot pieklājību vnk nesaprot problēmu.

 

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 1 stundas , msp teica:

Jā, komunikācijas veids ir nedaudz ekscentrisks, un kas tad par to?

Nu tas tā, ilgi nemeklējot. Ja tas ir nedaudz ekscentrisks, tad kas būsu ļoti ekscentrisks... Visu paspēja pastāstīt, ar kādām miskastēm mēs braucam, cik maz pelnam, cik daudz kredītu... Normāli izpaudās, tagad pelnīti atpūšas, viss OK. Bet ja kādam tas patīk, nu ir cilvēki ar novirzēm, gan jau var atrast vietni, kur brīvi komunicēt, bez ļauniem moderiem un kredītu nospiestiem skauģiem

 

 

image.png.28ce5c35f19917c329337411d06a1110.png

 

image.png.2d6bdf0b39417b39d1eed90556cab056.png

 

 

image.png.c788aed60a48eaf48f2fadb4d36db8a0.png

 

 

image.png.d7b9193db26cd38319f1b754158b2bc4.png

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

22.08.2021. , 21:41, Iesacejs69 teica:

wat?

klau, varbuut shaadu pilniigi neadekvaata bazara dumiibu stuumeeju var banot? kur tagad ir pinkainis ar alus kausu uz galda?

kas te notiek par suudu stumshanu???

 

22.08.2021. , 21:42, Iesacejs69 teica:

tu, dolbajob konchennij!

CIK VAR STUMT SUUDU?

CILVEEKS NOPIRKA VADU, IEINSTALEES SOFTU, PRECIZEES, KUR PROBLEEMA, TAD TAPS SKIADRS, AKS JAADARA. NU, KAADAM labs cilvēkAM JAABUUT, LAI SHO NESPEETU SAPRAST!

ES PAR SAVU KONSULTAACIJU NEPRASU NE SANTIIMA! ARII TO TU [cenzēts], LABI REDZI UN SAPROTI!

EU, PINKAINAIS, KAS TE NOTIEK???

es nezinu, cik/kaads F40 maksaa, es runaaju par konkreetu F32 LCI.

bet, es pienjemu, ka tev iipashi neko neizsaka ne B58, ne 440i. :)

lai buutu skaidrs uz visiem laikiem - es no jums NE SANTIIMA nenjemshu! Es NESKRUUVEEJU dzelzhus. man NAV nekaadas materiaalas ieintereseetiibas. es pat nesagaidu, ka kaads no jums man kaut kolu par konsultaaciju atvediis.

 

16.07.2022. , 01:09, Iesacejs69 teica:

puisiit, kas tev kaish?

tas bija vieniigais, kam vareeji pi%&^$ties? tu zini, kad tika saakts, kad tika pabeigts?projekts tika pabeigts pusgadu atpakalj. Nu, vieniigais arguments saluuza? :D

tev ir kaut viens installs? nee?

 

kas tie te ir par mi*&%%m savaakushies? kaut kaadi lospeki bez jeegas nevienaa teemaa :D

mashiinas nomainiit :D tad ta nu varonjdarbs :D

 


Atkārtoti izlasām šo un beidzam aizstāvēt to dalbajobu, ok?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es arī negaidīju nekādu citu reakciju.

Ielieciet arī postus, uz kuriem šīs refleksijas publicētas.

Bet mājienus sapratu. Paldies par uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

Cik ilgi @Iesacejs69būs bans? 🤔

 

Man interesē tas vai viņš tiešām, kā avotu izmanto iebūvēto BMW iekārtu, un ja tā, tad ko testēja, lai nonāktu līdz šādam slēdzienam?

Link to comment
Share on other sites

Normāli būtu, ka tēmā būtu ļauts izpausties tikai viena līmeņa keksiem... zemāka līmeņa keksiem tikai jautājumus uzdot... Ne tikai šeit, bet arī facebokā un visur citur... savādāk katrs dolbajobs klūp profesoram bārdā un viss tas pārvēršas par balagānu 🤔😀😀😀

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , jozhix teica:

Kaspich vismaz nepiesaarnjoja visus topikus. Saveejaa vareeja njemties cik uziet.

Nju tas tube amp projektinsh bija baigi ok... ar visiem oftopikiem pa vidu🤔

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...