Jump to content

Manu BMW audio instalaacijas


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

Esmu pashnaavnieks :D

Man [apzinaati izveeleetaas] mashiinas ir ilgaakam laikam, attieciigi, ''pastaaviigo'' mashiinu skaits nav liels.

 

Jauniibaa bija E30 Coupe, zelta kraasaa ar viiletu M20B23 dzineeju.

Vienkaarsha Pio galva, 2 joslu komponentes priekshaa, koax hlami aizmuguree - taadu to nopirku. Ieviesu 2.kaartas aktiivu HPF galvaa visiem kanaaliem + ieviesu 15'' subu freeair sleegumaa, ko baroju no 2ch Alpine ampa tiltaa. Samargoju aktiivo custom 4.kaartas LPF subam. Tajaa laikaa taads ''installs'' ''rajona izpratnee'' bija liimenii :D

 

Sekoja E34. Tajaa kickpaneljos ieliku 4''; panelii 3'' Monacor fullranges; statnees: 1'' tviiterus [2.5 joslas; fullrangeem un tviiteriem custom pasiivie]. Papildus midbasam 6.5 collas aizmugures polkaa [ar aktiivajiem Shelf filtriem, lai izcelj tieshi midbasa joslu] un kaut kaads subs. Visu sho baroja 5 kanaalu Clarion amps [priekshas fullranges un tviiteri barojaas no galvas caur iebuuveetu HPF]. Galva - kaut kas iz Clarion, veelaak - Sony padaargaa gala.

 

E39. 2.5 joslu fronts. Uz panelja 038 Pio tviiiteri un  3'' Morel CDM54 kupoli, kas delj paaraak plashas virzniendarbiibas un maza Xlin [attieciigi, ierobezhotas atdeves ''apaksheejaa'' galaa] tika nomainiiti pret  TB 1285 fullrangeem. Custom pasiivie filtri [3 paaudzes]. Durviis DLS 8'' midbasi, kas tika atziiti par nekaadiem.

Rockford Fosgate 360/2 DSP. Pashbuuveets A klases 4kanaalu amps frontam. Upgreidots D klases amps subam. Saakumaa subs bija 6th order bandpass, ar kuru pie 200..300W salonaa mieriigi tika izpiesti 135..138dB. Peec laika DLS midbasi tika nomainiiti pret 18 Sound 8 collu 420. modeli. Luuk, tie bija Midbasi ar lielo burtu! Izcili!

360/2 bija morali novecojis un BT modulis sagaaja sviestaa, taapec installu papildinaaja Mosconi 628. Un daudzkanaalu 0/-15dB level komutators. Bija veel arii chupinja citu blackboxu: custom made barotaajs/stabilizeetaajs; stuures vadiiba + IR; delay box. BP kasti nomainiitja Monacor CTC300 subs ar Fs 18Hz freeair noformeejumaa. Galva: Alpine iX001.

***

siikaak par probleemaam, ar ko saskaaros.

1. skatuve nebija tik plata kaa tad, ja tw buutu stoikaas vai durvju trijstuuros. EMMA izpratnee - zaudeejums vismaz par 1..1.5 punktiem katraa pusee];

2. CDM54 zem 1KHz vilka tik svaki, ka iisti pat nedereeja par maskeetajiem un ''celt'' skatuvi uz augshu, taa sljuka lejaa. Piedevaam, delj mega plashaas virziendarbiibas pieauga haoss deelj atstarojumiem no stikla.

3. liidz ar 1285 uzstaadiishanu panelis tika paatvilkts ar ''augspedus'' apgrieztu alkantaaru, atstarojumu probleema samazinaajaas;

4. DLS midbasi bija ar sudiigu Bl, slikti kontroleeti. Sliktu paarejas raksturliikni. Nekaada kaifa.

Izcinoties ar custom pasiivajiem, dabuuju korektu 5 poziiciju skatuvi [nu, es pats pat liktu 5/5 par visaam pamatpoziicijaam].

Skatuves augstums - bisku zem ideaala; attalums - tiiri labs, pie stikla. Augstums - stabils.

 

18 sound midbasi: preciizakie, labaak kontroleetie midbasi, ko jebkad esmu dzirdeejis!

6th bandpass suba tesiens bija taads, ka peec 15min klausiishanaas bija sajuuta kaa peec normaaas snjabja devas. Jaa, shis ir vieniigais elements, kas kaadreiz tika orienteets uz SQL. Konstrueeju taadeelj [bija aspraatiiga konstrukcija], lai pieraadiitu, ka arii BP var skaneet kvalitatiivi [ne tikai skalji]. Pieraadiju. Interese zuda, taapeec shis noformejums zem pashizmaksas tika paardots citam entuziastam.

***

 

E60 LCI. 3 joslu fronts: durviis Hertz 6.5 collu midbasi XL versijaa [ar lielo Xmax]. Stoikaas: 2'' TB fullranges (803, skjiet) un 1/2'' tviieriishi. Labais, vecais Monacor subs no E39. Arii ampi un Mosconi DSP tika paarcelti uz sho auto. Papildus tika ieviests 2ch Pio AB klases amps midbasiem. Nepatika fronta skaljrunju veersums un 803.veiktspeeja [skaljrunji nav vainiigi, tikai izstarojoshais laukums nekaads], taapeec frontam tika samagroti Tymphany 2.5 collu fullrnanges un 1/2'' tviiteri ar smuku flanci. Galva: CCC ar izveidotu line out.

***

ar 803 TB skaljruniishiem naacaas skarbi forseet apgabalu 500..1000Hz [midbasus daliiju ap 500..600Hz).

deelj nepareiza to un tw lenkja [instalatori izdomaaja, ka taa smukaak un ga jau ''soidjot''] bija probleemas ar L maleejo pziiciju. Taa par pusi poziicijas ''sljuuuca'' uz LC.

Peec fullrange mainjas un korekta lenkja izveides probleema pazuda. Visas 5 poziicijas korektas. Arii skatuves augstums - ideaals + stabils.

***

 

F32 LCI. Papildus E60 LCI nu ir 440iX ar rucku un arii tam vajadzees skanju. Ir izveeleeti un sapirkti:

Peerless by Tymphany NE19VTS-04 Dome Tweeter 2pcs

Peerless by Tymphany NE85W-04 Full-range Woofer 2pcs

Eighteensound 8NMB420 4 Ohm Midbass 2pcs

Peerless by Tymphany NE315W-08 12" Subwoofer Speaker 2pcs

Izskataas, ka procis arii buus Mosconi 628 (kaa saprotu, V8 vairs nav pieejams, par Aerospace neesmu paarliecinaats).

Ampu izveele - veel procesaa.

Ja kaadam interesanti, varu pamekleet kaadas bildes (ir saglabaajushaas par E39 un E60, vecaaki ''projekti'' nav fotografeeti).

Labots - Iesacejs69
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vispār es vienu dienu domāju, kas notiksies ar visiem šiem audio tjūnētājiem ar jaunākiem auto?

Tagad tak viss integrēts infotaimenta sistēmā, nu vismaz pati auto galva, tur tak neko īpaši neizmainīsi?

Vai tā integrācija nav piespriedusi nāves spriedumu automagnetolu tirgum?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
(labots)
21 minutes ago, kreizā Kāja said:

Blakus topikā jau veiksmīgi pierādīji ka no Bmw vajag pēc iespējas izvairīties, jo lūst nejēgā, nav sataisāmi un ar tiem braukā vieni vienīgi debīliķi un biomassa. Šajā, kā noprotams, tiks izskaidrots kā tos iegūst no ierindas pilsoņiem apdullinot ar skaņas ieročiem.

luudzu, beidz stumt pilniigu suudu. tas nav ne aspraatiigi, ne interesanti. goda vaards, tavi ''braucu ar 30 gauds vecu auto, leju otrabotku, perku leetaakas sveces, ka tik uz priekshu iet...'' jau ir apnikushi. un, ja nejeedz NEKO no skanjas lietaam [aciimredzot, tas taa ir, jo shajos installo NEKAS, iznjemot 1 subu, nav veersts uz skaljumu], tad.. palasi, meegjini ko apguut. nu, varbuut kaadreiz kas pielips.

6 minutes ago, AndrisBB said:

Vispār es vienu dienu domāju kas notiksies ar višiem šiem audio tjūnētājiem ar jaunākiem auto?

Tagad tak viss integrēts infotaimenta sistēmā, nu vismaz pati auto galva, tur tak neko īpaši neizmainīsi?

Vai tā integrācija nav piespriedusi nāves spriedumu automagnetou tirgum?

pag, ko domaa - ''ar jaunaakiem''? :D

E60 LCI tika atstaata stock ''galva, jo tur viss ir saintegreets auto sisteemaa;

F32 ir 2018.gada auto ar garantiju. Arii tajaa NBT paliks kaa galvas iekaarta. Shim auto pat nav MOST dekoderi, kas maaceetu paartvert skanju pa optiku...

p.s. bet idejiski - jaa, protams, magnetolu eera iet uz baigaam.

Labots - Iesacejs69
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 7 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Arii nav pietiekoshi ''jauna''?

Manā izpratē jaunā ir tā, kas tagad ir aktuālais modelis, pieņemsim F40 vai G20/G21.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, AndrisBB said:

Manā izpratē jaunā ir tā, kas tagad ir katuālais modelis, pieņemsim F40 vai G20/G21.

aa, tu arii peksnji kljuvi par oligarhu? kads tev pasham BMW? F40 gai G20? Protams, nav pirkts kriitaa, bet par pieejamajiem liidzekljiem?

 

Kaapeec njeemu tieshi max jaunu F32 LCI? Jaa, nebuutu probleemu panjemt arii ''aktuaalo'' [ja nu ar naudu/ciparu blatojam].

Peedeejais modelis, kuram ir rucka lielajam dzineejam;

svara zinjaa ne smagaaks kaa E60.

 

luuk, sheit arii zinaamas liidziibas ar poweru: no vienas puses meklee lietotas riepas, lej otrabotku 30 gadus vecos hlamos, via paarvietojas ar liizingotaam Skodaam, bet - nee, nu manaa izpratnee zem G20 visi ir hlami :D :D :D

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , Iesacejs69 teica:

aa, tu arii peksnji kljuvi par oligarhu? kads tev pasham BMW? F40 gai G20?

Par kādu oligarhu ir jābūt, lai brauktu ar F40? Man Golfs maksā apmēram tikpat :D

Bet pirms lock-downa bij darba G21. Tagad nekur nav jābrauc un vairs nav. 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, AndrisBB said:

Par kādu oligarhu ir jābūt, lai brauktu ar F40? Man Golfs maksā apmēram tikpat :D

Bet pirms lock-downa bij darba G21. Tagad nekur nav jābrauc un vairs nav. 

aa, darba G20 un liizingots Golf.

a man ne darba un ne liizingots.

Es par savu ''veco'' izmetu tuvu 40K. Golf tieshaam taadaas cenaas?

1 minute ago, kreizā Kāja said:

Tāpēc jau nepakam nesaka kāds cipars par konsultāciju...

tu par ko runaa?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , Iesacejs69 teica:

liizingots Golf.

Tur nu kļūdies, nav līzingots.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 minutes ago, kreizā Kāja said:

Vispirms pārliecina ka gals klāt, ka neviens nepalīdzēs, tūlīt noklemmēs, remonts pie dīlera būs 10 pakas, autiņš jāpārdod, nu bet var pie konsultanta, pa lēto pa 3 pakām, bet pa draugam pat divām. Austrumu labdaris 🤣

wat?

klau, varbuut shaadu pilniigi neadekvaata bazara dumiibu stuumeeju var banot? kur tagad ir pinkainis ar alus kausu uz galda?

kas te notiek par suudu stumshanu???

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 6 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Es par savu ''veco'' izmetu tuvu 40K. Golf tieshaam taadaas cenaas?

Pirms 6 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Un F40 maksā 40K? Ja teiktu 20 - 25, tad izklausītotos ticamāk, tāpat kā Golfs.

Starpcitu jauns Golfs pat ir nedaudz dārgāks kā F40 ar līdzvērtīgu speceni.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, kreizā Kāja said:

Tak blakus topikā cenu vairākkārt ptasīja, atbilde - klusums, tātad tāda ka bez iepriekšējas gslvas sadullināšanas un ausu apstādes nosaukt nedrīkst - uzreiz pasūtīs dillēs

tu, dolbajob konchennij!

CIK VAR STUMT SUUDU?

CILVEEKS NOPIRKA VADU, IEINSTALEES SOFTU, PRECIZEES, KUR PROBLEEMA, TAD TAPS SKIADRS, AKS JAADARA. NU, KAADAM labs cilvēkAM JAABUUT, LAI SHO NESPEETU SAPRAST!

ES PAR SAVU KONSULTAACIJU NEPRASU NE SANTIIMA! ARII TO TU [cenzēts], LABI REDZI UN SAPROTI!

EU, PINKAINAIS, KAS TE NOTIEK???

1 minute ago, AndrisBB said:

Un F40 maksā 40K? Ja teiktu 20 - 25, tad izklausītotos ticamāk, tāpat kā Golfs.

Starpcitu jauns Golfs pat ir nedaudz dārgāks kā F40 ar līdzvērtīgu speceni.

es nezinu, cik/kaads F40 maksaa, es runaaju par konkreetu F32 LCI.

bet, es pienjemu, ka tev iipashi neko neizsaka ne B58, ne 440i. :)

lai buutu skaidrs uz visiem laikiem - es no jums NE SANTIIMA nenjemshu! Es NESKRUUVEEJU dzelzhus. man NAV nekaadas materiaalas ieintereseetiibas. es pat nesagaidu, ka kaads no jums man kaut kolu par konsultaaciju atvediis.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

bet, es pienjemu, ka tev iipashi neko neizsaka ne B58, ne 440i. :)

Nē, priekš kam man tādu? Neredzu īpaši lielu jēgu no vairāk par 200hp. Tapēc pilnīgi vienalga.

 

Bet nu te jau tēma par auto audio. Ko tas maina kāds tur motors, ka nav kur to jauno maģi iebāzt. Tapēc prasu, kā ir ar audio aktuālos modeļos.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

@Iesacejs69 , centies turpmāk diskusijās ievērot pieklājības normas.  Gan šajā, gan blakus tēmā. Un NEUZPRASIES! Savādāk būs līdzīgi kā citos forumos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Iesacejs69 teica:

es nezinu, cik/kaads F40 maksa

visu niansēs zin par bembi, un te pēkšni tādu sīkumu nezin

Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk šitie, kas domā, ka visi defakto braukājot ar 30 gadus vecam mašīnām, bet redz viņš ir dievs, jo 440i nopircis un neviens cits de facto savā dzīvē to neizdarīs, kjipa nemirstīgo auto. 

 

Ka arī automātiski kristāla bumbā nosaka kuram līzingā kuram ne. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Ka arī automātiski kristāla bumbā nosaka kuram līzingā kuram ne. 

Pa lielam jau tagad % likmes tik zemas, ka īsti jau nav jēgas maksāt uzreiz, pat ja nauda kontā jau gaida.

Ja esošo izdodas ietirgot pa kadi 10k, un atlikusī summa ir kādi 10k, tad pārmaksāt procentos pa 4 gadi sanāk ap 700. Uz kopējām izmaksām neko īpaši neietekmē.

 

 

Link to comment
Share on other sites

My bad, izrādās, ka nav piena puika, kaut ko saprot, kaut ko 'nē. Vai moderi varētu noorganizēt, ka vienas automašīnas ietvaros, aizliegtu cilvim veidot neskaitāmas tēmas, vai vismaz lai nerādās pie jaunumiem? Ir bmw power, lai tur arī stāsta.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 13 stundām , Iesacejs69 teica:

Es par savu ''veco'' izmetu tuvu 40K. Golf tieshaam taadaas cenaas?

tak muusdienaas arii Škoda stipri vairaak maksaa, ja no sirds sakjeksee

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

kruta- tikai nieka gads pagāja!

 daži pa to laiku paspēja 35k noripot, daži 3 mašīnas nomainīt, bet tev respekts!

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
4 minutes ago, zooomby said:

kruta- tikai nieka gads pagāja!

 daži pa to laiku paspēja 35k noripot, daži 3 mašīnas nomainīt, bet tev respekts!

puisiit, kas tev kaish?

tas bija vieniigais, kam vareeji pi%&^$ties? tu zini, kad tika saakts, kad tika pabeigts?projekts tika pabeigts pusgadu atpakalj. Nu, vieniigais arguments saluuza? :D

tev ir kaut viens installs? nee?

 

kas tie te ir par mi*&%%m savaakushies? kaut kaadi lospeki bez jeegas nevienaa teemaa :D

mashiinas nomainiit :D tad ta nu varonjdarbs :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Iesacejs69 teica:

puisiit, kas tev kaish?

un tad ir viss uz ko tava petene bija spējīga uzklabināt pa klavieri?

 

es esmu operu sarakstījis 2 mēnešu laikā- ielikt foto, video un teksta aprakstu? palielīties, noniecināt tevi, puisīti?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Iesacejs69 teica:

Nu ko, installs pabeigts.

Kādā skaļumā šis jāklausās lai izbaudītu? Un lai nesāpētu galva jau pēc pāris min?

Es apmierinos ar BMW orģinālo H&K sistēmu... Un iebūvētais Spotify patiešām noder! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

klauns_forumaa.png

tipa pažēlojies mammai vai kas tas bija miisleen? :D

Ko tad neieliki saraksti kuru uzsaaki? bezdeliiga ziemelju :DD

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
3 minutes ago, Regisss said:

Kādā skaļumā šis jāklausās lai izbaudītu? Un lai nesāpētu galva jau pēc pāris min?

Es apmierinos ar BMW orģinālo H&K sistēmu... Un iebūvētais Spotify patiešām noder! ;) 

nu.. savaa zinjaa apskauzhu. ja tev der HK, tad izpaliek daudz naudas, laika un nervu ieguldiishanas..

shim puikam tieshaam ir kaadas probleemas

klauns_forumaa2.png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

še vēl cirvi.

 

Nopērk mašīnu (kaut kādu sū...) un tad taisa projektu uz audio, jo redz tur ir sū iekšā. gadu var čakarēties ap skaņu un tā.

VArētu jau paņemt kaut kādu audi ar labu bose akustiku, bet nu nē tas tak mīkstajiem. te ir riktīgs bmw fans, kurš ar savu mašīnu izbrauc 2x gadā uz servisu.

Labots - zooomby
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Iesacejs69 teica:

nu.. savaa zinjaa apskauzhu. ja tev der HK, tad izpaliek daudz naudas, laika un nervu ieguldiishanas..

Kopš e46 laikiem nav vēlme vairs ar to čakarēties... Un vajag normālu bagāžnieku! ;) Un BMW H&K skan foršāk (pareizi saregulēts) nekā Passat B8 Dynaudio sistēma...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
6 minutes ago, zooomby said:

še vēl cirvi.

 

Nopērk mašīnu (kaut kādu sū...) un tad taisa projektu uz audio, jo redz tur ir sū iekšā. gadu var čakarēties ap skaņu un tā.

VArētu jau paņemt kaut kādu audi ar labu bose akustiku, bet nu nē tas tak mīkstajiem. te ir riktīgs bmw fans, kurš ar savu mašīnu izbrauc 2x gadā uz servisu.

shis ir kas episks :D :D :D :D :D

4 minutes ago, Regisss said:

Kopš e46 laikiem nav vēlme vairs ar to čakarēties... Un vajag normālu bagāžnieku! ;) Un BMW H&K skan foršāk (pareizi saregulēts) nekā Passat B8 Dynaudio sistēma...

bagaaznieku? a kas vainas bagaazniekam manos installos? apshuvuma tonis ne taads? :D :D :D

sarezguleets? driikst jautaat, ko tu tur regulee? :D

''skan forshaak'' - nu, zini, es teikshu taa. ja 21.gadsimtaa ir ''skanja'' bez laika aiztureem, ja midi ir kaut kur durvju vidos, aiz ruckaam, ja midbasi ir zem pakaljas - tur var ''reguleet'' dajebko, bet skanees tas viss kaa SUUDS. Piedod par kritiku.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

tipa šokā ka kāds atkoda tevi? davai vai par tēmu vai vēl pamēģini kaut ko pz padraudēt, un galvenais neaizmirsi par randiņu sarunāšanu savādāk paņem jurkina avatāru bmpist audiofīlais!

 

debeloids! 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

bagaaznieku? a kas vainas bagaazniekam manos installos? apshuvuma tonis ne taads? :D :D :D

Tu slēpes vari ielikt auto? Vai teiksim šosejas vai 29" velo iemest? ;)  vai golfa somu ar visām nūjām...

 

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

sarezguleets? driikst jautaat, ko tu tur regulee? :D

vispār jau EQ ;) 

 

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

''skan forshaak'' - nu, zini, es teikshu taa. ja 21.gadsimtaa ir ''skanja'' bez laika aiztureem, ja midi ir kaut kur durvju vidos, aiz ruckaam, ja midbasi ir zem pakaljas - tur var ''reguleet'' dajebko, bet skanees tas viss kaa SUUDS. Piedod par kritiku.

Auto pēc būtības vispār nav vide, telpa, kur audiofīls varētu ķert kaut kādu baigo kaifu! ;) 

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, Regisss said:

Tu slēpes vari ielikt auto? Vai teiksim šosejas vai 29" velo iemest? ;)  vai golfa somu ar visām nūjām...

 

vispār jau EQ ;) 

 

Auto pēc būtības vispār nav vide, telpa, kur audiofīls varētu ķert kaut kādu baigo kaifu! ;) 

eq? tas 7 joslu [ja pareizi atceros] grafiskais? tieshaam? taa ir taa ''reguleeshana''? :D

 

kaapeec nav vide? un kaa veel ir. nu, tu nekjer, es kjeru kaifu.

te gan jaajautaa - a tev ir atbilstosh installs? ir bijis? nee. nu, bet tad logjiski, ka tu nekaadu kaifu nekjersi...

a par bagaaznieku/riteni/sleepeem es teikshu taa - davai, nevajag te dziit suudu.

velosipeediem ir stiprinajumi aizmuguree. nevajag te staastiit, ka katru reizi skruuveesi ratus nost. un tad ir teema - a kaa mamma aizmuguree ieseediisies?

par sleepeem - izbaaziisi taas cauri, kaa citi salonaa normaali sedees?

 

davai, runaajam skaidru valodu - tev resursi ir taadam installam? Ir? tieshaam? nevajag stukot shos te virtuaalos iemeslus, kaapeec neko nedariit.

un galu galaa, man visi ampi ir nosleepti zem griidas, bagaazniekaa. vajadzeetu, ieviestu izceljamu subu. un tad buutu NULLES litru zudums! NULLES.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

q? tas 7 joslu [ja pareizi atceros] grafiskais? tieshaam? taa ir taa ''reguleeshana''? :D

7+2 ;) un ir ok kopumā...

 

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

kaapeec nav vide? un kaa veel ir. nu, tu nekjer, es kjeru kaifu.

te gan jaajautaa - a tev ir atbilstosh installs? ir bijis? nee. nu, bet tad logjiski, ka tu nekaadu kaifu nekjersi...

cerams ka pats kaut ko labāku par "auto instalācijām" esi dzirdējis! ;) 

 

Pirms 7 minūtēm , Iesacejs69 teica:

a par bagaaznieku/riteni/sleepeem es teikshu taa - davai, nevajag te dziit suudu.

velosipeediem ir stiprinajumi aizmuguree. nevajag te staastiit, ka katru reizi skruuveesi ratus nost. un tad ir teema - a kaa mamma aizmuguree ieseediisies?

par sleepeem - izbaaziisi taas cauri, kaa citi salonaa normaali sedees?

izskatās ka Tu auto izmanto kam īpašam ne reālai braukšanai... :D un jā... vienīgais, kas jāizņem ir priekšējais rats... un jā... slēpes liek smuku pa vidu cauri... un tāpat var 3-4 cilvēki braukt... un viss pārējais ir tupa mutes brūķēšana no Tavas puses! ;) 

 

Pirms 9 minūtēm , Iesacejs69 teica:

davai, runaajam skaidru valodu - tev resursi ir taadam installam? Ir? tieshaam? nevajag stukot shos te virtuaalos iemeslus, kaapeec neko nedariit.

un galu galaa, man visi ampi ir nosleepti zem griidas, bagaazniekaa. vajadzeetu, ieviestu izceljamu subu. un tad buutu NULLES litru zudums! NULLES.

Tev gan patīk līst svešās kabatās! ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Regisss said:

7+2 ;) un ir ok kopumā...

 

cerams ka pats kaut ko labāku par "auto instalācijām" esi dzirdējis! ;) 

 

izskatās ka Tu auto izmanto kam īpašam ne reālai braukšanai... :D un jā... vienīgais, kas jāizņem ir priekšējais rats... un jā... slēpes liek smuku pa vidu cauri... un tāpat var 3-4 cilvēki braukt... un viss pārējais ir tupa mutes brūķēšana no Tavas puses! ;) 

 

Tev gan patīk līst svešās kabatās! ;) 

regisa kungs, es nezinu, vai zini, bet - manis izstraadaatu skanjas korekcijas [references] tehnologjiju [kas balstiita uz maniem patentiem un algoritmiem] izmanto skanju ierakstu studijas visaa pasaulee. Attieciigi, es varetu zinaat ne tikai, kaa skan skanja istabaa, bet arii - kaa tai BUUTU jaaskan/studijaa. Vai reputaacijas testinjaa tevi paarliecinaaju?

 

man ir 2 mashiinas celja baudiishanai. vajadzeetu vadaat sleepes un ritenjus, man buutu atbilstosh transports. tieshi tik vienkaarshi.

es pienjemu, ka tev tavs HK ir pirkts kriitaa, pareizi? Nu, attieciigi, visa blatoshana par skanjas installiem vienkārši atkriit. tieshi tik vienkaarshi :)

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

:D :D reputācija... :D :D kāda? :D 
Teiksim tā... Taviem pieņēmumiem nav nozīmes! Tu pašlaik kā tāda tirgus ķotka izturies, izrunājies... ;) Ne jau pa velti visur banus ik pa brīdim noraujies! Vai ne Kaspar S.....? ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es pis šito mutes brūķētāju!

cik foruma dzīlēs nezinoot personiski  2 elementi (iespējams kļūdīšos mazliet +-) - Regiss kuram ir pāris gadus vecs bembis bez kredītiem, kurš ar to nelielās vs memļaks jeb kā viņš sevi tur pacilāti sauc iesācējs 69(cipari par godu viņa vīra mīļākajai pozai) kurš no mammas paņēmis kaut kādu 20gadīgi bembi, kuram visticamāk nav apskates jo mašīna ir servisā uz audio tjūņingu gadu jau kaut ko sprēgā par krutumu un finansiālo stāvokli.

 

Tīri zināšanai- statistika arī šajā forumā, bagātākie ir vissklusākie, savukārt pupu zīdošie (parasti bmw īpašnieki) ir viss aktīvākie un citus noniecinākošie biedri kā iesācējs

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, Regisss said:

:D :D reputācija... :D :D kāda? :D 
Teiksim tā... Taviem pieņēmumiem nav nozīmes! Tu pašlaik kā tāda tirgus ķotka izturies, izrunājies... ;) Ne jau pa velti visur banus ik pa brīdim noraujies! Vai ne Kaspar S.....? ;)

baigi noblatoji, ka zini manu vaardu/uzvaardu? Nu, puse LV un arii aarpus LV pietiekoshi daudzi zina.

Es gan taveejo nezinu. un neinteresee. jo, piedod, neko sakariigu no tevis neesmu dzirdeejis.

tas, ko tu te izpildi, ir aizvainota skaugja monologi.

 

pasham installs nav bijis, bet - vide ne taada, bagaaznieks ne taads, riteni nevar ielikt, kas tik veel ne :D

regulee EQ stock apriikojumam un gudri filosofee :D

jaa, bani ir bijushi, taapeec, ka moderi ir taadi pashi kompleksaini/skaudji kadri kaa tu. gadaas.

 

1 minute ago, zooomby said:

es pis šito mutes brūķētāju!

cik foruma dzīlēs nezinoot personiski  2 elementi (iespējams kļūdīšos mazliet +-) - Regiss kuram ir pāris gadus vecs bembis bez kredītiem, kurš ar to nelielās vs memļaks jeb kā viņš sevi tur pacilāti sauc iesācējs 69(cipari par godu viņa vīra mīļākajai pozai) kurš no mammas paņēmis kaut kādu 20gadīgi bembi, kuram visticamāk nav apskates jo mašīna ir servisā uz audio tjūņingu gadu jau kaut ko sprēgā par krutumu un finansiālo stāvokli.

 

Tīri zināšanai- statistika arī šajā forumā, bagātākie ir vissklusākie, savukārt pupu zīdošie (parasti bmw īpašnieki) ir viss aktīvākie un citus noniecinākošie biedri kā iesācējs

par visu to monologu var iereekt, bet visvairaak par to ieliishanu vienā vietā regisam. jaa, jums jaaturaas kopaa :D :D :D savaadaak pa vienam juus galiigi sasljuciet :D

p.s. es taa nojaushu, ka juus abi esiet intiimie draudzinji, savaadaak - kaa jus zinaatu nianses par auto pirkshanas teemu u.c. intimitaateem? :D

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Varbūt labāk parunāsim par radio antenām. Kādas ir labākās un vairāk ķer radiostaciju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...