Jump to content

Jautājumi par BMW benzīna dzinējiem


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

Iesacejs69

Shis riits saakaas ar zinju no viena CZ pilsonja, kuram saakushaas probleminjas ar N53. Esot uzstaadiijis refurbisheetas sprauslas. Diemzheel, taadu keisu nav maz, arii LV pilsoni ir ieberzushies.

Tad nu atceramies:

pjezo sprauslas NEVAR ne tiiriit, ne ''refurbisheet'', ne ''remonteet''!!!

Shiis sprauslas NEVAR nodiagnosticeet uz stenda!

Defektu gadiijumaa vieniigais ''remonts'' ir - nomainja. Vieniigaa diagnostika - INPA un taas sprauslu adaptaaciju dati!

 

Neteerejiet/neatdodiet lielu naudu kraapniekiem, kas sola ''remonteet'', ''atjaunot'' vai ''meeriit''/testeet!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
20 minutes ago, Stasss said:

Kas tā liek domāt?

tad tu kljuudaini esi nospiedis ''like'' manam ieprieksheejam komentam ;)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Iesacejs69 teica:

tad tu kljuudaini esi nospiedis ''like'' manam ieprieksheejam komentam ;)

Es laikus nelieku pēc personības, bet pēc tā kas tiek teikts..😉

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
13 minutes ago, Stasss said:

Es laikus nelieku pēc personības, bet pēc tā kas tiek teikts..😉

Nu,liidzshineejie komentaari un attieksme liecinaaja,ka tev ir nulles sajeega un visai nicinosh veerteejums. Nu saaksi pakaljaa liist? Nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu līdis un nelīdīšu. Un nicināšu tālāk, ja muldēsi atkal cik kruts māsters esi un visi pārējie ir lohi..

 

Laiku ieliku, jo atbalstu teikto par spraslu remontu - pareizāk sakot neremontu..

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
3 minutes ago, Stasss said:

Neesmu līdis un nelīdīšu. Un nicināšu tālāk, ja muldēsi atkal cik kruts māsters esi un visi pārējie ir idioti..

 

Laiku ieliku, jo atbalstu teikto par spraslu remontu - pareizāk sakot neremontu..

Aa,tu uzskati sevi par tik zinoshu jomaa,ka esi gatavs izveerteet manu liimeni? Ok. Manaa blogaa ir kaadi 400 ieraksti. Es neesmu maniijis nevienu tavu konstruktiivu kritiku par konkreetiem postiem. Nerunaajot par masveidiigu,izniicinoshu to atspeekoshanu. Kaapeec taa? M? Aciimredzot,tu teemu neceert. Sit pa naasiim, ka es ceertu? Tipisks loha sindroms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Tipisks loha sindroms.

Tipisks loha sindroms ir tev un tev līdzīgajiem, kas vienmēr uzskata, ka visapkārt vieni vienīgi lohi. Un iekš auto zinu pietiekami, lai atšķirtu tādu viszini lohu kā tevi no adekvāti profesionāliem cilvēkiem! 
Visu gaišu speciālist, izpaudies tālāk..

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 minutes ago, Stasss said:

Tipisks loha sindroms ir tev un tev līdzīgajiem, kas vienmēr uzskata, ka visapkārt vieni vienīgi idioti. Un iekš auto zinu pietiekami, lai atšķirtu tādu viszini idiotu kā tevi no adekvāti profesionāliem cilvēkiem! 
Visu gaišu speciālist, izpaudies tālāk..

Yesss! Nekas konkreets. Tikai citu nostāstihana :D aa,veel staasti "kaa es jauniibaa.." :D

nee,vinjsh zina visu,tikai.. ir piemirsis. :D

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Stasss said:

P.S. Ja neesi pamanījis, es nevienā brīdī neapšaubu tavas zināšanas, bet norādu uz tavu loha komunikāciju.

Izteikts delīriķa bazars.

Nee,stasik. Paskaties savus pirmos postus,kad tikko shajaas teemaas uzrados. Bet tu jau par bazaru neatbildi. Taapat kaa citi shii foruma varonji.

P.s. tikko nosauc par viszini idotu,tad - es neapshaubu tavas zinaashaanas :D :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī igaunis, bet taču neesi dumjš! :tender:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Es taa domaaju - varbuut man samest info par saviem car audio projektiem? Viens tagad tieshi saaksies.. gan jau viedoklji netruuks :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Iesacejs69 teica:

gan jau viedoklji netruuks

Tu gan esi drosmīgs cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
12 minutes ago, base7 said:

Tu gan esi drosmīgs cilvēks.

saki - pashnaavniecisks? :D

 

ok, es vareetu saakt ar ko pieticiigu - pajuataat: ko man behaa [kaadu skanju/ko/kaa] likt :)

gan jau kaads zinosh te ir! 😛

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 hour ago, ju said:

bmwpowerī ieteiks ielikt kaut kādu tur bussiness galvu, piepirkt pastāstieņa subjus.

Mhm. Kaadu HK/BO setu vai Dynaudio kitu..

Link to comment
Share on other sites

Oi, tas būs jau kosmoss, un tik jauni auto tur reti tiek apspriesti :)

 

Skatos, man kaut kāds autoCorreCts kaut ko pie tiem subjiem salabojis.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
(labots)

Pashnaavnieciskaa teema samargota :D

p.s. nu,taadi auto parasti tiek pirkti bezgaliigajos liizingos (vai pat operatiivajos) + garantijas noraushanas bailes (un papildus resursu neesamiiba) parasti nokancelee jebkaadu upgrade. 

Labots - Iesacejs69
Link to comment
Share on other sites

androidz
2021.08.22. , 17:37, Iesacejs69 teica:

Es taa domaaju - varbuut man samest info par saviem car audio projektiem? Viens tagad tieshi saaksies.. gan jau viedoklji netruuks :D

Pilnmēness dara savu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Viņš vēl neatpūšas? Drošvien ātrāk būs kādā YT video paskatīties :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , marrtins teica:

Viņš vēl neatpūšas?

neredzeju iemeslu par ko vinu butu jasuta atpusties :D Bet nu ok gan jau tiks gala

Link to comment
Share on other sites

Šiem "ekspertiem" parasti kad mēnesfāze beidzas un delīrijs pāriet, pazūd arī tieksme būt slavas zenītā ar zināšanām, jo par banānu ir ļoti aizvainoti līdz sirds dziļumiem.😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Šiem "ekspertiem" parasti kad mēnesfāze beidzas

Tas viņa blogs tomēr parāda, ka viņš zina daudz vairāk kā "servismenis vasja"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varētu vēl piestrādāt pie komunikācijas spējām un būtu - :thumbsup:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Varētu vēl piestrādāt pie komunikācijas spējām un būtu - :thumbsup:

Es zinu daudzus cilvekus kas ir reali speci savas lietas, bet ar komunikacijam so so. Tā kā ja vajag rezultatu, tad var pieciest sitas lietas. Nu var jau arī meklet komunikacijas gurū, kas nerubī fišku par tēmu, bet tik gudri runā. Katram savs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk laika velta un specializējas vienai lietai, jo mazāk laika atliek praktizēt citas.

Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Jo vairāk laika velta un specializējas vienai lietai, jo mazāk laika atliek praktizēt citas.

Tas ir tieši tas ko es biju domājis. Un ja man vajag rezultatu, tad komunikacija ir mana puse, nevis "specālista" Jo vinam to naher nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Ja komunicē publiski, forumā, kuru var redzēt arī citi, tad tomēr ir jāievēro kaut kādas komunikācijas pieklājības normas.

Privāti komunicē kā vēlies. 

Tā kā nav jēgas par to cepties. Ne vienmēr viss der sava personiskā mērķa sasniegšanai.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , rubb teica:

Ja komunicē publiski, forumā, kuru var redzēt arī citi, tad tomēr ir jāievēro kaut kādas komunikācijas pieklājības normas.

Es nenovēroju neko tādu kas būtu ārpus normām, jāsaka. Nu varbūt īpaši jūtīgām dvēselēm kādi vārdi nepatīk. Bet es kas daļu dzīves pavadījis garāžās, neko tādu extremu nemanīju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kaads teica:

raksti viņam privāti, kur problēma

Problēma nav. Bet iespējams, kādam vēl noder informācija. Tomēr nekur baigi brīvi tādas lietas apkārt nemētājas. Un ja vēl kādam noder, kāpēc gan ne.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Tēma nav par tēmas autoru.

Tēmu aizslēdzu. Ja tēmas autoram būs vēlēšanās šo tēmu atjaunot - lai padod ziņu kādam moderim.

Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...