Jump to content

Jautājumi par BMW benzīna dzinējiem


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

Iesacejs69
29 minutes ago, x_rays said:

Nu visu blogu izlasīt es vēl neesmu paspējis. Tikai nedaudz. Bet nu būs ar ko nodarboties. Katrā ziņā vērtīgāk nekā aiz nav ko darīt starp darbiem lūrēt debīlus jūtūba klipus [atzīstu, brīžiem piemīt tāds netikums] :D Nujā, n52 tāpēc arī ņēmu, ka palasījos iepriekš par ekspluatācijas izmaksām. Tas nav ikdienas auto, bet drīzāk brīvdienu, līdz ar to man galīgi nav kritiski tur laiks, kad tur kādu problēmu var novērst. Doma ir pa lēnām savest to pasākumu pie prāta, cik iespējams ar paša rokām. Kaut kā tā. 

N52 jau vienkaarsh kaa zirga dekjis.. ja apstiprinaasies teema par liikrochu remontu,iesaku pie viena nomainiit iepluudes vaarstu HVA. Jaa,shie jaaliek oem. Pa daargo. Izmazgaat visu elljoshanas sisteemu.

Shia noveersiis visas probleemas ar paliekoshu vinraaciju tuksgaitaa,CO katu paarslogoshanu un nebuus jaaklausaas "specu" staastos par briesmiigo "volgotronic" un daargiem remontiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Iesacejs69 teica:

ja apstiprinaasies teema par liikrochu remontu

es kad vinu panemu jau rekinajos ka tur bus kads ar likam rokam līdis iekša. nu neticu es ka lietotam padsmitgadigam auto viss bus darīts pēc grāmatas, sit man nost :D

Pirms 4 minūtēm , Iesacejs69 teica:

iesaku pie viena nomainiit iepluudes vaarstu HVA

tu domā solenoidu vanosam? 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Izmazgaat visu elljoshanas sisteemu.

principa kur es mainiju eļļu kad nopirku tie unkuļi teica ka esot izmazgajusi plus vel to mikrofiltru jaunu ielika. klat es viniem nestaveju. pats to procesu pie sevis nevaretu izveikt.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
12 minutes ago, x_rays said:

es kad vinu panemu jau rekinajos ka tur bus kads ar likam rokam līdis iekša. nu neticu es ka lietotam padsmitgadigam auto viss bus darīts pēc grāmatas, sit man nost :D

tu domā solenoidu vanosam? 

Nee,skati blogaa/google,kas ir hva.

Keyword: valvetronic

6 minutes ago, x_rays said:

principa kur es mainiju eļļu kad nopirku tie unkuļi teica ka esot izmazgajusi plus vel to mikrofiltru jaunu ielika. klat es viniem nestaveju. pats to procesu pie sevis nevaretu izveikt.

Ja neleeja speciaalu tiirosho ellju,neko tur nemazgaaja. Un,mazgaashana jau neko neliidz,ja hva aizstāstiti. Ok,to vai tur ir probleema,es redzeeshu,kad tu to kaaaabeli piesleegsi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Iesacejs69 teica:

Nee,skati blogaa/google,kas ir hva.

Keyword: valvetronic

Ok. Nekad nav slikti iemacities ko jaunu. Īpaši ja iepriekš tas nav bijis vajadzīgs, bet parādās vajadzība. Protams kritiskas parts loģiski tiks ņemtas no ofic bmw vietām. Tur tas ietaupijums uz aftermarketu neatsver riskus.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 6 stundām , DeEK teica:

Tad laiks gāja....un zaļie sāka smilkstēt, ka redz dīzelim smalkās daļiņas piedrazo pasauli

Tipa, tā nav?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tipa, tā nav?

Raimi. Šis topiks ir par bmw benzīna dzinējiem. Huļi te offtopiku taisi? :D

Pirms 13 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Ja neleeja speciaalu tiirosho ellju,neko tur nemazgaaja.

Es tak saku. Klāt nestāvēju. Bet naudu paprasija. :D Es ta gribēju lai viss ir ka vajag. Ok nakamreiz eļļu brauks mainit pie dīlera. Bet ari tie dzeki it ka neko citu ka bmw neserviso. Ta ka nav baigais pamats viniem neticet. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Iesacejs69 teica:

kad tu to kaaaabeli piesleegsi.

man tam kāābelim vēl kompis jāpiepērk būs klāt :D teoretiski man ir viens ļoti vecs thinkpads ar core2duo un nospragušu hdd. varetu atjaunot bet nav parliecibas ka tas spēs sacirst. Nezinu ta softa tech req. 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
25 minutes ago, x_rays said:

Raimi. Šis topiks ir par bmw benzīna dzinējiem. Huļi te offtopiku taisi? :D

Es tak saku. Klāt nestāvēju. Bet naudu paprasija. :D Es ta gribēju lai viss ir ka vajag. Ok nakamreiz eļļu brauks mainit pie dīlera. Bet ari tie dzeki it ka neko citu ka bmw neserviso. Ta ka nav baigais pamats viniem neticet. 

Prichom tur diileris? Es tev saku - parasti/normaali (mainot ellju) neko nemazgaa. Mazgaashana ir extra operaacija. Un JA buus probleema ar hva,un JA tu tos mainiisi,TAD gan ir veerts mazgaat!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Es tev saku - parasti/normaali (mainot ellju) neko nemazgaa. Mazgaashana ir extra operaacija.

var jau būt. nestrīdēšos. taisnība Tev būs nav rakstīts ka viņi tur piesprings ar mazgāšanu 

 

Engine oil service with microfilter

What's included?

Price £327.55

  • Engine oil is drained and the engine refilled with BMW approved oil
  • Oil filter is removed and replaced with Genuine BMW oil filter
  • Microfilter(s) is removed and replaced with a Genuine BMW microfilter
  • Your vehicle may also require an additional air filter / recirculating air filter service
  • For vehicles over 10 years old this may be referred to as an Inspection l service. Please refer to your owner's manual or speak to your service advisor for more information
  • Relevant service light reset
  • Recommended every 18,000 miles or 2 years from last inspection. To alternate with an Inspection ll service if applicable
engine.jpg
Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Oo,cieniijami. Luuk,pilsonji,skatieties,kaa lomii UK. Mums par sho visu (par darbu) cilveeki pat nav gatavi 20 EUR maksaat. Tur 200+ :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Oo,cieniijami. Luuk,pilsonji,skatieties,kaa lomii UK

Normāla dilera kvota, par ko satraucies? :D Pie neatkarigajiem sotaku var ietaupit. Pie rumāņiem/poļiem/leišiem varbūt arī pat vairāk, tikai vai tas dzinējs pēc tam dzīvos, tas atkarīgs cik labi pazīsti servisnieku :D

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

marrtins
2021.08.19. , 20:18, x_rays teica:

Paldies. pamēģināšu gan. Tam vadam tur nav nekādi baigi specialie requirementi, vai der parasts OBD-usb laikam vai kā?

Man no BMW ēras ir palicis kaut kāds no-name USB->OBD kabelis, savulaik slēdzos ar INPA, varu tev pa 5EUR atdot.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 8 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Mums par sho visu (par darbu) cilveeki pat nav gatavi 20 EUR maksaat. Tur 200+ :D

Rēķini pats, neatkarīgā servisā par darba stundu vidēji £75 jārēķinās, nu plus pati eļļa un citi sīkumi. Pie dīlera jau protams visu var pareizināt ar 2.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Man no BMW ēras ir palicis kaut kāds no-name USB->OBD kabelis, savulaik slēdzos ar INPA, varu tev pa 5EUR atdot.

man jau apstastija ka no tada kabelja jega nulle. pasutiju it kā pareizo. Bet paldies par piedavajamu. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Hmm, jēga ir kas? :D Katrā ziņā, ar INPA strādāja. Bet nu ja jau atradi, tad OK.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Rēķini pats, neatkarīgā servisā par darba stundu vidēji £75 jārēķinās

nav tik traki man pipsis kas nemas tikai ar bmw rekina ap £50 pa stundu. Bet nu.. pec daziem vina izteikumiem, es tomer vairak saku ticet @Iesacejs69 jo tas pipuks neko vairak ka kiniesu diagnostikas aparatu dzive nav redzejis. Bet ritošo sataisija ka vajag. Tapec man ir mehi [no lv] ari pazistami, ar kuriem var alu padzert un paskruvet. čista sportam un izklaidei. ~Nu un arī gribas pašam kaut ko arī jaunu iemācīties, nekad par sliktu tas nenāk.

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Katrā ziņā, ar INPA strādāja

a ,kur tu vakkar biji? es jau pasutiju. :D labi tas viss figņa, es tapat neesmu lv.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

nav tik traki man pipsis kas nemas tikai ar bmw rekina ap £50 pa stundu.

Nu tādos "vidējākos" servisos tā arī apmēram ir, mazliet glaunākos vairāk.

Neesu gan gadiem neko labojis, tik cik zobsiksnu nomainijis un ikgadējie servisi/eļļas maiņas.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
12 minutes ago, AndrisBB said:

Rēķini pats, neatkarīgā servisā par darba stundu vidēji £75 jārēķinās, nu plus pati eļļa un citi sīkumi. Pie dīlera jau protams visu var pareizināt ar 2.

Es taa saprotu,ka shii foruma autoritaates "lieku sveces pa 5 eur, ellju - otrabotku,ka tik var sagaazeet" aizgaaja ar sirdi :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 6 minūtēm , Iesacejs69 teica:

ellju - otrabotku,ka tik var sagaazeet" aizgaaja ar sirdi :D

Nez, es īpaši nestresoju. Vienkārši ejot tehnisko pie reizes tad arī uztaisa servisu/eļļu un citu figņu, lai vai kāds tur nobraukums (man gan parasti diezgan mazs, varbūt 5k pa gadu salasās) kopā sanāk lētāk.

Parasti kopā kādi 200 - 250, atkarībā no vietas. Nekas traģisks.

 

Par siksnas + sūkņa maiņu gan 450 laikam noplēsa. Tas likām mazliet sālīti.

Vairāk neko pēdējos 4 ar kapeikām gados neesu darījis. Riepas mainiju, bet tās jau visur vairāk vai mazāk vienādi maksā. Atbrauc uz māju vai darbu un nomaina, pašam pat nekur nav jādodas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, kreizā Kāja said:

Pēdējo reizi par eļļas maiņu lētā servisā bez čeka atstāju 20 EUR tikai par darbu un biju varen neapmierināts, iepriekšējo reizi bij 10 EUR, Rīga. Pandēmijas dēļ nav iespējas pašam uzrotīt piedurknes

Nu jau. Pandeemija rokas pakaljaa iebaaza? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Nav iespējas ciemoties tur kur ir garaža ar bedri un vispār pieņemts tā darboties.

Tev netālu Pļavniekos uz estekādes var par 2vīti uzbraukt. Gan jau ka zini..

Atkal atmaskas..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Nez, es īpaši nestresoju

es arī ne. man tik tas apparats no lūžņa statusa jauzceļ uz daudzmaz normālu. Zinu, ka tur būs jaieliek ££££. Bet nu tas vairak kā hobijs. Kaut gan pat tagad ar vinu izbraukt ir oi ku patīkami. Bet nu tur vēl tik daudz ir darams.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kreizā Kāja teica:

Eļļiņu savām rociņām mainījis esi kādreiz?

ne reizi vien. un nekādas problēmas. Bet tas bij sen un uz 80 gadu auto. Tagad slinkums un drusku procedūras pamainijušās jaunajiem tas tav vairs tik vienkarši. izdarit protams var tik vai vajag? :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kreizā Kāja teica:

Gan jau savā garažā, pārģērbies darba drēbēs, bija šis tas sagatavots, kādi nebūt instrumenti, trauki kur noliet, kur likt otrabotku/veco filtru

Es saprotu, ka Tev ir arī citi varianti, ja? :D 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
46 minutes ago, kreizā Kāja said:

Nav iespējas ciemoties tur kur ir garaža ar bedri un vispār pieņemts tā darboties.

Antivaxeri?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu ja.

Te kaut kur bija rakstīts, ka ir tādas attālinātas tehniski/diagnostiski/regulējošas sesijas BMW auto. Kā tas notiek?

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
5 minutes ago, Raimonds1 said:

Nu ja.

Te kaut kur bija rakstīts, ka ir tādas attālinātas tehniski/diagnostiski/regulējošas sesijas BMW auto. Kā tas notiek?

Nu,paskati blogaa,pie B58,ista,expert mode,ievads. Tur ir mineets

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Nu,paskati blogaa,pie B58,ista,expert mode,ievads. Tur ir mineets

Es kad dabušu visu vajadzigo aprikojumu/softu, tad runasim talak. gan jau ka drizak privati. Jo man un maniem čomiem nav tās zināšanas, kas ir Tev. Es to nebūt nekautrējos atzīt.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, x_rays said:

Es kad dabušu visu vajadzigo aprikojumu/softu, tad runasim talak. gan jau ka drizak privati. Jo man un maniem čomiem nav tās zināšanas, kas ir Tev. Es to nebūt nekautrējos atzīt.

Tas ir tikai normaali,jo gana daudzus gadis shis mans pamatprojekts/pamatdarbs..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Iesacejs69 teica:

as ir tikai normaali,jo gana daudzus gadis shis mans pamatprojekts/pamatdarbs..

Nu redzi, es kad man sākās problemas [un viņām neizbēgami bija jābūt] skatijos tādu bmw doctor dean. tas čuvaks stāstija daudz ko tādu, ko Tu teici. tas man šo to lika saprast. Bet Tavi blogi ir mega labi. Respekt.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 hour ago, x_rays said:

Nu redzi, es kad man sākās problemas [un viņām neizbēgami bija jābūt] skatijos tādu bmw doctor dean. tas čuvaks stāstija daudz ko tādu, ko Tu teici. tas man šo to lika saprast. Bet Tavi blogi ir mega labi. Respekt.

nu, redz, negribu jau lielities, bet mans blogs ir shobriid krutaakais resurss par teemu. pirmais da vieniigais, kuraa ir analizeets diag darbs ar INPA un ISTA, datu interpreteesahna; DME algoritmu nianses, sarezgjiitas teemas un keisi. 99% teemu ir unikaalas tikai shajaa blogaa. Teemas, par kuraam neviens un nekur vispaar nerunaa. 18k rezultati/atsauces jau liecina par to, ka kaut kas teemaa ir ;)

Visi tie doktori un kas tur veel taa vai shitaadi paraadaas. Vai nu blogaa vai mailboxaa..

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Iesacejs69 teica:

bet mans blogs ir shobriid krutaakais resurss par teemu

satura ziņā  noteikti. Bet ja skatamies čista no userfredlī viedokļa, tad gan ne visai. Teiksim tā tur viss ir vienkarši sapostets apmeram mekle ko gribi un kā pasam sanak. Man personigi gribetos lai tur butu sazortets pa tēmām. Es saprotu, ka tas nav  vienkārši un prasa laiku/naudu/un sapratni ko un kā darīt. tā kā viss ok. Paldies, mega paldies  par kontentu. Es ta piespringšu un atradišu ko man vajag, bet daudzi atmetis ar roku. Bet pa lielam ja Tavs merkis nav savākt mega daudz sekotajus, tad viss ok. Liekie nebus, bet kam intereses tie sapratis par ko runa un novertes.

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , x_rays teica:

Lancia Delta.

10niekā. Ttāpīts. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Tās Lančas juka nost nepajokam. 90-to beigās daži mēğināja lv rallijos braukt, bet pēc pāris dopiem kaut kas nojuka.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
9 hours ago, x_rays said:

satura ziņā  noteikti. Bet ja skatamies čista no userfredlī viedokļa, tad gan ne visai. Teiksim tā tur viss ir vienkarši sapostets apmeram mekle ko gribi un kā pasam sanak. Man personigi gribetos lai tur butu sazortets pa tēmām. Es saprotu, ka tas nav  vienkārši un prasa laiku/naudu/un sapratni ko un kā darīt. tā kā viss ok. Paldies, mega paldies  par kontentu. Es ta piespringšu un atradišu ko man vajag, bet daudzi atmetis ar roku. Bet pa lielam ja Tavs merkis nav savākt mega daudz sekotajus, tad viss ok. Liekie nebus, bet kam intereses tie sapratis par ko runa un novertes.

Tu tieshi par kuru blogu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , x_rays teica:

bet daudzi atmetis ar roku

Dažiem tas būs noderīg, lielākā daļa aizbrauks uz servisu un palūgs, lai sataisa pēc iespējas lētāk, lai tik var iziet skati. Diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...