Jump to content

Bezsaistes auto navigācija - 2021


itanium
 Share

Recommended Posts

Just now, AndrisBB teica:

Tas tak ir parkā, tur grobot īpaši ātrāk par 20 nepamīsies.

Tu esi tur bijis? Es esmu. Tur var normāli ar auto 70+ uzdzīt neiespringstot :D tikai vai vajag?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , AndrisBB teica:

Ej tak tu dillēs, atnāci par kautkādu huinju pakasīties?

Kāds jautājums tāda atbilde :D Neuzvelcies, kā angļi saka, take it easy :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 8 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Kaa tu doma, nez vai celju satiksmes noteikumi neattiecas uz mobility scooter, ja paarvietojas pa celju?

Slinkums lasīt

https://www.gov.uk/guidance/the-highway-code/rules-for-users-of-powered-wheelchairs-and-mobility-scooters-36-to-46

Just now, x_rays teica:

Kāds jautājums tāda atbilde

Atbilde vienkārša. Ja es imantoju Pay As You Go mašinu, tad kā es varu zināt kāds ir ātruma limits? Vai ja kāds cits tur aizbrauca un es tikai savācu auto?

Jāpstaigā ielas un jāizpēta zīmes?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tas bija sarkasma formaa jautaajums. Atbildi protams es zinu plus minuss. Bet nu gribot negribot sheit attiecas noteikumi uz celja kaa paareejiem. Un ritenjbraucejiem plus, minuss tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

 

Atbilde vienkārša. Ja es imantoju Pay As You Go mašinu, tad kā es varu zināt kāds ir ātruma limits? Vai ja kāds cits tur aizbrauca un es tikai savācu auto?

Jāpstaigā ielas un jāizpēta zīmes?

pag pag. Tu parasti neizmanto payGo vietās, kuras nepārzini tak? a ja tu tur dzīvo, tad arī zini kādi limiti eksistē.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

pag pag. Tu parasti neizmanto payGo vietās, kuras nepārzini tak?

Kā nē, tieši tad arī izmantoju. Aizbraucu ar vilcienu cik tālu varu un tad atrod tuvāko Pay As You Go.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Sheit vispar var plashi, gari runaat par kameru izvietojumu, atrumu utt. Bet nu ja temats ir par navigacijas programmas izveli.

Sobrid ja internets nav problema tad AmiGo. Ja bezsaistes tad Tomtom Go.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Kā nē, tieši tad arī izmantoju.

Nu tad izmanto arī dabas dotās iespējas lietot smadzenes, un redzi :D UK kā reiz, atšķirībā  no LV satiksmes organizācija ir veidota priekš idiotiem :D Ja to nevar saprast tad, hmmm, nu varbūt nevajag tev stūrēt auto? :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , INTRASERVERNET teica:

AmiGo

Es biju uzlicis AmiGo, jo darbojas ar Android Auto. TomTom Go, kad pēdējoreiz skatijos, uz Androīda + AA negāja, CarPlay versija iet.

Bet nu jā, beigās neizmantoju, jo viņam vajag internetu.

Pirms 2 minūtēm , x_rays teica:

Ja to nevar saprast tad, hmmm, nu varbūt nevajag tev stūrēt auto? :D

OK, tikai tu mums neesi ideots :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

OK, tikai tu mums neesi ideots

neķer kreņķi :D es tik par to ka der sekot līdzi kas notiek apkārt. īpaši satiksmē.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Interesanti, cik parliecinoshi sheit izsakas @x_rayspar Lielbritanijas satiksmi. Es gluzhi taa neteiktu gan. Ieteiktu pabraukt Canterbury, Londona, veel dazhas vietas. (Piemeram Canterbury aplja princips neeksistee.) Reizem liekas, ka braukshanas kultura, gan autovaditaju darbibas liecina, ka tiesibas taa kaa nopirktas buutu, vai uzdavinatas.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Un kurš neseko?

Pēc Taviem tekstiem spriežot, Tev nav īsti pārliecības. :D 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Es biju uzlicis AmiGo, jo darbojas ar Android Auto. TomTom Go, kad pēdējoreiz skatijos, uz Androīda + AA negāja, CarPlay versija iet.

Bet nu jā, beigās neizmantoju, jo viņam vajag internetu.

OK, tikai tu mums neesi ideots :D

 

Kadu ierici tu izmantoji Android Auto? Vai pareizak kada automashina tev tad ir?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Ņjā, paldies visiem par beztēmu. 😒

Nenjem tos divus galvaa. Bet pedeja laika man doma ir iepirkt Garmin Drivesmart 65.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Ieteiktu pabraukt Canterbury, Londona, veel dazhas vietas

Londona braucu padsmit gadus neredzu problēmas. A nu riteņbrauceji spiežās virsū trafikā, bet tam ir skaļa taure :D 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

Pirms 2 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

autovaditaju darbibas liecina, ka tiesibas taa kaa nopirktas buutu, vai uzdavinatas.

Nu tiesības jau te nolikt ir ļoti viegli, tie kas izkrīt ir pārsvarā pilnīgi bezcerīgi varianti.

Grūtākais ir Hazard Awareness tests, kur jāskatās video un jāklikšķina, ja redz situāciju, kad naksies piebremzēt. Tur vajag diezgan precizi un pus sekundi par vēlu vai ātru un dabon ļoti maz punktus.

Teorijas tests ir viegls, pārsvarā par velosipēdistiem, ka jāpalaiž un jāpaskatās pirms jebkādiem manevriem. Tādi īsti teorijas jautājumi jau tur maz, grūtu vispār nav. Protams arī kļudas var būt daudz, nezinu kā viņā var izkrist.

Autoskolā var neiet ja negrib un pa taisno doties kārtot braukšanas eksāmenu vai patrenēties ar kādu kuram ir tiesības 3 gadus (vai 2, neatceros). Bet nu ieteicams vismaz pāris stundas ar instruktoru izbraukt, izstāstīs sīkumus kam eksāmenā pievērsīs uzmanību. Pašā eksāmenā ja vien kautko bīstamu vai muļķīg nedari, tad neizkritīsi. Galvenais ko viņi skatās vai tu pārbaudi spoguļus pirms manevriem, brauc droši un pārliecinoši. Nu tu jau pats zinu kā te ielas iekārtotas, grūti kļūdīties.

Man draugs ir Instruktors, tapēc visādus stāstus esu atklausijies. 

Pirms 7 minūtēm , x_rays teica:

Pēc Taviem tekstiem spriežot, Tev nav īsti pārliecības. :D 

Es saku ka tīri loģiski nevar jau zināt kāds ir ātruma limits, ja sāc braukt no nezināmas vietas. Vienīgais veids ir apstaigāt ielu un apskatīt vai arī braukt līdz pirmajai zīmei.

Pirms 8 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Kadu ierici tu izmantoji Android Auto? Vai pareizak kada automashina tev tad ir?

Pokophone un Golfs. Bet nu Golfam ekrāns ir tik zemu, ka tas AA tāpat iz bezjēdzīgs, visulaiku jāskatās uz leju (nu varbūt īsākiem braucējiem nav tik traki) un lietoju vienkārši telefonu uz paneļa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Vienīgais veids ir apstaigāt ielu un apskatīt vai arī braukt līdz pirmajai zīmei.?

Bet sākot braukt ar nezinamu {payGo} auto tak tapat nevilksi lidz redlainam uzreiz. a pēc pāris minūtēm bus viss skaidrs kas un kā :D Vai arī es kaut ko nesaprotu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Es saku ka tīri loģiski nevar jau zināt kāds ir ātruma limits, ja sāc braukt no nezināmas vietas.

vispār jau tomā pat ir ātruma limiti salikti. nu tas tā. Bet ok, es telefonu nelietoju kā navigāciju, uzskatu, ka atsevišķs device ir daudz ērtāks. Bet tas tikai mans uzskats.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

TomTom jau viena un tā pati applikācija gan uz telefona, gan uz atsevišķa verķa. Tas verķis ar iet uz Android un palaiž to pašu applikāciju. Nu varbūt UI mazliet pielabots.

Bet savādāk starpības tur nekādas, vismaz kad pēdējoreiz pētiju "atsevišķo devaisu".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet savādāk starpības tur nekādas, vismaz kad pēdējoreiz pētiju "atsevišķo devaisu"

nu nu tomam go6200 pat simkarte iekšā iebūvēta. kas der visai pasaulei priekš trafika. ~Un lifetime free map updates un lifetime speed camera updates. Un telefons mierīgi var gulēt kabatā :D jo ar zilzobu piekonektēts ja kāds izdomā pazvanīt. uz sms es principā nekad neatbildu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , x_rays teica:

u nu tomam go6200 pat simkarte iekšā iebūvēta.

A ko telefonam nav SIM kartes? Applikācija maksā apm 13GBP gadā, par atsevišā devaisa cenu var 20 gadus lietot.

Braucot pa telefonu nerunāju, tad kāda starpība vai kāds zvana vai nē?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

A ko telefonam nav SIM kartes?

aizbrauc uz štatiem un pec tam paskaties cik £££ pienāks rouminga bills :D

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vismaz kad saku meginat Tomtom Go, tad vinji izmeginajumu deva uz menesi. Taa kaa ja neesi lietojis, tad deres iespejams tavam celojumam.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

EE liguma plana nak 1 smart benefit. To var izmantot pec savas izveles, Apple Music, Amazon Prime Video, Roaming USA, Mexico, Australia. Tad piemeram es braucot uz ASV ieslegtu to. Un rekins nemainigs.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Vismaz kad saku meginat Tomtom Go, tad vinji izmeginajumu deva uz menesi.

Labi ka mēnesi, pirmstam deva bezmaksas 50 jūdzes mēnesī. Itkā kautkur varēja aizbraukt, bet ne īsti.

Vienīgais ko UK vismaz apskaties ir, lai viņš neved tevi uz visādiem mikro ceļiem. Man ir bijis tā ka viņš braucot pārkalkulē maršrutu un izved pa tādiem fermu ceļiem, ka knapi var izbraukt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Ko tad es uz Štatiem ņemšu to TomTomu līdz?

a ko ne? īzī. tas tak vietu neaizņem.

 

 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

a ko ne? īzī. tas tak vietu neaizņem.

 

Tik tālu visdrīzāk neaizdomātos. Vietējo SIM tak tāpat vajadzēs parastai zvanīšanai. Kad biju San Diego, tad tā arī darīju.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man vislabāk patīk ka viņš jēdzīgi parāda, kuras joslas ieņemt uz motorweya, citreiz ir tā ka aiziet piecos virzienos, ja tolkam nezini uz kuru pusi jābrauc un satiksme tāda, ka pa vēlu jau pārkārtoties, tad gadās ka aizmauc ne tur un tad jābrauc 30 jūdzes, lai apgrieztos.  

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Vietējo SIM tak tāpat vajadzēs parastai zvanīšanai

ja darbam tad ok, bet privātai ceļošanai es uz nedēļu telefonu biju izrubijis vispār. Nav ko zvanīties.

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Man vislabāk patīk ka viņš jēdzīgi parāda, kuras joslas ieņemt uz motorweya

tas visiem jaunajiem tomiem ir defaultā. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu uz Motorway ja tev saka ka janjem izeja tad ienjem malejo joslu un seko ziimeem liidzi. Nav gadiijies aizshaut garam. Pfu, pfu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nejau izejai, bet kad sadalās 3 virzienos piemēram. Piemēram mauc pa piecām joslām, divas labās aiziet taisni, divas kreisās pa kreisi (izeja), bet vidējā aiziet pa labi. Kad sajēdz uz kurieni vajadzēja, tad jau esi aizmaucis pa kreisi uz izeju.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Viss ir skaidrs līdz brīdim, kad nav skaidrs :D

Piemēram brauc uz vietu, kura nav taja sarakstā, kas tavā piemērā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Kad sajēdz uz kurieni vajadzēja, tad jau esi aizmaucis pa kreisi uz izeju

Pag pag. Tu atkal kārtējo reizi neseko lidzi zīmēm. Vot kā reiz uz motorway-iem UK zīmes ir tik labi saliktas ka tur nav iespējams aizraut ne tur.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Protams ka ir iespejams, ko man dod ka tur rakstīts ka vidus iet uz Reading, ja man vajag uz Birmingham?

Kā lai es zinu, kurā virzienā tas ir? Vai man vajag M4 West vai South, vai varbūt M25. Ja nezini ceļus, tad nezini. Tik brauc kur navigācija saka.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...