Jump to content

Bezsaistes auto navigācija - 2021


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri!

Kas 2021. gadā skaitās jēdzīga bezsaistes (offline) navigācija? Drīzumā ceļojums uz Horvātiju un gribētos nodrošināties, ja nu gadījumā pazūd mobilie sakari.

Pagaidām uzliku Here WeGo, bet varbūt ir kas labāks? Kādreiz man personīgi Navigon patika daudz labāk, bet to vairs neatrodu.

Link to comment
Share on other sites

Google maps ir zašibis, bet, vismaz kādreiz, lai rēķinātu maršrutu, viņš tomēr prasīja netu. Varbūt kas ir manījies.

Link to comment
Share on other sites

Ja nekļūdos, tad google mapi iet wazei apakšā. Labā ziņa, kur ir normāli ceļi, šis risinājums derēs. Bezceļos/mazos ceļos nope.

Maps.me novelc sev interesējošo reģionu. Šķiet ar šo piedūros lidmašīnā, kad bij velme +/- noteikt kur esmu (protams lidmašīnas režīmā) :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , M@R$$ teica:

Bezceļos

Nebūs aktuāli - nomas noteikumi nemaz neļauj 🥺

Link to comment
Share on other sites

man toms ar lifetime world maps/ speed camera update un ielodetu simkarti trafikam, ideals variants. nekada sasaiste ar telefonu. Modelis Go6200 ja kadam interese. nebij lēti, bet perfekts. 

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kadreiz diezgan lietoju HereWe Go un ka bezmaksas navigacija loti labi dara. Bet diemzhel Lielbritanija diezgan pieklibo HereWe Go darbibas zinja. Tad ja nemaldos @AndrisBB ieteikums TomTom ir piesaistijis un paradijis ka labu esam. Tikai zhel ka nav mutisks bridinajums ka AmiGO programmai, kas mutiski zinjo:"Atruma kamera 30mph." Tas palidz loti svesha vieta parslegties uz velamo atrumu. Jo itka Anglija apgaismota vieta kur majas ir jabrauc 30mph, bet reizem ir atlautais 40mph. Vakar braucu uz viina daarzu un, ja nebridinatu par atruma kameru prieksha, butu uzravies jo atrums bija jabut 20mph. Kaut gan es jautaju draudzenei, vai redzeja zimi ka 20mph jabrauc? Atbilde bija noraidosha.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

20mph jau parasti uz ceļa rakstīts. Ātruma zīmes jau viņi te liek mikraskopiskas, grūti pamanīt.

Bet pārsvarā jau visās dzīvojamās ielās 20mph, standarts ir 30mph. Grūti iedomāties tagad kādu vienjoslas ielu, kur būtu 40 vai 50mph.

Bet ja pārsniedz, tad tak TomTom Go brīdina un izdveš skaņas. 

 

Tāpat arī ja neesi pārliecināts 20 vai 30, tad paskaties uz sānielām. Ja tu esi uz 30 ielas, tad redzēsi daudz 20 zīmes nogriežoties. Nogriežoties viņas jau parasti diezgan lielas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nebija uz celja 20 zime, un nemaniju ielas mala, ne ari draudzene. Vakar lietoju AmiGo programmu, braucot. Domaju ja nebutu mutiskais bridinajums par atruma kameru, tad butu uzravies. Tomtom Go mutiski nezinjo par atruma kameru un uz cik jabrauc. Protams divreiz nopikstas. Bet ta, ka man telefons plus minuss ir novietots uz ventilacijas videja panelja, tad nav erti iespringt lai pamanitu cik ir velamais atrums. Loti daudz vietas logiski kur butu jabrauc uz 30mph var braukt uz 40mph, kur es brivak brauktu uz 40-50mph ir jabrauc uz 30mph.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 9 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

nemaniju ielas mala, ne ari draudzene

Ganjau otrā pusē bija un šitik liela :D

 

https://www.google.co.uk/maps/@51.5031732,-2.5865516,3a,75y,49.71h,87.29t/data=!3m6!1e1!3m4!1sfHlJEIe6r5wrwdPLSMxKjA!2e0!7i16384!8i8192?hl=en

 

Bonusa punkts, ja 30 50 metrus tālāk kreisajā pusē pamanīsi zīmi :D, tā vēl labāk nomaskēta

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Iespejams, ka taa arii bija. Ja brauksu velreiz uz turieni, meginasu intereses pec nobildet. Bet joprojams nespeju galva sazimet kur vinja bija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

onusa punkts, ja 30 50 metrus tālāk kreisajā pusē pamanīsi zīmi

ku ir?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , AndrisBB teica:

50 metrus tālāk kreisajā pusē pamanīsi zīmi

nevaru ieraudzīt

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man jaatcera ka ta vieta saucas kur braucu, tad ari varetu ielikt atrakcijai speli atrodi ziimi. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , AndrisBB teica:

Ātruma zīmes jau viņi te liek mikraskopiskas, grūti pamanīt.

Nu nu. Tos uzzīmētos 20 uz ceļa nepamanīt var tikai aklais. Cita lieta, ka viņi saliek tos 20mph kur naktī nevienam tas nekrata un iet ar 50+ cauri. :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

Nu nu. Tos uzzīmētos 20 uz ceļa nepamanīt var tikai aklais.

Nu es par ātruma zīmēm kā linkos, skaidrs ka uz cela rakstītos nevar nepamanīt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Nu es par ātruma zīmēm kā linkos

Tak Tev būtu tā kā jāzina, ka tās mazās zīmes kā likums ir pēc kādas lielas zīmes un uzkrāsotas uz ielas. Vai arī esi riteņbraucējs, kuram principā nekādas zīmes neeksistē? :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Paldies ka atgādināji :D

Ko darīt ja aizgāji kājām līdz mašinai un tad sāc braukt? 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja butu uz celja 20, tad skaidrs, par atrumu. Bet nee, uz celja kaa jau rakstiju nebija uzzimeta ziime. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Bet vispār jau gadiem braukājot vienkārši izstrādājas ņuhs, kur ir 30, kur 20. Tur kur ir 20 un tiešām svarīgi vai ir kameras, tur arī zīmes ziloņa izmērā. Bet nu pa 20 jau tāpat brauc ap 25, kautkur pa vidam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Ko darīt ja aizgāji kājām līdz mašinai un tad sāc braukt? 

sāku braukt :D Ko dari Tu? 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Just now, INTRASERVERNET teica:

Ja butu uz celja 20, tad skaidrs, par atrumu.

Viņš jau par to ka nogriežoties no 30 uz 20 būs lielāka zīme vai rakstīts uz ceļa, pēctam var mūzību braukāt un tik ik pa laikam sastapt kādu mikro zīmu vai uzrakstu uz ceļa.

Pirms 1 minūtes , x_rays teica:

sāku braukt :D Ko dari Tu? 

Ej tak tu dillēs, atnāci par kautkādu huinju pakasīties?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Viņš jau par to ka nogriežoties no 30 uz 20 būs lielāka zīme vai rakstīts uz ceļa,

Tieši tā arī ir. Un nav ko klapēt ar ausīm un ņaudēt ka tur zīme maza vai vēl kaut kas. :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak tāpat neviens nebrauc uz tiem 20. Kautkur pa vidam, tāka lielas starpības jau nav 20 vai 30. Tur kur svarīgi vai ir kameras, tur arī zimes ziloņa izmērā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

ak tāpat neviens nebrauc uz tiem 20

Šis toč. UK uz 20 brauc tik tur kur fiziski nevar atrak pabraukt, vai arī pie kamerām. Un ir tāpēc ieviestas pat average speed kameras dažviet uz 20mph zonās. Tur visi gan rūpīgi ievēro. A nē riteņbraucēji neievēro gan :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , x_rays teica:

A nē riteņbraucēji neievēro gan :D

Nē, ar riteni tiešām es 20 zīmi neievēroju, arī ne 30 no kalna braucot, pat pie visām kamerām.

Uz riteņiem ātruma zīmes neattiecas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Uz average vispar diezgan var uzrauties. Man uz blakus pilsetu braucot tilta sakuma ir sensors vai kas tur un tilta otra puse gala ir kamera. Tad patik kaa saakumaa liela dalja skrien un tilta lejas daljaa brauc uz gandriz uz 35.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nē, ar riteni tiešām es 20 zīmi neievēroju

Nu bet tak. Tevi ja kamera nofočēs ar riteni, tak neatsūtīs mīlestības vēstuli ar aicinājumu karalienei samaksāt zināmu naudas summu. Nesodāmības piemērs :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

4. Speed limits don’t apply to cyclists
Speed limits are designed for motor vehicles. Rule 124 of the Highway Code sets limits for various vehicles, which MUST be complied with. Bicycles are not included. While you can’t normally be charged for speeding on a bicycle, you could be charged for careless cycling instead. Furthermore, local bye-laws can impose limits on cyclists. For example, the 20mph limit in Richmond Park in London applies to cyclists as well as motorists.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Nē, ar riteni tiešām es 20 zīmi neievēroju, arī ne 30 no kalna braucot, pat pie visām kamerām.

Uz riteņiem ātruma zīmes neattiecas.

Ja tu parvietojies ar riteni pa celju, tad attiecas celju satiksmes noteikumi tieshi tadi pashi, ka uz autovaditajiem. Protams te vairak jau skatas cik strikti to njem veeraa par atrumu.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , INTRASERVERNET teica:

Uz average vispar diezgan var uzrauties.

Tāpēc auto ir tomtoms. Tas perfekti rāda visu average speed zonās.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 1 minūtes , INTRASERVERNET teica:

attiecas celju satiksmes noteikumi tieshi tadi pashi, ka uz autovaditajiem.

Skat atbildi augstāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

For example, the 20mph limit in Richmond Park in London applies to cyclists as well as motorists.

Ha ha. atļauj pasmaidīt. Neviens saiklists nav sodīts. Likuma bardzība kompensējas ar neobligātu tā ievērošanu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tas tak ir parkā, tur grobot īpaši ātrāk par 20 nepamīsies.

Bet nu ganjau ir trakie bijuši, tapēc speciāls likums :D

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kaa tu doma, nez vai celju satiksmes noteikumi neattiecas uz mobility scooter, ja paarvietojas pa celju?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...